کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
هییی... کی میشه ماهم کارنت بشیم؟؟؟
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: babak12 ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، mbsamani ، k1_m_1358
ما رده 6000 تایی ها باید اینجوری فکرکنیم که برای تعطیلات عیدمیریم آنکارا و یا شاید یکماه بعدش (اینجوری بعد تعطیلات هزینه ها کمتر میشه) من که اینجوری فکر میکنم و انتظار زودترشو ندارم ولی راستی چه انتظار سختی هست با اینکه می دانم الان آرامش قبل طوفانه ولی دوست دارم زودتر به استقبال طوفان برم.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، aidaz ، A_A ، نیلان ، ARSAMNEW ، Memolk ، soruosh
(2014-10-23 ساعت 01:20)omid_bl نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 17:39)shahin2737 نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 09:55)ARSAMNEW نوشته:  
(2014-10-21 ساعت 19:49)Mahmood129 نوشته:  کی میرسه به 6000 .... Sad

تا بشه 6000 که من یکی پیر شدم شما رو که نمی دونم
من برم کلمه ای برای بعد ازپیر شدن پیدا کنم!!! ولی بعد از شوخی اگر با روال 2013 ها هر ماه بره جلو برای ما شاید امیدی باشه.

سلام دوستان

دلیل این همه استرس ر و نمیفهمم، کیس منم مثل شماهاست، شماره‌های ۶۰۰۰ تا ۹۰۰۰ حتما مصاحبه می‌رن (تقریبا بین می تا ژولای). اگه کلیرنس خوردید اونوقت دلیل هست واسه استرس، به نظر من شانس ویزا گرفتن بالای ۷۰ درصد. مثبت باشید
نه دوست عزیز استرس نداریم فقط حوصله انتظار کشیدن نداریم وگرنه مطمئناً همه ما مصاحبه میشیم و ویزامونو هم به امید به خدا میگیریم.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: aidaz ، kaamiran ، A_A ، ARSAMNEW ، fa15
من میگم این ماه تا 3500 یا 3550 اعلام میکنند
انشالله هرچی خیره همون میشه
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: babak12 ، kaamiran ، HERMES7 ، A_A ، k1_m_1358
سلام قول میدم همتون اشتباه میکنید این ماه تا 4200 کارنت میشه حاظرم شرط ببندم.
تشکر کنندگان: ofrfar ، k1_m_1358 ، shahin2737 ، hilda60 ، farslm
(2014-10-23 ساعت 15:19)alireza.moazini نوشته:  سلام قول میدم همتون اشتباه میکنید این ماه تا 4200 کارنت میشه حاظرم شرط ببندم.

من هم موافقم بیاین شرط ببندیم
۲ گروه بشیم
یکی زیر ۴ هزار یکی بالای ۴ هزار
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: k1_m_1358
اره خب من مطمعن هستم . یعنی یه جورایی ایمان دارم میتونیم صبر کنیم و ببینیم.
تشکر کنندگان: Memolk
(2014-10-23 ساعت 12:32)ریحانا نوشته:  ما رده 6000 تایی ها باید اینجوری فکرکنیم که برای تعطیلات عیدمیریم آنکارا و یا شاید یکماه بعدش (اینجوری بعد تعطیلات هزینه ها کمتر میشه) من که اینجوری فکر میکنم و انتظار زودترشو ندارم ولی راستی چه انتظار سختی هست با اینکه می دانم الان آرامش قبل طوفانه ولی دوست دارم زودتر به استقبال طوفان برم.
ما رده 7000 تایی ها برای شما ارزو میکنیم قبل از عید برید.خدا شاهده نه بخاطر خودمون بلکه بخاطر هزینه های گرون تو عیده شماست.Big Grin
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، ARSAMNEW ، soruosh
آقا یکی به یه زبونی که میدونه شاید بعضی از دوستان متوجه میشن بهشون بگه امضاهاشون رو بذارن
یا اَبِلْفَز چه جمله سنگینی گفتم??
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، A_A
دوستان سلام من کیس نامبرم حدود 8000 است بنظرتون حدودا کی میرم مصاحبه؟ با تشکر
ماهی دریا 23 اکتبر 2014
تشکر کنندگان:
(2014-10-23 ساعت 12:35)ریحانا نوشته:  
(2014-10-23 ساعت 01:20)omid_bl نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 17:39)shahin2737 نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 09:55)ARSAMNEW نوشته:  
(2014-10-21 ساعت 19:49)Mahmood129 نوشته:  کی میرسه به 6000 .... Sad

تا بشه 6000 که من یکی پیر شدم شما رو که نمی دونم
من برم کلمه ای برای بعد ازپیر شدن پیدا کنم!!! ولی بعد از شوخی اگر با روال 2013 ها هر ماه بره جلو برای ما شاید امیدی باشه.

سلام دوستان

دلیل این همه استرس ر و نمیفهمم، کیس منم مثل شماهاست، شماره‌های ۶۰۰۰ تا ۹۰۰۰ حتما مصاحبه می‌رن (تقریبا بین می تا ژولای). اگه کلیرنس خوردید اونوقت دلیل هست واسه استرس، به نظر من شانس ویزا گرفتن بالای ۷۰ درصد. مثبت باشید
نه دوست عزیز استرس نداریم فقط حوصله انتظار کشیدن نداریم وگرنه مطمئناً همه ما مصاحبه میشیم و ویزامونو هم به امید به خدا میگیریم.

من می گم یه تاپیک واسه 6000 تایی درست کنیم چون مدت انتطارمون بالاست به هم دلداری بدیم تا زمان کارنت شدنBig Grin
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: aidaz
(2014-10-23 ساعت 20:11)ماهی دریا نوشته:  دوستان سلام من کیس نامبرم حدود 8000 است بنظرتون حدودا کی میرم مصاحبه؟ با تشکر
ماهی دریا 23 اکتبر 2014
مشخص نیست کاملا دوست عزیز
فکر کنم حدودا برای عید کارنت بشید
اگه تعداد زیادی هر ماه کارنت کنن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A
(2014-10-23 ساعت 15:19)alireza.moazini نوشته:  سلام قول میدم همتون اشتباه میکنید این ماه تا 4200 کارنت میشه حاظرم شرط ببندم.
نه بابا!!!! امکان نداره[emoji15]
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان:
خدا کنه ..... خدا اون روز رو بیاره... خدا از دهنت بشنوه.... خدا .... دیگه نمیدونم چی بگم....
ایشالله این اتفاق شگفت انگیز بیفته Big Grin
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: Memolk ، ARSAMNEW ، ofrfar ، sami.parsi ، soruosh
به خودتون مسلط باشید نفس عمیق بکشید فقط کافیه 6 روز دیگه صبر کنیم همگی مشکلی نخواهیم داشت.
تشکر کنندگان: sami.parsi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان