کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
خانم بهار- آقایان صادقی و شاهین و سایر دوستان عزیز من هم در رنج نامبر شما هستم. بنظرم سال 2014 واقعا متفاوت بوده و مشکلات سیستمی و غیره هم دخیل بودند که نباید نادیده گرفته شوند . آیا همچنین مشکلی امسال هم پیش می آید؟ بنظر من نه . همیشه هرفرایندی اصلاح میشه پس امسال نباید به بدی پارسال بشه.2014 هم برخلاف هرسال، همه کارنت نشدند تا مشکلات قبل تر پیش نیاید .
پس اینقدر منفی نباشید و خودتان را آزار ندهید ضمن اینکه هر خواننده دیگر هم اثر منفی از حرفهای شما می گیرد .شاید این حرفهای شما با توجه به روند پارسال و کندی کارنتی ها ، منطقی بنظر برسه ولی واقعیت محض که نیست فقط یک احتمال هست پس کمی فکرتون را آزاد کنید و انرژ ی مثبت به خودتان وسایر دوستان بدهید بهرحال راه طولانی است نباید اینقدر زود کم بیاریم . من که خوش بینم فقط باید امیدوار بود که پروسه AP بهمون نخوره که اون موقع نگرانیمون منطقی و بجاست.....ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، hilda60 ، shahin2737 ، ajab1 ، MJAVADIAN ، soruosh ، m.ghoreishi ، shirin.ad68 ، homayoon1972
خوبه باز خیلی بد نبود...
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، hamed shayan ، A_A
(2014-12-10 ساعت 12:38)ریحانا نوشته:  خانم بهار- آقایان صادقی و شاهین و سایر دوستان عزیز من هم در رنج نامبر شما هستم. بنظرم سال 2014 واقعا متفاوت بوده و مشکلات سیستمی و غیره هم دخیل بودند که نباید نادیده گرفته شوند . آیا همچنین مشکلی امسال هم پیش می آید؟ بنظر من نه . همیشه هرفرایندی اصلاح میشه پس امسال نباید به بدی پارسال بشه.2014 هم برخلاف هرسال، همه کارنت نشدند تا مشکلات قبل تر پیش نیاید .
پس اینقدر منفی نباشید و خودتان را آزار ندهید ضمن اینکه هر خواننده دیگر هم اثر منفی از حرفهای شما می گیرد .شاید این حرفهای شما با توجه به روند پارسال و کندی کارنتی ها ، منطقی بنظر برسه ولی واقعیت محض که نیست فقط یک احتمال هست پس کمی فکرتون را آزاد کنید و انرژ ی مثبت به خودتان وسایر دوستان بدهید بهرحال راه طولانی است نباید اینقدر زود کم بیاریم . من که خوش بینم فقط باید امیدوار بود که پروسه AP بهمون نخوره که اون موقع نگرانیمون منطقی و بجاست.....ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
ریحانا گرامی.عادت به واقع گرایی شغل من است (چون حداقل از کارم 30 نفر بطور مستقیم خرج خانوادهاشان را در میاورند) وجایی برای اشتباه ندارم.اما با این حال اوقاتی میرسند که نا امیدی بابت این کیس نامبر به من هم سرایت میکند.اما باز از اینکه از 2012 اینجام از مصاحبت دوستان مهاجر سرایی لذت میبرم.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: bahar101 ، r.bazargan ، rbrb-2015 ، homayoon1972 ، ریحانا
یه چیزی میگم برای اتمام این صحبت های نا امید کننده، اونم اینه و من همیشه این جمله رو سر لوحه ی کارم قرار میدم لطفا قشنگ بخوندیش جمله ی زیر رو:

بنده ای با خدا گفت: اگر سرنوشت مرا نوشته ای پس چرا دعا کنم؟ خدا گفت: شاید نوشته باشم هرچه دعا کند!

به نظر من اینقدر خودتون رو اذیت نکنید و سعی کنید فکرتون و زندگیتون رو به یه هدف گره بزنید نه به ویزا و این چیز ها که اگه ندادن فکر کنید دنیاتون به آخر رسیده

در آخر بازم میگم خیلی ها هستن آرزوشون این هست که موقعیت شما رو داشتن ولو به اینکه 1% وتنها 1% بهشون ویزا نرسه ولی حال الان شما رو داشته باشن
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: bahar101 ، shahin2737 ، r.bazargan ، fati.d ، nilgoon1982 ، Ehsan171 ، shirin.ad68 ، homayoon1972 ، ofrfar
(2014-12-10 ساعت 10:24)bahar101 نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 08:26)rezasadeghi نوشته:  تبریک به همه دوستان کارنت شده ....
این ماه مشخص کرد که کیس های بالا مثل ما حالا حالا ها باید منتظر باشن تازه با ترس از تکرار اتفاقات 2014 !!
خدا جون تنهامون نذار لطفا....

--> به امید ویزای یکضرب <--

کیس نامبر***7

من که خیلی ناامید شدم. یکی به دادم برسه.

همسرم برنده اصلیه که شغلش آزاده اما خودم دولتی. پیش بینی شما چیه؟

دوست عزیز...حرص و جوش خوردن در این زمینه... نه تنها مشکلی از شما حل نمیکنه، بلکه باعث ایجاد و البته تشدید اضطراب،افسردگی و ناامیدی در شما و بقیه عزیزان هم مسیر شما میشه. ما اختیاری در این زمینه نداریم، پس بهتره به انتظار بشینیم و ببینیم سرنوشتمون رو چطور رقم خواهند زد.
با آرزوی شادی و پیروزی برای تمام دوستان مهاجرسرایی
کیس نامبر: 2015AS49xx / ارسال فرم اول: 26 May / تعداد افراد کیس: 2نفر / سفارت: آنکارا -> دبی / تاریخ مصاحبه: 4 May
تشکر کنندگان: bahar101 ، r.bazargan ، ajab1
ولی حالا این عدد 575 یعنی چی? خوب یکدفعه 600 تا کارنت می کردن.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

تشکر کنندگان: r.bazargan ، m.ghoreishi ، ajab1
دوستان کیس من***7 است من نمی دونستم می تونیم توی فرممون مکان مصاحبه رو انتخاب کنیم . می خواستم بدونم الان چطوری این کار رو انجام بدم و به صلاح هست یا نه؟
تشکر کنندگان: ajab1
نقل قول:
(2014-12-10 ساعت 17:31)bahar101 نوشته:  دوستان کیس من***7 است من نمی دونستم می تونیم توی فرممون مکان مصاحبه رو انتخاب کنیم . می خواستم بدونم الان چطوری این کار رو انجام بدم و به صلاح هست یا نه؟

باید درخواست ادیت فرم را بدید ولی با توجه این اوضاع تاخیر ارسال نامه ی دوم کلا بی خیالش بشید به نظر من بهتره...

تشکر کنندگان: ریحانا ، ajab1
این تحلیل بندست و اگر اشتباه میکنم دوستان پیشکسوت وصاحب نظر تکمیل بفرمایند:
بنظر من اگر کمتر کارنت کنند بعلت اینکه اکثرآ کلییرنس میخوریم به نفع ما ایرانیاست. چرا؟ به این دلیل که اگر مثلا در ماه 1000 نفر از اسیا کارنت بشن خیلی خوشبینانه 250 نفرشون ایرانی و بقیه از کشورهای دیگه ی اسیا هستند__حالا فکر کنید از این 250 ایرانی بازم خوشبینانه 50 تا ویزای یکضرب و 200 نفر باقیمانده میرن تو صف کلیرنس از اونطرف 750 نفر اسیایی چون مثل ما مشمول کلییرنس نمیشن حداقل 700 ویزا رو یکضرب میگیرن و همین روند هر ماهه ادامه خواهد داشت الی اخر و بعداز مدت کوتاهی ظرفیت ویزای منطقه ای پر میشه و این وسط سر ما ایرانیها بی کلاه میمونه ولی اگه هرماه تعدادکمتری کارنت بشوند ما هم علی رغم گذراندن دوره کلیرنس خیلی از هم قاره ایهای عزیزمان عقب نمانده و بصورت اهسته ولی پیوسته به حقمان میرسیم_ پس نتیجه اینکه اولا دعا کنید جواب کلییر ایرانیها زود به زود بیاد نه اینکه زیاد زیاد کارنت کنند_ دوما برای من دعا کنید چون واقعا به این ویزا نیاز دارم و در اخر امیدوارم تونسته باشم منظورم رو رسونده باشم و حق مطلب رو ادا کنم
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: shirin.ad68 ، bahar101 ، ajab1 ، ریحانا ، ARSAMNEW ، farrokh1675
ای بابا اینا چرا اینقدر کم کم کارنت میکنن آسیا رو ؟؟!!! Sad
من دارم میمیرم از استرس و هیجان Sad
دوستان من کیسم **54 هستش ، دوستان با تجربه بنظرتون با این روندی که اینا در پیش گرفتن، مال من کی کارنت میشه حدوداً ؟؟؟؟

آها یه چیز دیگه ، چند وقت پیشا تو کانال bbc یه برنامه ای مرتبط با لاتاری گذاشته بودن که مهمون برنامشون یه خانوم آمریکایی از وزارت امور خارجه آمریکا بود که مثه بلبلم فارسی صحبت میکرد. ازش در مورد کیس های نگون بخت 2014 پرسیدن خودش اقرار کرد که اون سال ، سال بسیار بد و بهم ریخته از لحاظ سیستم و ویزا بوده و رفع شده مشکلاتشون و میگفت قول میدم به برندگان امسال و سال های دیگه که هرگز این اتفاق نخواهد افتاد. اینم گفت که تمامی برندگان در موعد موقررشون به مصاحبه دعوت میشن و اصلا نباید نگران باشن.
من وقتی این برنامه رو دیدم خیلی از استرسم کمتر شد و بهشون اطمینان میکنم و امیدوارم صحبتاش همه صحت داشته باشن. به امید قبولیه همه ی بچه های امسال. Smile
تشکر کنندگان: hamed shayan ، lotttery2015 ، ajab1 ، MJAVADIAN
آقا بهداد سلام: نظرتون راجع به تعداد کارنتی های اعلام شده چی هست. آیا خوبه؟ممنون از پاسخ
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: shirin.ad68 ، ajab1
یک سوال از برندگان محترم:
در مورد شما آیا زمان ثبت نام لاتاری در دوره یک ماهه اعلام شده با کیس نامبر شما ارتباطی داشته؟
منظورم اینستکه اونهایی که روزهای اول ثبت نام کردند کیس نامبرشون پایین تره نسبت یه اونهاییکه روزهای آخر ثبت نام کردند؟
لطفا پاسخ بدین تا یه آمار بگیریم. (البته همه اینو میدونن که قرعه کشیه و رندوم انتخاب میکنند.)
در مورد خود بنده که صدق میکنه. شما چطور؟
(2014-12-10 ساعت 20:47)Ehsan171 نوشته:  یک سوال از برندگان محترم:
در مورد شما آیا زمان ثبت نام لاتاری در دوره یک ماهه اعلام شده با کیس نامبر شما ارتباطی داشته؟
منظورم اینستکه اونهایی که روزهای اول ثبت نام کردند کیس نامبرشون پایین تره نسبت یه اونهاییکه روزهای آخر ثبت نام کردند؟
لطفا پاسخ بدین تا یه آمار بگیریم. (البته همه اینو میدونن که قرعه کشیه و رندوم انتخاب میکنند.)
در مورد خود بنده که صدق میکنه. شما چطور؟

نه ارتباطی نداره. دوستم که امسال با هم برنده شدیم زودتر از من ثبت نام کرده بود ولی کیس نامبرش بالاتر از منه.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: Ehsan171
(2014-12-10 ساعت 20:25)shirin.ad68 نوشته:  ای بابا اینا چرا اینقدر کم کم کارنت میکنن آسیا رو ؟؟!!! Sad
دوستان من کیسم **54 هستش ، دوستان با تجربه بنظرتون با این روندی که اینا در پیش گرفتن، مال من کی کارنت میشه حدوداً ؟؟؟؟

آها یه چیز دیگه ، چند وقت پیشا تو کانال bbc یه برنامه ای مرتبط با لاتاری گذاشته بودن که مهمون برنامشون یه خانوم آمریکایی از وزارت امور خارجه آمریکا بود که مثه بلبلم فارسی صحبت میکرد. ازش در مورد کیس های نگون بخت 2014 پرسیدن خودش اقرار کرد که اون سال ، سال بسیار بد و بهم ریخته از لحاظ سیستم و ویزا بوده و رفع شده مشکلاتشون و میگفت قول میدم به برندگان امسال و سال های دیگه که هرگز این اتفاق نخواهد افتاد. اینم گفت که تمامی برندگان در موعد موقررشون به مصاحبه دعوت میشن و اصلا نباید نگران باشن.
من وقتی این برنامه رو دیدم خیلی از استرسم کمتر شد و بهشون اطمینان میکنم و امیدوارم صحبتاش همه صحت داشته باشن. به امید قبولیه همه ی بچه های امسال. Smile

کیس نامبرهامون خیلی بهم نزدیکه، احتمال زیاد ما آپریل میریم مصاحبه البته اگه دو ماه آینده حداقل ۷۰۰ ـ ۸۰۰ کیس اعلام کنند. وگرنه میره برای می.
خیلی سعی میکنم استرسم رو کنترل کنم و خوش‌بینانه به این روند فک کنم Rolleyes

فک کنم منظورتون خانم سارا گرو
البته ایشون در شبکه VOA برنامه داشتن.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
(2014-12-10 ساعت 21:24)rbrb-2015 نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 20:25)shirin.ad68 نوشته:  ای بابا اینا چرا اینقدر کم کم کارنت میکنن آسیا رو ؟؟!!! Sad

کیس نامبرهامون خیلی بهم نزدیکه، احتمال زیاد ما آپریل میریم مصاحبه البته اگه دو ماه آینده حداقل ۷۰۰ ـ ۸۰۰ کیس اعلام کنند. وگرنه میره برای می.
خیلی سعی میکنم استرسم رو کنترل کنم و خوش‌بینانه به این روند فک کنم Rolleyes

فک کنم منظورتون خانم سارا گرو
البته ایشون در شبکه VOA برنامه داشتن.
بله دقیقا همون کانال و همون خانوم بود، به کانالش دقت نکردم اونموقع فکر میکردم bbc بود ولی حق با شماست voa بود Shy
در هر صورت امیدوارم حرفاشون صحت داشته باشه و همه بترکونیم. Wink
تشکر کنندگان: ریحانا ، rbrb-2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان