کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
پس کی کامینگ سون میزنن؟؟؟؟
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: soruosh
پيش بينى بنده حدود ٤٦٠٠ هستش و اميدوارم نامه هاى دوم زود بياد نه اينكه فقط كارنت كنن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: satan ، bahar101 ، ریحانا ، mfte.teacher ، soruosh ، A_A
(2015-01-02 ساعت 22:18)m.ghoreishi نوشته:  پيش بينى بنده حدود ٤٦٠٠ هستش و اميدوارم نامه هاى دوم زود بياد نه اينكه فقط كارنت كنن

آورین ب شما Smile

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: bahar101 ، r.bazargan
(2015-01-02 ساعت 22:17)aidaz نوشته:  پس کی کامینگ سون میزنن؟؟؟؟

سلام احتمالا دوشنبه ۵ ژانویه یا ششم...
احتمالا روز ۸یا۱۲کارنتی های جدید
شاد باشید

(2015-01-02 ساعت 22:17)aidaz نوشته:  پس کی کامینگ سون میزنن؟؟؟؟

سلام احتمالا دوشنبه ۵ ژانویه یا ششم...
احتمالا روز ۸یا۱۲کارنتی های جدید
شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: aidaz ، bahar101 ، soruosh
دچار دوگانگی شدیدی شدم:
یک حسی میگه این ماه یهو هزارتایی کارنت میکنن ولی متاسفانه اون یکی حسم میگه به زندگیت برس دوباره کم کارنت میکنند حالت میگیره ها.
ولی خوشبختانه حس اولم قویتره مطمئنم حداقل تا 4900 کارنت می کنند.Smile
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Mahboy ، hilda60 ، rezasadeghi ، k1_m_1358 ، Memolk ، shahin2737 ، mfte.teacher ، aidaz ، babak12 ، farrokh1675 ، Iaccept ، A_A ، m.ghoreishi
(2015-01-03 ساعت 09:57)ریحانا نوشته:  دچار دوگانگی شدیدی شدم:
یک حسی میگه این ماه یهو هزارتایی کارنت میکنن ولی متاسفانه اون یکی حسم میگه به زندگیت برس دوباره کم کارنت میکنند حالت میگیره ها.

فقط هر کاری میکنن وهر حسی دارن آرزو میکنم امسال به همه ویزا بدن ومثل پارسال اذیت نکنن بچه هارو
در انتظار قبولی
تشکر کنندگان: ریحانا ، k1_m_1358 ، shahin2737 ، satan ، mfte.teacher ، نیلان ، Iaccept ، r.bazargan ، m.ghoreishi
چرا کامینگ سون نمی زنن؟؟؟ کی سی سی رفته مسافرت آیااااااااا؟؟؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: satan ، rbrb-2015
(2015-01-03 ساعت 14:17)Memolk نوشته:  چرا کامینگ سون نمی زنن؟؟؟ کی سی سی رفته مسافرت آیااااااااا؟؟؟

خب اونها هم مسافرت وتعطیلات دارن دیگه حتما،فکر کنم واسه دوشنبه باید منتظر باشیم تا مسئول سایتشون دست بکاربشه
در انتظار قبولی
تشکر کنندگان: r.bazargan ، aidaz
(2015-01-03 ساعت 15:33)sad_sad نوشته:  
(2015-01-03 ساعت 14:17)Memolk نوشته:  چرا کامینگ سون نمی زنن؟؟؟ کی سی سی رفته مسافرت آیااااااااا؟؟؟

خب اونها هم مسافرت وتعطیلات دارن دیگه حتما،فکر کنم واسه دوشنبه باید منتظر باشیم تا مسئول سایتشون دست بکاربشه

آره دیگه، آقای کامینگ سون زنشون رفته سواحل میامی
Big Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: aidaz ، satan ، HERMES7 ، ofrfar ، shirin.ad68 ، r.bazargan ، m.ghoreishi ، nastaran_t
سلام دوست عزیز من با حس اولتون موافقم و سعی کنید یک حس داشته باشید اون هم یک حس خوب مثل حس اول...
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: shirin.ad68 ، ریحانا
با سلام البته هر چقدر مثبت اندیش باشی مسلما بهتره اما اگه بخواهیم منطقی هم فکر کنیم به نظر بنده بهداد جان درست مگن کارنت شدن بیش از حد هم مشکل ساز ممکنه بشه در هر صورت اگه طبق روال و برنامه درست پیش برن (صرف نظر از قضیه2014)به تمام بچه های امسال ویزا میرسه حتی کیسهای بالا.به امید موفقیت همگی.(کیس خودم حدود5000است).
تشکر کنندگان: نیلان ، ریحانا ، r.bazargan ، m.ghoreishi
نظر سیمون رو اگر در مورد کارنت های آسیا بخونید گفته که اگر قرار باشه که به ایرانی ها کلیرنس طولانی نخوره و به اکثریتشون ویزا برسه باید برخلاف پارسال به جای 13500 تا کارنت برای کل آسیا 11000 کارنت باشه. یعنی حتی روند کارنت از پارسال کندتر بشه.
حالا اگر شما شماره کیستون 8000 هست خودتون حساب کنید که میخواهید زودتر کارنت شید یا به احتمال بیشتری ویزا بگیرید؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Iaccept ، areb1356 ، A_A ، نیلان ، ریحانا ، r.bazargan ، shahin2737
(2015-01-03 ساعت 23:04)behdadK نوشته:  نظر سیمون رو اگر در مورد کارنت های آسیا بخونید گفته که اگر قرار باشه که به ایرانی ها کلیرنس طولانی نخوره و به اکثریتشون ویزا برسه باید برخلاف پارسال به جای 13500 تا کارنت برای کل آسیا 11000 کارنت باشه. یعنی حتی روند کارنت از پارسال کندتر بشه.
حالا اگر شما شماره کیستون 8000 هست خودتون حساب کنید که میخواهید زودتر کارنت شید یا به احتمال بیشتری ویزا بگیرید؟
آخه اینها هنوز روند کلیر رو نشون ندادن که ببینیم مثل پارسال هست یا اینکه سریعتره.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: نیلان
(2015-01-03 ساعت 21:08)farrokh1675 نوشته:  
سلام دوست عزیز من با حس اولتون موافقم و سعی کنید یک حس داشته باشید اون هم یک حس خوب مثل حس اول...

منم گفتم که حس اول قویتره .::Smile
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان:
خوب اگر مثل پارسال باشه یعنی به خیلی از ایرانی ها قراره ویزا نرسه و تعداد بالایی در نهایت در بولتن کارنت میشوند و به ایرانی های بالای 8000 هم اونوقت دیگه مثل پارسال ویزا نمیرسه چون بقیه سفارت ها که سرشون خلوته و سهمیه دارند فرت و فرت مصاحبه شوندگان جدید رو یکضرب میدن.
البته شما هم صحیح میفرمایید و خیلی زوده که روند الان آخر سال رو پیش بینی کنیم. الان میشه یکدفعه 1500 تا کارنت بشه ولی آخر سال روی 11 هزار بسته بشه یا الان 500 تا کارنت شه و آخر سال روی 14000 بسته شه!
تمایز بین 2014 و 2013 از اواخر ژانویه شروع شد. فکر کنم یکی دو ماه آینده بشه تخمین مناسبی زد که امسال به کدوم سال نزدیک تره
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: shahin2737 ، ریحانا ، SAAM_60 ، نیلان ، rezasadeghi ، hamed shayan ، َalikh ، shirin.ad68

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان