کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
حرف از جامعه دموکراتیک شد. اون آقایی که اعتراض کردند که چرا دموکراتیک عمل نمی شود باید بدانند که جامعه دموکراتیک جامعه هر کی به هرکی نیست که هر کس هر کاری دلش خواست انجام بده و اسمش رو بگذاره آزادی. اصول دموکراتیک آزادی را بر مبنای قانون و تا جایی مجاز میداند که به آزادی دیگران لطمه نزند.
5 مورد از قوانین مهاجرسرا که برای همه در دسترس است را برای همه مجدد قرار میدم

۴- کاربران سایت می‌بایست به هنگام ارسال پیغام در انجمن‌ها از عبارات مناسب و محترمانه استفاده نمایند. پاسخهای ارسالی باید در ارتباط کامل با موضوع مورد بحث باشد. درد دل، کنایه، مطرح کردن سوال غیر مرتبط با موضوع و مواردی از این دست ممنوع است.
۱۱- انتشار شایعات یا اخبار غیر موثق ممنوع است.
۱۳- تبدیل محیط علمی انجمن‌ها به محل حل اختلافات و بیان اظهار نظرهای شخصی ممنوع است. در صورت مشاهده ایجاد اختلاف و دعوا در یک تاپیک، پست‌های کاربران خاطی حذف و تاپیک به طور موقت یا دایم قفل می‌شود. تشخیص این موارد به عهده مدیران سایت خواهد بود.
۲۰- مدیران سایت دسترسی لازم برای ویرایش و تغییر در گفت؟؟؟؟؟ا را دارند و برای اقدامات مدیریتی ملزم به جواب پس دادن به کاربران متخلف نیستند.
۲۱- در صورتی که از حذف و یا ویرایش پست خود توسط یکی از مدیران سایت گله‌مند هستید، موضوع را از طریق پیام خصوصی (و نه تاپیکی جداگانه در انجمن‌ها) با یکی از مدیران ارشد و یا مدیران کل سایت در میان بگذارید تا رسیدگی شود.

حالا خودتان بگویید چند مورد از قوانین رسمی سایت نقض شده است.
به دلیل اینکه علیرغم اخطار مدیران کاربر خاطی همچنان اصرار بر نقض بیشتر قوانین داشت یکروز مرخصی اجباری از طرف بنده به ایشان تقدیم گردید. در صورت تکرار یکهفته و تکرار مجدد برای همیشه بنده ایشان را به مرخصی می فرستم.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
دوستان من که هنوز کارنت نشدم، هم باید واکسن هام رو شروع کنم؟
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان:
(2014-10-16 ساعت 15:15)tara2005 نوشته:  دوستان من که هنوز کارنت نشدم، هم باید واکسن هام رو شروع کنم؟

بله بله کارنت نزدیک شماست! هپاتیت و TD , MMR رو شروع کنید ! الخصوص هپاتیت.
تشکر کنندگان: A_A ، zepehr
سلام دوستان
کسی میدونه افرادی که 2015 لاتاری قبول شدند می تونند 2016 دوباره ثبت نام کنند ؟؟
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان:
(2014-10-17 ساعت 00:16)heridas نوشته:  سلام دوستان
کسی میدونه افرادی که 2015 لاتاری قبول شدند می تونند 2016 دوباره ثبت نام کنند ؟؟

سلام بله دوست عزیز میتونن . مشکلی نیست
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، ARSAMNEW ، HERMES7 ، soruosh ، zepehr
من یه ذره از مرحله پرتم ... نامه اول همونه که میگه برنده شدی ؟ ... نامه دوم وقتی که کارنت بشی میاد؟ اینا آنلاین میاد یا حتمن باید صبر کنی که پست بشه ؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-17 ساعت 00:28)bigboss2 نوشته:  من یه ذره از مرحله پرتم ... نامه اول همونه که میگه برنده شدی ؟ ... نامه دوم وقتی که کارنت بشی میاد؟ اینا آنلاین میاد یا حتمن باید صبر کنی که پست بشه ؟
دوست عزیز
نامه اول همونی که برنده شدید شامل کیس نامبر و غیره.....
وقتی کارنت(اولین پست این تایپیک حتما مطالعه کنید ) مشید(در حال حاضر تا شماره 3200 اعلام شده ) نامه ای جایگزین نامه اول میشه که زمان و محل قطعی مصاحبه شما مشخص میشه
چیزی برای شما پست نمیشه باید از سایت DV جک کنید
این تاپیک
و این تاپیک
مطالعه بفرمایید کاملا توضیح داده شده
لطفا هر سئوالی هم دارید در تاپیک مربوط به خودش مطرح کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: aghamilad ، ARSAMNEW ، HERMES7 ، soruosh ، ریحانا ، bigboss2
بچه ها. ببخشید. برای این سوال که درباره عکسه تاپیکی پیدا نکردم. چون من الان برنده ام و تازه فهمیدم عکس ثبت نامیم کمی با استانداردهای ک سی سی فاصله داره. ازجمله کمی کشیده شده . به نظر شما مشکل ایجاد میشه برای مصاحبه؟ یا اینکه عکسها قبل برنده شدن چک شده؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-17 ساعت 10:37)hesam427 نوشته:  بچه ها. ببخشید. برای این سوال که درباره عکسه تاپیکی پیدا نکردم. چون من الان برنده ام و تازه فهمیدم عکس ثبت نامیم کمی با استانداردهای ک سی سی فاصله داره. ازجمله کمی کشیده شده . به نظر شما مشکل ایجاد میشه برای مصاحبه؟ یا اینکه عکسها قبل برنده شدن چک شده؟

سلام دوست عزیز . مشکلی نیست شما روز مصاحبه عکس با خودتون میبرید و میگویید تمایل دارید تعویض کنید به همین راحتی ( قسمتی که میخاید مدارک را تحویل بدید به اون خانم میگید که تمایل دارید عکستونم عوض کنید )

موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: hesam427 ، zepehr
(2014-10-17 ساعت 10:58)Mahmood129 نوشته:  
(2014-10-17 ساعت 10:37)hesam427 نوشته:  بچه ها. ببخشید. برای این سوال که درباره عکسه تاپیکی پیدا نکردم. چون من الان برنده ام و تازه فهمیدم عکس ثبت نامیم کمی با استانداردهای ک سی سی فاصله داره. ازجمله کمی کشیده شده . به نظر شما مشکل ایجاد میشه برای مصاحبه؟ یا اینکه عکسها قبل برنده شدن چک شده؟

سلام دوست عزیز . مشکلی نیست شما روز مصاحبه عکس با خودتون میبرید و میگویید تمایل دارید تعویض کنید به همین راحتی ( قسمتی که میخاید مدارک را تحویل بدید به اون خانم میگید که تمایل دارید عکستونم عوض کنید )

موفق باشید
با سلام . اونور هم پاسخ دادم. امروز برای اولین دقت کردم تو صفحه اول سایت دی وی لاتاری بخش عکس نوشته اگه اگه عکس با شرایط زیر نخونه ممکنه دیسکوالیفای بشید. منطقی اینه که اصلا تو قرعه کشی سرکت داده نمی شدم اگه ایراد زیاد داشت. بعد تصور کردم شاید افسر مصاحبه چک کنه روز مصاحبه ایراد بگیره. به هر حال با توجه به توصیه شما باید عکس مناسب تری ببرم و روز مصاحبه تحویل بدم. ممنونم جناب محمود
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، soruosh ، ofrfar ، laleht
سلام دوستان عزیز
فکر میکنید برای ماه ژانویه تا چه شماره ای کارنت میشه ؟ من که میگم تا 3600 نظر اساتید چیه ؟
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: babak12
امیدوارم روند کارنتی ها به نفع همه بچه های 2015 باشه
وگرنه یکماه صبوری بیشتر یا کمتر به کسی فشار نمیاره
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: behdadK ، laleht ، ریحانا ، rezasadeghi
(2014-10-19 ساعت 23:43)Alex 2014 نوشته:  سلام دوستان عزیز
فکر میکنید برای ماه ژانویه تا چه شماره ای کارنت میشه ؟ من که میگم تا 3600 نظر اساتید چیه ؟

3650
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
(2014-10-20 ساعت 12:43)ریحانا نوشته:  [quote='Alex 2014' pid='558236' dateline='1413745994']
سلام دوستان عزیز

3900-4000
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، ریحانا ، kaamiran ، m.ghoreishi
3450 کارنت میشه
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، miyu ، kaamiran ، m.ghoreishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان