کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2014-12-04 ساعت 02:06)fakhredin نوشته:  دوستان سلام ببخششد که این سوال رو تو این تاپیک می پرسم
کیس نامبر من با 2015EU شروع شده من تو ایران ثبت نام کردم و برنده شدم در حالی که این EU برای اروپا است؟ اشتباهی رخ داده یا............؟

عزیزان ممنون می شم سریع بهم جواب بدین
این سوالتون رو در پیام خصوصی هم پاسخ دادم

دوست عزیز این یعنی شما با سهمیه اروپا ثبت نام کردین و اگه ساکن ایران هستین متاسفانه نهایتا این اشتباه 100% ریجکت میشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، mfte.teacher
(2014-12-03 ساعت 19:31)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-12-03 ساعت 11:48)mfte.teacher نوشته:  
(2014-12-03 ساعت 11:27)mfte.teacher نوشته:  سلام دوستان همین حالا یه آمار کاملا دقیقاز تعداد ویزاهای لاتاری صادر شده برای dv لاتاری 2014 بدستم رسید. حتی به تفکیک کشور ها و برای هر قاره و هر سفارت صادر کننده صادر کننده ویزا هم توش بود . اگه یکی روش لینک کردن رو به هم یاد بده میتونم لینک هاش رو هم واسه مفسر ها و تحلیلگر های عزیز بذارم .
فعلا همین که برای ایران تو 2014 ،2326 ویزا لاتاری صادر شده. اینم آدرس ایمیلم تا روش لینک کردن رو توضیح بدین. mfte.teacher@gmail.com

اینم لینک مطلب http://travel.state.gov/content/visas/en...-2014.html

ممنون دوست عزیز
اکه لینک اطلاعات تعداد ویزاهای صادره برا ایرانیا در سال 2013
رو هم داشتی بی زحمت بزار تا دوستان پیشکسوت تحلیل جامع و کاملی انجام بدن. ممنون
جالب اینجاست که همین دو کشور نپال و ایران رویهم بیش از ۷۰٪ ویزاهای صادر شده در آسیا را به خود اختصاص داده اند، سومین کشور آسیا کامبوج با ۳۳۳ ویزای لاتاری میباشد.
فقط کشورهای مصر(۳۴۸۳) نپال(۳۴۳۷) ازبکستان(۳۰۱۹) اتیوپی(۲۵۳۹) نیجریه(۲۴۴۲) کنگو(۲۴۳۵) از ایران بیشتر ویزا گرفتند.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mfte.teacher
شما اگه ایران ثت نام کردین و کشور محل تولد تون رو ایران زده باشین قطعا نباید این مشکل پیش می اومد. این مطلبی رو که میگم قطعا اطمینان ندارم. حتی اگر شما شهروند یک کشور اروپایی هم می بودین بازم باید محل تولد رو ایران می زدین و جزو سهمیه ایران و آسیا بودین و از این سهمیه استفاده می کردین. با تمامی این اوصاف متاسفانه احتمال میدم کیس تون ریجکت بشه. مگر اینکه با دلایل قوی اونجا اثبات کنین اشتباه از سیستم اونا بوده که این کار بسیار سختی خواهد بود.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
متاسفانه شما یا محل تولد رو اشتباه زدید یا سئوالی رو که آیا کشور تولدتان کشور الیجبل مد نظرتان است را ایران خیر انتخاب کردید و کشوری اروپایی اعلام کردید. شما به جز در حالتی که در اروپا بدنیا آمده باشید و یا پدر و مادر شما اروپایی باشند و خودتان هم به سبب سیتیزن اروپا باشید نمیتوانید با کیس نامبر EU اقدام کنید.
برای سال بعد دقت کنید که اطلاعات صحیح وارد میکنید و بیخیال قبولی امسال شوید چون 100% شما در زمان مصاحبه ریجکت خواهید شد.
علت هم اینست که از ابتدا در قرعه کشی قاطی سهمیه اروپا و با احتمال قبولی بسیار بیشتر وارد شدید و از سهمیه آنها میخواهید مصرف کنید که کلا پروسه شما دچار ایراد است.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، rbrb-2015 ، نیلان ، m.ghoreishi ، ajab1
(2014-12-04 ساعت 11:15)mfte.teacher نوشته:  شما اگه ایران ثت نام کردین و کشور محل تولد تون رو ایران زده باشین قطعا نباید این مشکل پیش می اومد. این مطلبی رو که میگم قطعا اطمینان ندارم. حتی اگر شما شهروند یک کشور اروپایی هم می بودین بازم باید محل تولد رو ایران می زدین و جزو سهمیه ایران و آسیا بودین و از این سهمیه استفاده می کردین. با تمامی این اوصاف متاسفانه احتمال میدم کیس تون ریجکت بشه. مگر اینکه با دلایل قوی اونجا اثبات کنین اشتباه از سیستم اونا بوده که این کار بسیار سختی خواهد بود.

سلام دوستان عزیز

فرم ثبت نام من رو کسی دیگه پر کرده بود این میتونه دلیل مناسبی باشه؟
با چه دلایلی دیگه ای میشه اثبات کرد که .............؟
ممنون میشم اگه بیشتر توضیح بدید
تشکر کنندگان: mfte.teacher
(2014-12-04 ساعت 18:45)fakhredin نوشته:  
(2014-12-04 ساعت 11:15)mfte.teacher نوشته:  شما اگه ایران ثت نام کردین و کشور محل تولد تون رو ایران زده باشین قطعا نباید این مشکل پیش می اومد. این مطلبی رو که میگم قطعا اطمینان ندارم. حتی اگر شما شهروند یک کشور اروپایی هم می بودین بازم باید محل تولد رو ایران می زدین و جزو سهمیه ایران و آسیا بودین و از این سهمیه استفاده می کردین. با تمامی این اوصاف متاسفانه احتمال میدم کیس تون ریجکت بشه. مگر اینکه با دلایل قوی اونجا اثبات کنین اشتباه از سیستم اونا بوده که این کار بسیار سختی خواهد بود.

سلام دوستان عزیز

با چه دلایلی دیگه ای میشه اثبات کرد .............؟
ممنون میشم اگه بیشتر توضیح بدید؟
متاسفانه اصلا توجیه مناسبی نیست. و به هیچ عنوان قابل قبول نخواهد بود. باید بگم وقتتون رو بیشتر از این رو این جریان نذارید. چون شما تو آسیا هستید ولی قبولی تون توی لیست اروپا اومده. راحت بهتون میگن خوب خودتون باید پر می کردید. ببخشید که این طور رک میگم اصلا کلا این جریان رو فراموش کنید و اون رو تموم شده بدونید.

(2014-12-04 ساعت 18:45)fakhredin نوشته:  

سلام دوستان عزیز

با چه دلایلی دیگه ای میشه اثبات کرد .............؟
ممنون میشم اگه بیشتر توضیح بدید؟
متاسفانه اصلا توجیه مناسبی نیست. و به هیچ عنوان قابل قبول نخواهد بود. باید بگم وقتتون رو بیشتر از این رو این جریان نذارید. چون شما تو آسیا هستید ولی قبولی تون توی لیست اروپا اومده. راحت بهتون میگن خوب خودتون باید پر می کردید. ببخشید که این طور رک میگم اصلا کلا این جریان رو فراموش کنید و اون رو تموم شده بدونید.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان:
سلام. سایت بولتن ویزا واسه من باز نمیشه . coming soon زده واسه این ماه؟ چند روزه که زده؟؟؟
تشکر کنندگان: hilda60
(2014-12-05 ساعت 16:18)امیلی نوشته:  سلام. سایت بولتن ویزا واسه من باز نمیشه . coming soon زده واسه این ماه؟ چند روزه که زده؟؟؟

سلام... بله coming soon هستش
یه سه چهار روزی میشه فکر کنمSmile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
خدا جون از ته دل ازت خواهش میکنیم !
تو این غروب دلگیر جمعه ....
از طرف همه بچه های مهاجر سرا ...
دیگه سورپرایز 50 نفر کارنتی نمیخوایم !!
حداقل 4000 !!

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، aidaz ، hilda60
آی گل گفتی
کی اعلام میشه یعنی، از دیروز تا حالا 100 دفعه چک کردم
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، rezasadeghi
سلام دوستان عزیز. اگه تا امروز نیاد دیگه موند واسه دوشنبه. چون شنبه و یکشنبه دیگه تعطیله.

سلام دوستان عزیز. اگه تا امروز نیاد دیگه موند واسه دوشنبه. چون شنبه و یکشنبه دیگه تعطیله.

تشکر کنندگان: rezasadeghi
ایشالا که تا امشب بیاد
این ماه چقد سوت و کوره این پیج
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، mfte.teacher
(2014-12-05 ساعت 20:07)maral.seti نوشته:  آی گل گفتی

نگران نباشین اگه امروز دیگه نرسید. راحت تا دوشنبه عصر بشینین. نرین از صبح زود پدر سایت ویزا بولتن رو دربیارید لجش بگیره دوشنبه هم اعلام نکنه از ما گفتن Wink

تشکر کنندگان:
Toungue 
(2014-12-05 ساعت 20:17)mfte.teacher نوشته:  
(2014-12-05 ساعت 20:07)maral.seti نوشته:  آی گل گفتی

نگران نباشین اگه امروز دیگه نرسید. راحت تا دوشنبه عصر بشینین. نرین از صبح زود پدر سایت ویزا بولتن رو دربیارید لجش بگیره دوشنبه هم اعلام نکنه از ما گفتن Wink

تا اونجاییکه از خودم خبر دارم 1000 بار چک میکنمTongue
تشکر کنندگان:
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: mfte.teacher

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان