کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
(2014-11-02 ساعت 15:26)azarmidokht نوشته:  دوستان من امروز گواهی تمکن رو از بانک پارسیان گرفتم اول اینکه گفتن باید پول یه روز تو حساب باشه بعد هم اینکه مبلغ رو به ریال زده و قیمت روز دلار رو نوشته دیگه تبدیل نکرده به نظرتون مشکلی داره؟

نه مشکلی نیست
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: ofrfar ، samane1363
دوستان عزیز من چند روز پیش تمکن مالی 130میلیون از بانک اقتصاد نوین برای یک نفر گرفتم و فرستادم سفارت توی آنکارا.میدونم که این مبلغ زیاد بوده ولی آیا به نظر شما این مبلغ برای یک نفر آفیسرو به شک نمیندازه؟؟
لطفا بنده رو راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
(2014-11-29 ساعت 03:00)moshkelgosha نوشته:  دوستان عزیز من چند روز پیش تمکن مالی 130میلیون از بانک اقتصاد نوین برای یک نفر گرفتم و فرستادم سفارت توی آنکارا.میدونم که این مبلغ زیاد بوده ولی آیا به نظر شما این مبلغ برای یک نفر آفیسرو به شک نمیندازه؟؟
لطفا بنده رو راهنمایی کنید
طبيعتا نسبت به شرايطي كه داريد در خصوص مقدار تمكن مالي سئوال خواهد شد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A
سلام به همه دوستان و ممنون از مدیران سایت برای ساختن این محل خوب جهت اطلاع رسانی
یه سوال:
تو فرم های 260 اسم و آدرس جایی رو خواستن که به اونجا ورود می کنیم (البته اگه ویزا بگیریم)
آیا این به این معنی هست که اون نفر اسپانسر ما است؟
اگر بلی چه مدارکی باید آماده کنیم چون تو فرم ها هیچی ازش نگفته بود؟
اگر خیر آیا نیاز اجباری به اسپانسر هست؟
آیا می شه از حساب بانکی یا املاکمون در اینجا هم به عنوان اثبات استطاعت مالی استفاده کنیم؟
ممنون
م.و.
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
(2014-11-29 ساعت 22:24)varchandi نوشته:  سلام به همه دوستان و ممنون از مدیران سایت برای ساختن این محل خوب جهت اطلاع رسانی
یه سوال:
تو فرم های 260 اسم و آدرس جایی رو خواستن که به اونجا ورود می کنیم (البته اگه ویزا بگیریم)
آیا این به این معنی هست که اون نفر اسپانسر ما است؟
اگر بلی چه مدارکی باید آماده کنیم چون تو فرم ها هیچی ازش نگفته بود؟
اگر خیر آیا نیاز اجباری به اسپانسر هست؟
آیا می شه از حساب بانکی یا املاکمون در اینجا هم به عنوان اثبات استطاعت مالی استفاده کنیم؟
ممنون
م.و.
1-خیر
2-اولین پست همین تاپیک مطالاعه کنید کاملا توضیح داده شده (در صورت استفاده از اسپانسر)
3-خیر ، اجباری نیست
4-بله دوست عزیز شما می تونید از تمکن مالی و ارزش گذاری املاک خود استفاده کنید
حتما اولین پست مطالعه بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، varchandi ، vahidbaq
(2014-10-08 ساعت 08:42)behdadK نوشته:  ترجمه نمیخواد و نباید بشه. خودش به لاتین باید باشه. اگر نیست برید یک بانک دیگه یا شعبه ارزی به لاتین بگیرید

میشه بگین حداقل مبلغ مورد نیاز چنده؟

(2014-10-08 ساعت 08:42)behdadK نوشته:  ترجمه نمیخواد و نباید بشه. خودش به لاتین باید باشه. اگر نیست برید یک بانک دیگه یا شعبه ارزی به لاتین بگیرید

تشکر کنندگان:
(2014-11-30 ساعت 08:51)omid man نوشته:  

در پست اول همین تاپیک به خوبی توضیح دادن.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:
دوستان لطفا منو راهنمایی کنید:
من اصل نامه تمکن مالی رو چندروز پیش فرستادم آنکارا و از بانک هم فقط همین یک نسخه رو گرفتم.آیا باید روز مصاحبه نسخه دوم بهمراه داشته باشم و یا همونی که قبلا براشون فرستادم کافیه؟؟یکم نگران شدم چون فقط همون یک نسخه رو داشتم که برا سفارت فرستادم
تشکر کنندگان:
سلام
کسی هست که بدونه حداقل باید چه مقدار پول تو حساب باشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-12-02 ساعت 09:34)omid man نوشته:  سلام
سلام
پست دوم این تاپیک رو بخونید:
http://www.mohajersara.com/thread-7064.html
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان:
(2014-06-15 ساعت 15:24)behdadK نوشته:  این پست رو دوباره تکرار کردم تا اول صفحه باشه و راحت تر بقیه بتونن بهش ریفر بدن.
مطالبی که در ادامه میارم جمع بندی تاپیک های اسپانسر سالهای 2013 و 2014 هست. دوستان میتونن تک تک این موارد رو در سئوال و جوابهای اون تاپیک ها مشاهده کنند.
شاکله اصلی این پست توسط جناب Kaviir نوشته شده و کپی رایتش با ایشون هست. فقط من یه سری موارد رو اضافه کردم:

...

پست شما رو دیدم احساس پیر شدن بهم دست داد، یاد این شعر افتادم که

گفتمش نقاش را نقشی بکش از زندگی با قلم نقش حبابی بر لب دریا کشید

مرسی‌ که پست رو کامل کردید

دم شما گرم
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، ofrfar ، lighter ، A_A
قربان من به شخصه همه رو نفی میکنم که جهت تشکر پست بزنند. اما از این جهت که همه 2015 ای ها از جمله خودم مدیون پست کامل شما در خصوص اسپانسر هستیم خودم قانون شکنی کردم و اینجا یک تشکر ویژه از شما دارم.
خیلی ممنون که وقتتون رو گذاشتید و اطلاعات ارزشمندتون رو با دیگران به اشتراک گذاشتید. امیدوارم هر جا باشید موفق باشید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، lighter ، A_A ، kavirr ، shahin2737 ، samane1363
(2014-12-03 ساعت 00:40)kavirr نوشته:  
(2014-06-15 ساعت 15:24)behdadK نوشته:  این پست رو دوباره تکرار کردم تا اول صفحه باشه و راحت تر بقیه بتونن بهش ریفر بدن.
مطالبی که در ادامه میارم جمع بندی تاپیک های اسپانسر سالهای 2013 و 2014 هست. دوستان میتونن تک تک این موارد رو در سئوال و جوابهای اون تاپیک ها مشاهده کنند.
شاکله اصلی این پست توسط جناب Kaviir نوشته شده و کپی رایتش با ایشون هست. فقط من یه سری موارد رو اضافه کردم:

...

پست شما رو دیدم احساس پیر شدن بهم دست داد، یاد این شعر افتادم که

گفتمش نقاش را نقشی بکش از زندگی با قلم نقش حبابی بر لب دریا کشید

مرسی‌ که پست رو کامل کردید

دم شما گرم

دوست عزیز چیزی که از امضاء شما برداشت کردم اینه که با وجود سربازی در نیـ‌ ـروی زمیـ ـنی ارتـ ـش ویزا یکضرب گرفتید، میشه لطفا اگه سفرنامه دارید لینکش رو در اینجا قرار بدید تا استفاده کنیم؟
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:
(2014-12-02 ساعت 09:34)omid man نوشته:  سلام

حدالاقل 50 میلیون تومان برای یک نفر و100 میلیون برای 4 نفر ولی عدد فوق بر اساس خط فقر در ا م ر ی ک ا تعیین می شود و نیاید از یک و نیم برابر این عدد بیشتر باشد Sad
تشکر کنندگان: ofrfar
با سلام من نامه تمکن مالی از بانک موذد نظر گرفتم ولی فقط یه نسخه انگلیسی به من داده؟این نسخه اصل رو باید بفرستم یا میتونم کپی هم بفرستم ؟ واسه روز مصاحبه هم باید ببرم؟ مرسی از کمتکون
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان