کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
امیدوارم بنده را ببخشید که دقیق نتوانستم امروز را حدس بزنم و دیروز هم مدام سایت چک کن شدید.
حالا خود بنده هم باید منتظر بمانم تا نامه دوم را دریافت کنم. تبریک مجدد به همه عزیزانی که تازه کارنت شده اند
حالا هر کی 2950 را حدس زده بود بگه براش رتبه تقدیم کنم:دی
راستی روند بولتن این ماه در همه مناطق به پارسال نزدیک شد. شاید جای امیدواری باشد که خودشان هم فهمیده اند و کمی ترمز را کشیده اند
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: saboteur ، ریحانا ، babak12 ، miyu ، mohammad_sepah ، salar5452
خوب حالا کی رتبه میگیره این وسط ؟ :دی

میگم بولتن نیومده که چجوری دیدین ؟ Smile)
چرا من نمیبینم بولتن محترم رو ؟ :دی هنوز کامینگ سون زده که :-؟
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK
چقد کم کارنت کردن Sad حداقل دندش میکردن تا 3000 میگفتن Sad
تشکر کنندگان: behdadK
(2014-09-09 ساعت 17:54)saboteur نوشته:  خوب حالا کی رتبه میگیره این وسط ؟ :دی

میگن دسترسی فقط به مدیرای مهاجرسرا دادنWink
ساباتور جان هر چه کردم و دامنه را بزرگ گرفتم عدد 2950 توش نبود. ایشالا برای ماه بعد دستم اومده چه کنم. شما هم که پیش بینی ات درست نبود که Big Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، saboteur ، salar5452
(2014-09-09 ساعت 17:57)behdadK نوشته:  

ساباتور جان هر چه کردم و دامنه را بزرگ گرفتم عدد 2950 توش نبود. ایشالا برای ماه بعد دستم اومده چه کنم. شما هم که پیش بینی ات درست نبود که Big Grin
به جون خودم نیست Smile) فقط برای سپتامبر 2014 هست Smile) واسه اکتبر نمیبینم Smile))
من درست حدس زدم حالا برای کدوم ماهش یکم توش بحثه Big GrinBig GrinBig Grin
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
(2014-09-09 ساعت 18:00)saboteur نوشته:  

به جون خودم نیست Smile) فقط برای سپتامبر 2014 هست Smile) واسه اکتبر نمیبینم Smile))
من درست حدس زدم حالا برای کدوم ماهش یکم توش بحثه Big GrinBig GrinBig Grin

از بس رفرش زده اید ISP تون (یا اگر سر کارید آیزا سرورتون ) سایت رو برده توی کش سرور و شما آپدیت سایت رو نمیبینید.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، َalikh
سلام دوستان،الان براي من از طرف شركت پرواز سبز ارزو اس ام اس اومد كه كارنتي هاي اكتبر را اعلام كرد، براي شما هم فرستاده شده؟ من مي خوام بدونم شماره موبايل من رو از كجا اوردن؟
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، ashkansoso65
حتما باید خورده اعلام میکردند؟ خوب تا 3000 اعلام میکردند دیگه که منم جروشون باشم اصلا بادم خوابید اه
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
(2014-09-09 ساعت 18:03)ریحانا نوشته:  چرا من بولتونو می بینم هنوز کامینگ سون هست؟ لطفا راهنمایی می کنید ؟
یک بار ریفرش کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A

ctrl + F5 بزنین, از رو کش لود می شه (شما که خودتون این کاره این)
دوستان امسال بولتن دست منه
ماه اول 2500 اعلام کردم
این ما 2950
هر کی میخواد کارنت شه بگه, هاهاهاهاها Big Grin
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، saboteur ، fa15 ، rbrb-2015 ، ashkansoso65 ، salar5452 ، mel
(2014-09-09 ساعت 16:22)zzarin نوشته:  دوستان 2015 امسال به خاطر خرابی سیستم کخ معلوم نیست راست است یا دروغ خیلی از بچه های 2014 از لاتاری جا ماندن و 1500 تا ویزا از پارسال کمتر به ایرانی ها دادن یعنی میشه گفت بالای 3000 که کلیرنس خوردن شانس شان از بین رفت اگر میخواهین این مشکل برای شما پیش نیاید برید FB وزارت خارجه شما هم به زبان فارس پیام بزارید و با انگلیسی فرقی نمکنه این آدرسش است https://www.facebook.com/USAdarFarsi?fref=ts

سلام zzarin عزیز من متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدین؟ این سایت چطور می تونه کمک کنه؟

با تشکر
تشکر کنندگان:
(2014-09-09 ساعت 18:02)behdadK نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 18:00)saboteur نوشته:  

میگم بولتن نیومده که چجوری دیدین ؟
ساباتور جان هر چه کردم و دامنه را بزرگ گرفتم عدد 2950 توش نبود. ایشالا برای ماه بعد دستم اومده چه کنم. شما هم که پیش بینی ات درست نبود که
من درست حدس زدم حالا برای کدوم ماهش یکم توش بحثه

از بس رفرش زده اید ISP تون (یا اگر سر کارید آیزا سرورتون ) سایت رو برده توی کش سرور و شما آپدیت سایت رو نمیبینید.

اومد Cool
ولی ربطی به اون مورد نداشت اصلا یه بارم رفرش نزده بودم و امروز بعد یه هفته باز کردم Big Grin
مشکل چیز دیگه بود
( لزوما همه ی شرکت ها از آیزا استفاده نمیکنن . کلا چیز بدردنخوریه آیزا Big Grin یه چیزیه که همه چیز هست و هیچی نیست Big Grin ویندوزیه دیگه کاریش نمیشه کردBig Grin )
تشکر کنندگان: A_A ، babak12
آقا تعظیم.
2950 رو شما حدس زده بودی. فقط با این همه زرنگی یه جایی رو اشتباه کردی.بالاخره مدیری گفتن .
من قبلن بهت رتبه داده بودم :دی رتبه خبری نیست
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، rbrb-2015 ، rezasadeghi
منم نتونستم بولتونو ببینم ...........چه خوب که همانطور که گفتم اول این سایتو چک می کنم و بعد میرم بولتونو می بینم .
به همه دوستان کارنتی تبریک میگم امیدوارم یکضرب بگیرید .
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: babak12 ، rbrb-2015 ، rezasadeghi ، atlantis770
Wink 
دوستان لطفا تک تک رتبه هاتون رو بدین سرور هنگ نکنه [عکس: emoji10.png] [شوخی]
البته خیلی از دوستان لطف کردن و قبلا رتبه دادن Smile
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، rbrb-2015 ، ashkansoso65 ، Rooz ، salar5452

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان