کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2014-12-06 ساعت 16:59)mahnorani نوشته:  سلام دوستان تازه امروز عضو مهاجر سرا شدم .کیسم F2A هست تو این سایت چک کردم http://www.abudhabiivo.net/ پیغام داده
We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday orTuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days ........ e
ولی منتظر ویزا بولتینم که نوبتم بشه که احتمالا واسه 2015 janury میشه حالا اگر اول ژانویه نرم واسه ویزا مثلا واسه 20 jan برم ممکنه ویزا ندن بره واسه ماه بعد ؟؟به آژانس قصران که کارایه pick up رو میکنه زنگ زدم میکن FBIchek همش 3 ماه وقت داره
آخه تو همین سایت نوشته :
Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.
مدارکی بجز پاسپورت و برگه آبی باید ببرم؟
ممنون میشم یکی از عزیزان یا مدیر این قسمت راهنمایی کنند منو از سردرگمی در بیاره.حتما دعاتون میکنم ممنون
متوجه نشدیم ! شما مصاحبه تشریف بردین و یا منتظر بولتن هستین که کارنت بشوید؟
اگر مصاحبه تشریف بردین پیغام اول به منزله اتمام کلیرنس شماست و ویزاتون اماده هستش میتونید تشریف ببرید بگیرید و یا پیک اپ کنید براتون انجام بدهند.بله به پاسپورت و برگه ابی اگر مدرک دیگه لازم باشه سفارت بهتون ایمیل میده
اگر منتظر بولتن هستید کلیرنس زمان مشخصی نداره
تشکر کنندگان:
(2014-12-06 ساعت 10:34)ریحانا نوشته:  دوستان پیش بینی من که ردخور نداره
.
.
.
.
.
all current می کنند..... ولی نه حداقل 4200 را کارنت می کنند.

اگر و فقط اگر طبق روال 2013 پیش بره باید 900 تا برای فوریه کارنت کنن که میشه تا کیس4100 حالا اگر تا 4200 کارنت بشه من یک گوسفند قربونی میکنم.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: ajab1 ، mfte.teacher ، m.ghoreishi ، ریحانا
(2014-12-06 ساعت 19:58)shahin2737 نوشته:  
.
.
.
.
.

اگر و فقط اگر طبق روال 2013 پیش بره باید 900 تا برای فوریه کارنت کنن که میشه تا کیس4100 حالا اگر تا 4200 کارنت بشه من یک گوسفند قربونی میکنم.

داداش گوسفند رو خوب اومدی خداییش روحیه ام باز شد Smile)))))))
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، shahin2737
نکته جالب انگیز! پیش بینی دوستانی که کیس نامبرشون زیر 5000 هست برای هر ماه به همون حدود 500 تا 700 تا قانع هستند,نمی دونم کل آسیا با این روند چند سال طول میکشه کارنت بشوند.
چهار ماه اول رو که 3250 نفر کارنت کردند هنوز هم نامه دوم برای خیلی ها نیومده,کلا هشت ماه دیگه مونده که چیزی حدود 16750 کیس رو شامل میشه,قبلا هم گفته بودم اگر آمار کارنتی های 2014 رو ملاک قرار بدیم که نهایتا تا 13250 رو کارنت کردند و البته همونها هم به مصاحبه دعوت نشدند, حدود 10000 نفر میمونند برای هشت ماه که هر ماه حداقل باید 1250 کیس کارنت بشوند.
کارنتی های فوریه مشخص میکنه ....
امیدوارم همه به مصاحبه دعوت بشوند.
تشکر کنندگان: hilda60 ، shahin2737 ، Memolk ، ریحانا
(2014-12-06 ساعت 20:21)Ehsan171 نوشته:  نکته جالب انگیز! پیش بینی دوستانی که کیس نامبرشون زیر 5000 هست برای هر ماه به همون حدود 500 تا 700 تا قانع هستند,نمی دونم کل آسیا با این روند چند سال طول میکشه کارنت بشوند.
چهار ماه اول رو که 3250 نفر کارنت کردند هنوز هم نامه دوم برای خیلی ها نیومده,کلا هشت ماه دیگه مونده که چیزی حدود 16750 کیس رو شامل میشه,قبلا هم گفته بودم اگر آمار کارنتی های 2014 رو ملاک قرار بدیم که نهایتا تا 13250 رو کارنت کردند و البته همونها هم به مصاحبه دعوت نشدند, حدود 10000 نفر میمونند برای هشت ماه که هر ماه حداقل باید 1250 کیس کارنت بشوند.
کارنتی های فوریه مشخص میکنه ....
امیدوارم همه به مصاحبه دعوت بشوند.

احسان خان امضا تون رو تکمیل نکردین داداش. اینقد هم به فکر کارنتی نباشین همه میریم ایشالا.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: ریحانا
قربان شما چرا نگران بقیه آسیایید؟ اتفاقا اگر تا کیس 10000 بیشتر کارنت نکنند به نفع همه ایرانی هاست چون ایرانی ها بالاتر از 8 هزار و خورده ای کیس ندارند. ضمنا تعداد کمتر کیس های ایرانی و آرام کارنت کردن فشار کاری رو از روی KCC بر میداره و زودتر میشه انتظار داشت همه کلیر بشن مثل سال 2013 و قبلش. سریع کارنت کردن و رسیدن به آل کارنت فقط به درد اون آسیایی میخوره که شماره کیسش بالاست و حتی اون ایرانی که کیسش 9000 هست اگر قرار باشه یکضرب نگیره و تو صف کلیرنس پشت همه ایرانی های کلیرنس خورده دیگه بمونه میشه سال گذشته.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، m.ghoreishi ، َalikh ، areb1356 ، نیلان ، SomeOneX ، Memolk ، ریحانا
(2014-12-06 ساعت 20:34)behdadK نوشته:  قربان شما چرا نگران بقیه آسیایید؟ اتفاقا اگر تا کیس 10000 بیشتر کارنت نکنند به نفع همه ایرانی هاست چون ایرانی ها بالاتر از 8 هزار و خورده ای کیس ندارند. ضمنا تعداد کمتر کیس های ایرانی و آرام کارنت کردن فشار کاری رو از روی KCC بر میداره و زودتر میشه انتظار داشت همه کلیر بشن مثل سال 2013 و قبلش. سریع کارنت کردن و رسیدن به آل کارنت فقط به درد اون آسیایی میخوره که شماره کیسش بالاست و حتی اون ایرانی که کیسش 9000 هست اگر قرار باشه یکضرب نگیره و تو صف کلیرنس پشت همه ایرانی های کلیرنس خورده دیگه بمونه میشه سال گذشته.

مدیر با کیفیت و اطلاعات به این میگن.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: behdadK ، ریحانا
.
.
.
.
.

باسلام گوسفند بیچاره و زبون بسته چه گناهی کرده لطفا پولش رو بدید محک ویا ایتام شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، ajab1
.
.
.
.
.

کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ajab1
(2014-12-06 ساعت 22:11)farrokh1675 نوشته:  
.
.
.
.
.

باسلام گوسفند بیچاره و زبون بسته چه گناهی کرده لطفا مبلغ اون رو بدید محک ویا ایتام تا همیشه شاد باشید
وسط دعوا نرخ تعیین نکن!!!!ببین تا 4200 کارنت میکنند یا نه بعد به فکرمحک باشTongue
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: ajab1
(2014-12-06 ساعت 20:34)behdadK نوشته:  قربان شما چرا نگران بقیه آسیایید؟ اتفاقا اگر تا کیس 10000 بیشتر کارنت نکنند به نفع همه ایرانی هاست چون ایرانی ها بالاتر از 8 هزار و خورده ای کیس ندارند. ضمنا تعداد کمتر کیس های ایرانی و آرام کارنت کردن فشار کاری رو از روی KCC بر میداره و زودتر میشه انتظار داشت همه کلیر بشن مثل سال 2013 و قبلش. سریع کارنت کردن و رسیدن به آل کارنت فقط به درد اون آسیایی میخوره که شماره کیسش بالاست و حتی اون ایرانی که کیسش 9000 هست اگر قرار باشه یکضرب نگیره و تو صف کلیرنس پشت همه ایرانی های کلیرنس خورده دیگه بمونه میشه سال گذشته.
البته این بحث مشکلی رو حل نمیکنه.
اگر ده هزار نفر اول فقط ایرانی و نپالی باشند تکلیف بقیه کشورها چیه؟ سهمیه هر کشوری هم حداکثر 3500 نفره.
بعدش عزیزم رفتی مصاحبه و امیدوارم زود کلییر بشی, اگر کیس نامبرت مثل ما بالای هشت هزار بود شاید با من هم عقیده میشدی.بعد چند سال خیر سرمون اسممون در اومده اونم ته صف!
تشکر کنندگان: َalikh ، ریحانا
قربان به حرف بنده و شما که KCC کارنت نمیکنه.
شماره کیس شما حدود 8000 تا 9000 هست درسته؟
شما شرایطتون چیه ؟ یکضربه یا کلیرنس میخورید؟
جالبه بدونید که پارسال دوستانی که شماره هاشون 8000-9000 بود با این که یکضرب بودن به خاطر اینکه ویزا نامبر تو ابوظبی تموم شده بود بهشون میگفتن الکی پول ندید مصاحبه بشید. بعدش هم که با سماجتشون ازشون مصاحبه کردن بهشون کلیرنس دادن در حالی که در بقیه دنیا داشتن با سرعت تمام ویزا میدادن. اگر در آسیا تا 13500 دعوت نکرده بودن و مثلا تا 10000 دعوت کرده بودن به همه اون عزیزان هم ویزا میرسید.
حالا بماند اون دوستانی که کلیرنس خوردن با کیس های حتی 4000 و 3600 و اونقدر ازدحام کیس بود و مشکلات دیگه که به موقع کلیر نشدن.
مهم اینه که تا حالا KCC رویه ای اتخاذ کرده که احتمالات ناخوشایند پارسال و 2 سال پیش تکرار نشه. امیدوارم با کارنت کردن منطقی به همه ویزا برسه

ضمنا بنده بارها گفتم. به دلایل مالی و کاری دوست داشتم ژانویه و فوریه مصاحبه برم که وقت بیشتری برای رفتن هم داشته باشم. بیشتر کارنت کردن و آل کارنت کردن هم واسه من تاثیری نداره چون جزو کیس های اول منتظر هستم و اگر قرار باشه کلیر برای من بیاد کلیر میشم اگر هم پرونده ام به مشکل بخوره تنها کلیری هم باشم دیگه هم به یه نفر ویزا ندن من کلیر نمیشم.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: نیلان ، rbrb-2015 ، laleht ، ajab1 ، ریحانا ، shahin2737 ، SomeOneX ، m.ghoreishi
(2014-12-07 ساعت 08:48)behdadK نوشته:  قربان به حرف بنده و شما که KCC کارنت نمیکنه.
شماره کیس شما حدود 8000 تا 9000 هست درسته؟
شما شرایطتون چیه ؟ یکضربه یا کلیرنس میخورید؟
جالبه بدونید که پارسال دوستانی که شماره هاشون 8000-9000 بود با این که یکضرب بودن به خاطر اینکه ویزا نامبر تو ابوظبی تموم شده بود بهشون میگفتن الکی پول ندید مصاحبه بشید. بعدش هم که با سماجتشون ازشون مصاحبه کردن بهشون کلیرنس دادن در حالی که در بقیه دنیا داشتن با سرعت تمام ویزا میدادن. اگر در آسیا تا 13500 دعوت نکرده بودن و مثلا تا 10000 دعوت کرده بودن به همه اون عزیزان هم ویزا میرسید.
حالا بماند اون دوستانی که کلیرنس خوردن با کیس های حتی 4000 و 3600 و اونقدر ازدحام کیس بود و مشکلات دیگه که به موقع کلیر نشدن.
مهم اینه که تا حالا KCC رویه ای اتخاذ کرده که احتمالات ناخوشایند پارسال و 2 سال پیش تکرار نشه. امیدوارم با کارنت کردن منطقی به همه ویزا برسه
بهداد خان این تحلیلت عالی بود حظ وافر بردیم.

تشکر کنندگان: ریحانا ، hamed shayan
سلام دوستان امیدوارم این هفته اتفاق خوبی در بولتن بیفته و کلی کارنت کنند اینجوری خیالم راحت میشه که کارهای اولیه انجام شده و نامه دوم دوستان کارنت شده هم بزودی زود میادو همه چیز روغلطک افتاده...
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، aidaz
(2014-12-07 ساعت 13:04)ریحانا نوشته:  سلام دوستان امیدوارم این هفته اتفاق خوبی در بولتن بیفته و کلی کارنت کنند اینجوری خیالم راحت میشه که کارهای اولیه انجام شده و نامه دوم دوستان کارنت شده هم بزودی زود میادو همه چیز روغلطک افتاده...

از لحاظ نامه دوم فک تا اونایی که تااواسط جولای بودن رو فرستادن. امیدوارم همین جور که شما می گین بشه و همه زودتر برن واسه مصاحبه. اما امسال واقعا استارت سنگینی زدن.

تشکر کنندگان: ریحانا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان