کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
ایشالا تا 4250 ✌
شماره کیس: ☆☆☆2015AS6 / تاریخ رویت قبولی:13AUG2014 / کنسولگری:ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : alone / ارسال فرمهای سری اول:6SEP2014/ کارنت : 10JUN2015/مصاحبه:5AGOUST2015/
فقط خدا
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، hilda60
ایشالا دوشنبه دیگه اعلام کنن
تشکر کنندگان: mfte.teacher
دوستان پیش بینی من که ردخور نداره
.
.
.
.
.
all current می کنند..... ولی نه حداقل 4200 را کارنت می کنند.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، hilda60 ، m.ghoreishi
سلام دوستان
امار سال 2013 رو يه بررسي بكنين جالبه!
كلا 51080 ويزاي لاتاري صادر شده از اين تعداد 9480 ويزا مال اسيا بوده و تعداد 3741 ويزا واسه ايران كه از 7% كل ويزا ليميت هر كشور بيشتر بوده!!
كسي هست توضيحي واسه اين داشته باشه؟
DV2013
شماره کیس: 7XXX / رویت قبولی: 31 می / ارسال فرم 260: 17 جون / سفارت: آنکارا / تعداد افراد کیس: 1 نفر.
(2014-12-06 ساعت 11:48)amir1635 نوشته:  سلام دوستان
كلا 51080 ويزاي لاتاري صادر شده از اين تعداد 9480 ويزا مال اسيا بوده و تعداد 3741 ويزا واسه ايران كه از 7% كل ويزا ليميت هر كشور بيشتر بوده!!
DV2013

خوب این زیادی بودن بعضی مواقع اتفاق افتاده. مثلا 2013 هم فک کنم این طوری شده بود. این تعداد از کل 7 درصد اختلاف چندان زیاد نبوده. بعضی مواقع بوده که یه کشوری کمتر ویزا گرفته و مقداری از اون ویزاهاشون رو دادن به یه کشور دیگه.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: ریحانا ، amir1635
DV2013

بله ولی سال 2014 برخلاف انتظار همه بدلیل این ماجرای خوب 2013 ، همون سهمیه 7 % هم حتی پر نشد .Sad
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
همزمان با 50000 ویزای لاتاری 5000 ویزای AOS هم صادر میشه که افرادی که اینطور اقدام میکنن همزمان با لاتاری ها در اون سال کارشون رو پیگیری میکنن.
معمولا کمتر از 5000 ویزا برای AOS در سال صادر میشه که باقیمانده ها رو معمولا بین لاتاری ها پخش میکنن.
2013 1080 نفر از این باقیمانده ها بین لاتاری تقسیم شد که این 241 ای هم فکر کنم جزو همین موارد بود. ضمنا تجربه 2013 نشون داد که این 7% لیمیت اینقدر هم قطعی نیست.

ضمنا این که چرا کلا 9000 نفر از آسیا ویزا گرفتن و اروپا و آفریقا بیشتر باشه جواب در این عکسه
[عکس: 2014-06-27_1441-png.56]

نمونه 2004 هست. لاتاری در راستای تقویت Melting Pot ای هست که آمریکایی ها اعتقاد دارند باعث پیشرفتشون میشه
همونطور که میبینید لاتاری میخواد روند مهاجرت رو با گرفتن مهاجر درست برعکس آن چیزی که در کیس های خانوادگی و کاری و ... هست تعدیل کنه.
نگاه کنید روش های معمول اول سایر کشور های آمریکایی بعد آسیایی ها بیشترین مهاجر به آمریکا رو دارند در لاتاری سعی میکنه اول اروپایی و آفریقایی بگیره بعد آسیایی و بعد سایر کشور های آمریکایی
همین کشور ها هم اگر آمار بیش از 50000 مهاجر در 5 سال گذشته رو داشته باشن اتوماتیک حذف میشن.
یعنی لاتاری عادلانه نیست اما قرار هم نیست باشه. داخل هر منطقه جغرافیایی لاتاری عادلانه است البته به شرطی که تعداد متقاضیان برنده شده از پیش بینی KCC برای تکمیل سهمیه 3500 تایی بیشتر نشه که در Hole theory که سیمون وبلاگش نوشته شرح داده شده.

این مورد اینجا موضوعیت نداره برای ادامه موضوع میتونین به شماره کیس برندگان مراجعه کنید.

پیش بینی خودم برای بولتن 3700 هست ببینیم آرمین خان چی میگه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ریحانا ، mfte.teacher ، rbrb-2015 ، nilgoon1982 ، AliReza.Sh
(2014-12-06 ساعت 12:19)ریحانا نوشته:  
DV2013

بله ولی سال 2014 برخلاف انتظار همه بدلیل این ماجرای خوب 2013 ، همون سهمیه 7 % هم حتی پر نشد .Sad
این مشکل 2014 ها واقعا یه استثنا بود. یه بار دولت آمریکا اصلا به کل تعطیل شد. بعدش از همه بدتر مشکلات فنی تو دیتا بیس سفارتها این مسله رو بوجود آورد.

دوستا فک ککنم دیگه امروز نباید منتظر خبر خاصی از ویزا بولتن بود درسته؟ چون امروز دیگه اخر هفته شونه درست میگم.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
(2014-12-06 ساعت 12:22)behdadK نوشته:  همزمان با 50000 ویزای لاتاری 5000 ویزای AOS هم صادر میشه که افرادی که اینطور اقدام میکنن همزمان با لاتاری ها در اون سال کارشون رو پیگیری میکنن.
معمولا کمتر از 5000 ویزا برای AOS در سال صادر میشه که باقیمانده ها رو معمولا بین لاتاری ها پخش میکنن.
2013 1080 نفر از این باقیمانده ها بین لاتاری تقسیم شد که این 241 ای هم فکر کنم جزو همین موارد بود. ضمنا تجربه 2013 نشون داد که این 7% لیمیت اینقدر هم قطعی نیست.

ضمنا این که چرا کلا 9000 نفر از آسیا ویزا گرفتن و اروپا و آفریقا بیشتر باشه جواب در این عکسه
[عکس: 2014-06-27_1441-png.56]

نمونه 2004 هست. لاتاری در راستای تقویت Melting Pot ای هست که آمریکایی ها اعتقاد دارند باعث پیشرفتشون میشه
همونطور که میبینید لاتاری میخواد روند مهاجرت رو با گرفتن مهاجر درست برعکس آن چیزی که در کیس های خانوادگی و کاری و ... هست تعدیل کنه.
نگاه کنید روش های معمول اول سایر کشور های آمریکایی بعد آسیایی ها بیشترین مهاجر به آمریکا رو دارند در لاتاری سعی میکنه اول اروپایی و آفریقایی بگیره بعد آسیایی و بعد سایر کشور های آمریکایی
همین کشور ها هم اگر آمار بیش از 50000 مهاجر در 5 سال گذشته رو داشته باشن اتوماتیک حذف میشن.
یعنی لاتاری عادلانه نیست اما قرار هم نیست باشه. داخل هر منطقه جغرافیایی لاتاری عادلانه است البته به شرطی که تعداد متقاضیان برنده شده از پیش بینی KCC برای تکمیل سهمیه 3500 تایی بیشتر نشه که در Hole theory که سیمون وبلاگش نوشته شرح داده شده.

این مورد اینجا موضوعیت نداره برای ادامه موضوع میتونین به شماره کیس برندگان مراجعه کنید.

پیش بینی خودم برای بولتن 3700 هست ببینیم آرمین خان چی میگه.

میشه توضیح بدید ویزای AOS چی هست؟ فرقش با ویزای لاتاری چیه؟ ویزای AOS به کشورهایی مثل ایران هم تعلق میگیره؟
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان:
آف تاپیکه. لطفا بعد از این ادامه ندید.

http://www.immihelp.com/greencard/adjustmentofstatus/

اولین شرطش اینه که ساکن امریکا باشید که نیستید . اگر بودید این لینک بالا رو بخونید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
سلام دوستان تازه امروز عضو مهاجر سرا شدم .کیسم F2A هست تو این سایت چک کردم http://www.abudhabiivo.net/ پیغام داده
We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday orTuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days ........ e
ولی منتظر ویزا بولتینم که نوبتم بشه که احتمالا واسه 2015 janury میشه حالا اگر اول ژانویه نرم واسه ویزا مثلا واسه 20 jan برم ممکنه ویزا ندن بره واسه ماه بعد ؟؟به آژانس قصران که کارایه pick up رو میکنه زنگ زدم میکن FBIchek همش 3 ماه وقت داره
آخه تو همین سایت نوشته :
Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.
مدارکی بجز پاسپورت و برگه آبی باید ببرم؟
ممنون میشم یکی از عزیزان یا مدیر این قسمت راهنمایی کنند منو از سردرگمی در بیاره.حتما دعاتون میکنم ممنون
تشکر کنندگان:
من حدسم 4000 هست
اگه مثل ماه قبل نشه
کیس نامبر : **52
نفرات کیس : با خودم 3 نفر
سفارت : آنکارا تغییر به ایروان
رویت قبولی و ارسال 260 : oct
کارنت : 12 march
مصاحبه : 11 می
دریافت ویزا : یک ضرب
تشکر کنندگان:
من که میگم 3600
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: mfte.teacher ، HERMES7
3700-3600 احتمالا خوش بینانه باشه
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، HERMES7
تا 4200
بگو ایشااااااالله
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان