کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2014-10-26 ساعت 23:37)nilgoon1982 نوشته:  مرسی از جواب دوستان

Sad(( دوستان عزیز من با یه جمله مبهم در صفححه اعلام قبولی رو به رو شدم
می شه راهنماییم کنید
please be advised that your case will not scheduled for an interview appointment until a visa number is available.

من فقط فرم 260 و پر کردم
باید کار دیگه هم می کردم؟؟؟؟؟
دارم از استرس سکته می کنم

غصه نخوريد اين همون فرم اوليه هستش. حدود كيس نامبرتون چنده؟ ببينيم اصلا كارنت شديد يا نه؟
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان: nilgoon1982 ، sami.parsi
5200 ولی این جمله چیه؟ و یعنی چی؟؟ آیا جز پر کردن 260 کار دیگه باید می کردم؟؟؟
در ضمن مرسی زود جواب دادید
کیس نامبر : **52
نفرات کیس : با خودم 3 نفر
سفارت : آنکارا تغییر به ایروان
رویت قبولی و ارسال 260 : oct
کارنت : 12 march
مصاحبه : 11 می
دریافت ویزا : یک ضرب
تشکر کنندگان: sami.parsi
(2014-10-26 ساعت 23:37)nilgoon1982 نوشته:  مرسی از جواب دوستان

Sad(( دوستان عزیز من با یه جمله مبهم در صفححه اعلام قبولی رو به رو شدم
می شه راهنماییم کنید
please be advised that your case will not scheduled for an interview appointment until a visa number is available.

من فقط فرم 260 و پر کردم
باید کار دیگه هم می کردم؟؟؟؟؟
دارم از استرس سکته می کنم
نگران نباش دوست عزیز این متن برای همه است
اولین پست همین تاپیک مطالعه کنید متوجه می شید بعد از پر کردن فرم باید منتظر چی باشین
فعلا تا شماره 3200 کارنت شدن
دقت کنید اگه شماره شما جز این شماره است به تاپیک
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015 مراجعه کنید و اولین پست مطالعه بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: nilgoon1982 ، A_A ، sami.parsi
مرسی آقا بابک من عین این 62 صفحه را خوندم فقط به خاطر این که خیلی دیر فهمیدم انتخاب شدم به شدت استرس دارم و این جمله هم
خلیلی ذهنم و مشغول کرد آخه اصلا این visa number چی هست؟ بیخودی یه چیزی نمی نویسن که
کیس نامبر : **52
نفرات کیس : با خودم 3 نفر
سفارت : آنکارا تغییر به ایروان
رویت قبولی و ارسال 260 : oct
کارنت : 12 march
مصاحبه : 11 می
دریافت ویزا : یک ضرب
تشکر کنندگان:
با سلام
به نظر شما زمان کارنت شدن کیس نامبر 7200 کی میشه؟Sad
خواهش می کنم
منظور تعداد ویزا است
این همه نگرانی و استرس برای چی دوست عزیز
به جای این همه نگرانی به دنبال تکمیل کردن مدارک و واکسنها باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: L_haam ، A_A ، nilgoon1982 ، سوین ، sami.parsi
(2014-10-27 ساعت 01:24)solmaz_tabar نوشته:  با سلام
به نظر شما زمان کارنت شدن کیس نامبر 7200 کی میشه؟Sad
هر سال یه جوری بوده. اگه مثل 2013 باشه می اگه مثل 2014 جون. شما هم روی همین حوالی می و جون روش حساب کنید، اگه امسال خوب پیش بره که میتونید خوشبین باشید و روی اپریل هم حساب کنید Big Grin
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: ریحانا ، babak12 ، ofrfar ، r.bazargan ، shayan seyfi ، sami.parsi
یه پیش بینی بکنم رد خور نداره:دی
1 نوامبر بولتن دسامبر رو کامینگ سون میزنن Big Grin

حالا جدای از شوخی داشتم کارنتی ها رو نگاه میکردم خوشبختانه چیزی که منتظرش بودیم به وقوع پیوسته این بولتن آخری و کارنتی های اروپا و آفریقا باوجود اینکه در بولتن ماه قبل اگر مقایسه بکنید از سال قبلش بیشتر بوده اما این دفعه اونقدر کم به نسبت ازشون کارنت کردند که نه تنها جبران جلو افتادن سال بعد به مراتب از سال قبل کمتر شده و آسیا نسبت به پارسال جلو تره.
هرچند هنوز بازخور مصاحبه ها در بولتن در نظر گرفته نشده و از این ماه میشه انتظار داشت بازخور رو ببینیم اما همین رو هم به فال نیک میگیریم که KCC متوجه شده که پارسال چه بلایی سر ما ایرانی های نازنین :دی آمده
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: aidaz ، rezasadeghi ، shahin2737 ، Shahram914 ، rbrb-2015 ، A_A ، سوین ، behjat ، m.ghoreishi ، sami.parsi ، Memolk ، soruosh
(2014-10-28 ساعت 09:13)behdadK نوشته:  یه پیش بینی بکنم رد خور نداره:دی
1 نوامبر بولتن دسامبر رو کامینگ سون میزنن Big Grin

حالا جدای از شوخی داشتم کارنتی ها رو نگاه میکردم خوشبختانه چیزی که منتظرش بودیم به وقوع پیوسته این بولتن آخری و کارنتی های اروپا و آفریقا باوجود اینکه در بولتن ماه قبل اگر مقایسه بکنید از سال قبلش بیشتر بوده اما این دفعه اونقدر کم به نسبت ازشون کارنت کردند که نه تنها جبران جلو افتادن سال بعد به مراتب از سال قبل کمتر شده و آسیا نسبت به پارسال جلو تره.
هرچند هنوز بازخور مصاحبه ها در بولتن در نظر گرفته نشده و از این ماه میشه انتظار داشت بازخور رو ببینیم اما همین رو هم به فال نیک میگیریم که KCC متوجه شده که پارسال چه بلایی سر ما ایرانی های نازنین :دی آمده

به نظر من قضیه این هست که اساس لاتاری به این دلیل هست که امریکا گوناگونی نژادهارو برای خودش فراهم کنه تا از این نظر از جهات مختلف منتفع بشه چه از نظر گوناگونی های ژنتیکی چه سیاسی چه مهارتی و چه زبانی..اون وقت هر سال به نوعی پس از گزینش میان و عامدانه انتخاب می کنن مثلا توی دیتا بیسشون نپالی کم هست میان و از نپال برمی دارن، اروپایی زیاد هست میان و افریقایی بر میدارن...پارسال ایرانی کم گرفتن و امسال دارن می گیرن...بنابراین این قضیه کاملا هوشمندانه و حساب شده ست و از طرفی اصلا قضیه ی جبران و دلسوزی نیست صرفا یک منفعت اندیشی بسیار خردمندانه ست
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: behdadK ، laleht ، SomeOneX ، rezasadeghi ، ریحانا ، rbrb-2015 ، m.ghoreishi ، sami.parsi
(2014-10-27 ساعت 00:20)nilgoon1982 نوشته:  مرسی آقا بابک من عین این 62 صفحه را خوندم فقط به خاطر این که خیلی دیر فهمیدم انتخاب شدم به شدت استرس دارم و این جمله هم
خلیلی ذهنم و مشغول کرد آخه اصلا این visa number چی هست؟ بیخودی یه چیزی نمی نویسن که

دوست عزیز این جمله رو برای همه می نویسن مختص شما نیست
امیدوارم منظور جمله رو متوجه شده باشید

سبز نوشتم که آرامش بخش باشه
انقدر شور نزنید

Big GrinBig Grin

(2014-10-24 ساعت 08:23)alireza.moazini نوشته:  به خودتون مسلط باشید نفس عمیق بکشید فقط کافیه 6 روز دیگه صبر کنیم همگی مشکلی نخواهیم داشت.

ماشالا جو
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان: aidaz ، nilgoon1982 ، sami.parsi
با توجه به اینکه آمار سایت داره می گه بیشترین درصد کیس نامبرها ۳۰۰۰تا ۴۰۰۰ هستن...بنابراین بولتن ویزا تا دو سه ماه دیگه تو همین بازه برای کارنت شدن خواهد بود و شاید یه دو ماه طول بکشه که از ۴ هزار بالاتر بره
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، sami.parsi
(2014-10-28 ساعت 10:18)نیلان نوشته:  با توجه به اینکه آمار سایت داره می گه بیشترین درصد کیس نامبرها ۳۰۰۰تا ۴۰۰۰ هستن...بنابراین بولتن ویزا تا دو سه ماه دیگه تو همین بازه برای کارنت شدن خواهد بود و شاید یه دو ماه طول بکشه که از ۴ هزار بالاتر بره

جناب متوجه منظورتون نمیشم دراین سایت تعداد زیادی در این بازه 3000 تا 4000 هستند وگرنه در کل قضیه و برای kcc مگر تفاوتی وجود داره؟؟؟ بهرحال 1000 تا در بازه 3000 تا 4000 هستند.1000 تا در بازه 4000 تا 5000 و الی آخر.ممنون
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، mohammad_sepah ، L_haam ، A_A ، sami.parsi
Big Grin 
(2014-10-28 ساعت 10:18)نیلان نوشته:  با توجه به اینکه آمار سایت داره می گه بیشترین درصد کیس نامبرها ۳۰۰۰تا ۴۰۰۰ هستن...بنابراین بولتن ویزا تا دو سه ماه دیگه تو همین بازه برای کارنت شدن خواهد بود و شاید یه دو ماه طول بکشه که از ۴ هزار بالاتر بره
اگه اشتباه نکنم شما منظورتون اینه که تعداد ایرانی هایی که تو بازه 3000تا 4000 زیادند. اول از همه توجه داشته باشید که مهاجرسرا یه نمونه از کل بردگان ایرانه نه همه و ممکنه کسایی که اینجا رو پیدا کردند و تو نظرسنجی شرکت کردند تو این رنج بیشتر باشند.حتی اگه استدلال شما درست باشه تعداد ایرانی تو این رنج زیاده و بولتن ویزا هم که آسیا رو بر طبق ایرانی ها کارنت نمیکنه.نهایتش اینه که ایرانی های تو این رنج یکسریشون دیرتر مصاحبه میشند وگرنه توی کارنت شدن که تاثیری فکر نمی کنم داشته باشه Smile
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: sad_sad ، ریحانا ، A_A ، mohammad_sepah ، saboteur ، sami.parsi ، soruosh
مدت ها بود از این سایت دوور بودم Sad
دوستانی که می رین مصاحیه

حتما فرم هایی که برای کاسی سی و فرستادین بخونین و یادتون باشه توی فرم ها دقیقا چی نوشته بودین و سعی کنین توی مصاحبه هل نشین . زندگیتونو از الان واسه رفتن جم و جور نکنین . و به همه نگین . واکسن هاتونو بزنین و سعی کنین تاریخ مصاحبتونو تا حد امکان تغییر ندین .
آقایونی که باید برین مصاحبه از همین الان برین پرس و حو کنین درباره تعویض کارت های پایان خدمتتون ببینین بهتون چه مدته بر می گردوونن . اگه می بینین تا مصاحبتون زمان ندارین این ریسک و نکنین و واسه تعویض کارت اقدام نکنین.
بچه های ارمنستان بعد از 3 بار رفتن به ایروان بهترین آپارتمان ها رو برای اجاره از هیور سرویس می توونین بگیرین .( از توی سفرنامه ها بهتر می توونین اظلاعات بگیرین )
هواستنو به روز مصاحبه باشه خیلی ها می گن پروسه کلیرنس به آفیسر بستگی نداره ما من می گم آفیسر برای این کار بی تاثیر نیست .
مواطب خودتون باشین و از الان همش توی فکر ا م ریکا نباشین . زندگیتونو بکنین . این احتمال و هم همیشه در نظر بگیرین که ویزا گرفتن شما 100% نیست

موفق باشین
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، A_A ، aidaz ، rbrb-2015 ، behjat ، ریحانا ، zepehr ، SomeOneX ، ziba_sunset ، sami.parsi ، k1_m_1358 ، Memolk ، fa15 ، soruosh ، pari pariaaa ، سوین ، dv2016
(2014-10-20 ساعت 21:02)A_A نوشته:  
(2014-10-20 ساعت 16:49)behdadK نوشته:  
(2014-10-20 ساعت 16:35)A_A نوشته:  
(2014-10-20 ساعت 15:22)babak12 نوشته:  A_A (كارمند كي سي سي ) جان كجايي
بيا كه بايد پيش بيني كني از الان
منظور آقا بهداد کارمند KCC واقعی بود Tongue
ولی منم مثل دوستان 1 نظر می دم Tongue
3700
آقا بابک شما نگفتی هنوز؟

خوب این ماه هم که به سلامتی معلوم کردن Big Grin
به اونهایی که کارنت شدند تبریک میگم اونهایی هم که کارنت نشدن توصیه میکنم به آرمان خان دخیل ببندنBig Grin

با حساب من شما این ماه به روند 2013 تقریبا رسیدید؟ در ادامه پیش بینی میکنید نزدیک 2013 بمونه یا حتی به 2014 نزدیک بشه؟
هاهاهاهاا
آقا این بار درست درومد خودم دخیل میبندم ویزامو بدن Tongue
2013 که 700 تا اعلام کردن, منظورتونو نفهمیدم ولی در کل اگه همین کسایی که کارنت کردن تا 1-2 ماه دیگه نتونن بفرستن برای مصاحبه فکر کنم اوضاع خراب شه

(2014-10-20 ساعت 19:11)babak12 نوشته:  من هم میگم 3700
خدا رو چه دیدین شاید من هم استخدام بشم :دی

آقا پرچم 3700 ای ها بالاس
همه با هم می ریم KCC
از google earth دیدم جای با صفایی بود Big Grin

آقا من این **34 هستم این طوری خوش خیالی نمی کنم. 3700 خیلی زیاده با توجه به این 2 -3 ماهه اخیر. من حتی از کارنت شدن خودمم تو این مطمین نیستم. من شما رو به چلنج دعوت میکنم. میگم من این ماهم کارنت نمیشم. دوستن نظرتون چیه؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان