کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2014-12-10 ساعت 20:22)m.ghoreishi نوشته:  این تحلیل بندست و اگر اشتباه میکنم دوستان پیشکسوت وصاحب نظر تکمیل بفرمایند:
بنظر من اگر کمتر کارنت کنند بعلت اینکه اکثرآ کلییرنس میخوریم به نفع ما ایرانیاست. چرا؟ به این دلیل که اگر مثلا در ماه 1000 نفر از اسیا کارنت بشن خیلی خوشبینانه 250 نفرشون ایرانی و بقیه از کشورهای دیگه ی اسیا هستند__حالا فکر کنید از این 250 ایرانی بازم خوشبینانه 50 تا ویزای یکضرب و 200 نفر باقیمانده میرن تو صف کلیرنس از اونطرف 750 نفر اسیایی چون مثل ما مشمول کلییرنس نمیشن حداقل 700 ویزا رو یکضرب میگیرن و همین روند هر ماهه ادامه خواهد داشت الی اخر و بعداز مدت کوتاهی ظرفیت ویزای منطقه ای پر میشه و این وسط سر ما ایرانیها بی کلاه میمونه ولی اگه هرماه تعدادکمتری کارنت بشوند ما هم علی رغم گذراندن دوره کلیرنس خیلی از هم قاره ایهای عزیزمان عقب نمانده و بصورت اهسته ولی پیوسته به حقمان میرسیم_ پس نتیجه اینکه اولا دعا کنید جواب کلییر ایرانیها زود به زود بیاد نه اینکه زیاد زیاد کارنت کنند_ دوما برای من دعا کنید چون واقعا به این ویزا نیاز دارم و در اخر امیدوارم تونسته باشم منظورم رو رسونده باشم و حق مطلب رو ادا کنم

به نظر من شاید حرف شما درست باشه ولی اگر هر کشوری 7% سهمیه داشته باشه وقتی سهمیش تموم بشه دیگه بهشون ویزا نمیدن ..... ونمیشه از سهمیه یک کشور دیگه ای استفاده کنه مگر اینکه این اصل سهمیه بندی که همون 7% باشه رعایت نشه .. اینم نظر من بود موفق باشید Wink
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان:
(2014-12-11 ساعت 15:08)ARSAMNEW نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 20:22)m.ghoreishi نوشته:  این تحلیل بندست و اگر اشتباه میکنم دوستان پیشکسوت وصاحب نظر تکمیل بفرمایند:
بنظر من اگر کمتر کارنت کنند بعلت اینکه اکثرآ کلییرنس میخوریم به نفع ما ایرانیاست. چرا؟ به این دلیل که اگر مثلا در ماه 1000 نفر از اسیا کارنت بشن خیلی خوشبینانه 250 نفرشون ایرانی و بقیه از کشورهای دیگه ی اسیا هستند__حالا فکر کنید از این 250 ایرانی بازم خوشبینانه 50 تا ویزای یکضرب و 200 نفر باقیمانده میرن تو صف کلیرنس از اونطرف 750 نفر اسیایی چون مثل ما مشمول کلییرنس نمیشن حداقل 700 ویزا رو یکضرب میگیرن و همین روند هر ماهه ادامه خواهد داشت الی اخر و بعداز مدت کوتاهی ظرفیت ویزای منطقه ای پر میشه و این وسط سر ما ایرانیها بی کلاه میمونه ولی اگه هرماه تعدادکمتری کارنت بشوند ما هم علی رغم گذراندن دوره کلیرنس خیلی از هم قاره ایهای عزیزمان عقب نمانده و بصورت اهسته ولی پیوسته به حقمان میرسیم_ پس نتیجه اینکه اولا دعا کنید جواب کلییر ایرانیها زود به زود بیاد نه اینکه زیاد زیاد کارنت کنند_ دوما برای من دعا کنید چون واقعا به این ویزا نیاز دارم و در اخر امیدوارم تونسته باشم منظورم رو رسونده باشم و حق مطلب رو ادا کنم

به نظر من شاید حرف شما درست باشه ولی اگر هر کشوری 7% سهمیه داشته باشه وقتی سهمیش تموم بشه دیگه بهشون ویزا نمیدن ..... ونمیشه از سهمیه یک کشور دیگه ای استفاده کنه مگر اینکه این اصل سهمیه بندی که همون 7% باشه رعایت نشه .. اینم نظر من بود موفق باشید Wink

ممنون دوست عزیز بخاطر نظرتون ولی منظور بنده از سهمیه منطقه ای بجز 7% هر کشور سهمیه قاره اسیا بود. وقتی 20000و خورده ای ویزای اسیا تمام شد دیگه پرونده اون سال لاتاری اسیا بسته خواهد شد حتی اگر کشوری مثل ما بجای 3500 ویزا فقط 2400 ویزا دریافت کرده باشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2014-12-11 ساعت 15:08)ARSAMNEW نوشته:  

با سلام من هم موافقم البته یک نکته اگه هر ماه هزار کیس اعلام بشه مثلا از شماره ۳۲۸۵ تا ۴۲۸۵ طبق آمار های سال های گذشته حدود پنجاه در صد اون ها به مصاحبه میرن پنجاه درصد بقیه یا فرم پر نکرده اند و یا ...بنابراین اگه کمتر اعلام کنند با توجه به اینکه کیس نامبر ایرانی ها حدودا زیر ۱۰۰۰۰ از ۲۰۰۰۰ آسیا یی است به نفع ایرانی هاست باید امیدوار بود سال گذشته سالی استثنایی بود که ویزاها زود تمام شد امسال حتما کار دقیق تر و بهتر خواهد بود به امید اینکه امسال همه ایرانی ها ویزا بگیرند و این افتخاری است برای آمریکایی ها که مهاجرینی چون ما ایرانیان داشته باشند
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: h.maghsoudi ، shirin.ad68 ، ARSAMNEW ، soruosh
(2014-12-11 ساعت 10:29)نیلان نوشته:  بچه ها سلام
به نظرم اوضاع کارنت شدن، کلیر شدن و همه چیز امسال منظقی و خوبه
لطفا از استرس بی جا بپرهیزید

سلام دوست عزیز
کلیر که در واقع هنوز نداشتیم. از هر سفارت یک کیس کلیر شده که شرایط ویزا یک ضرب داشتن و هنوز از کیس هایی که سربازی رفتن و یا شغل دولتی داشتن کسی کلیر نشده.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: hamed shayan ، mohammad_sepah ، laleht ، ARSAMNEW ، A_A ، َalikh ، fa15
(2014-12-11 ساعت 17:37)rbrb-2015 نوشته:  
(2014-12-11 ساعت 10:29)نیلان نوشته:  بچه ها سلام
به نظرم اوضاع کارنت شدن، کلیر شدن و همه چیز امسال منظقی و خوبه
لطفا از استرس بی جا بپرهیزید

سلام دوست عزیز
کلیر که در واقع هنوز نداشتیم. از هر سفارت یک کیس کلیر شده که شرایط ویزا یک ضرب داشتن و هنوز از کیس هایی که سربازی رفتن و یا شغل دولتی داشتن کسی کلیر نشده.

با سلام معمولا زمان کلیرنس کمتر از دو ماه نیست چون خودم تا حالا سه بار کلیرنس خوردم و هر بار حدود 80روز طول کشید ه (البته برای ویزای توریستی )ولی هر سه بار هم بهم ویزا دادن و چند ماهی اونجارفتم ...در ضمن اگه از ماه اکتبر مصاحبه ها شروع شده باشند هنوز حتی دو ماه هم نگذشته نباید نگران شد با امیدواری منتظر باشید این روز ها بخوبی تموم میشن و اکثرا ویزا میگیرن و میرن آمریکا سعی کنید این روزهای باقیمانده بهتون خوش بگذره تا تو آمریکا خاطرات خوب و شیرین این روزا یادتون بیاد .شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، r.bazargan ، behjat ، rbrb-2015 ، shirin.ad68 ، ARSAMNEW ، A_A ، ریحانا ، Mahboy ، soruosh
(2014-12-10 ساعت 20:25)shirin.ad68 نوشته:  ای بابا اینا چرا اینقدر کم کم کارنت میکنن آسیا رو ؟؟!!! Sad
من دارم میمیرم از استرس و هیجان Sad
دوستان من کیسم **54 هستش ، دوستان با تجربه بنظرتون با این روندی که اینا در پیش گرفتن، مال من کی کارنت میشه حدوداً ؟؟؟؟

آها یه چیز دیگه ، چند وقت پیشا تو کانال bbc یه برنامه ای مرتبط با لاتاری گذاشته بودن که مهمون برنامشون یه خانوم آمریکایی از وزارت امور خارجه آمریکا بود که مثه بلبلم فارسی صحبت میکرد. ازش در مورد کیس های نگون بخت 2014 پرسیدن خودش اقرار کرد که اون سال ، سال بسیار بد و بهم ریخته از لحاظ سیستم و ویزا بوده و رفع شده مشکلاتشون و میگفت قول میدم به برندگان امسال و سال های دیگه که هرگز این اتفاق نخواهد افتاد. اینم گفت که تمامی برندگان در موعد موقررشون به مصاحبه دعوت میشن و اصلا نباید نگران باشن.
من وقتی این برنامه رو دیدم خیلی از استرسم کمتر شد و بهشون اطمینان میکنم و امیدوارم صحبتاش همه صحت داشته باشن. به امید قبولیه همه ی بچه های امسال. Smile

سلام و وقت بخیر
طبق اماری که از دوستم دارم که پارسال قبول شده بود با کیس ۴۵۰۰ ایشون ۱۵ فروردین وقت مصاحبش بود تو ابوظبی Shy
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: MJAVADIAN ، r.bazargan ، shirin.ad68
(2014-12-11 ساعت 11:41)aa-tt نوشته:  
(2014-12-11 ساعت 11:37)Ehsan171 نوشته:  
(2014-12-11 ساعت 00:01)aa-tt نوشته:  ای وای هیچ کسی کیس نامبرش به زیادی من بیچاره نیست اینجا که !! Sad
امید داشته یاشم یعنی؟

شماره کیس:2015AS00008XXX

(2014-12-11 ساعت 01:35)َalikh نوشته:  
(2014-12-11 ساعت 00:01)aa-tt نوشته:  ای وای هیچ کسی کیس نامبرش به زیادی من بیچاره نیست اینجا که !! Sad
امید داشته یاشم یعنی؟

شماره کیس:2015AS00008XXX

نگران نباش منم تو رنج شمام ایشالا به همه میرسه به مام یه ضرب میرسه دل قوی دار بچسب به زبان

گروه هشت هزاری ها پرچم ها بالا ! SmileSmileSmileSmile
D: مرسی از روحیه
ما هشت هزاریا بچه های ردیف آخر کلاس هستیم...معمولا آدم باحال ها آخرا بیشترن...
امسال همه بچه ها باحالن Smile چه سر کلاس چه ته کلاس ؛)
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، nilgoon1982 ، laleht ، shirin.ad68 ، ARSAMNEW ، A_A ، ریحانا ، mendoosh ، fa15 ، h.maghsoudi ، shahin2737 ، Mahboy ، soruosh ، Memolk
از ته دل واسه همگیمون مخصوصا اخر کلاسیها ارزوی ویزای یه ضرب میکنم.
تشکر کنندگان: Rose2015 ، bahar101 ، hamed shayan ، shirin.ad68 ، ریحانا ، aa-tt ، h.maghsoudi
(2014-12-12 ساعت 19:38)shirin.ad68 نوشته:  
(2014-12-11 ساعت 21:29)babisondes نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 20:25)shirin.ad68 نوشته:  ای بابا اینا چرا اینقدر کم کم کارنت میکنن آسیا رو ؟؟!!! Sad
دوستان من کیسم **54 هستش ، دوستان با تجربه بنظرتون با این روندی که اینا در پیش گرفتن، مال من کی کارنت میشه حدوداً ؟؟؟؟

آها یه چیز دیگه ، چند وقت پیشا تو کانال bbc یه برنامه ای مرتبط با لاتاری گذاشته بودن که مهمون برنامشون یه خانوم آمریکایی از وزارت امور خارجه آمریکا بود که مثه بلبلم فارسی صحبت میکرد. ازش در مورد کیس های نگون بخت 2014 پرسیدن خودش اقرار کرد که اون سال ، سال بسیار بد و بهم ریخته از لحاظ سیستم و ویزا بوده و رفع شده مشکلاتشون و میگفت قول میدم به برندگان امسال و سال های دیگه که هرگز این اتفاق نخواهد افتاد. اینم گفت که تمامی برندگان در موعد موقررشون به مصاحبه دعوت میشن و اصلا نباید نگران باشن.
من وقتی این برنامه رو دیدم خیلی از استرسم کمتر شد و بهشون اطمینان میکنم و امیدوارم صحبتاش همه صحت داشته باشن. به امید قبولیه همه ی بچه های امسال. Smile

سلام و وقت بخیر
طبق اماری که از دوستم دارم که پارسال قبول شده بود با کیس ۴۵۰۰ ایشون ۱۵ فروردین وقت مصاحبش بود تو ابوظبی Shy
سلام و خیلی ممنون بابت اطلاعاتتون. ShyWink

با سلام خدمت دوستانی که شماره شان بین ۳۲۵۰تا۳۸۵۰ است و سه روز است که کارنت شده اند نامه دوم امروز یعنی سه روزه آمد شما هم سایت رو چک کنید شاد باشید
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، miyu ، نیلان ، soruosh ، shirin.ad68
(2014-12-12 ساعت 23:11)farrokh1675 نوشته:  

سلام و وقت بخیر

با سلام خدمت دوستانی که شماره شان بین ۳۲۵۰تا۳۸۵۰ است و سه روز است که کارنت شده اند نامه دوم امروز یعنی سه روزه آمد شما هم سایت رو چک کنید شاد باشید
متاسفانه هنوز برای من نیمده ولی همین که فهمیدم برای شما و دوستان اومده خیلی خوشحال شدم.برای منم دعا کنین زودی بیادBig Grin
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7
(2014-12-12 ساعت 01:06)رضا2015 نوشته:  امسال همه بچه ها باحالن Smile چه سر کلاس چه ته کلاس ؛)

فقط امیدواریم معلم کلاس جناب کنتاکی ،حالمونو نگیره و مثل خودمون باشهSmile
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، m.ghoreishi ، Mahboy ، shirin.ad68
(2014-12-13 ساعت 03:48)miyu نوشته:  
(2014-12-12 ساعت 23:11)farrokh1675 نوشته:  

سلام و وقت بخیر

متاسفانه هنوز برای من نیمده ولی همین که فهمیدم برای شما و دوستان اومده خیلی خوشحال شدم.برای منم دعا کنین زودی بیادBig Grin

به سلامتی . مصاحبتون چه موقع هست ؟میخوام ببینم چند روز بعد کارنت شدنتون تاریخ مصاحبتونه؟
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان:
(2014-12-10 ساعت 02:06)shahin2737 نوشته:  خدا به این گوسفندی که نذر کرده بودم رحم کرد و تا 4200 اعلام نشد.راستی خوب شد لاتاری 2016 هم ثبت نام کردما !! ماکه امیدمون به امسال پاک از بین رفت که رفت.

من که بعد 15 سال ثبت نام اسمم تو لاتاری دراومد باز خوبه شما به سال بعد امیدواری من که اگه امسال نشه تا 15 سال دیگه هیچ امیدی ندارم .خخخخخخ
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: shahin2737 ، rbrb-2015 ، soruosh ، Memolk ، ریحانا
(2014-12-18 ساعت 08:55)alireza.moazini نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 00:42)mel نوشته:  

کیس نامبر منم نزدیک شماست اگه دوست دارید پیغام خصوصی بدید تو وایبر در ارتباط باشیم
سلام کیس من هم نزدیک به شما است اگه بتونیم برنامه رو با هم هماهنگ کنیم خیلی خوبه البته بستگی به سفارتی که قراره مصاحبه بشیم داره.

من که فعلا سفارت آنکارا تا نامه دوم که ببینیم کجا تعیین میشه
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان