کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
ولی من برعکس بعضی از دوستان که اعتقاد دارن به دلیل تعطیلات خیلی کارنت نمیکنند ، فکر میکنم این ماه نسبت به دو ماه گذشته بیشتر کارنت می کنند . حداقل توی دو سال گذشته که برای ژانویه بیشتر از ماه های قبلش کارنت کردن و تعطیلات تاثیر مثبت داشته تا منفی.
تیچر جان شما هم خودزنی نکن دیگه ایشالا ده روز دیگه کارنتی
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
(2014-10-28 ساعت 18:57)mohammad_sepah نوشته:  ولی من برعکس بعضی از دوستان که اعتقاد دارن به دلیل تعطیلات خیلی کارنت نمیکنند ، فکر میکنم این ماه نسبت به دو ماه گذشته بیشتر کارنت می کنند . حداقل توی دو سال گذشته که برای ژانویه بیشتر از ماه های قبلش کارنت کردن و تعطیلات تاثیر مثبت داشته تا منفی.
تیچر جان شما هم خودزنی نکن دیگه ایشالا ده روز دیگه کارنتی

میخام ایدی مو اسمشو عوض کنم. بذارم : من می دونستم ( گالیور رو که یادتونه)، هر بار اکه امید بستم نشد. واسه همین میگم.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: ریحانا ، mohammad_sepah ، sami.parsi
یکی به من کمک کنه
من فقط فرم 260 و فرستادم کلی هم دیر
نامه نداشتم!!!! اونها نامه باید بدن؟؟؟؟
کار دیگه جز منتظر شدن کارنت شدن باید بکنم
فرستادن 260 محدودیت داشته؟؟؟؟
کیس نامبر : **52
نفرات کیس : با خودم 3 نفر
سفارت : آنکارا تغییر به ایروان
رویت قبولی و ارسال 260 : oct
کارنت : 12 march
مصاحبه : 11 می
دریافت ویزا : یک ضرب
تشکر کنندگان: sami.parsi
(2014-10-29 ساعت 00:41)nilgoon1982 نوشته:  یکی به من کمک کنه

با کسب اجازه از اساتید محترم و ادمین های سایت. نامه اول همون برگه ای که وقتی تو لاتاری قبول شدین دیدین و اضافه کنم که شما نامه دومی هم خواهید داشت که اون رو موقع کارنت شدن ( اعلام شماره کیس تون از سایت ویزا بولتن و آغاز بررسی پرونده که اون هم بین 5 تا 15 هر ماه میلادی اعلام میشه : معمولا 8 ام هر ماه میلادی بوده) در سایت دی وی لاتاری جایگزین نامه اول تون میکنن که زمان یعنی تاریخ، روز و شهر محل سفارت انجام مصاحبه رو بهتون اعلام میکنه.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: nilgoon1982 ، ARSAMNEW ، ofrfar ، sami.parsi ، سوین
خطاب به کسانی که زیر 3700 پیش بینی کرده اند: بابام جان فقط همین سه تا سفارتخونه که نیست که فکر کنیم سرشون شلوغ میشه.تو کل اسیاست ها.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

(2014-10-29 ساعت 00:41)nilgoon1982 نوشته:  یکی به من کمک کنه
برای جواب خواهشن امضاتونو کامل کنید و بعد بگید چه زمانی فرمها رو کامل کردید؟
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: nilgoon1982 ، sami.parsi ، soruosh
سلام آقای شاهین
من 1 می چک کردم و اسمم نبود و کلا موضوع را فراموش کردم تا زمان ثبت نام امسال اتفاقی چک کردم و دیدم برنده شدم
هیچ جا محدودیتی برای ارسال فرم 260 لاتاری 2015 ندیدم ولی خوب هیچ اطلاعی هم ندارم
ممنون می شم به من کمک کنید با این که خیلی از دوستان نوصیه به نداشتن استرس کردن ولی به خاطر این تاخیر استرس دارم

______________________________________________________________________________________
کیس نامبر ***2015AS5
رویت قبولی 10oct
ارسال فرم دوم 11oct
کنسولگری : آنکارا
تعداد نفرات کیس: با خودم 3 نفر
کارنت:
کلیرنس:
صدور ویزا:
تشکر کنندگان: sami.parsi ، shahin2737 ، r.bazargan ، farslm
(2014-10-30 ساعت 13:55)nilgoon1982 نوشته:  سلام آقای شاهین
من 1 می چک کردم و اسمم نبود و کلا موضوع را فراموش کردم تا زمان ثبت نام امسال اتفاقی چک کردم و دیدم برنده شدم
هیچ جا محدودیتی برای ارسال فرم 260 لاتاری 2015 ندیدم ولی خوب هیچ اطلاعی هم ندارم
ممنون می شم به من کمک کنید با این که خیلی از دوستان نوصیه به نداشتن استرس کردن ولی به خاطر این تاخیر استرس دارم

______________________________________________________________________________________
کیس نامبر ***2015AS5
رویت قبولی 10oct
ارسال فرم دوم 11oct
کارنت:
کلیرنس:
صدور ویزا:
دوست عزیز بخاطر برنده شدنتون تبریک میگم
کار اصلی شما ارسال فرم ها بود که انجام دادید و با توجه به شماره کیستون اصلا نگران دیر فرستادن فرمها نباشید چون تازه تا 3200 کارنت شده
شما فقط الان بروید دنبال واکسن زدن و تهیه مدارک همین
موفق باشید
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: nilgoon1982 ، sami.parsi ، A_A ، r.bazargan
بولتن ویزا

اکتبر 2014 ------ europe 8500 ----- Africa 8000 ----- Asia 2500
نوامبر 2014----- (450+)europe 9900(+1400) -----Africa 14200 (+6200) -----Asia 2950
دسامبر 2014 ---- (250+)europe 11600(+1700) ----- Africa 17000 (+2800) ----- Asia 3200
ژانویه 2015 ...?
از این مدل کارنت شدن جه نتیجه ای میشه گرفت؟کل کارنتی های آسیا از افزایش ماهانه دو قاره دیگه کمتره!
امیدوارم سناریو پارسال تکرار نشه.
تشکر کنندگان: soruosh ، ریحانا
قربان برندگان لاتاری آسیا و برندگان نهایی آسیا هم هر سال به مراتب کمتر از دو قاره دیگره و این مورد ارتباط مستقیم با قانون مصوب کنگره در خصوص لاتاری داره که اولویت بندی میشن مناطقی که به نسبت مهاجر کمتری در آمریکا دارند.
مهم اینه که این روند امسال از سال پیش و سال قبلش مناسب تر داره پیش میره
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: soruosh ، A_A ، k1_m_1358 ، نیلان ، HERMES7 ، r.bazargan ، laleht ، farslm ، سوین
(2014-10-30 ساعت 13:55)nilgoon1982 نوشته:  سلام آقای شاهین

کیس نامبر ***2015AS5
رویت قبولی 10oct
ارسال فرم دوم 11oct
کارنت:
کلیرنس:
صدور ویزا:
با سلام.دوستان به شما پاسخ دادن.من فقط برای عرض ادب جواب میدهم که بعله شما هم مثل ما بعد از پر کردن فرم 260دیگر الان کاری ندارید و فقط بگم که بعد از پر کردن فرم اگرتاییده اش براتون ای میل شده حتی احتیاجی برای مکاتبه با kcc نیست.به کارتون برسید واسترس رو از خودتون دور کنید و کمتر به این سایت سر بزنیدShy . تمام اخبار کارنت شدن را در بولتن ویزا پیگیری کنید.فقط و فقط اخبار صحیح را از مدیران سایت دریافت کنید اگر و اگر مثل من وسواسی هستید برای ادامه کار به دفتر مهاجر سرا مراجعه کنید و خودتان تصمیم صحیح رو بگیرید.

تشکر کنندگان: r.bazargan ، nilgoon1982
_________________________________________________________با سلام.دوستان به شما پاسخ دادن.من فقط برای عرض ادب جواب میدهم که بعله شما هم مثل ما بعد از پر کردن فرم 260دیگر الان کاری ندارید و فقط بگم که بعد از پر کردن فرم اگرتاییده اش براتون ای میل شده حتی احتیاجی برای مکاتبه با kcc نیست.به کارتون برسید واسترس رو از خودتون دور کنید و کمتر به این سایت سر بزنیدShy . تمام اخبار کارنت شدن را در بولتن ویزا پیگیری کنید.فقط و فقط اخبار صحیح را از مدیران سایت دریافت کنید اگر و اگر مثل من وسواسی هستید برای ادامه کار به دفتر مهاجر سرا مراجعه کنید و خودتان تصمیم صحیح رو بگیرید.
[/quote]

سلام
مرسی از جوابتون
برای من تاییدیه نیومده
تاییدیه چیه؟؟؟Sad
الان باید چی کار کنم؟
چه میلی بزنم؟
دیدین بی خودی نمی ترسیدم
کارنت:
کلیرنس:
صدور ویزا:
[/quote]
تشکر کنندگان:
یه نمونه از تاییدیه رو می گین چه جوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فقط فرمم که پر شد تو همون صفحه یه هم یه صفحه ای داد که دو تا بار کد داشت و بالای اون بار کدا زده بود
this confirms the submition of the ....application form for:
منظورتون همینه؟؟؟؟؟
ایمیل نداشتم

تشکر کنندگان:

بعد از پر کردن فرم 260 وفزستادن ان از طرف ceac به ایمیلی که معرفی کردید به تعداد اعضای برنده شده نامه ای با عنوان DO-NOT-REPLY@STATE.GOV بنام سه نفرتون امده که تاییدیه رسیدن فرم است.

تشکر کنندگان: nilgoon1982
روند کار کی سی سی اصلا معلوم نمیکنه و هر سال و هرماه یک چیز جدید از توش در میاد خداکنه این ماه تا 7000 کارنت کنه و اینجوری غافلگیرمون کنه همه موافقند دیگه؟؟؟
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: r.bazargan ، hilda60 ، SAMI 71 ، mfte.teacher ، m.ghoreishi ، shahin2737

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان