کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
شادباش به همه دوستانی که به زودی کارنت خواهند شد.
همونطور که behdadK عزیز قبلا هم گفتن میشه گفت کارنتی های 2015 به 2013 شباهت زیادی داره. اختلاف کات آف اکتبر و نوامبر برای هر دو سال 450 نفر هست (آسیا). فکر کنم بشه واسه کات آف بعدی هم حدسایی زد.
[عکس: attachment.php?aid=3481]
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
(2014-09-09 ساعت 18:11)behdadK نوشته:  آقا تعظیم.
2950 رو شما حدس زده بودی. فقط با این همه زرنگی یه جایی رو اشتباه کردی.بالاخره مدیری گفتن .
من قبلن بهت رتبه داده بودم :دی رتبه خبری نیست

آقای مدیر کارنتی شما مبارک!
Big Grin

(2014-09-09 ساعت 18:20)نیلان نوشته:  
2950 رو شما حدس زده بودی. فقط با این همه زرنگی یه جایی رو اشتباه کردی.بالاخره مدیری گفتن .

آقای مدیر کارنتی شما مبارک!
Big Grin

یادم نره که بگم...
.
.
.
شاید رتبه تو دست و بال تون زیادی مونده باشه و دست و پاگیر شده باشه
Cool
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، Rooz
دوستان عزیز تبریک میگم .

دوستان عزیز خودتونو آماده کنید . موارد را همه و همه دوستان و بهداد گفتن .

به امید موفقیت همه دوستان
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، behdadK ، Rooz ، rezasadeghi ، r.bazargan ، MJAVADIAN
دوباره صفحه به coming soon تغییر کرد....
یک لحظه مال اکتبر رو دیدم اما بعدش دوباره شد coming soon
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، Rooz ، r.bazargan
اختیار دارین
آقا شما رتبه هم ندی قبوله
با این وقتی که می ذارین و تحلیل هایی که می کنی من واقعا ازت ممنونم
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، Rooz ، rezasadeghi ، آزاده_امین
به همه دوستان عزیز که کارنت شدن تبریک می گم
دیگه از امروز باید منتظر نامه دوم باشین و انجام دادن سایر کارها
برای همه ارزوی گرفتن ویزا یکضرب دارم
ایشاله نامه دوم ما هم بیادSmile
به امید به خدا
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
بالاخره تعداد کارنتیهای اکتبر هم مشخص شد. فقط 450 نفر. با یه حساب سر انگشتی افرادی مثه من با کیس نامبری حدود 4500 تا 5000 باید تا ژانویه 2015 صبر کنیم
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Rooz ، babak12 ، atlantis770 ، r.bazargan ، MJAVADIAN
احتمالا این روند کارنت شدن 2015 کم کم به سمت رویه سالهای 2013 و 2014 میشه....گویا
تشکر کنندگان: A_A ، Rooz ، babak12 ، atlantis770
چرا برای اروپا این قدر زیاد کرنت مشن؟9900؟
تشکر کنندگان:
نظر شما درباره کیس حدود 8200 چیه با این شرایط؟ فکر میکنید زودتر از مشابه 2014 بره مصاحبه؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان به نظر شما من با کیس حدود دوهزاروششصدوخورده ا ی و با توجه به این موضوع که فرم را حدود یکماه دیرتر فرستادم وقت مصاحبه من کی میشه ممنونم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان:
با تبریک به کارنتی های جدید.برای ما هم دعا کنید.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: babak12 ، Rooz ، rezasadeghi ، atlantis770 ، Samia
خب حدس ما هم درست از آب در اومد و تعداد زیادی کارنت نشد
ولی باز از 2 سال قبل جلوتریم....

---> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babak12 ، Rooz ، HERMES7 ، m.ghoreishi ، پدی ، r.bazargan
(2014-09-09 ساعت 18:26)نیلان نوشته:  دوباره صفحه به coming soon تغییر کرد....

بله نیلان جان،

به همه کانتی های جدید، مخصوصا به مدیر گروه عزیز تبریک می گم. خوش آمدید به منتظران راه سفارت.
دقیقا من هم در ساعت 19:45 دقیقه هجدهم شهریور به صفحه ویزا بولتن نگاه می کرد که دیدم کارنتی های نوامبر هم اعلام گردیده. اما تا برسم پایین صفحه و ببینم که نیلان جان نوشته من یک لحظه لینک رو دیدم و بعدش شد کامینگ سون، سریع رفتم و دوباره چک کردم و دیدم که همین حالت پیش اومده و به کامینگ سون تبدیل شده.

دوستان به نظر شما دارن چی کار می کنن!

پیروز و سربلند باشید
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: babak12 ، پدی ، atlantis770 ، salar5452
(2014-09-09 ساعت 19:54)Rooz نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 18:26)نیلان نوشته:  دوباره صفحه به coming soon تغییر کرد....

بله نیلان جان،

به همه کانتی های جدید، مخصوصا به مدیر گروه عزیز تبریک می گم. خوش آمدید به منتظران راه سفارت.
دقیقا من هم در ساعت 19:45 دقیقه هجدهم شهریور به صفحه ویزا بولتن نگاه می کرد که دیدم کارنتی های نوامبر هم اعلام گردیده. اما تا برسم پایین صفحه و ببینم که نیلان جان نوشته من یک لحظه لینک رو دیدم و بعدش شد کامینگ سون، سریع رفتم و دوباره چک کردم و دیدم که همین حالت پیش اومده و به کامینگ سون تبدیل شده.

دوستان به نظر شما دارن چی کار می کنن!

پیروز و سربلند باشید
سایت برای شما از روی کش لود می شه
وارد سایت شین, بعد کلید ctrl + F5 رو بزنین درست می شه
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: Rooz ، babak12 ، salar5452

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان