کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-06-13 ساعت 14:09)hamed shayan نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 13:56)laleht نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 13:19)hamed shayan نوشته:  آخرین سوالم در مورد واکسن پیدا کردن اون هست .ظاهرا براحتی پیدا نمیشه .دوستان اگه داروخانه ای سراغ دارید ممنون میشم اطلاع رسانی کنید
کدام واکسن؟ آنفولانزا؟ فصلش که بشه خود پاستور هم داره همونجا براتون میزنن معمولا از نیمه دوم شهریور واکسنش هست همه جا حالا شما با توجه به تاریخ مصاحبه به پاستور مراجعه کنین راهنمایی میکنن
دوست عزیز تاریخ مصاحبه به احتمال زیاد اوایل مرداد ماهه وبهترین وقت تزریقش به گفته دوستان یکی دو ماه قبل مصاحبه است. در ضمن یادم نیست دوستان گفتند ویروس واکسن آنفولانزا مرده است یا زنده. مرسی
والا تا اونجا که من میدونم واکسن آنفولانزا تو مرداد گیر نمیاد ولی بازهم بهترین رفرنس پاستور هست
تنها واکسنی که ویروس زنده هست و از یک ماه مونده به مدیکال نباید زد mmr هست اونهم چونکه گاه در نتایج آزمایش خون ایجاد اختلال میکنه
در هر صورت هیچ ربطی به واکسن آنفولانزا نداره و دو روز قبل از مدیکال هم میشه آنفولانزا رو زد
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: hamed shayan ، p00ya2001 ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-06-11 ساعت 10:51)yesorno نوشته:  دوستان چند تا نکته عرض کنم:

اول اینکه مراکز هلال احمری که مستقر در مرکز استان ها هستش هر کدوم یکی از شعبه ها رو مخصوص فرآیند واکسیناسیون قرار دادن. من شخصاً به واحد های بوشهر شیراز و اصفهان مراجعه کردم و هر سه کارت زرد رو کامل به شما تحویل داده و واکسیناسیون رو انجام میدن. بقیه ی استان ها هم مراکزی مشابه دارن.

نکته دیگه این که همه ی این مراکز هلال احمر هزینه ی آنفولانزا رو 25هزارتومن، TD و MMR رو کاملاً مجانی، منژیت رو بسته به نوعش با هزینه ی کمتر از 50 تومن و هپاتیت رو هم هر سه نوبت رو با هزینه ی کمتر از 50 تومن تزریق می کنن.
دقت کنین که کارت واکسن تایپ شده باشه و دست نویس نباشه و علاوه بر اون برای هر واکسیناسیون مهر و امضا داشته باشه.

نکته دوم اون دسته از عزیزایی که واسه مصاحبه به ابوظبی میرن حتی یک ساعت قبل از پرواز هم میتونن واکسن رو تزریق کنن. به حرف دکتر مرکز گوش ندین که بهتون میگه تا یک ماه قبل از مصاحبه نباید MMR رو تزریق کرد من به شخصه از دکتر NMC دوبی سوال کردم و ایشون گفت یک دقیقه قبل از پرواز هم زده بودی الان تزریقی نداشتی.
دقت کنین این نکته ی دوم فقط واسه ی دوستایی هستش که NMC دبی تشریف می برن و نه واسه ی دوستان آنکارا و ایروان. تا جایی که من میدونم آنکارا به واکسیناسیون حساسه و یک ماه مونده به مصاحبه اصلا واکسن MMR رو واسش نزنین.

دوستانی که ابوظبی تشریف می برن بهتره اگر آبله مرغون گرفتین تست آبله به قیمت کمتر از 20 هزار تومن بدین تا متحمل هزینه 120هزارتومنی واکسیناسیون دبی نشین. بسته به شانستون آنکارا هم ممکنه جواب تست رو قبول یا رد کنه. علاوه بر اینکه تست مذکور رو که جوابش یک هفته ای آماده میشه(درست برنامه ریزی کنین) وارد برگه ی زرد می کنین، جواب فارسی تست رو هم روز مدیکال در NMC ازتون میخوان. همراه داشته باشین.

هزینه ی هر بار پرینت کارت زرد 58هزار تومنه. بعد از تزریق هر واکسن گواهی تزریق دریافت کنین و در نهایت تمامی آزمایشات و گواهی ها رو بدین هلال احمر تا یکجا واستون کارت صادر بشه.

راستی سفرنامه ی خودم رو به صورت فایل گذاشتم که خوندنش خالی از لطف نیست! تشکر و رتبه فراموش نشه!!

سوالی بود در خدمتم

در پناه حق
ممنون یس اور نو جان من از تزریق آخرین واکسن ام ام آر م ۱۰ ما میگذره
میخوام برم nmc ابوظبی نه دبی، دوتا زدم با فاصله دو ماه چیکار کنم؟
لاله خانم اونایی که ابوظبی که ابوظبی بودی جواب بدین
برم بزنم یکی دیگه هفته دیگه مصاحبه دارم
آنفولانزا هم گیر نمیاد نزدیم
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، hamed shayan ، bahar101
(2015-06-13 ساعت 16:56)aria802 نوشته:  
(2015-06-11 ساعت 10:51)yesorno نوشته:  دوستان چند تا نکته عرض کنم:

اول اینکه مراکز هلال احمری که مستقر در مرکز استان ها هستش هر کدوم یکی از شعبه ها رو مخصوص فرآیند واکسیناسیون قرار دادن. من شخصاً به واحد های بوشهر شیراز و اصفهان مراجعه کردم و هر سه کارت زرد رو کامل به شما تحویل داده و واکسیناسیون رو انجام میدن. بقیه ی استان ها هم مراکزی مشابه دارن.

نکته دیگه این که همه ی این مراکز هلال احمر هزینه ی آنفولانزا رو 25هزارتومن، TD و MMR رو کاملاً مجانی، منژیت رو بسته به نوعش با هزینه ی کمتر از 50 تومن و هپاتیت رو هم هر سه نوبت رو با هزینه ی کمتر از 50 تومن تزریق می کنن.
دقت کنین که کارت واکسن تایپ شده باشه و دست نویس نباشه و علاوه بر اون برای هر واکسیناسیون مهر و امضا داشته باشه.

نکته دوم اون دسته از عزیزایی که واسه مصاحبه به ابوظبی میرن حتی یک ساعت قبل از پرواز هم میتونن واکسن رو تزریق کنن. به حرف دکتر مرکز گوش ندین که بهتون میگه تا یک ماه قبل از مصاحبه نباید MMR رو تزریق کرد من به شخصه از دکتر NMC دوبی سوال کردم و ایشون گفت یک دقیقه قبل از پرواز هم زده بودی الان تزریقی نداشتی.
دقت کنین این نکته ی دوم فقط واسه ی دوستایی هستش که NMC دبی تشریف می برن و نه واسه ی دوستان آنکارا و ایروان. تا جایی که من میدونم آنکارا به واکسیناسیون حساسه و یک ماه مونده به مصاحبه اصلا واکسن MMR رو واسش نزنین.

دوستانی که ابوظبی تشریف می برن بهتره اگر آبله مرغون گرفتین تست آبله به قیمت کمتر از 20 هزار تومن بدین تا متحمل هزینه 120هزارتومنی واکسیناسیون دبی نشین. بسته به شانستون آنکارا هم ممکنه جواب تست رو قبول یا رد کنه. علاوه بر اینکه تست مذکور رو که جوابش یک هفته ای آماده میشه(درست برنامه ریزی کنین) وارد برگه ی زرد می کنین، جواب فارسی تست رو هم روز مدیکال در NMC ازتون میخوان. همراه داشته باشین.

هزینه ی هر بار پرینت کارت زرد 58هزار تومنه. بعد از تزریق هر واکسن گواهی تزریق دریافت کنین و در نهایت تمامی آزمایشات و گواهی ها رو بدین هلال احمر تا یکجا واستون کارت صادر بشه.

راستی سفرنامه ی خودم رو به صورت فایل گذاشتم که خوندنش خالی از لطف نیست! تشکر و رتبه فراموش نشه!!

سوالی بود در خدمتم

در پناه حق
ممنون یس اور نو جان من از تزریق آخرین واکسن ام ام آر م ۱۰ ما میگذره
میخوام برم nmc ابوظبی نه دبی، دوتا زدم با فاصله دو ماه چیکار کنم؟
لاله خانم اونایی که ابوظبی که ابوظبی بودی جواب بدین
برم بزنم یکی دیگه هفته دیگه مصاحبه دارم
آنفولانزا هم گیر نمیاد نزدیم
نه عزیز من mmr فقط ۲ دوز هست اونم به فاصله یک ماه از هم.آنفولانزا هم که الان فصلش نیست
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، babak12 ، aria802 ، bahar101
(2015-06-11 ساعت 11:24)nikoo2468 نوشته:  امروز رفتیم برای تمدید مدیکال. هپاتیت را وارد نکرد. گفت هپاتیت برای کمتر از 18 سال لازم هست!

برای من هم همینطور
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، hamed shayan
با سلام
دوستان من کارت زردم رو گرفتم و برای آبله مرغان نوشتند که در کودکی گرفته ام. آیا به نظر شما نیازی به آزمایش آنتی بادی جهت نشان دادن به NMC هست یا خیر؟
اگر نیاز هست جواب تست آنتی بادی را باید ببرم انستیتو تایید کنه یا نیازی نیست؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-06-14 ساعت 16:00)ali1980 نوشته:  با سلام
دوستان من کارت زردم رو گرفتم و برای آبله مرغان نوشتند که در کودکی گرفته ام. آیا به نظر شما نیازی به آزمایش آنتی بادی جهت نشان دادن به NMC هست یا خیر؟
ممنون

حتما تست آنتی بادی بدهید و ضمن اینکه پاستور نتیجه آن را برایتان وارد میکنه اصل جواب رو هم با خودتان ببرید
ایروان و دبی قبول میکنند
آنکارا هم بسته به حال و روز دکتر اونگان داره اگر وضعش خوب باشه قبول میکنه ولی اگه چک داشته باشه و پول لازم باشه که حتما یه واکسن برات میزنه
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ali1980 ، babak12 ، mandikhanum
(2015-06-14 ساعت 16:17)Aghaman نوشته:  
ممنون

حتما تست آنتی بادی بدهید و ضمن اینکه پاستور نتیجه آن را برایتان وارد میکنه اصل جواب رو هم با خودتان ببرید
ایروان و دبی قبول میکنند
آنکارا هم بسته به حال و روز دکتر اونگان داره اگر وضعش خوب باشه قبول میکنه ولی اگه چک داشته باشه و پول لازم باشه که حتما یه واکسن برات میزنه

ممنون از پاسختان
یعنی پاستور کارت زرد را اصلاح می کند؟ آیا بابت این موضوع دوباره پول می گیرد؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2015-06-14 ساعت 16:49)ali1980 نوشته:  
(2015-06-14 ساعت 16:17)Aghaman نوشته:  
ممنون

ایروان و دبی قبول میکنند

ممنون از پاسختان
یعنی پاستور کارت زرد را اصلاح می کند؟ آیا بابت این موضوع دوباره پول می گیرد؟
با تشکر

نه مجددا پولی نمیگیرند
هزینه برای صدور کارت است وقتی یکبار صادر شد دیگر لزومی به پرداخت پول نیست

تشکر کنندگان:
همراهان گرامی: ما امروز کارت واکسیناسیون رو از تجریش گرفتیم فقط موضوعی که برامون سوال بود و به خود خانم دکتر هم گفتم وارد کردن دستی واکسنها بود که البته روی هر کدومشون مهر پاستور رو زدن و خانم دکتر هم گفتند ما فعلا فقط دستی میتونیم وارد کنیم اما نگران نباشید چون برای همه اینطور عمل میکنیم و اشکالی هم نداره.(یکی از دوستان در پستی گفته بودن که مراقب باشید حتما کارت واکسن هاتون چاپی باشه) دیگه نمی دونم پناه برخدا
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان:
(2015-06-14 ساعت 18:56)hamed shayan نوشته:  همراهان گرامی: ما امروز کارت واکسیناسیون رو از تجریش گرفتیم فقط موضوعی که برامون سوال بود و به خود خانم دکتر هم گفتم وارد کردن دستی واکسنها بود که البته روی هر کدومشون مهر پاستور رو زدن و خانم دکتر هم گفتند ما فعلا فقط دستی میتونیم وارد کنیم اما نگران نباشید چون برای همه اینطور عمل میکنیم و اشکالی هم نداره.(یکی از دوستان در پستی گفته بودن که مراقب باشید حتما کارت واکسن هاتون چاپی باشه) دیگه نمی دونم پناه برخدا

مال ماهم همین بود نگران نباشین مهم مهر هست که زدن
تشکر کنندگان: hamed shayan ، babak12 ، mandikhanum ، Memolk ، bahar101 ، AliReza.Sh
(2015-05-29 ساعت 22:29)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-29 ساعت 21:51)داود یو.اس نوشته:  یکی توضیح بده آنتی بادی چی هس اصلا؟ ممنون

منظور ازمايشى هست كه نشون ميده شما قبلا اين بيمارى رو تجربه كردين يا واكسن اونو تزريق كردين، معمولا دكتر اونگان در انكارا قبول نميكنه،
بنده تست انتى بادى ابله مرغان رو به دكتر كريستين در ايروان ارائه دادم و ايشونم قبول كردن

دو تا سوال
1. سطح تست آنتی بادی آبله چقد باید باشه که دیگه واکسنشو تزریق نکنن؟
2.من سطح آنتی بادی تقریبا 0 بود نمیتونم همینحا اصفهان واکسنشو گیر بیارم؟
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct
کارنت شدن کیس: : > دریافت نامه دوم : : > مصاحبه:

خدايا
قسمت و حكمت بماند براى آنهايى
كه دركش ميكنند
براى من فقط معجزه كن ......
تشکر کنندگان:
(2015-06-14 ساعت 23:03)mandikhanum نوشته:  
(2015-05-29 ساعت 21:51)داود یو.اس نوشته:  یکی توضیح بده آنتی بادی چی هس اصلا؟ ممنون

منظور ازمايشى هست كه نشون ميده شما قبلا اين بيمارى رو تجربه كردين يا واكسن اونو تزريق كردين، معمولا دكتر اونگان در انكارا قبول نميكنه،
بنده تست انتى بادى ابله مرغان رو به دكتر كريستين در ايروان ارائه دادم و ايشونم قبول كردن

دو تا سوال
۱. سطح تست آنتی بادی آبله چقد باید باشه که دیگه واکسنشو تزریق نکنن؟
۲.من سطح آنتی بادی تقریبا 0 بود نمیتونم همینحا اصفهان واکسنشو گیر بیارم؟

1.یه رنجی داره که توی برگه ی آزمایشتون مشخصه...فکر کنم 150 باشه...
ا2.گر سطح آنتی بادی 0 بود باید واکسن بزنید ولی خوب من تهران پرسیدم برای پسرم پاستور به من گفتن که پزشک های متخصص اطفال دارن و دو مرحله به فاصله ی 1 ماه می زنن و هر واکسن 300 هزار تومن قیمتشه.می تونید بذارید همون ایروان بزنید.البته اگر به تاریخ مصاحبتون نزدیکید.؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: bahar101 ، p00ya2001 ، mandikhanum ، ed2008
(2015-06-14 ساعت 18:56)hamed shayan نوشته:  همراهان گرامی: ما امروز کارت واکسیناسیون رو از تجریش گرفتیم فقط موضوعی که برامون سوال بود و به خود خانم دکتر هم گفتم وارد کردن دستی واکسنها بود که البته روی هر کدومشون مهر پاستور رو زدن و خانم دکتر هم گفتند ما فعلا فقط دستی میتونیم وارد کنیم اما نگران نباشید چون برای همه اینطور عمل میکنیم و اشکالی هم نداره.(یکی از دوستان در پستی گفته بودن که مراقب باشید حتما کارت واکسن هاتون چاپی باشه) دیگه نمی دونم پناه برخدا

همون دستی نوشتن کفایت میکنه
تمام افرادی که از پاستور تجریش کارت زردشان را گرفتند با همین شرایط کارت را بردند و ایرادی هم نداشته است
تشکر کنندگان: laleht ، Memolk ، hamed shayan ، ed2008 ، bahar101
(2015-06-15 ساعت 00:03)Memolk نوشته:  

دو تا سوال

۱.یه رنجی داره که توی برگه ی آزمایشتون مشخصه...فکر کنم 150 باشه...
ا۲.گر سطح آنتی بادی 0 بود باید واکسن بزنید ولی خوب من تهران پرسیدم برای پسرم پاستور به من گفتن که پزشک های متخصص اطفال دارن و دو مرحله به فاصله ی ۱ ماه می زنن و هر واکسن 300 هزار تومن قیمتشه.می تونید بذارید همون ایروان بزنید.البته اگر به تاریخ مصاحبتون نزدیکید.؟

البته من شنيدم مديكال ها واكسن ابله ايران رو قبول ندارن و ممنكه اونجا دوبهره بزنن پس بهتره ريسك نكنين بزارين همون مديكال سفارت تزريق كنن حالا تفاوتش خيلي نميشه تو اين سفر بيش از اينها خرج ميشه Smile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Memolk ، hamed shayan ، mandikhanum ، ed2008 ، bahar101
(2015-06-15 ساعت 08:49)p00ya2001 نوشته:  
(2015-06-15 ساعت 00:03)Memolk نوشته:  

دو تا سوال

۱.یه رنجی داره که توی برگه ی آزمایشتون مشخصه...فکر کنم 150 باشه...
ا۲.گر سطح آنتی بادی 0 بود باید واکسن بزنید ولی خوب من تهران پرسیدم برای پسرم پاستور به من گفتن که پزشک های متخصص اطفال دارن و دو مرحله به فاصله ی ۱ ماه می زنن و هر واکسن 300 هزار تومن قیمتشه.می تونید بذارید همون ایروان بزنید.البته اگر به تاریخ مصاحبتون نزدیکید.؟

البته من شنيدم مديكال ها واكسن ابله ايران رو قبول ندارن و ممنكه اونجا دوبهره بزنن پس بهتره ريسك نكنين بزارين همون مديكال سفارت تزريق كنن حالا تفاوتش خيلي نميشه تو اين سفر بيش از اينها خرج ميشه Smile
پویا جان nmc ابوظبی مال پسر منو قبول کرد البته دکترش خیلی خانم خوبی بود شاید به اندازه دکتر شوکلا یا اونگان پولکی نبوده Big Grin
تشکر کنندگان: Memolk ، mandikhanum ، ed2008 ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان