کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-12-15 ساعت 17:28)maral.seti نوشته:  واکسن آنفولانزا رو یه ماه قبل مصاحبه باید زد؟

بله دوست عزيز سعي كنيد 1 ماه قبل تر از مصاحبه باشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: maral.seti ، soruosh ، shaghayegh ، A_A
(2014-12-15 ساعت 12:41)saman98 نوشته:  دوستان ما رفتیم پاستور و کارت زرد گرفتیم 4 نفر هستیم بچه هام هم هپاتیت و... زده بودن که به اون ها چیزی نزدن و مهر برامون زدن
فقط این که گفتن شما به هپاتیت نیاز ندارین بهشونم گفتیم برای آمریکا و سفارت ترکیه میخواهیم ولی اون ها گفتن نیاز ندارین !
و دوره اول mmr و 2 تا واکسن دیگه که نمیدونم چی بود رو بهم زدن Big Grin
ایا صحبتشون درسته ؟
تا اونجایی که من میدونم پاستور mmr تزریق نمیکنه.
احتمال زیاد td رو براتون تزریق کرده.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
(2014-12-15 ساعت 20:38)k1_m_1358 نوشته:  
(2014-12-15 ساعت 12:41)saman98 نوشته:  دوستان ما رفتیم پاستور و کارت زرد گرفتیم 4 نفر هستیم بچه هام هم هپاتیت و... زده بودن که به اون ها چیزی نزدن و مهر برامون زدن
فقط این که گفتن شما به هپاتیت نیاز ندارین بهشونم گفتیم برای آمریکا و سفارت ترکیه میخواهیم ولی اون ها گفتن نیاز ندارین !
و دوره اول mmr و 2 تا واکسن دیگه که نمیدونم چی بود رو بهم زدن Big Grin
ایا صحبتشون درسته ؟
تا اونجایی که من میدونم پاستور mmr تزریق نمیکنه.
احتمال زیاد td رو براتون تزریق کرده.

(تي دي. و انفلونزا بوده
خلاصه پیشرفت کار برندگان 2015
شماره کیس: 2015AS7**1
تاریخ رویت قبولی:3می
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : ۱ نفر
ارسال فرمهای سری اول: ۱۸ مى
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها کسی هست به من کمک کنه من مصاحبه ام تقریبا اردیبهشته 94توترکیه کی باید برای واکسنها اقدام کنم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من یه سوال داشتم میشه واکسنارو نگه داشت واسه زمان مدیکال تو انکارا انجام داد ؟ از لحاظ زمان بندی مشکلی پیش نمیاد؟
تشکر کنندگان:
(2014-12-15 ساعت 22:33)alihaghani1472 نوشته:  سلام بچه ها کسی هست به من کمک کنه من مصاحبه ام تقریبا اردیبهشته 94توترکیه کی باید برای واکسنها اقدام کنم

شما باید قبل از مصاحبه اقدام به تزریق واکسن ها بکنید برای اطلاعات دقیق تر میتونید تو لینک امضای من" لاتاری از اغاز تا پایان "قسمت مربوط به واکسنها رو مطالعه بفرمایید در ظمن با مطالعه تاپیکهای سالهای قبل و این تاپیک میتونید اطلاعات دقیق تری به دست بیارید
به طور مثال برای طزریق واکسن هپاتیت بیشتر از 3 ماه زمان نیاز دارید
موفق باشید
(2014-12-16 ساعت 02:05)rima4499 نوشته:  سلام دوستان من یه سوال داشتم میشه واکسنارو نگه داشت واسه زمان مدیکال تو انکارا انجام داد ؟ از لحاظ زمان بندی مشکلی پیش نمیاد؟

همان طور که به alihaghani1472 در سوال بالا جواب دادم
اگر از لحاظ اختلاف مبلغ بحث نکنیم
واکسن ها باید قبل از مصاحبه و بعضی از اونها با فاصله زمانی معینی تزریق شوند(بهتر همین جا با زمان و ارامش بیشتر انجام بشه )
با مطالعه تاپیکهای سالهای قبل و این تاپیک میتونه اطلاعات دقیق تری به شما بده.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: shaghayegh
منم مثل خیلی از بچه های دیگه واکسن mmr رو تو درمانگاه سر فرشته زدم !
خیلی خوب بود و سریع !!
قیمتش هم 25000 !!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، A_A
دوستان من نیمی از واکسنها رو پاستور تهران وارد کارت زرد کرد و دو واکسن رو هم توی مرکز بهداشت استان وارد کارت زرد کردند البته توی استان ما مرکز بهداشت استان کارت زرد رو صادر میکنه ، به نظر شما ایا اگر توی کارت دو نوع مهر باشه دچار مشکل میشم ، هر دو نوع مهر انگلیسی هستند ،
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان:
(2014-12-16 ساعت 10:09)sunn789 نوشته:  دوستان من نیمی از واکسنها رو پاستور تهران وارد کارت زرد کرد و دو واکسن رو هم توی مرکز بهداشت استان وارد کارت زرد کردند البته توی استان ما مرکز بهداشت استان کارت زرد رو صادر میکنه ، به نظر شما ایا اگر توی کارت دو نوع مهر باشه دچار مشکل میشم ، هر دو نوع مهر انگلیسی هستند ،

نه نگران نباشید.بودن دوستانی که کارت رو کلا شهرستان تهیه کردن و مشکلی نبوده.
تشکر کنندگان: majid7 ، shaghayegh ، A_A
(2014-12-16 ساعت 02:05)rima4499 نوشته:  سلام دوستان من یه سوال داشتم میشه واکسنارو نگه داشت واسه زمان مدیکال تو انکارا انجام داد ؟ از لحاظ زمان بندی مشکلی پیش نمیاد؟

سلام ، این کار رو نکنید هزینه اش سرسام آوره تا اونجایی که می توانید همینجا انجام بدید . تجربه این کار رو یکی از دوستان در سال 2013 داشته و حدود 2700 دلار هزینه کرده بود .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان سوال من راجع به کارت واکسن برای بچه های زیر 18 سال هست. چون بچه ها کارت بهداشت دارند که همه واکسن ها را مشخصا و با تاریخ تزریق کرده اند .پس جز واکسن انفلونزا و مننژیت واکسن دیگری ندارند بزنند .مرکز بهداشت استان به ما میگه که همون کارت واکسن مدرسه را ببرید ترجمه رسمی کنید کافیه و کارت زرد نمیدهد. میخواستم بدونم که بقیه جاها هم همین داستان هست؟ اساسا دوستان دیگه روند کارت واکسن بین المللی بچه هاشون از هر مرکزی گرفتند چطوری بوده ؟ متشکرم
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان:
كليه اطلاعات مورد نيازتون رو از لينك زير مطالعه بفرماييد،
http://www.mohajersara.com/thread-6438-p...#pid338856
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز ،این اولین باریه که اینجا پست میذارم،نامه دوم ما اومده،ما از خرداد شروع کردیم و همه واکسنهامون رو زدیم،الان نگرانم که نکنه تاریخشون منقضی شده باشه؟من از تاپیکها متوجه شدم لچه ها یه‌گروه وایبری دارن،میشه ما رو هم عضو کنین؟
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان:
(2014-12-16 ساعت 16:43)amindv15 نوشته:  سلام دوستان عزیز ،این اولین باریه که اینجا پست میذارم،نامه دوم ما اومده،ما از خرداد شروع کردیم و همه واکسنهامون رو زدیم،الان نگرانم که نکنه تاریخشون منقضی شده باشه؟من از تاپیکها متوجه شدم لچه ها یه‌گروه وایبری دارن،میشه ما رو هم عضو کنین؟

واکسیناسیون
1- مننژیت
2- هپاتیت نوعB در سه نوبت
3- MMR در دو نوبت
4- آنفلونزا
5- کزاز و دیفتری
6- آبله مرغان در صورتی که نگرفته باشید

همه کارتهای واکسیناسیون مربوط به خودتون و همسرتون و بچه ها رو ببرید حتما، همه کسانی هم که باید برای مصاحبه بروند باید برای واکسیناسیون هم بروند
واکسن آنفولانزا رو در صورتیکه فاصله شما تا زمان مصاحبه تان بیشتر از 3 یا 4 ماه باشه نمیزنند میگویند زود است و اگر خدای نکرده پزشک ترکیه گیر بده باید در ترکیه دوباره بزنید و پول اضافه بدهید چون به زور تا 5 یا 6 ماه مصونیت ومی آورد. می گویند 1.5 تا 2 ماه قبل از مصاحبه زمان خوبی واسه تزریق واکسن آنفلوانزا است.

سیاه سرفه رو به بزرگسالان نمی زنند.

مننژیت فقط برای بچه های 11 تا 18 سال تزریق میشه. اگر برای سفر حج قبلا تزریق داشتید توجه کنید که برای 2 سال ایمنی میاورد پس اگر کمتر 2 سال پیش تزریق کردید کارتتون رو ببرید تا واستون توی کارت بین المللی واردش کنند.
طبق دستور سفارت، واکسن MMR رو (سرخک سرخچه اوریون) امسال برای متولدین 1957 به بعد میزنند. اگر شما متولد این سال یا بعد از آن هستید اما در بچگی بیماریهای سرخک سرخجه یا اوریون را گرفته اید حتما به دکتر بگویید، در این صورت ایشان قبل از تزریق واکسن برای شما یک تست آنتی بادی مینویسه که خود انستیتو پاستور تجریش اون رو نمیگیره ولی باید به آزمایشگاه معتمد اونها در خیابان جمهوری بروید چون جواب آزمایشگاه های متفرقه رو قبول ندارند. جوابش هم 8 روز طول میکشه تا آماده بشه.
دکتر از شما میپرسه که آیا در بچگی آبله مرغان گرفتید یا نه؟ چه جواب شما مثبت باشه چه منفی برای شما باز هم تست نوشته میشه که این یکی رو انستیتو پاستور تجریش انجام میده و جوابش هم روزهای شنبه و سه شنبه داده میشود.
واکسن هپاتیت ب برایه همه زده میشود. فقط اگر قبلا تزریق کرده اید کارتش رو حتما ببرید احتمالا براتون نمیزنند یا فقط یک یاداوری میزنند.
واکسن دیفتری و کزاز هم واسه همه تزریق میشه البته اگر از 50 سال به بالا هستید در 3 مرحله تزریق میشود و در غیر این صورت در 2 مرحله تزریق میشود.
پس بطور ثابت واکسنهای هپاتیت ب، دیفتری_ کزاز، آنفولانزا واسه همه تزریق میشه، بقیه واکسنها بستگی به شرایط افراد دارد.
بعد از تزریق هم به شما گفته میشه یک استامینوفن بخورید و اگر جای واکسن ورم کرد رویش کمپرس سرد بگذارید.

واکسیناسیون در تهران :

انستیتو پاستور تهران مرکزی:
آدرس : تهران - میدان پاستور - خیابان پاستور شرقی - خیابان ۱۲ فروردین - مرکز انستیتو پاستور
تلفن : ۹-۶۶۹۵۳۳۱۱
انیستیتو پاستور شمیران:
آدرس: خ شریعتی - نرسیده به میدان قدس (دست چپ)- پایگاه شمیران انستیتو پاستور- پلاک ۱۹۹۶
تلفن: ۲۲۷۳۰۰۱۴
ساعت کار: ۱۳ - ۸
واکسیناسیون در مشهد :
مشهد - میدان بيمارستان امام رضا (ع) -

در شهرستان ها نیز , با مراجعه به هلال احمر اون شهرستان , میتونید نسبت به گرفتن کارت زرد اقدام کنید
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: babak12 ، h-amin ، vahid1432 ، shaghayegh ، rezasadeghi ، nikoo2468
(2014-12-16 ساعت 16:43)amindv15 نوشته:  سلام دوستان عزیز ،این اولین باریه که اینجا پست میذارم،نامه دوم ما اومده،ما از خرداد شروع کردیم و همه واکسنهامون رو زدیم،الان نگرانم که نکنه تاریخشون منقضی شده باشه؟من از تاپیکها متوجه شدم لچه ها یه‌گروه وایبری دارن،میشه ما رو هم عضو کنین؟
سلام دوست عزیز
ایشاله به سلامتی
هر کدوم از واکسنها تاریخ اعتبار طولانی داره
نگران نباشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: majid7 ، shaghayegh ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان