کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
Upcoming Visa Bulletin
Coming soon
شماره کیس نامبر: 7*2015AS46 ، تاریخ رویت قبولی: 1May 2014 ، تاریخ ارسال فرم ها : 30Aug2014 ، سفارت: ابوظبی ، تاریخ کارنت: Feb 2015 ، تاریخ مصاحبه: April 20 ، وضعیت ویزا : AP ، آپدیت ها : 21 و22 اپریل ، 19 می ، 1 جولای (همه اعضای کیس)، 24 جولای نفر اصلی ، 27 جولای (همه اعضای کیس)
27 جولای کلیر، ورود به آمریکا :2 سپتامبر 2015
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، aidaz ، Memolk
به نظر من تا 3700 کارنت میشه، به حق این شبا [emoji16] اگه درست بود رتبه فراموش نشه!!
البته یه تشکر ویژه از سارا گرو بابت دیپلماسی لاتاری که به ما نشون داد. من نمیدونم دوستان چجوری از صحبتهاش نتیجه گیری واسه کارنتی های این ماه کردن!!؟ خیلی کلی صحبت میکرد...
شماره کیس: 2015AS000004xxx / تاریخ روئت قبولی در سایت:2May / ارسال فرم ها: 31 May / سفارت: آنکارا ____ تغییر به ____ ابوظبی / کارنت: 9 Jan / تاریخ مصاحبه: March / همسر و فرزند یکضرب / خودم: AP آپدیت 20 مارچ، 24 جولای / کلییر: 26 جولای / مقصد: هیوستون
«خوشبختی و عشق را به بها دهند و نه بهانه!»
تشکر کنندگان: A_A ، aidaz ، ریحانا ، soruosh
بلاخره ویزا بولتن نوامبر کامینگ سون شد. من بازم میگم که این روند 200 تا نهایتا 300 تا کارنتی فعالا تا آخر 2014 حفط میکنند. من هنوزم ننمی خام به کارنت شدن خودم خوشبین نیستم (نظرتون چیه بچه ها؟ احتمال میدین کارنت بشم این ماه؟) سوال دومم اینکه من پسرم رو که تازه بدنیا اومده همین هفته به کیسم اضافه کردم؟ فک می کنین مشکلی واسه کارنت شدن و نامه دوم واسم پیش نمیاد؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
(2014-11-03 ساعت 20:41)mfte.teacher نوشته:  بلاخره ویزا بولتن نوامبر کامینگ سون شد. من بازم میگم که این روند 200 تا نهایتا 300 تا کارنتی فعالا تا آخر 2014 حفط میکنند. من هنوزم ننمی خام به کارنت شدن خودم خوشبین نیستم (نظرتون چیه بچه ها؟ احتمال میدین کارنت بشم این ماه؟) سوال دومم اینکه من پسرم رو که تازه بدنیا اومده همین هفته به کیسم اضافه کردم؟ فک می کنین مشکلی واسه کارنت شدن و نامه دوم واسم پیش نمیاد؟
سلام دوست عزیز
من فکر می کنم این سری شما کارنت میشید
هر مقداری هم کارنت کنن زیر 200 تا اعلام نمی کنن البته امیدوارم
خوب به سلامتی
قدم نو رسیده مبارک SmileSmile
برای کارنت شدن که نه
برای ارسال نامه دوم اگر هم تاخیری باشه فکر نمی کنم برای کوچولو عزیز باشه چون به بررسی زیاد نیاز نداره بیشتر بستگی به زمان ارسال فرمهای اولیه شما داره با این حال باید منتظر باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، ARSAMNEW ، نیلان ، r.bazargan
من نظرم کاملا با اکثر دوستان که میگن تا ۳۴۰۰-۳۷۰۰ فوقش علم میکنند مخالفم. فکر کنم بیشتر دوستان دارند با ۲۰۱۴ مقایسه میکنند. ۲۰۱۴ وقتی‌ بولتن دسامبر می‌خواست بیاد بیرون، دولت آمریکا دو هفته در اکتبر تعطیل بود، این شامل KCC و Department of State هم میشد. امسال بیشتر شبیه به ۲۰۱۳ هست، و حتی یخورده بهتر از لحاظه کارنت کردن. فکر کنم تا ۳۹۰۰-۴۰۰۰ بره واسه ژانویه.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: aidaz ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، ALIARAD ، shahin2737 ، rezasadeghi ، Memolk
(2014-11-03 ساعت 20:58)babak12 نوشته:  
(2014-11-03 ساعت 20:41)mfte.teacher نوشته:  بلاخره ویزا بولتن نوامبر کامینگ سون شد. من بازم میگم که این روند 200 تا نهایتا 300 تا کارنتی فعالا تا آخر 2014 حفط میکنند. من هنوزم ننمی خام به کارنت شدن خودم خوشبین نیستم (نظرتون چیه بچه ها؟ احتمال میدین کارنت بشم این ماه؟) سوال دومم اینکه من پسرم رو که تازه بدنیا اومده همین هفته به کیسم اضافه کردم؟ فک می کنین مشکلی واسه کارنت شدن و نامه دوم واسم پیش نمیاد؟
سلام دوست عزیز
خوب به سلامتی
برای کارنت شدن که نه
برای ارسال نامه دوم اگر هم تاخیری باشه فکر نمی کنم برای کوچولو عزیز باشه چون به بررسی زیاد نیاز نداره بیشتر بستگی به زمان ارسال فرمهای اولیه شما داره با این حال باید منتظر باشید

متاسفانه فرم اولیه رو هفته اول مرداد فرستادم. به نظرتون نامه دوم رو دیرتر دریافت کنم. مچکرم.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
(2014-11-03 ساعت 21:58)mfte.teacher نوشته:  
(2014-11-03 ساعت 20:58)babak12 نوشته:  
سلام دوست عزیز
خوب به سلامتی
برای کارنت شدن که نه

متاسفانه فرم اولیه رو هفته اول مرداد فرستادم. به نظرتون نامه دوم رو دیرتر دریافت کنم. مچکرم.
به نظرم طبیعی اگر با تاخیر دریافت کنید با توجه به زمان ارسال فرمها ولی فکر نمی کنم این تاخیر زیاد باشه
فقط باید منتظر بود
نگران نباشید دوست عزیز
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، mfte.teacher ، HERMES7 ، shahin2737 ، r.bazargan
(2014-11-03 ساعت 21:37)omid_bl نوشته:  من نظرم کاملا با اکثر دوستان که میگن تا ۳۴۰۰-۳۷۰۰ فوقش علم میکنند مخالفم. فکر کنم بیشتر دوستان دارند با ۲۰۱۴ مقایسه میکنند. ۲۰۱۴ وقتی‌ بولتن دسامبر می‌خواست بیاد بیرون، دولت آمریکا دو هفته در اکتبر تعطیل بود، این شامل KCC و Department of State هم میشد. امسال بیشتر شبیه به ۲۰۱۳ هست، و حتی یخورده بهتر از لحاظه کارنت کردن. فکر کنم تا ۳۹۰۰-۴۰۰۰ بره واسه ژانویه.

سلام به همه دوستان
من معمولا در این موضوع ها وارد بحث نمی شوم چون اصلا در کنترل ما نیست بجز ایجاد استرس.
ولی میخواستم این نکته را متذکر شوم که تعطیلات سال نو از اواسط دسامبر شروع میشه و دوم زانویه هم تموم میشه!
منظورم اینه که بر خلاف بعضی از دوستان که فکر میکنند بخاطر تعطیلات زانویه ممکنه کم کارنت کنند اصلا تعطیلات دسامبر هست نه زانویه!
با ارزوی موفقیت برای همه دوستان
WinkBig Grin
تشکر کنندگان: A_A ، Elli2015 ، r.bazargan ، Memolk ، aidaz ، shahin2737
با سلام مجدد من هنوز رو حرف خودم هستم این ماه تا4200کا رنت میشه اگه اینجوری شد که میشه رتبه من رو هم فروموش نکنید با احترام.
تشکر کنندگان: hilda60 ، ofrfar ، shayan seyfi ، m.ghoreishi ، الناز٢
(2014-11-04 ساعت 15:12)alireza.moazini نوشته:  با سلام مجدد من هنوز رو حرف خودم هستم این ماه تا4200کا رنت میشه اگه اینجوری شد که میشه رتبه من رو هم فروموش نکنید با احترام.
Cool
شما مثل اینکه با عالم غیب در ارتباطین خیلی دوست دارم بدونم آخرش چی می شه...ماشالا چه اراده ای هم دارین ....ولی باور کنین اگر عدد درست باشه کلی مرید پیدا می کنیدWink
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
من که شخصا مشکلی ندارم با این پیشگویی....
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: A_A
این که تا چه شماره ای کارنت میشه ، همش روی حدس و گمان هست و عدد دقیقی هیچ کس نمیتونه بگه حتی از آمار سالهای پیش هم نمیشه استفاده کرد . ولی با توجه به این که امسال در اولین سری تعداد زیادی کارنت شدن و نامه دوم نگرفتن هنوز و این که تعطیلات عید رو پیشرو داریم به نظر من همانطور که در کارنت شدنهای دوم و سوم 200-300 نفر اضافه شد همون روند ادامه داشته باشه و بیش از 200-300 نفر نباشه
از طرف دیگه فرض کنید کارنت شدین ولی نامه دوم نیومد باز به درد نمی خوره
نمی خوام ناامید توم کنم ولی خیلی از کارنت اولی ها مثل من هنوز نامه دوم نگرفتن .
البته منم از خدامه که یهو بگن تا 5000 کارنت شدن ولی ....
تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A ، m.ghoreishi
من هم همچنان میگم حداقل 3.950
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: aidaz ، rezasadeghi ، salar5452 ، A_A ، soruosh
A_A عزیز شما بیا و بگو تا چند کارنت میشه خیال همه را راحت کن Big Grin
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، r.bazargan ، aidaz ، ARSAMNEW
(2014-11-05 ساعت 14:30)saboteur نوشته:  A_A عزیز شما بیا و بگو تا چند کارنت میشه خیال همه را راحت کن Big Grin
سلام. آرمان خان که گفتن روی ۳۷۰۰ حساب کنین. باشد که ایمان بیاورید. [emoji1]
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، آزاده_امین ، ashkansoso65 ، aidaz ، نیلان ، ARSAMNEW

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان