کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
من نميدونم چرا اينجوري آخه .......
فقط تو اين لحظه از خدا ميخوام اشتباهي شده باشه.......
شوك شدم.....يه بغض گنده هم تم گلوم گير كرده...
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hamed shayan ، Memolk ، bahar101 ، salar5452
(2015-07-10 ساعت 20:43)ziba_sunset نوشته:  کسی با کی سیسی تماس نگرفت
من ایمیل زدم که این درسته یا نه !
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، آزاده_امین ، m.ghoreishi ، Memolk ، salar5452
(2015-07-10 ساعت 20:44)heridas نوشته:  اونایی ک کلیر شده بودند چی میشن ؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز، این فقط اعلام کارنتی های جدید بود!! که البته جدید نبود اصلاً ...
ربطی به پروسه ی جاری نفرات قبلی نداره.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101
کاربران در حال بازدید این موضوع:
AliReza.Sh، ARSAMNEW، hamidpars، heridas، m.ghoreishi، mohammad_sepah، rezasadeghi، sadaf44، salar5452، َalikh، ziba_sunset، آزاده_امین، رحمان005، رضا2015، 6 کاربر مخفی، 6 مهمان
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، آزاده_امین ، Memolk ، bahar101 ، salar5452
خدا کنه اشتباه شده باشه
تو رو خدا یکی زنگ بزنه کی سی سی
Sad Sad Sad
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101 ، salar5452
بچه تماس بگیرید مطمعن بشید ... خدای من
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: Memolk
والا چي بگم كي سي سي امسال اينقدر مشكل داشت كه نگو
من فكر كنم تصميم گرفتن مشكل نامه دوم رو كه توي سري اخر پيش اومد رو درست كنن اساسي
يكم نگران شدم اول به دوستان بالاي 7650 نميدونم چي بگم اميدوارم واقعا اشتباه كرده باشن چون قبلا هم سوتي داده بودن
نگراني دوم من اينه كن ويزاي اسيا رو تقسيم كنن دوباره به افريقا و اروپا
بايد فايل سيس سال پيش و امسال رو ببينم كه مصر چند تا ويزا برداشته كه الان كات اف رو برداشتن .
امشب خيلي خودتون رو ناراحت نكنيد ،
يا علي
یه چیز بگم دلتون به حال من بسوزه !!
من به فاصله 60 کیس از این قافله جا موندم
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، hamed shayan ، Memolk ، hesam427 ، aidaz ، bahar101 ، Shahram914 ، K.ONE ، salar5452 ، mohammad.1011
(2015-07-10 ساعت 20:45)الناز٢ نوشته:  من نميدونم چرا اينجوري آخه .......
فقط تو اين لحظه از خدا ميخوام اشتباهي شده باشه.......
شوك شدم.....يه بغض گنده هم تم گلوم گير كرده...

شما چرا ؟ شما ک وبزا گرفتین
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان:
واي اصلا باورم نميشه! رواني شدم رفت! شديم waiting for godot !!!! كي سي سي لعنت بهت!
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Memolk ، bahar101 ، salar5452
(2015-07-10 ساعت 20:47)رضا2015 نوشته:  والا چي بگم كي سي سي امسال اينقدر مشكل داشت كه نگو
من فكر كنم تصميم گرفتن مشكل نامه دوم رو كه توي سري اخر پيش اومد رو درست كنن اساسي
يكم نگران شدم اول به دوستان بالاي 7650 نميدونم چي بگم اميدوارم واقعا اشتباه كرده باشن چون قبلا هم سوتي داده بودن
بايد فايل سيس سال پيش و امسال رو ببينم كه مصر چند تا ويزا برداشته كه الان كات اف رو برداشتن .
يا علي

حالا نمیشد مشکل نامه ی اصلی رو از ابتدای کارنت 2016 تصحیح کنن!! والا.
رضا جون، بچه هایی که در انتظار کارنت شدن بودن و هیچ اتفاقی واسشون نیوفتاد الان در شرایطی نیستن که بتونن نظر کارشناسی بدن واقعاً !!
فقط همونطوری که گفتم به نظر میرسه باید ارتباط معناداری بین برداشتن کات آف مصر و تغییر نکردن عدد نهایی آسیا باشه.
من یه مقایسه سطحی بین اعداد بولتن سالهای قبل و الان کردم. واقعاً اگه همین عدد باشه خیلی نوبره و شانس ماست که به تاریخ بپیوندیم و داستانی بشیم واسه تعریف کردن برندگان لاتاری سالهای آینده ...
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، آزاده_امین ، hamed shayan ، Memolk ، bahar101 ، salar5452
(2015-07-10 ساعت 20:48)rezasadeghi نوشته:  یه چیز بگم دلتون به حال من بسوزه !!
من به فاصله 60 کیس از این قافله جا موندم

خیلی متاسف شدم امسال نمیدونم چرا اینجوری عمل می کنن
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
يعني تموم شد ؟ بولتن ديگه اي هم در كار نيست ؟!

تشکر کنندگان:
من الان زنگ زدم
عدد رو تایید کرد .
گفت که بالاتر هم نمیره
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، m.ghoreishi ، heridas ، ARSAMNEW ، Memolk ، َalikh ، AliReza.Sh ، HERMES7 ، bahar101 ، salar5452
(2015-07-10 ساعت 20:47)رضا2015 نوشته:  والا چي بگم كي سي سي امسال اينقدر مشكل داشت كه نگو
يا علي
عذر می خوام که اینو می گم ( منظورم فقط به شخص شما نیست )
گفتن جملات امیدوار کننده و دلگرمی های واهی و بی اساس از چندین ماه پیش تا همین لحظه , مهریانی نیست , جنایته !
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: Memolk ، hamed shayan ، bahar101 ، aaraam ، salar5452

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان