کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-07-09 ساعت 22:17)َalikh نوشته:  
(2015-07-09 ساعت 22:11)heridas نوشته:  دوستان سایت رو دارن اپدیت میکنند.انشاا... همین امشب میاد رو سایت کارنتی ها

از كجا فهميدين دارن آپديت مي كنن ؟

با فایرفاکس بازش کن.رو صفحه کلیک راست یزن.page info
بعذش تازیخ modified
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان: َalikh ، salar5452 ، bahar101
(2015-07-09 ساعت 22:24)heridas نوشته:  
(2015-07-09 ساعت 22:11)heridas نوشته:  دوستان سایت رو دارن اپدیت میکنند.انشاا... همین امشب میاد رو سایت کارنتی ها
بعذش تازیخ modified

دوست عزیز، جسارتاً اشتباه نمیکنید؟
آخه شما وقتی توی صفحه ای که بولتن July 2015 رو زده هم برید تاریخ Created و Modified همین امروز هست!!
به نظرم یا یه جای کار میلنگه یا چیز دیگه ای هست که من سر در نمیارم.
اگه لطف کنید توضیح بدید ممنون میشم.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان:
(2015-07-09 ساعت 22:57)AliReza.Sh نوشته:  
بعذش تازیخ modified

آخه شما وقتی توی صفحه ای که بولتن July ۲۰۱۵ رو زده هم برید تاریخ Created و Modified همین امروز هست!!

روشی ک من گفتم زمان اخرین اپدیت سایت رو میده.دقت کن اونجا
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان:
(2015-07-09 ساعت 23:13)heridas نوشته:  
(2015-07-09 ساعت 22:57)AliReza.Sh نوشته:  
بعذش تازیخ modified
آخه شما وقتی توی صفحه ای که بولتن July ۲۰۱۵ رو زده هم برید تاریخ Created و Modified همین امروز هست!!
روشی ک من گفتم زمان اخرین اپدیت سایت رو میده.دقت کن اونجا

خب یعنی هر تغییراتی در هر قسمت سایت انجام بشه برای کل سایت تاریخ Modified تغییر میکنه؟
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان:
بريييييم بخوابيييييم
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: sayat ، Sam-90 ، لطف اله
والا من که این دو شب هر موقع با ترس و لرز سایتو چک کردم, از دیدن اینکه هنوز کامینگ سونه یه نفس راحت کشیدم ! به قول دوستان حس انتظار از ناامیدی یهتره ! نمی دونم بقیه دیگه ای هم اینجوری هستن ؟یا من دیگه زده به سرم ؟ Smile)))Big Grin
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، salar5452 ، Tabi65 ، Sam-90 ، َalikh ، ziba_sunset ، shahin2737 ، bahar101
(2015-07-10 ساعت 01:29)aa-tt نوشته:  والا من که این دو شب هر موقع با ترس و لرز سایتو چک کردم, از دیدن اینکه هنوز کامینگ سونه یه نفس راحت کشیدم ! به قول دوستان حس انتظار از ناامیدی یهتره ! نمی دونم بقیه دیگه ای هم اینجوری هستن ؟یا من دیگه زده به سرم ؟ Smile)))Big Grin

والله منم دقیقاً حاضرم به انتظار بگذره تا ناامیدی.. ولی من فکر میکنم دوشنبه به بعد میاد اگه بخواد تشریفشو بیاره البته!
تشکر کنندگان:
(2015-07-10 ساعت 02:19)Tabi65 نوشته:  
(2015-07-10 ساعت 01:29)aa-tt نوشته:  والا من که این دو شب هر موقع با ترس و لرز سایتو چک کردم, از دیدن اینکه هنوز کامینگ سونه یه نفس راحت کشیدم ! به قول دوستان حس انتظار از ناامیدی یهتره ! نمی دونم بقیه دیگه ای هم اینجوری هستن ؟یا من دیگه زده به سرم ؟ Smile)))Big Grin

والله منم دقیقاً حاضرم به انتظار بگذره تا ناامیدی.. ولی من فکر میکنم دوشنبه به بعد میاد اگه بخواد تشریفشو بیاره البته!

شاید این جمعه بیاید شاید
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان:
واسه من سواله !!
اینکه اعلام نمیکنن چه معنی میتونه داشته باشه ؟؟!!؟
یعنی هنوز به اجماع نرسیدن که چه عددی اعلام کنن و دارن برسی میکنن ؟؟
یا میخوان مارو حرص بدن ؟؟

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: Aghaman ، ARSAMNEW ، salar5452 ، bahar101
نا امیدی چرا ؟؟
نبینم کسی تو این تاپیک حرف از تا امیدی بزنه هااااااااااااااااااااااااااااا

خداروشکر امار و ارقام به نفع ما بوده تا اینجا و به سلامتی همه ویزامون رو میگیرم .
با انرژی میریم جلو

بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: Aghaman ، ARSAMNEW ، aa-tt ، salar5452 ، bahar101
(2015-07-10 ساعت 08:34)rezasadeghi نوشته:  واسه من سواله !!
اینکه اعلام نمیکنن چه معنی میتونه داشته باشه ؟؟!!؟
یعنی هنوز به اجماع نرسیدن که چه عددی اعلام کنن و دارن برسی میکنن ؟؟
یا میخوان مارو حرص بدن ؟؟

رضا جان سلام
به نظرم همه رفتن راهپیمایی امروز اینجا خلوته Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تا اونجایی که من از کیس های دوستان دیدم به احتمال قریب به یقیین تمام ایرانی ها کارنت میشن ، اما میمونه بیشینه ی اعلام که این عدد میتونه بسیار سرنوشت ساز باشه ، کاش میدونستیم شماره کیس آخرین ایرانی چنده که تا همونجا دعا میکردیم ، میترسم تو یه مثبت منفی اشتباه کنیم یهو 4000 هزار نفر کارنت بشن SmileSmile
به نظرم دوستان شماره کیس نامبرهاشون رو اعلام کنن ( تا 100 گان ) بعدش بریم واسه ی یه تحلیل جامع ، اول ببینیم خودمون با خودمون چند چندیم بعد بررسی کنیم ببینیم تا چه عددی دقیق کارنت بشه خوبه و بعد با تعداد ویزاهای گرفته شده و کلیرنسی ها یه مقایسه ای کنیم تا ببینیم واقع بینانه قراره که چه شود .
من که مطمئنم همتون انشالله ویزا رو میگیرید ، تازه چون استرستون بیشتره مزه اون هم بیشتره
اگر دوستان تمایل داشتن برای اینکه بشود به یک جمع بندی کامل و واقعی رسید کیس نامبرهاشون رو اعلام کنند تا تحلیل رو شروع کنیم
البته اگر یکی از دوستان حالش رو داشته باشه میتونه از تو امضای افراد باقیمونده تو تاپیک این اطلاعات رو جمع کنه ، من چون میخوام برم راهپیمایی فعلا وقت ندارم Big GrinBig GrinCoolCool عینکم زدم چشمام اذیت نشه
اگر هم زود برگشتم خودم آمار رو در میارم
موفق باشید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، AliReza.Sh ، bahar101
دوستان
منطقا باید امشب اعلام کنن اگه نکنن یعنی واقعا اونها هم تحلیل میکنن که چه تعدادی رو باید اعلام کنن. طبق فایلهایی که سیمون از سیس میده یک چیزی حدود 35% جای خالی داریم ( یعنی یا at nvc هستن یا ready شدن ولی اقدامی نکردن). با توجه به اینکه تا به حال 7650 کیس اعلام کردن یعنی که 65% ان میشود حدود 5000 و هر کیس در اسیا متوسط دو نفر است بنابراین تا الان حدود 10000 کاندید رو دارن بنابراین باید امیدوار باشیم به اینکه سهمیه اسیار رو امسال بیشتر کنن چونکه نپال به مرزش رسیده
در غیر اینصورت اعلام کردن کیس هر چه بیشتر فقط به نفع معدود کسانی از ایران است که در ماه اخر یکضربی هستند و بگیرند وگرنه میماند هزینه سفر و .....

فقط باید امیدوار بود که همه چیز خوب پیش بره
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: sadegh25 ، Tabi65 ، bahar101
(2015-07-10 ساعت 09:41)houshym نوشته:  دوستان
منطقا باید امشب اعلام کنن اگه نکنن یعنی واقعا اونها هم تحلیل میکنن که چه تعدادی رو باید اعلام کنن. طبق فایلهایی که سیمون از سیس میده یک چیزی حدود 35% جای خالی داریم ( یعنی یا at nvc هستن یا ready شدن ولی اقدامی نکردن). با توجه به اینکه تا به حال 7650 کیس اعلام کردن یعنی که 65% ان میشود حدود 5000 و هر کیس در اسیا متوسط دو نفر است بنابراین تا الان حدود 10000 کاندید رو دارن بنابراین باید امیدوار باشیم به اینکه سهمیه اسیار رو امسال بیشتر کنن چونکه نپال به مرزش رسیده
در غیر اینصورت اعلام کردن کیس هر چه بیشتر فقط به نفع معدود کسانی از ایران است که در ماه اخر یکضربی هستند و بگیرند وگرنه میماند هزینه سفر و .....

فقط باید امیدوار بود که همه چیز خوب پیش بره

فقط تاکید کنم که تا بازه 7650 حدود 9000 ویزا مصرف میشود
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
منم دارم نگرانتون میشم ....دوستان واستون دعا میکنم به امید اینکه همه ایرانیها کارنت بشوند وویزای یه ضرب بگیرند ....من دلم روشنه بچه ها.....دعاگوی همتون هستم....آمین
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Aghaman ، Tabi65 ، َalikh ، salar5452 ، bahar101
دوستان زیر این پست کیس نامبرتون با رقم صدگانشو اعلام کنید تا رفقای با تجربه شروع کنن به تحلیل !
خودم 7900
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Aghaman ، لطف اله ، َalikh ، salar5452 ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان