کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-06-19 ساعت 23:13)toosi نوشته:  سلام - بچه ها Td چند نوبت باید زد ؟

سلام. سه نوبت
دو نوبت اول به فاصله یکماه و نوبت سوم به فاصله شش ماه با دومی
اگه دو تای اول رو بزنید و زمان نوبت سوم هم نرسیده باشه مشکلی نیست.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: آزاده_امین
(2015-06-19 ساعت 23:33)rbrb-2015 نوشته:  

سلام. سه نوبت

TD همون واکسن دیفتری کزازه؟ مگه کزاز دیفتری هر ده سال نمیزنیم؟ من توی دفترچه واکسن هام تزریقش هر ده سال خورده، یعنی حتی موقع ازدواج که این واکسن رو میزنن وقتی ده سال نگذشته باشه نمیزنن، الان این سه نوبت پشت سر هم درسته یا اون ده سال؟
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:
(2015-06-20 ساعت 12:19)آزاده_امین نوشته:  
(2015-06-19 ساعت 23:33)rbrb-۲۰۱۵ نوشته:  

سلام. سه نوبت

TD همون واکسن دیفتری کزازه؟ مگه کزاز دیفتری هر ده سال نمیزنیم؟ من توی دفترچه واکسن هام تزریقش هر ده سال خورده، یعنی حتی موقع ازدواج که این واکسن رو میزنن وقتی ده سال نگذشته باشه نمیزنن، الان این سه نوبت پشت سر هم درسته یا اون ده سال؟

بله همون دیفتیری کزاز. به گفته پزشکان هر ده سال یکبار کافیه. ولی پزشکان مورد اعتماد سفارت سه نوبت رو قبول میکنن. اکثر دوستانی که با یک نوبت تزریق اخیر و سابقه تزریق در ده سال گذشته رفتن برای مدیکال مجدد یک نوبت دیگه TD بهشون تزریق کردن. باز هم تصمیم با خودتون.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

تشکر کنندگان: آزاده_امین ، bahar101
سلام دوستان.
1.من سال 88 3مرحله هپاتیت B رو زدم.آیا باز یادآور لازمه؟
2.با توجه به بولتن جدیدی که اعلام شده احتمالا مصاحبم اواخر آگوسته.آیا لازمه واکسن آنفلوآنزا بزنم؟چون چند جا خوندم که واسه پاییز,زمستون ونیمه اول بهاره.
کیس نامبر:***6***2015
تعدادافرادکیس:1نفر
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرم:10آگوست
کارنت:10ژوئن
مصاحبه:6آگوست
وایزا:یه ضربBig Grin
تشکر کنندگان:
(2015-06-20 ساعت 17:09)aliusha نوشته:  سلام دوستان.
۱.من سال 88 ۳مرحله هپاتیت B رو زدم.آیا باز یادآور لازمه؟
۲.با توجه به بولتن جدیدی که اعلام شده احتمالا مصاحبم اواخر آگوسته.آیا لازمه واکسن آنفلوآنزا بزنم؟چون چند جا خوندم که واسه پاییز,زمستون ونیمه اول بهاره.

سلام. چون هپاتیت 10 سال مصونیت داره نیاز نیست مجدد تزریق کنی. برا انفولانزا هم اگر اگوست باشی نیاز نداری. موفق باشی
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-06-20 ساعت 17:26)m.ghoreishi نوشته:  
۲.با توجه به بولتن جدیدی که اعلام شده احتمالا مصاحبم اواخر آگوسته.آیا لازمه واکسن آنفلوآنزا بزنم؟چون چند جا خوندم که واسه پاییز,زمستون ونیمه اول بهاره.

سلام. چون هپاتیت ۱۰ سال مصونیت داره نیاز نیست مجدد تزریق کنی. برا انفولانزا هم اگر اگوست باشی نیاز نداری. موفق باشی

ممنون از جوابتون.
من قبلا با پاستور تماس گرفتم,گفتن یه مرحله TD واسم کافیه.چون متولد 70م.اما تو اکثر تایپیکا خوندم که باید دومرحله زد.الان نمیدونم چیکار کنم؟دوباره از اول TD بزنم؟چون یه بار زدم,اونم بهمن گمونم.
تشکر کنندگان:
(2015-06-20 ساعت 17:36)aliusha نوشته:  

سلام. چون هپاتیت ۱۰ سال مصونیت داره نیاز نیست مجدد تزریق کنی. برا انفولانزا هم اگر اگوست باشی نیاز نداری. موفق باشی

ممنون از جوابتون.
من قبلا با پاستور تماس گرفتم,گفتن یه مرحله TD واسم کافیه.چون متولد 70م.اما تو اکثر تایپیکا خوندم که باید دومرحله زد.الان نمیدونم چیکار کنم؟دوباره از اول TD بزنم؟چون یه بار زدم,اونم بهمن گمونم.

خواهش میکنم. این سوالت به محل سفارتت بستگی داره.اگه ایروان باشی کافیه ولی در غیر اینصورت مراحل بعدی هم نیاز داری
تشکر کنندگان: لطف اله
(2015-06-20 ساعت 17:43)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-06-20 ساعت 17:36)aliusha نوشته:  

ممنون از جوابتون.

خواهش میکنم. این سوالت به محل سفارتت بستگی داره.اگه ایروان باشی کافیه ولی در غیر اینصورت مراحل بعدی هم نیاز داری
متاسفانه انکاراس
نگرانیم اینه که اگه مجدد TDرو بزنم,نوبت دومش کمتر از یه ماه قبل مصاحبه بشه.چون واسه انکارا نباید یه ماه قبل هیچ واکسنی زده باشم.
ببخشید انقد میپرسم.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-06-20 ساعت 13:27)rbrb-2015 نوشته:  
(2015-06-20 ساعت 12:19)آزاده_امین نوشته:  
(2015-06-19 ساعت 23:33)rbrb-۲۰۱۵ نوشته:  

سلام. سه نوبت

بله همون دیفتیری کزاز. به گفته پزشکان هر ده سال یکبار کافیه. ولی پزشکان مورد اعتماد سفارت سه نوبت رو قبول میکنن. اکثر دوستانی که با یک نوبت تزریق اخیر و سابقه تزریق در ده سال گذشته رفتن برای مدیکال مجدد یک نوبت دیگه TD بهشون تزریق کردن. باز هم تصمیم با خودتون.

با تشکر از راهنماییتون، من الان توی کارت زردم جلوی TD دو تاریخ خورده، یکیش ۲۰۰۲ و یکیش ۲۰۱۳ ، حالا الان ببرم بگم یه تاریخ دیگه وارد کنن بعد ۲۰۱۳ به فاصله ۶ ماه بعدش درسته؟
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:
(2015-06-20 ساعت 17:56)aliusha نوشته:  متاسفانه انکاراس
نگرانیم اینه که اگه مجدد TDرو بزنم,نوبت دومش کمتر از یه ماه قبل مصاحبه بشه.چون واسه انکارا نباید یه ماه قبل هیچ واکسنی زده باشم.
ببخشید انقد میپرسم.

نگران یکماه مونده به مصاحبه نباش. نیاز نیست حتمآ دقیق سر اون تاریخ تزریق کنی. میتونی35 یا 40 روز قبل از مصاحبه بزنی که برا اون مورد هم به مشکل نخوری.
تشکر کنندگان:
(2015-06-21 ساعت 02:13)m.ghoreishi نوشته:  
ببخشید انقد میپرسم.

نگران یکماه مونده به مصاحبه نباش. نیاز نیست حتمآ دقیق سر اون تاریخ تزریق کنی. میتونی35 یا 40 روز قبل از مصاحبه بزنی که برا اون مورد هم به مشکل نخوری.
بی نهایت ممنون.
1.من با پاستور تماس گرفتم.گف TD یه نوبت کافیه.و اگه بخوام تو کارت زرد 3نوبت وارد میکنن.از نظر شما این کار مشکلی ایجاد نمیکنه؟
2.من اولین تزریق TDرو بهمن انجام دادم.الان دومی رو باید بزنم,یا از اول 2تارو بزنم؟
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-06-21 ساعت 13:03)aliusha نوشته:  
ببخشید انقد میپرسم.

بی نهایت ممنون.
۱.من با پاستور تماس گرفتم.گف TD یه نوبت کافیه.و اگه بخوام تو کارت زرد ۳نوبت وارد میکنن.از نظر شما این کار مشکلی ایجاد نمیکنه؟
۲.من اولین تزریق TDرو بهمن انجام دادم.الان دومی رو باید بزنم,یا از اول ۲تارو بزنم؟

اگه پاستور بدون تزریق td نوبت دوم و سوم رو وارد میکنه همینکارو انجام بدید، هیچ مشکلی پیش نمیاد.

تشکر کنندگان: bahar101 ، m.ghoreishi
(2015-06-21 ساعت 14:03)rbrb-2015 نوشته:  
(2015-06-21 ساعت 13:03)aliusha نوشته:  
ببخشید انقد میپرسم.

بی نهایت ممنون.
۱.من با پاستور تماس گرفتم.گف TD یه نوبت کافیه.و اگه بخوام تو کارت زرد ۳نوبت وارد میکنن.از نظر شما این کار مشکلی ایجاد نمیکنه؟
۲.من اولین تزریق TDرو بهمن انجام دادم.الان دومی رو باید بزنم,یا از اول ۲تارو بزنم؟

اگه پاستور بدون تزریق td نوبت دوم و سوم رو وارد میکنه همینکارو انجام بدید، هیچ مشکلی پیش نمیاد.
واسه اطمینان دوباره با پاستور جان تماس میگیرم.
حالا اگه احیانا قبول نکردن,با توجه به اینکه من اولین بار بهمن زدم,والان خیلی بیشتر از یه ماه گذشته,باید مجدد از نو دو بار بزنم؟یا فقط یه بار دیگه بزنم بسه؟
تشکر کنندگان: bahar101
به نظر من یکبار بزنی کافیه ولی مهم نظر دکتر محل تزریقه. احتمالا ایشونم همین کارو میکنن
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، bahar101
سلام بر همه دوستان

اين تست آنتي بادي رو چطور وكجا بايد انجام بديم
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان