کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-07-10 ساعت 20:26)AliReza.Sh نوشته:  خدایی من واقعاً نمیدونم الان چطوری باید به همسرم بگم با اینهمه امید و آرزو !!

خوش بحال آفریقایی ها بوده که حتی کات آف مصر هم واسشون برداشتن !!

شوک بزرگ
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان:
من فكر كنم اين هم جز اشتباه هاي امسال باشه !!!
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، Rira_1982 ، bahar101
آقا یعنی دیگه تموم شد؟

من که دیر فرم DS-260 رو فرستادم چی؟ نامه دوم واسم میاد؟ یا اگه تا الان نیومده دیگه نمیاد؟

من کیسم 5xxx هست٬ تکلیفمون چیه؟
شماره کیس: 2015AS00005XXX
مشاهده نامه اول: 1 می ۲۰۱۴
کنسولگری: آنکارا ( تغییر به ابوظبی )
ارسال فرم ها: ۳۱ می ۲۰۱۵ ( خیلی دیر!!!! )
دریافت نامه دوم: ۲۳ جولای ۲۰۱۵ ( شانس اوردیم! Shy )
تعداد افراد : ۲ نفر
مصاحبه: ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۵
دریافت ویزا : ایشالا یه ضرب Big Grin
مقصد : ایرواین کالیفرنیا
ورود به آمریکا: _____
تشکر کنندگان:
(2015-07-10 ساعت 20:29)رضا2015 نوشته:  من فكر كنم اين هم جز اشتباه هاي امسال باشه !!!

یعنی چی رضاجون؟
چجور اشتباهی توی ذهنته داداش؟
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان:
(2015-07-10 ساعت 20:29)رضا2015 نوشته:  من فكر كنم اين هم جز اشتباه هاي امسال باشه !!!

یعنی چی؟
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان:
من احمق هنوز دارم بولتون رو رفرش میکنم که نکنه اشتباهی شده باشه
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان:
اخه مگه ممکنه همچین چیزی؟؟؟؟
همه اضافه شدن به جز آسیا؟
ممکنه که اشتباه شده باشه؟؟؟ مثلا آسیا از قلم افتاده باشه؟؟
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان:
فقط امیدوارم اشتباه تایپی باشه
تشکر کنندگان: hamed shayan
دوستاني كه مسلط به زبان هستن،با kcc مكاتبه كنن ،شايد واقعا اشتباه كرده باشن.
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان:
واقعاً نمیدونم سابقه "اشتباه" توسط KCC اونم واسه بولتن تا حالا داشتیم یا نه!! اینو دوستان با تجربه تر باید نظر بدن.

تا 10 دقیقه پیش صفحه Visa Bulletin رو رفرش میکردم حالا صفحه بولتن خودمون که شاید حرف امیدوارکننده ای از توش دربیاد ...
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، bahar101
نه اقا اشتباه چیه
مگه میشه اشتباه وارد کنن
این ماه اخر فقط واسه کسایی نامه میاد که از ماه های قبل جا موندن یا 260 رو دیر فرستادن
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، ziba_sunset ، bahar101 ، salar5452
یعنی چی؟ مگه میشه؟؟ من موهای تنم سیخ شد ، شوکه شدم واقعا !! شاید به قول رضا اشتباه شده
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:
بچه ها یکی به kcc زنگ میزنه.شاید اشتباهه. و اپراتور اپدیت نکرده یادش رفته
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان:
کسی با کی سیسی تماس نگرفت
تشکر کنندگان:
اونایی ک کلیر شده بودند چی میشن ؟؟؟؟؟؟
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان