کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-12-16 ساعت 16:59)majid7 نوشته:  
(2014-12-16 ساعت 16:43)amindv15 نوشته:  سلام دوستان عزیز ،این اولین باریه که اینجا پست میذارم،نامه دوم ما اومده،ما از خرداد شروع کردیم و همه واکسنهامون رو زدیم،الان نگرانم که نکنه تاریخشون منقضی شده باشه؟من از تاپیکها متوجه شدم لچه ها یه‌گروه وایبری دارن،میشه ما رو هم عضو کنین؟

واکسیناسیون
1- مننژیت
2- هپاتیت نوعB در سه نوبت
3- MMR در دو نوبت
4- آنفلونزا
5- کزاز و دیفتری
6- آبله مرغان در صورتی که نگرفته باشید

همه کارتهای واکسیناسیون مربوط به خودتون و همسرتون و بچه ها رو ببرید حتما، همه کسانی هم که باید برای مصاحبه بروند باید برای واکسیناسیون هم بروند
واکسن آنفولانزا رو در صورتیکه فاصله شما تا زمان مصاحبه تان بیشتر از 3 یا 4 ماه باشه نمیزنند میگویند زود است و اگر خدای نکرده پزشک ترکیه گیر بده باید در ترکیه دوباره بزنید و پول اضافه بدهید چون به زور تا 5 یا 6 ماه مصونیت ومی آورد. می گویند 1.5 تا 2 ماه قبل از مصاحبه زمان خوبی واسه تزریق واکسن آنفلوانزا است.

سیاه سرفه رو به بزرگسالان نمی زنند.

مننژیت فقط برای بچه های 11 تا 18 سال تزریق میشه. اگر برای سفر حج قبلا تزریق داشتید توجه کنید که برای 2 سال ایمنی میاورد پس اگر کمتر 2 سال پیش تزریق کردید کارتتون رو ببرید تا واستون توی کارت بین المللی واردش کنند.
طبق دستور سفارت، واکسن MMR رو (سرخک سرخچه اوریون) امسال برای متولدین 1957 به بعد میزنند. اگر شما متولد این سال یا بعد از آن هستید اما در بچگی بیماریهای سرخک سرخجه یا اوریون را گرفته اید حتما به دکتر بگویید، در این صورت ایشان قبل از تزریق واکسن برای شما یک تست آنتی بادی مینویسه که خود انستیتو پاستور تجریش اون رو نمیگیره ولی باید به آزمایشگاه معتمد اونها در خیابان جمهوری بروید چون جواب آزمایشگاه های متفرقه رو قبول ندارند. جوابش هم 8 روز طول میکشه تا آماده بشه.
دکتر از شما میپرسه که آیا در بچگی آبله مرغان گرفتید یا نه؟ چه جواب شما مثبت باشه چه منفی برای شما باز هم تست نوشته میشه که این یکی رو انستیتو پاستور تجریش انجام میده و جوابش هم روزهای شنبه و سه شنبه داده میشود.
واکسن هپاتیت ب برایه همه زده میشود. فقط اگر قبلا تزریق کرده اید کارتش رو حتما ببرید احتمالا براتون نمیزنند یا فقط یک یاداوری میزنند.
واکسن دیفتری و کزاز هم واسه همه تزریق میشه البته اگر از 50 سال به بالا هستید در 3 مرحله تزریق میشود و در غیر این صورت در 2 مرحله تزریق میشود.
پس بطور ثابت واکسنهای هپاتیت ب، دیفتری_ کزاز، آنفولانزا واسه همه تزریق میشه، بقیه واکسنها بستگی به شرایط افراد دارد.
بعد از تزریق هم به شما گفته میشه یک استامینوفن بخورید و اگر جای واکسن ورم کرد رویش کمپرس سرد بگذارید.

واکسیناسیون در تهران :

انستیتو پاستور تهران مرکزی:
آدرس : تهران - میدان پاستور - خیابان پاستور شرقی - خیابان ۱۲ فروردین - مرکز انستیتو پاستور
تلفن : ۹-۶۶۹۵۳۳۱۱
انیستیتو پاستور شمیران:
آدرس: خ شریعتی - نرسیده به میدان قدس (دست چپ)- پایگاه شمیران انستیتو پاستور- پلاک ۱۹۹۶
تلفن: ۲۲۷۳۰۰۱۴
ساعت کار: ۱۳ - ۸
واکسیناسیون در مشهد :
مشهد - میدان بيمارستان امام رضا (ع) -

در شهرستان ها نیز , با مراجعه به هلال احمر اون شهرستان , میتونید نسبت به گرفتن کارت زرد اقدام کنید

ممنون دوست عزیز بابت راهنماییت
می خواستم بدونم که من اگه شیراز انجام بدم مشکلی نداره؟ سفارت قبول می کنه؟
من احتمالا تاریخ مصاحبه ام توی مارچ هست. الان دیر شده واسه انجام واکسیناسیون یا هنوز وقت دارم؟؟
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2014-12-17 ساعت 01:08)vahid1432 نوشته:  
(2014-12-16 ساعت 16:43)amindv15 نوشته:  

من احتمالا تاریخ مصاحبه ام توی مارچ هست. الان دیر شده واسه انجام واکسیناسیون یا هنوز وقت دارم؟؟

بله میتونید کارت زرد رو در شیراز بگیرید و همونجا اقدام به تزریق واکسنها بکنید
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: vahid1432 ، shaghayegh ، A_A
(2014-12-17 ساعت 01:39)majid7 نوشته:  

منم کارت زرد واکسیناسیون رو از هلال احمر اهواز گرفتم و تقریبا همه واکسنامو زدم ایا نیاز هست قبل از مصاحبه کارتمو ببرم پاستور تهران و تاییدش کنم یا همینجوری قابل قبوله برا دکتر معتمد سفارت؟
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
دوستان من در یکی از پست ها خوندم یکی گفته بود که تاریخ پایین کارت زرد باید مال یک ماه قبل از مصاحبه باشه ، درسته؟ یعنی اگه تاریخ کارتمون بگذره از یک ماه دیگه قبول نمیکنن ازمون؟؟
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:
(2014-12-17 ساعت 16:24)آزاده_امین نوشته:  دوستان من در یکی از پست ها خوندم یکی گفته بود که تاریخ پایین کارت زرد باید مال یک ماه قبل از مصاحبه باشه ، درسته؟ یعنی اگه تاریخ کارتمون بگذره از یک ماه دیگه قبول نمیکنن ازمون؟؟

شما یک سری واکسن برای یک دوره محافظت دریافت کردین، که اکثرا 10 ساله هستش هیچ ربطی به تاریخ زیر کارت نداره!
تشکر کنندگان: majid7 ، m.ghoreishi ، shaghayegh ، آزاده_امین ، sepideh jan ، A_A
(2014-12-17 ساعت 14:53)m.ghoreishi نوشته:  

منم کارت زرد واکسیناسیون رو از هلال احمر اهواز گرفتم و تقریبا همه واکسنامو زدم ایا نیاز هست قبل از مصاحبه کارتمو ببرم پاستور تهران و تاییدش کنم یا همینجوری قابل قبوله برا دکتر معتمد سفارت؟

چرا کسی جواب منو نمیده Sad
تشکر کنندگان:
قربان کسی جواب قطعی شما رو بدونه قطعا دریغ نمیکنه.
بنده فکر میکنم که مشکلی نیست اما قطعی نمیتونم به شما این تایید رو بدم. افرادی که شرایط شما رو دارند میتونند کمکتون کنند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، A_A
(2014-12-20 ساعت 01:04)m.ghoreishi نوشته:  

فکر میکنم تو سفر نامه ها جایی خودندم کسی از هلال احمر شهرستان گرفته بودو بخاطر 50 هزار تومان تایید نکرده بود رفته بودن و از ایشون قبول کرده بودن.
بنظر من (نظر) انیستیتو پاستور مرجع رسمی نیست که سفارت ها قبول داشته باشن!
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2014-12-20 ساعت 10:40)رضا2015 نوشته:  
(2014-12-20 ساعت 01:04)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 01:08)vahid1432 نوشته:  ممنون دوست عزیز بابت راهنماییت

فکر میکنم تو سفر نامه ها جایی خودندم کسی از هلال احمر شهرستان گرفته بودو بخاطر 50 هزار تومان تایید نکرده بود رفته بودن و از ایشون قبول کرده بودن.
بنظر من (نظر) انیستیتو پاستور مرجع رسمی نیست که سفارت ها قبول داشته باشن!
سلام دوستان.
من کرمان گرفتم و هیچ مشکلی نداشت.
به نظر من هیچ مشکلی نداره
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، majid7 ، m.ghoreishi
دکتر ایروان تو ایمیل، جدول واکسنها رو اینطور اعلام کرده،
یعنی فقط کزاز،آبله و آنفولانزا لازمه؟عجیبه!!!
[عکس: vaksan.jpg]
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: behdadK ، laleht ، behjat ، k1_m_1358 ، A_A ، m.ghoreishi
این شبیه فهرست واکسنهای nmc ابوظبی هست که یکی از دوستان در اختیار من گذاشت
اما nmc دبی و دکترهای آنکارا حاضر نیستن این لیستو رو کنن Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
یک پیشنهاد برای دوستانی که سفارت انکارا یا ابوظبی هستند
از منکه گذشت چون همه واکسنها رو زدم ولی شما با دکترهای مربوطه مکاتبه کنید و با توجه به ایمیلی که دوستمون از سفارت ایروان دریافت کرده در مورد واکسنهای مورد نیاز برا مدیکال بپرسید.ممکن تعداد و تنوع واکسنها تغییراتی کرده باشه
تشکر کنندگان:
من از منشی دکتر کریستین پرسیدم روز مصاحبه 5ماه و نیم از زمان تزریق واکسن آنفوانزام میگذره لازمه تکرار کنم گفت نیازی نیست ما که 3بار هپاتیت و همه واکسنهارو زدیم وعوضش مصونیت کامل پیدا کردیم!
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
سلام
كسي ميدونه تست آنتي بادي آبله مرغان واسه چه سني هست
سن بچه من 11-17 ساله پاستور ميگفت نيازي نيست؟
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2014-12-22 ساعت 14:37)p00ya2001 نوشته:  سلام
كسي ميدونه تست آنتي بادي آبله مرغان واسه چه سني هست
سن بچه من 11-17 ساله پاستور ميگفت نيازي نيست؟

اگر کارت واکسن داره خوب مشخصه و نیازی نیست
انتی بادی برای بزرگسالان هست که مشخص نمیکنه چند سال پیش زدن
و یا کارت واکسن ندارن.
حالا اگر دوستا ن اطالاعات دقیقتری دارن مطرح کنن.
بین 11 تا 17 سالش هست؟یعنی چی؟
منم سنم بین 20 تا 30سال هستBig Grin
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان