کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
من هم نظر بالای 4500 به امید خدا
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: shahin2737 ، Alex 2014 ، hilda60 ، نیلان ، shirin.ad68 ، m.ghoreishi
من هم میگم ایشالا نزدیک ۵۰۰۰ (۴۷۰۰-۴۹۰۰)، امیدوارم برای یک بر هم که شده، پیشبینی‌ ما درست از آب در بیاد
Smile
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: babak12 ، shahin2737 ، نیلان ، ریحانا ، shirin.ad68 ، bahar101
ماه پیش با نظر و نیاز(گوسفندرو میگم) اون شد که دیدیم. بخدا جرات ندارم پیش بینی کنم!!!! ولی خداییش شماها بالاتر پیش بینی کنین بلکه خدا یه نظری به ما هم بکنه.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، hilda60 ، shirin.ad68 ، ajab1
سلام
من سری قبل گفتم ۴۳۲۵
ولی با این نظرات دوستان کانفیدنسم زیاد شد Smile
ایشالا به امید خدا ۵۲۰۰ Smile

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: shahin2737 ، ریحانا ، shirin.ad68
سلام هم قطاری های عزیز
دوستان هیچ کس هیچ پیش بینی ای نداره؟ دو سال پیش توی این ماه بوده که 2013 و 2014 یکدفعه از هم فاصله گرفتند. فکر کنم کارنت شدن این ماه تا حدودی تکلیف ما کیس بالایی ها رو روشن میکنه که حدودی بتونیم زمان مصاحبمون رو پیش بینی کنیم. من خودم حس خوش بینانه ام میگه حول و حوش 4700-4800کارنت میکنند و حس بدبینم میگه حول و حوش 4500-4400 :-D
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: نیلان ، ریحانا ، shahin2737 ، shirin.ad68 ، saboteur ، m.ghoreishi
دوستان
طبق امار سال 2013 و 2014 که ما میانگین اون دو سال هستیم تا اسفند حدود ماهی 700 نفر اعلام میکنن. بنابراین به نظر من 4500 عددی منطقی است
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
دوستان
از ماه مارچ ( یعنی از اسفند )سرعت کارنت شدن به بالای 1000 میرسد و در ماههای اخر به بالای 1500 میرسد که به همه کیسها وقت برسد لذا باید همگی امیدوار باشیم که اول ان دو ماهی که خانم ساراگرو گفته برای کلیر شدن درست باشد و در ثانی با توجه به جدید بودن فرم 260 اشتباهات و تصمیمات احتمالی کی سی سی و سفارتها به ضرر ما ایرانی ها نباشد
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: shirin.ad68 ، bahar101
حداقل 4900 شک نکنید.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، shahin2737 ، shirin.ad68 ، bahar101 ، L_haam ، k1_m_1358 ، m.ghoreishi
همه چیز رو بسپرید دست اوستا کریم...
ماها کسایی هستیم که واسه ماه اول ، کارنت 2500 تایی دیدیم !!
این ماه هم شاید یه خبر خوب رسید ....
اندکی صبر ...
سحر نزدیک است....

<-- به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ریحانا ، shahin2737 ، shirin.ad68 ، bahar101 ، L_haam
من فكر ميكنم ديگه زياد اعلام كنن!يعني حداقلش ديگه,4600
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: shahin2737 ، L_haam ، ajab1 ، m.ghoreishi
(2014-12-28 ساعت 15:05)behdadK نوشته:  همه اش واسه شما. اگر بشه من همه اش رو میبخشمBig Grin
رتبه رو ول کن ویزا رو بچسب

راستی دوستان یه خورده کم لطفی میکنید نسبت به هم. هر کسی که فکر میکنید فعالیت مناسبی در فروم داره و راهنمایی صحیح میکنه رتبه بدید راهنمای خوبی برای خودتون هم خواهد بود.
چه جوری رتبه میدن خو ؟؟؟؟ Smile
شماره کیس:2015AS00005XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنكارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 12 June > کارنت شدن کیس: کارنت شدیم Big Grin > دریافت نامه دوم : اینم میاد ایشالله > مصاحبه: خیلی زوده هنوز > دريافت كليرنس: نميخورم ايشالله
تشکر کنندگان: babisondes
شما نمیتونید رتبه بدید چون هیچ رتبه ای ندارید. حداقل باید اول 5 رتبه دریافت کنید که البته با 14 پستی که دارید طبیعی است آنقدر شناخته شده نبودید دوستان به شما رتبه بدن.
کمی فعالیت رو بیشتر کنید اگر دوستان هم کم لطفی نکنند به زودی 5 رتبه میگیرید و میتونید به افرادی که لیاقتش رو دارند رتبه بدید.
متاسفانه سهمیه 5 رتبه اعطایی بنده در امروز تموم شده وگرنه تقدیم شما میکردم اگر فردا یادم بود شما پیش من برای شروع یک رتبه دارید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: shirin.ad68 ، saboteur
(2014-12-29 ساعت 22:13)shahin2737 نوشته:  ماه پیش با نظر و نیاز(گوسفندرو میگم) اون شد که دیدیم. بخدا جرات ندارم پیش بینی کنم!!!! ولی خداییش شماها بالاتر پیش بینی کنین بلکه خدا یه نظری به ما هم بکنه.
شما گوسفند رو نگه دارین بالاخره یه جا به درد میخوره!!! Big Grin Wink
شماره کیس:2015AS00005XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنكارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 12 June > کارنت شدن کیس: کارنت شدیم Big Grin > دریافت نامه دوم : اینم میاد ایشالله > مصاحبه: خیلی زوده هنوز > دريافت كليرنس: نميخورم ايشالله
تشکر کنندگان: shahin2737
من عرض کردم متناسب کارنت شدن به نفع همه است از جمله خود شما که نگرانید. اگر الان مثلا آل کارنت بکنند و شما خدای نکرده کلیرنس بخورید احتمال ویزا نگرفتنون میشه 90% اما اگر آرام آرام کارنت کنند و همون 2 ماه آخر هم کارنت بشید احتمال قبولیتون خیلی خیلی بیشتر از چیزی است که فکرش رو بکنید. اگر هم کلیرنس نخورید که چه الان برید چه ماه آخر ویزا توی پاستون هست و جای نگرانی نیست بخصوص که ایرانی ها امسال عدد کمتری کات آف شدند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: shirin.ad68 ، L_haam ، ریحانا ، saboteur ، shahin2737 ، m.ghoreishi
(2014-12-30 ساعت 13:17)behdadK نوشته:  شما نمیتونید رتبه بدید چون هیچ رتبه ای ندارید. حداقل باید اول 5 رتبه دریافت کنید که البته با 14 پستی که دارید طبیعی است آنقدر شناخته شده نبودید دوستان به شما رتبه بدن.
کمی فعالیت رو بیشتر کنید اگر دوستان هم کم لطفی نکنند به زودی 5 رتبه میگیرید و میتونید به افرادی که لیاقتش رو دارند رتبه بدید.
متاسفانه سهمیه 5 رتبه اعطایی بنده در امروز تموم شده وگرنه تقدیم شما میکردم اگر فردا یادم بود شما پیش من برای شروع یک رتبه دارید.
بسیار ممنون و سپاسگزارم از لطفتون. Wink Rolleyes
والله من همین اطلاعاتی که از شما دوستان عزیز دریافت میکنم برام خیلی مهم و با ارزشه. و همچنین اصن از شرایط و این چیزای اینجا خبر ندارم و تازه دارم یاد میگیرم که چی به چیه؟!! Big Grin Tongue Smile
اگرم میخوام رتبه دریافت کنم همون 5تا از سرمم زیاده و فقط دلم میخواد به قول شما به اونایی که لیاقت رتبه رو دارن به عنوان تشکر خیلی کوچیک رتبه بدم. Rolleyes Wink
تشکر کنندگان: نیلان ، babisondes

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان