کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2014-09-10 ساعت 00:57)mfte.teacher نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 00:37)khalilkhah نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 18:19)AliReza.Sh نوشته:  شادباش به همه دوستانی که به زودی کارنت خواهند شد.
همونطور که behdadK عزیز قبلا هم گفتن میشه گفت کارنتی های 2015 به 2013 شباهت زیادی داره. اختلاف کات آف اکتبر و نوامبر برای هر دو سال 450 نفر هست (آسیا). فکر کنم بشه واسه کات آف بعدی هم حدسایی زد.
[عکس: attachment.php?aid=3481]

دوست من یک سوال چطوری ایمج روی صحفه لود می کنی؟

یعنی احتمال میدین واسه ماه بعد 350 نفر دیگه کارنت بشن؟
فکر میکنم تو دسامبر و ژانویه بخاطر نزدیکی تعطیلات و بعد از تعطیلات تعداد کمتری اعلام میکنند.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: A_A ، Rooz
(2014-09-09 ساعت 18:07)A_A نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 17:57)behdadK نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 17:54)saboteur نوشته:  خوب حالا کی رتبه میگیره این وسط ؟ :دی

میگم بولتن نیومده که چجوری دیدین ؟ Smile)
چرا من نمیبینم بولتن محترم رو ؟ :دی هنوز کامینگ سون زده که :-؟
میگن دسترسی فقط به مدیرای مهاجرسرا دادنWink
ساباتور جان هر چه کردم و دامنه را بزرگ گرفتم عدد 2950 توش نبود. ایشالا برای ماه بعد دستم اومده چه کنم. شما هم که پیش بینی ات درست نبود که Big Grin
ctrl + F5 بزنین, از رو کش لود می شه (شما که خودتون این کاره این)
دوستان امسال بولتن دست منه
ماه اول 2500 اعلام کردم
این ما 2950
هر کی میخواد کارنت شه بگه, هاهاهاهاها Big Grin

لطفا یه پیش بینی هم برای 5000 کنید ببینم کی باید برم مصاحبه ؟
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
دوستان تو بولتن ویزا یه DIVERSITY IMMIGRANT (DV) CATEGORY FOR THE MONTH OF OCTOBER هست و یه
THE DIVERSITY (DV) IMMIGRANT CATEGORY RANK CUT-OF WHICH WILL APPLY IN NOVEMBERمیشه بگید فرق این دو تا چیه ؟اولی کارنتی های اکتبر و بعدی نوامبر هست ؟ تکلیف بنده خدا 2014 ها چی شد ALL CURRENT نشدن پس؟ همون 13000 تا تموم شد ؟
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان:
(2014-09-10 ساعت 02:47)mel نوشته:  دوستان تو بولتن ویزا یه DIVERSITY IMMIGRANT (DV) CATEGORY FOR THE MONTH OF OCTOBER هست و یه
THE DIVERSITY (DV) IMMIGRANT CATEGORY RANK CUT-OF WHICH WILL APPLY IN NOVEMBERمیشه بگید فرق این دو تا چیه ؟اولی کارنتی های اکتبر و بعدی نوامبر هست ؟ تکلیف بنده خدا 2014 ها چی شد ALL CURRENT نشدن پس؟ همون 13000 تا تموم شد ؟

چون سوال اولتونو اطلاع دقیق ندارم پس جواب نمیدم ولی سوال دوم: طبق شایعات و اخبار نچندان معتبر گفتن که ویزا برا ایرانیهای 2014 تمام شده ولی چون تو هیچ سایت رسمی از طرف دولت امریکا چیزی اعلام نشده بنده معتقدم دوستان باید تا پایان 31 سپتامبر امیدوار باشن والکی انرژی منفی به خودشون ندن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mel ، r.bazargan ، salar5452 ، atlantis770
میدونم خارج بحثه ولی درد و دل دیگه نمیشه نکرد.کاشکی میشد این برنده شدن لاتاریم رو به یه نفر واگذار کنم که واقعا بهش احتیاج داره و خودم عقب میکشیدم .کل برنامه هام بهم ریخته نمیدونم کی کارنت میشم .هر کاری رو بخوام شروع کنم وسطش کارنت بشم خرابکاری میشه 6 ماهم که نمیتونم دست از پا خطا نکنم!!! ترو خدا مدیر جان شما یه پیش بینی بکن من کی میرم مصاحبه ؟
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: atlantis770
(2014-09-10 ساعت 02:58)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 02:47)mel نوشته:  دوستان تو بولتن ویزا یه DIVERSITY IMMIGRANT (DV) CATEGORY FOR THE MONTH OF OCTOBER هست و یه

چون سوال اولتونو اطلاع دقیق ندارم پس جواب نمیدم ولی سوال دوم: طبق شایعات و اخبار نچندان معتبر گفتن که ویزا برا ایرانیهای 2014 تمام شده ولی چون تو هیچ سایت رسمی از طرف دولت آمریکا چیزی اعلام نشده بنده معتقدم دوستان باید تا پایان 31 سپتامبر امیدوار باشن والکی انرژی منفی به خودشون ندن

امیدوارم همشون ویزا بگیرن چون اگه اسم آدم در نیاد خیلی راحت تره تا ناکام بمونه با کلی استرس و هیجان و آخرم هیچ
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: ریحانا ، salar5452 ، m.ghoreishi
(2014-09-10 ساعت 02:58)m.ghoreishi نوشته:  

چون سوال اولتونو اطلاع دقیق ندارم پس جواب نمیدم ولی سوال دوم: طبق شایعات و اخبار نچندان معتبر گفتن که ویزا برا ایرانیهای 2014 تمام شده ولی چون تو هیچ سایت رسمی از طرف دولت آمریکا چیزی اعلام نشده بنده معتقدم دوستان باید تا پایان 31 سپتامبر امیدوار باشن والکی انرژی منفی به خودشون ندن

بله، أولي أكتوبر و دومي نوامبر
تشکر کنندگان:
(2014-09-09 ساعت 19:17)حامد آیلتس نوشته:  چرا برای اروپا این قدر زیاد کرنت مشن؟9900؟

جوابم اشتباه بود پاکش کردمBig Grin
موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: r.bazargan
نه قربان به این دلیل نیست. از 125 هزار برنده اولیه 50 هزار تاش برای اروپا و 50 هزار تا برای افریقا و 20 هزار تا برای آسیا. کلا اروپایی ها و آفریقایی ها بیشتر ثبت نام میکنند و به تبعش بیشتر هم قبول میشن پس باید بیشتر کارنت بشن .
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: saboteur ، babak12 ، r.bazargan ، نیلان ، rezasadeghi ، salar5452 ، A_A ، Rooz ، atlantis770
Smileبولتن ویزای اکتبرم اعلام شد 2950
تشکر کنندگان: babak12 ، r.bazargan ، saboteur ، salar5452 ، Rooz ، atlantis770 ، آلیس-1980
دیگه هیچ خبر خاصی قرار نیست بیاد و باید بی صبرانه منتظر 10 مهر باشیم که اولین سریه دوستامون برن مصاحبه Big Grin
بریم یه خورده به زندگیمون برسیم !!!

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babak12 ، Rooz ، salar5452 ، aria802
(2014-09-10 ساعت 03:08)mel نوشته:  میدونم خارج بحثه ولی درد و دل دیگه نمیشه نکرد.کاشکی میشد این برنده شدن لاتاریم رو به یه نفر واگذار کنم که واقعا بهش احتیاج داره و خودم عقب میکشیدم .کل برنامه هام بهم ریخته نمیدونم کی کارنت میشم .هر کاری رو بخوام شروع کنم وسطش کارنت بشم خرابکاری میشه 6 ماهم که نمیتونم دست از پا خطا نکنم!!! ترو خدا مدیر جان شما یه پیش بینی بکن من کی میرم مصاحبه ؟
(2014-09-10 ساعت 02:25)mel نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 18:07)A_A نوشته:  ...

لطفا یه پیش بینی هم برای 5000 کنید ببینم کی باید برم مصاحبه ؟
راستش حال ما هم که کارنت شدیم بهتر از شما نیست
30-40 روز دیگه باید بریم مصاحبه ولی هنوز نمی دونیم کدوم کشور باید بریم, ولی خیلی بهش فکر نکنین تازه اول راهه [عکس: emoji2.png]
در مورد پیش بینی هم فکر نمی کنم کسی بتونه جواب دقیق بهتون بده
حدودش رو مثل پارسال در نظر بگیرین یا 1 ماه زودتر
با این حال آقا بهداد و آقا بابک بهتر می تونن کمکتون کنن, مطمئنم این 2 نفر بیشتر از من تحقیق و بررسی کردن [عکس: emoji6.png]
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: Alex 2014 ، babak12 ، آزاده_امین ، salar5452 ، atlantis770 ، mel
سلام دوستان 2015 من ازبرندگان 2014هستم باتوجه به نبودن تاپیک مربوط اینجا مطالبم میگم (تجربه شخصی)
من ویزا یک ضرب گرفتم (معاف۰بدون کار دولتی۰رشته غیر حساس۰تمکن نود میلیونی+سند ملکی۰**عدم اپدیت فرمها۰**عوض نکردن سفارت مگه اینکه خودشون تغییر بدن۰**دادن یک ادرس شخصی که سر ش به تنش بیارزه[به قول خودمون] در امریکا مرتب وخوش برخورد بودن در سفارت)سفارتم ایروان بود۰
آقا بگیریدش داره از زیرش در میره.
دو تا کارنتی قبلی رو دقیق پیش بینی کرده یکمی که بهش فشار بیارید تا آخر سال رو مغور میاد:دی
A_A جان شما ناراحت نباش . رسمشان بر اینست که حداقل 6 هفته بین نامه دوم و مصاحبه شما برای کارهای مدیکال و مدرک و ... فاصله می اندازند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، salar5452 ، saboteur ، rezasadeghi ، atlantis770 ، m.ghoreishi
(2014-09-10 ساعت 11:31)behdadK نوشته:  آقا بگیریدش داره از زیرش در میره.
دو تا کارنتی قبلی رو دقیق پیش بینی کرده یکمی که بهش فشار بیارید تا آخر سال رو مغور میاد:دی
A_A جان شما ناراحت نباش . رسمشان بر اینست که حداقل 6 هفته بین نامه دوم و مصاحبه شما برای کارهای مدیکال و مدرک و ... فاصله می اندازند.
[عکس: emoji16.png]
مغور آوردن از ویژگی های آن مدیر بود [عکس: emoji13.png]

6 هفته که خیلی خوبه, من به 3 هفتشم راضیم
بیشتر نه چون می دونم وقتی وقت زیاد دارم نتیجه عکس میده Tongue
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، salar5452 ، Samia ، saboteur ، aghamilad ، atlantis770 ، m.ghoreishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان