کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
با تبريك به همه دوستان ما هم كارنت شديم. رفتيم به مرحله بعد بازي!! يواش يواش داره از اين بازي خوشم مياد،‌هيجانش خوبه Wink! ولي تو رو خدا فقط به به چشم يه بازي كه شانس نقش اول و آخر رو توش داره به قضيه نگاه كنيد و اين همه استرس نداشته باشيد.
موق باشيد دوستان Big Grin
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: babak12 ، miyu ، A_A ، salar5452 ، aghamilad ، rezasadeghi ، Memolk ، SAAM_60 ، آلیس-1980
(2014-09-10 ساعت 11:22)ali1358 نوشته:  سلام دوستان 2015 من ازبرندگان 2014هستم باتوجه به نبودن تاپیک مربوط اینجا مطالبم میگم (تجربه شخصی)
من ویزا یک ضرب گرفتم (معاف۰بدون کار دولتی۰رشته غیر حساس۰تمکن نود میلیونی+سند ملکی۰**عدم اپدیت فرمها۰**عوض نکردن سفارت مگه اینکه خودشون تغییر بدن۰**دادن یک ادرس شخصی که سر ش به تنش بیارزه[به قول خودمون] در آمریکا مرتب وخوش برخورد بودن در سفارت)سفارتم ایروان بود۰

سلام.
دوست عزیز میشه بفرمایید کیستون چند نفره بود؟ ( برای تمکن مالی میپرسم)
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: نیلان
الان من که واسه november کارنت شدم کی نامه دوم باید بیاد؟
تشکر کنندگان: آلیس-1980
سلام ..... من هم کارنت شدم .....Smile) نامه ی دوم حدودا چه مدت بعد به دست من میرسه؟؟؟ من خوندم که 1 ماه طول میکشه .......
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، atlantis770 ، آلیس-1980
(2014-09-10 ساعت 11:22)ali1358 نوشته:  سلام دوستان 2015 من ازبرندگان 2014هستم باتوجه به نبودن تاپیک مربوط اینجا مطالبم میگم (تجربه شخصی)
من ویزا یک ضرب گرفتم (معاف۰بدون کار دولتی۰رشته غیر حساس۰تمکن نود میلیونی+سند ملکی۰**عدم اپدیت فرمها۰**عوض نکردن سفارت مگه اینکه خودشون تغییر بدن۰**دادن یک ادرس شخصی که سر ش به تنش بیارزه[به قول خودمون] در آمریکا مرتب وخوش برخورد بودن در سفارت)سفارتم ایروان بود۰

سلام. خسته نباشید
میخواستم ببینم شما چند نفر بودید. آیا برای یک نفر 40- 50 میلیون کافیه. ما تو حساب بلند مدت گذاشتیم.
تشکر کنندگان: A_A
(2014-09-10 ساعت 12:54)aidin2015 نوشته:  الان من که واسه november کارنت شدم کی نامه دوم باید بیاد؟

(2014-09-10 ساعت 13:17)mahboubeyeshab نوشته:  سلام ..... من هم کارنت شدم .....Smile) نامه ی دوم حدودا چه مدت بعد به دست من میرسه؟؟؟ من خوندم که 1 ماه طول میکشه .......
سلام دوستان عزيز
اصولا بايد بين 1 هفته تا 1 ماه بعد از كارنت شدن نامه دوم جايگزين بشه
ولي ما كه سري اول كارنت شديم يعني اين جمعه كه بياد (12 سپتامبر) حدودا 1 ماه هنوز نامه اي دريافت نكرديم
با اين حال همه بايد منتظر باشيم
اميد به خدا
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، آزاده_امین ، HERMES7 ، behdadK ، atlantis770 ، آلیس-1980

سلام دوست عزیز :شما متاهل بودین ؟
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان:
(2014-09-10 ساعت 13:47)ashkansoso65 نوشته:  

سلام دوست عزیز
همه مشتاق این هستن که اطلاعات بیشتری از کیس شما داشته باشن، اگه ممکنه جزئیاتش رو به ما در میون بذارید
ممنون
Rolleyes
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: areb1356 ، ashkansoso65 ، SAAM_60
اقای مدیر
ایا اماری از وضعیت 2014 الان وجود دارد. بالاخره چند کیس و چند نفر از ایران ویزا گرفتند؟
با تشکر
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: نیلان
دوست عزیز در کمال تاسف جمعا چیزی در حدود 2300 نفر معادل یک سوم برندگان ایرانی در سال 2014 ویزا گرفتند....
تشکر کنندگان: A_A ، atlantis770
(2014-09-10 ساعت 15:58)نیلان نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 13:47)ashkansoso65 نوشته:  

سلام دوست عزیز
همه مشتاق این هستن که اطلاعات بیشتری از کیس شما داشته باشن، اگه ممکنه جزئیاتش رو به ما در میون بذارید
ممنون
Rolleyes
تشکر کنندگان:
مجرد.بدون اسپانسر.رشته کشاورزی.
تشکر کنندگان:
(2014-09-10 ساعت 17:25)houshym نوشته:  اقای مدیر
ایا اماری از وضعیت 2014 الان وجود دارد. بالاخره چند کیس و چند نفر از ایران ویزا گرفتند؟
با تشکر

مطابق آخرين فايل سيس 2276 نفر از سه سفارت ويزا گرفتند كه شامل 1221 كيس است.اولين كيس نامبر 12 و آخرين كيس نامبر 12411.
Case Number:2014AS3XXX
3Person in case
Destination:Irvine,CA
Embassy:Yerevan
Move Time:Feb 2015
SSN:5 Days after Entry
Green Card: 42 Days after Entry
تشکر کنندگان: kaamiran ، A_A ، rezasadeghi ، َalikh ، Rooz ، SAAM_60 ، ریحانا
دوستان گرامی 2015
قبلا هم تحلیلهایی را نوشتم ولی به جمع بندی نرسید:
1- پروسه گرین کارت به دلیل بسیار ساده ای چالش دارد. اگر خیلی برایش برنامه ریزی کنی ممکن است ویزا نگیری و عملا چیزی حدود 1.5 سال را در برزخ به سر میبری که واقعا تحملش کار راحتی نیست ولی اگر برایش برنامه ریزی نکنی و ویزا بگیری در یک فشار بسیار زیاد با زمان کم قرار میگیری پس باید در یک حد میانه رفت
2- طبق امارهای سالهای قبل هر کیس در اسیا به طور متوسط دو ویزا را مصرف میکند. نرخ همراه در اسیا 1 نفر و در سایر مناطق دنیا 0.5 نفر میباشد. بنابراین چنانچه مثل سالهای قبل روند کل اسیا یکی باشد حدود 12 الی 13 هزار نفر از اسیا ویزا میگیرند که میتوان گفت که تقریبا 6500 کیس که مثلا در سال 2014 بر طبق اماری که دوستان دادند 1221 کیس ان مربوط به ایران بوده است
3- متوسط اعلام افراد در سالهای مختلف و در ماههای اول حدود 500 نفر و در ماههای اخر به 1000 میرسد بنابراین با توجه به شروع خوب اعلام برای 2015 به نظر میرسد که نسبت به سالهای قبل 1 تا 2 ماه زودتر برای مصاحبه میرویم
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، A_A ، atlantis770 ، جعفر60 ، Rooz ، fakhredin ، Shahram914 ، ریحانا
سلام
نامه من نیومده !! Big Grin
مسولین رسیدگی کنن :q
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، rezasadeghi ، Rooz ، SAAM_60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان