کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
Coming soon ..................................... تا کی؟!
کیس نامبر : 2015AS 8XXX
تشکر کنندگان: salar5452 ، ARSAMNEW ، َalikh ، bia2mob
(2015-07-07 ساعت 22:25)sadegh25 نوشته:  Coming soon ..................................... تا کی؟!
ماکزیمم تا 5 شنبه شب
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101 ، salar5452 ، Memolk ، لطف اله ، sadegh25 ، ARSAMNEW ، shayan seyfi ، bia2mob
امشب هم خبري نشد....
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، bia2mob ، shahin2737 ، َalikh ، Tabi65
ايشالله خيره،تا فردا

تشکر کنندگان: sadegh25 ، ARSAMNEW ، shayan seyfi ، bia2mob ، bahar101 ، َalikh
بولتن آخری ها، حسِ این شب ها رو خوب به خاطر بسپارید، در آینده بهش میگید "خاطره" ...
و حتماً با هیجان و شادی واسه دوستان تون تعریفش خواهید کرد.
به امید موفقیت.
شب خوش ...
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
با امید به اینده و در انتظار اخرین بولتن 2015
بهترین ها را برای تمامی دوستان ارزو می کنم
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
ایشالا هیشکی جانمیمونه من حس بچه ها رو درک میکنم خودم ماه ها انتظار کشیدم تو این تاپیک .. بخدا خیلی سخته... ایشالا بعد سی سپتامبر همه امریکاییم
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
اقای kcc عزیز !
ما که هیچی ولی یه فکری به حال این دکمه ی F5 کیبورد ما بکن که بعد یکسال دیگه ترکیده !!
بیا دیگه نوکرتم !!!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
(2015-07-08 ساعت 01:16)AliReza.Sh نوشته:  بولتن آخری ها، حسِ این شب ها رو خوب به خاطر بسپارید، در آینده بهش میگید "خاطره" ...
به امید موفقیت.
شب خوش ...
فقط امیدوارم که خاطره خوشی باشه
تشکر کنندگان: َalikh ، آزاده_امین ، AliReza.Sh ، ziba_sunset ، bahar101 ، ARSAMNEW ، aa-tt
(2015-07-08 ساعت 20:23)رحمان005 نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 01:16)AliReza.Sh نوشته:  بولتن آخری ها، حسِ این شب ها رو خوب به خاطر بسپارید، در آینده بهش میگید "خاطره" ...
به امید موفقیت.
شب خوش ...

کارنت شدن واسه ما از گرفتن ویزا هم شیرینتر شده الآن
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: َalikh ، AliReza.Sh ، bahar101
اگه کارنت شیم ایندفعه . کی میفهمیم تاریخ مصاحبه رو؟
تشکر کنندگان:
(2015-07-08 ساعت 22:00)farhadfarhad57 نوشته:  اگه کارنت شیم ایندفعه . کی میفهمیم تاریخ مصاحبه رو؟

تا دوهفته دیگه
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان:
آخر صفی ها ،ایشالا که همتون کارنت میشین و قطار قطار به مصاحبه میرین و ویزا میگیرین،ولی تو رو خدا بیاین خبر بدین که ویزا گرفتین که ما 2016 ای های آخر صفی هم به گرفتنش امیدوار بشیم.
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، َalikh ، bia2mob ، styvan ، bahar101 ، zhila1393 ، ARSAMNEW
(2015-07-08 ساعت 21:54)ziba_sunset نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 20:23)رحمان005 نوشته:  
به امید موفقیت.
شب خوش ...

کارنت شدن واسه ما از گرفتن ویزا هم شیرینتر شده الآن

والله با این نوناشون خیلی خوبه که اینجا همه موقعیت هم رو درک میکنیم... و انشالله به زودی از این بلاتکلیفی خلاص میشیم
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، bahar101
(2015-07-08 ساعت 23:03)kone نوشته:  آخر صفی ها ،ایشالا که همتون کارنت میشین و قطار قطار به مصاحبه میرین و ویزا میگیرین،ولی تو رو خدا بیاین خبر بدین که ویزا گرفتین که ما ۲۰۱۶ ای های آخر صفی هم به گرفتنش امیدوار بشیم.
سلام . با شماره ای که شما دارین بین خرداد و تیر احتمالش هست. اینم بر اساس چیزایی که امسال دیدم و شد میگم.
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان