کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
دوستان من تو سایت کارنتی ها که میرم بلد نیستم شماره ام رو چک کنم. کسی کمک میکنه لطفا مراحلش رو بگه؟ خیلی ممنون میشم
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان:
(2014-10-13 ساعت 19:39)tara2005 نوشته:  دوستان من تو سایت کارنتی ها که میرم بلد نیستم شماره ام رو چک کنم. کسی کمک میکنه لطفا مراحلش رو بگه؟ خیلی ممنون میشم

شما به این لینک مراجعه میکنید . دو تا دکمه بالای صفحه وجود داره که دکمه سمت چپ ماه جاری و دکمه سمت راست اگر از 9 ام ماه میلادی رد شده باشه نام ماه اینده و گرنه coming Soon مینویسه که یعنی به زودی.
خوب الان از 9 ام رد شدیم و شما روی اون کلیک میکنید .جداول مختلفی از تاریخ های ویزا ها میبینید .
برید پایین تا به جدول DV برسید ، این جدول برای ماه جاری یا همان دکمه سمت چپ است که سمت راست ناحیه های لاتاری و سمت چپ عدد دارند.
عدد نشانگر سقف کارنت شده می باشد.
به عنوان مثال سقف اسیا در این جدول 2950 می باشدکه مربوط به اکتبر است. و در نوامبر به مصاحبه میروند که با توجه به اینکه خیلی ها مثل من نامه دوم نیامده احتمالا دسامبر بریم مصاحبه .
جدول زیر این جدول که برای همین ماه می باشد اخرین سری های کارنت شده می باشند که اگر دقت کنید برای اسیا تا شماره 3200 اعلام شده است.
هر ماه این جدول بروز میشود و شما در زمانی که عدد کیس نامبرتان زیر عدد اعلام شده باشد یعنی کارنت شده و بین 6 تا 8 هفته اتی برای مصاحبه تشریف می برید.
تشکر کنندگان: babak12 ، آزاده_امین ، A_A ، ashkansoso65 ، ریحانا ، TajbakhshSalma ، sad_sad
(2014-10-13 ساعت 19:39)tara2005 نوشته:  دوستان من تو سایت کارنتی ها که میرم بلد نیستم شماره ام رو چک کنم. کسی کمک میکنه لطفا مراحلش رو بگه؟ خیلی ممنون میشم
دوست عزیز شما شماره خودتون رو نمیتونید جایی چک کنید. فقط میتونید ببیند تا چه شماره ای کارنت شده که الان تا 3200 کارنت شده که شما اگر توی این بازه باشید کارنت شده اید.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، ashkansoso65
(2014-10-13 ساعت 13:46)Ehsan171 نوشته:  در مورد اعلام کیس نامبرها : نه به اونکه یکدفعه 2500 نفر رو کارنت کردن نه به اینکه ماههای بعدش روند نزولی پیدا کرده و از 450 کیس به 250 تا رسیده.نوامبر و دسامبر هم که ماههای آخر ساله و احتمال ادامه همین روند وجود داره.با این حساب معلوم نیست که کیس نامبرهای بالای 7000 مثل ما حتی کارنت بشیم جه برسه به ویزا.
نکته قابل توجه اینست که امسال چون ارسال فرم D-260 الکترونیکی و البته رایگان شده افراد بیشتری اقدام میکنند و به همون نسبت شانس کیس نامبرهای بالا کمتر میشه.
قبلا فکر میکردم که سهمیه یک کشور فقط شامل برندگان میشه اما از قرار معلوم کل سهمیه که حداکثر 3500 تاست شامل برندگان و افراد خانوادشون میشه و بیشتر کیس های ایرانی که دست کم سه نفره هستند.خوب یه حساب سرانگشتی بکنید ببینید واسه چی سال گذشته ویزا زود تمام شد!
بهتره واقع بین باشیم.
دوست عزیز متوسط همراه در ایران و اسیا دو نفره و بنابراین حدود 1700 کیس ایرانی میتونن ویزا بگیرن نه اینکه سه نفر و بنابراین از ایران حدود 4900 کیس انتخاب شده یعنی از هر سه تا کیس یکی
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
(2014-10-13 ساعت 13:46)Ehsan171 نوشته:  در مورد اعلام کیس نامبرها : نه به اونکه یکدفعه 2500 نفر رو کارنت کردن نه به اینکه ماههای بعدش روند نزولی پیدا کرده و از 450 کیس به 250 تا رسیده.نوامبر و دسامبر هم که ماههای آخر ساله و احتمال ادامه همین روند وجود داره.با این حساب معلوم نیست که کیس نامبرهای بالای 7000 مثل ما حتی کارنت بشیم جه برسه به ویزا.
نکته قابل توجه اینست که امسال چون ارسال فرم D-260 الکترونیکی و البته رایگان شده افراد بیشتری اقدام میکنند و به همون نسبت شانس کیس نامبرهای بالا کمتر میشه.
قبلا فکر میکردم که سهمیه یک کشور فقط شامل برندگان میشه اما از قرار معلوم کل سهمیه که حداکثر 3500 تاست شامل برندگان و افراد خانوادشون میشه و بیشتر کیس های ایرانی که دست کم سه نفره هستند.خوب یه حساب سرانگشتی بکنید ببینید واسه چی سال گذشته ویزا زود تمام شد!
بهتره واقع بین باشیم.

دوست عزیز تا الان جای امیدواریه چون برای سال 2014 برای همین ماه تا شماره 2650 و سال 2013 تا شماره 2700 اعلام شده بود . امیدوار باشید .Wink
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، A_A ، rezasadeghi ، ashkansoso65 ، ریحانا
دیدگاه های مثبت و منفی زیادی تو زمینه این اعداد و ارقام وجود داره !
بهتره به همین موضوع که امسال هزار نفر کمتر از ایران نسبت به سال قبل قبول شده و اینکه روند کارنت شدن نسبت به سال قبل تندتر بوده بسنده کنیم و خودمون رو درگیر این داستان های منفی که حتی ممکنه رو زندگیمون تاثیر بذاره نکنیم.

-->به امید ویزای یکضرب<--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: behdadK ، HERMES7 ، r.bazargan ، ashkansoso65 ، ریحانا ، A_A ، L_haam ، Seyedehsanhosseini
بارها بحث کیس و نفر پیش کشیده شده. در طول کل سالهای لاتاری هم همیشه برندگان به نفر مطرح بوده. فقط نمیدونم چرا هر چند وقت یکبار یکنفر پیدا میشه که میگه کیسه دو نفرمیگن نفره و بعد دوباره دعوا شروع میشه.
امیدوارم این دفعه دوباره یکی نیاد بگه منبع بده!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، L_haam ، ashkansoso65 ، نیلان
توصیه مجدد اینکه خودتان را وارد بازی با اعداد نکنید. تفکر زیادی در پروسه ای که در دست شما نیست فقط باعث افزایش نگرانی شما خواهد شد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-10-14 ساعت 14:27)behdadK نوشته:  توصیه مجدد اینکه خودتان را وارد بازی با اعداد نکنید. تفکر زیادی در پروسه ای که در دست شما نیست فقط باعث افزایش نگرانی شما خواهد شد.

بنده هم همین پیشنهاد رو دارم Big Grin

کیسم 50XX ـه ، من دو ماه از تابستون کل سیستم روحی ، روانی ، جسمی و ... بهم ریخته بود Rolleyes

بچه هایی که سربازی نرفتن و با وثیقه میخوان خروج موقت بگیرن و امیدشون اون یه ماهه که مشکلی پیش نیاد ، و ذکرشون : پروردگارا ، یه ضرب لطفا هست و موندن واسه ارشد بخونن ، درس رو ادامه بدن .... یا همه تخم مرغ ها رو توی سبد ویزا بزارن
نمیشه همه کارها رو با هم انجام داد ، من واقعا خسته شدم و کشش ندارم هم بکوب واسه تافل نمره بالا دارم میخونم هم واسه ارشد(برق) هم درسهای همین کارشناسیش رو پاس کنم Sad

ای اقا ، انقدر درد سر هست که واسه ما سربازی نرفته ها که ...

اینه که ، دوستانی که سرکار میرید ، زندگی دارید واسه خودتون ، استرس مازاد نداشته باشید ، مطمئن باشید شرایط شما خیلی هم ارومه Wink
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A ، ofrfar ، L_haam
دوستان اندکی آروم باشید لطفا. اینجوری باشین که فاتحه ...

بیخیال آمار و ارقام باشید لطفا که فقط بیشتر باعث استرس میشه Smile
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: babak12 ، Memolk ، A_A ، L_haam ، r.bazargan ، ARSAMNEW ، soruosh
دوستان عزيز
اين امار ارقام و تحليل چه سودي براي ما خواهد داشت
ايا اين ارقام تاثيري در روند صدور ويزا و يا كليرنس نخوردن ما داره
ايا باعث تند شدن در روند صدور ويزا مي شود يا باعث كلير شدن ميشه
پس بجاي اين بحث هايي كه نتيجه اي جز ناراحتي و نگراني و استرس و حتي اختلاف بين دوستان دارد بپرهيزيم
پس خواهشا رعايت كنيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
ایشالا که هرچی به صلاح با شه همون اتفاق بیفته....... راه طولانیی در پیش داریم ..بیاین به هم استرس ندیم و آروم باشیم ... به اندازه کافی همه بچه ها استرس دارن
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، rezasadeghi ، ashkansoso65 ، A_A ، Memolk ، m.ghoreishi
(2014-10-15 ساعت 18:26)ARSAMNEW نوشته:  ایشالا که هرچی به صلاح با شه همون اتفاق بیفته....... راه طولانیی در پیش داریم ..بیاین به هم استرس ندیم و آروم باشیم ... به اندازه کافی همه بچه ها استرس دارن
دوستان عزیز بیایید از عزیزان 2014 و 2013 صبور بودن واسترس نگرفتن رو حتی در لحظه های آخر رو یاد بگیریم....با ارزوی گرفتن ویزای یکضرب برای همه تونShy
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، behjat ، ARSAMNEW ، hamed shayan ، soruosh ، m.ghoreishi
دوستان عزیز
این تاپیک همونطور که از اسمش مشخصه محل تحلیل و امار ارقام نیست
اگر قرار در این مورد تحلیلی انجام بدید بصورت پیغام خصوصی می تونید اقدام کنید
خواهشا این بحث تموم کنید
برای دفعه بعد تکرار بشه برخورد خواهم کرد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
سلام خدمت همه دوستان عزیز

ببینید دوستان گلم ما اینجا جمع شدیم که به یکدیگر کمک کنیم و با هم سعی کنیم راه را هموار کنیم

کلیه مدیرانی که در این سایت هستن نه 1 ریال از جایی پول میگیرن نه اینکه مالک چیزی میشن

اتفاقا پشت صحنه خیلی کاربر نماها را میبینن که چه حرف هایی که نمیزنن .

وظیفه ما فقط به عنوان داداش کوچیکتر برقراری نظم و ادامه راه چند ساله مهاجرسراست

پیشتر گفته شد مجدد گفته میشه هر کاربری میات در سایت اولین وظیفش اینه که قوانین سایت را بخونه اگر مخالف اونه همین الان صفحه مهاجر سرا را ببنده اما اگر موافق است

پس به اون احترام بگذاره و سعی کنه دیگران هم به پیروی از اون قانون تشویق کنه

در این سایت دوستان چه خواهر چه برادران گل زیادی هستند که دارن بدون هیچ چشم داشتی کمک میکنن و از همینجا از تک تکشون ممنونم

اما یه سری از دوستان هم هستند ( حتی دوستان پست بالا ) متاسفانه جو را متشنج میکنند و اون قوانین را کلا زیر پا میگذارن

اون دوستان عزیز لطفا مجدد قوانین را بخونن اگر میتونن تابع اون باشن ما با کمال میل در خدمت آن ها هستیم در غیر اینصورت میتونن صفحه را ببندند و دیگر به این انجمن نیان

در آخر اگر دوست عزیزی خلاف قوانین عمل کرد با عرض پوزش ایشان کاربر خاطی شناخته میشن و برخورد میشه . و ادامه دار باشد بن خواهد شد

باز هم از دوستان عزیز خواهش میکنم قوانین را مطالعه کنن .

پیروز باشید

ارادتمند شما - محمود
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان