کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
تبریک به همه دوستان... من هم کارنت شدم
امیدوارم برای بقیه دوستان این فرآیند زودتر انجام بشه.
کیس نامبر: 2015AS00003XXX - تاریخ رویت قبولی: 1 May - کنسولگری: آنکارا - ارسال فرمهای سری اول: 01 JUN - کارنت شدن کیس: DEC 2014 - مصاحبه: February, 2015 - دریافت ویزا: یکضرب - ورود به آمریکا: May 26 2015 - دریافت گرین کارت: ---- .
تشکر کنندگان: L_haam ، bahar101 ، pari pariaaa ، ریحانا ، rbrb-2015 ، ARSAMNEW ، HERMES7 ، aria802 ، soruosh ، miyu ، aidaz
منم کارنت شدم تبریک فعلا اولین خان و رد کردیم تبریک به همه دوستان عزیز
کیس:   36xx/ 2015سفارت: انکارا **مصاحبه: Feb** تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر** دریافت ویزا:خانومم گرفته خودم : کلیر 9 جون بعد از 10 آپدیت آخرین آپدیت 2 جون با همسرم دریافت ویزا 25 جون
تشکر کنندگان: L_haam ، bahar101 ، pari pariaaa ، r.bazargan ، rbrb-2015 ، ARSAMNEW ، HERMES7 ، miyu ، aidaz
(2014-12-10 ساعت 01:35)ARSAMNEW نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 01:12)bahar101 نوشته:  وای خدا کی نوبت ما میشه
دوستان مطلع لطفا بگن این عدد خوبه ؟

یه مقدار بهتر از پارسال هست و بدتر از 2013 .... تقریبا داره شبیه پارسال میشه و این به نظر من خوب نیستSad..... دوستان لطفا نظر بدن

لطفا امضاتون رو تکمیل کنید

منم حس میکنم داره شبیه پارسال کارنت میشه
نسبت به دوسال قبل که 700و 900تا کارنت شده بودند این ماه هم عقب تریم.
امیدوارم ماه های بعد روند کارنت شدن بهتر بشه
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ARSAMNEW ، HERMES7
من که بی حوصلم. سال دیگه ام تا بخواد نوبت ما برسه میگن دیگه ویزا پخت نمی کنیم. والا
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ریحانا ، ARSAMNEW ، mfte.teacher ، HERMES7 ، Memolk
میبینم که 175 کیس با پیش بینی من اختلاف داره. امیدوار شدم به خودم Smile به دوستانی که کارنت شدن تبریک میگم به امید دریافت نامه دوم خیلی زود
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ریحانا ، ARSAMNEW ، mfte.teacher ، HERMES7 ، fati.d ، miyu ، 123a
تبریک به همه دوستان کارنت شده ....
این ماه مشخص کرد که کیس های بالا مثل ما حالا حالا ها باید منتظر باشن تازه با ترس از تکرار اتفاقات 2014 !!
خدا جون تنهامون نذار لطفا....

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ریحانا ، ARSAMNEW ، MJAVADIAN ، mfte.teacher ، hilda60 ، miyu ، َalikh
سلام به همه دوستان منتظر
بالاخره ما هم كارنت شديم
به اميد كارنتي همه دوستان و ويزاي يك ضرب
دعا كنين
حسم ميگه يك ضرب ميرم امريكا
Wink
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: r.bazargan ، ریحانا ، rbrb-2015 ، bahar101 ، ARSAMNEW ، Memolk ، fati.d ، miyu ، m.ghoreishi
خدایا شرکت
منم کارتت شدم
وای ذوق دارم
به امید ویزای یک ضرب
و کارتن شدن زودتر بقیه دوستان
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ریحانا ، rbrb-2015 ، bahar101 ، ARSAMNEW ، HERMES7 ، babak12 ، fati.d ، miyu ، m.ghoreishi ، shirin.ad68
کاش در بولتن ویزا جای ASIA با EUROPE عوض می شد الان همه کارنت شده بودیماWink
تبریک به دوستان کارنت شده و به امید ویزای یکضرب برای همه Big Grin
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، HERMES7 ، babak12 ، hilda60 ، Memolk ، fati.d ، miyu ، m.ghoreishi ، shirin.ad68 ، َalikh ، A_A
چرا سایت بولتن باز نمیشه دوستان؟ من از اینجا خبردار شدم که اعلام شده
تشکر کنندگان: miyu
(2014-12-10 ساعت 08:26)rezasadeghi نوشته:  تبریک به همه دوستان کارنت شده ....
این ماه مشخص کرد که کیس های بالا مثل ما حالا حالا ها باید منتظر باشن تازه با ترس از تکرار اتفاقات 2014 !!

کیس نامبر***7

من که خیلی ناامید شدم. یکی به دادم برسه.

همسرم برنده اصلیه که شغلش آزاده اما خودم دولتی. پیش بینی شما چیه؟
تشکر کنندگان:
(2014-12-10 ساعت 02:32)styvan نوشته:  من که بی حوصلم. سال دیگه ام تا بخواد نوبت ما برسه میگن دیگه ویزا پخت نمی کنیم. والا

دوست عزیز من 3400 و خرده ای بودم تازه دیشب کارنت شدم. یدونی از کارنتی های اول که 2500 بود چقد اذیت کننده بود. اما صب کنید . مهم گرفتن ویزاست اصلا میخواستن بهم ویزا بدن اما 30 سپتامبرم بهم میدادن واسم فرقی نمی کرد.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، MJAVADIAN ، ریحانا ، HERMES7 ، styvan
سلام دوستان ما هم کارنت شدیم و یک خان دیگر هم رد کردیم. امیدوارم بقیه دوستان هم به زودی کارنت بشن.
ما که رفتیم به مرحله انتظار بعدی که نامه دوم هستش. جالبه ها لاتاری یعنی فقط انتظار
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mfte.teacher ، babak12 ، Memolk ، soruosh ، fati.d ، miyu ، hamed shayan ، m.ghoreishi ، shirin.ad68
(2014-12-10 ساعت 10:24)bahar101 نوشته:  
کیس نامبر***7
من که خیلی ناامید شدم. یکی به دادم برسه.
همسرم برنده اصلیه که شغلش آزاده اما خودم دولتی. پیش بینی شما چیه؟

واقعیت این است که از ماه jun پارسال به بعد تمام سفارتها به مصاحبه شوندگان 2014 اعلام کردند ویزا نامبری ندارند که به انها اختصاص بدند .از اوایل ماه اگوست هم هرکسی که دوباره برای سر زدن به دم در سفارتها میرفت یک کاغذ مبنی بر همین داستان از دربان سفارت میگرفت تا اخر سپتامبر که علنا اعلام شد.حالا چون امسال حدود 1000 نفر از ایران کمتر اعلام شده بود و برای ماه اول یکدفعه 2500 کیس اعلام کرده بودند . برای ما کیس بالاها امیدواری زیادی ایجاد شد که با این روند اعلام کارنتیها معلوم شد دوباره سناریو 2014 داره تکرار میشه .هر ماه هم به خودمون میگیم "ایشالا گربه است".و ببینیم ماه بعد چی میشه وووو. غافل از اینکه نزدیک به 2 برابر ظرفیت اعلام شده وهر سال به علت بالاتر رفتن اگاهی مردم از لاتاری کیسهای کمتری ریجکت ویا منصرف میشن.در نتیجه همون کیسهای اول ظرفیت را پر میکنن.ویزا نامبر هم زودتر از سپتامبر تمام میشه.با ایشالا و ماشالا و انرژی مثبت و این حرفها هم کاری از پیش نخواهد رفت.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: Ehsan171

خواهش میکنم خودتون به خودتون لطف کنین و اینقد خودتون رو آزار ندین لطفا. شما از کجا میدونی که میگی مثل پارسال پیش خواهد آمد. آقا اصلا من میگم شما یه ضرب می گیری میتونی دلیلی واسم بیاری که حرفم رو رد کنی. شما و همه ما شانسی این فرصت به ما رو کرده. پس امیدوار باشین که همین شانس هم در ادامه راه همراه بمونه البته با توکل به خدا در اول همه کاری
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: ریحانا ، HERMES7 ، bahar101 ، shahin2737 ، MJAVADIAN ، m.ghoreishi ، shirin.ad68 ، SomeOneX

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان