کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-07-07 ساعت 22:56)رضا2015 نوشته:  
(2014-07-07 ساعت 18:52)ahmad120 نوشته:  1- سوال Is your Mailing Address the same as your Present Address منظور آدرس در ایران است یا آمریکا؟ باید yse بزنیم یا no؟
2- سوال Can you speak and/or read languages other than your native language را باید yse بزنیم یا no؟
3- در قسمت Degree, Diploma or Certificate Received برای مدرک دیپلم نظری باید بنویسیم: academic diploma؟ و برای مدرک پیش دانشگاهی باید بنویسیم: pre-university Certificate یا pre-university degree؟
4- از نظر آواشناسی در زبان انگلیسی شهر مشهد را به کدام صورت باید بنویسم؟ mashhad یا mashad؟
5- از نظر آواشناسی در زبان انگلیسی استان خراسان رضوی را به کدام صورت باید بنویسیم؟ khoarasan razavi یا razavi khorasan یا khorasan-e razavi یا khorasan-e- razavi؟
6- من که در حال حاضر دانشجو هستم اطلاعات مربوط به دانشگاهی که در حال حاضر تحصیل می کنم را باید در کدام قسمت فرم ds-260 وارد کنم؟
با سپاس فراوان

سلام
۱-ادرس پستی توی ایران هست اگر منزلتون تغییر نمیکنه no بزنید وگرنه yes بزنید وادرسی بدید که به صورت پستی بشه با شما ارتباط برقرار کرد .
۲-اگر به زبان انگلیسی تسلط محاوره ای دارید بنویسد english و اگر زبان دیگه ای بلدید هم بنویسد
۳-diploma
4 و 5- بهتره ببینید فرودگاهی چطور نوشته میشه
۶ - در قسمت education وارد شوید
موفق باشید
سلام
قسمت 6 رو در قسمت شغل باید وارد کنید
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ahmad120 ، bogey
سلام
1-آقا من تو قسمت Highest Level of Education Completed چی بزنم میتونم بزنم پیش دانشگاهی ؟؟؟
آخه من ارشد دارم موقع ثبت نام هم زدم master!!!
ولی چون برا ترجمه دوستان میگن اصل مدرکو میخاد و من روزانه بودم برا آزاد کردن مدرک باید 7 میلیون و دویس بیام پایین Sad

2- حالااگه خواسم بگم فوق دارم باید بزنم advanced degree یا university degree؟؟؟
آقا سامان گفت university degree هم میتونی بزنی ولی من پستای دوستانو ک خوندم میگن ادونس باید زد؟؟؟

ممنون
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2014-07-07 ساعت 23:39)Iaccept نوشته:  سلام
1-آقا من تو قسمت Highest Level of Education Completed چی بزنم میتونم بزنم پیش دانشگاهی ؟؟؟
آخه من ارشد دارم موقع ثبت نام هم زدم master!!!
ولی چون برا ترجمه دوستان میگن اصل مدرکو میخاد و من روزانه بودم برا آزاد کردن مدرک باید 7 میلیون و دویس بیام پایین Sad

2- حالااگه خواسم بگم فوق دارم باید بزنم advanced degree یا university degree؟؟؟
آقا سامان گفت university degree هم میتونی بزنی ولی من پستای دوستانو ک خوندم میگن ادونس باید زد؟؟؟

ممنون
1-خب همون ارشدتو ببر.همون مدرک موقتو بگو برات ترجمه کنن
2-ادونس دیگه بزن
تشکر کنندگان:
با سلام من یه مشکلی دارم دوستان لطفا راهنمایی بفرمایین
من بعد از ثبت نام لاتاری فامیلی رو تغییر دادم حالا پاسپورتم با همون فامیلی قبلیه و اعتبارش تا ۶ ماه دیگه مونده
حالا برای پر کردن فرم dv-260 باید فامیلی جدید رو وارد کنم یا قدیم
بعدش اگه بخوام با kcc مکاتبه کنم چی باید بگم
تشکر کنندگان:
(2014-07-08 ساعت 11:08)mehr_al نوشته:  با سلام من یه مشکلی دارم دوستان لطفا راهنمایی بفرمایین
من بعد از ثبت نام لاتاری فامیلی رو تغییر دادم حالا پاسپورتم با همون فامیلی قبلیه و اعتبارش تا ۶ ماه دیگه مونده
حالا برای پر کردن فرم dv-260 باید فامیلی جدید رو وارد کنم یا قدیم
بعدش اگه بخوام با kcc مکاتبه کنم چی باید بگم
سلام
دوست عزیز اولین کار اینه در مورد تغییر فامیلیت با kcc مکاتبه کنی و بعد پاسپورتتو عوض کنی بعد فرمو پر کنی بفرستی.در مکاتبه هم بگو فامیلمو از فلان به فلان تغییر دادم .بعد وقتی فرمو پر کردی مشخصات جدید رو وارد می کنی و روز مصاحبه هم مدرک اینکه فامیلتو تغییر دادی میبری
تشکر کنندگان:
سلام
پس كي زمان مصاحبه ها اعلام ميشه؟!ما نياز به برنامه ريزي بلندمدت داريم بنا به دلايلي اخه.
يه سوال ديگه اينكه تو ابوظبي و ارمنيتان بهتر از انكارا ايا ويزا نميدن؟منظورم سخت گرفتنه. صرفا دارم سوال مي كنم چون با خوندن تاپيكها چيزي دستگيرم نشد
تشکر کنندگان:
می خواستم سوال کنم در سوال اینکه بعد از ورود په امریکا می خواهید چیکار کنید من زدم student ایا مشکلی هست و پاید تغییر بدم چون مبگن نگید student چرا؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
(2014-07-08 ساعت 12:22)Vandadi نوشته:  می خواستم سوال کنم در سوال اینکه بعد از ورود په آمریکا می خواهید چیکار کنید من زدم student ایا مشکلی هست و پاید تغییر بدم چون مبگن نگید student چرا؟
وقتی میگید stdent یعنی می خوایین ادامه تحصیل بدین و هزینه ادامه تحصیل اونجا زیاذه و به تمکن مالی بالا نیاز داره .هم چنین افیسر ممکنه این فکر رو می کنین که از ویزا فقط قصد ادامه تحصیل دارین
تشکر کنندگان: Samia
سلام بر دوستان عزیز. من دو تاسوال دارم لطفا کمکم کنید.
من 3 سال سابقه تدریس در دانشگاه رو دارم. البته بصورت حق التدریس هستم منظورم اینکه عضو هیئت علمی نیستم. حالا در جوا ب سوالی که پرسیده جایی استخدام بودید چی بنویسم؟ در ضمن دو سال هم تو یه شرکت کار میکردم که اونم قراردادی بودم.

سوال دومم اینکه من شاخم ریاضی فیزیک بوده در دبیرستان یعنی شاخه نظری میشه. ترجمش چی میشه؟ ممنونم
تشکر کنندگان:
(2014-07-08 ساعت 13:11)mohandes63 نوشته:  سلام بر دوستان عزیز. من دو تاسوال دارم لطفا کمکم کنید.
من 3 سال سابقه تدریس در دانشگاه رو دارم. البته بصورت حق التدریس هستم منظورم اینکه عضو هیئت علمی نیستم. حالا در جوا ب سوالی که پرسیده جایی استخدام بودید چی بنویسم؟ در ضمن دو سال هم تو یه شرکت کار میکردم که اونم قراردادی بودم.

سوال دومم اینکه من شاخم ریاضی فیزیک بوده در دبیرستان یعنی شاخه نظری میشه. ترجمش چی میشه؟ ممنونم
سلام
خب همون دو تا رو ذکر کنید
برای دیپلم:
course of study:academic
degree:hight school diploma
یا
course of study: mathematics and physics
degree: academic hight school diploma
تشکر کنندگان:
ایا باید عوض کنم یا مشکلی نیست مثلا تمکن 100000000 برای یک نفر کافیه به همراه اسپانسر یا نه عوض کنم student؟

(2014-07-08 ساعت 12:27)----- نوشته:  
(2014-07-08 ساعت 12:22)Vandadi نوشته:  می خواستم سوال کنم در سوال اینکه بعد از ورود په آمریکا می خواهید چیکار کنید من زدم student ایا مشکلی هست و پاید تغییر بدم چون مبگن نگید student چرا؟
وقتی میگید stdent یعنی می خوایین ادامه تحصیل بدین و هزینه ادامه تحصیل اونجا زیاذه و به تمکن مالی بالا نیاز داره .هم چنین افیسر ممکنه این فکر رو می کنین که از ویزا فقط قصد ادامه تحصیل دارین

ایا باید عوض کنم یا مشکلی نیست مثلا تمکن 100000000 برای یک نفر کافیه به همراه اسپانسر یا نه عوض کنم student؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
(2014-07-08 ساعت 13:34)Vandadi نوشته:  ایا باید عوض کنم یا مشکلی نیست مثلا تمکن 100000000 برای یک نفر کافیه به همراه اسپانسر یا نه عوض کنم student؟
سلام
هر چه بیشتر باشه بهتره اره خوبه اونم.به نظر من عوض کنی بهتره
تشکر کنندگان:
(2014-07-08 ساعت 13:26)----- نوشته:  
(2014-07-08 ساعت 13:11)mohandes63 نوشته:  سلام بر دوستان عزیز. من دو تاسوال دارم لطفا کمکم کنید.

سلام
برای دیپلم:

یا

آخه مشکلم اینه سوال پرسیده آیا اخیرا جایی استخدام بودی؟؟
من نمیدونم حق التدریس بودن در دانشگاه استخدام حساب میشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-07-08 ساعت 13:37)mohandes63 نوشته:  

سلام
برای دیپلم:

یا

خب وقتی مشغول به کاری باید بله بگی
تو قسمت Primary Occupation شغلی رو که الان داری بنویس و در قسمت Other Occupations شغلای قبلیتو بنویس.
اونا کاری به استخدام ندارن اونا می خوان بدونن شما کارتون چیه و چیکار می کنین
تشکر کنندگان:
(2014-07-08 ساعت 13:42)----- نوشته:  
(2014-07-08 ساعت 13:37)mohandes63 نوشته:  

سلام
برای دیپلم:

یا

خب وقتی مشغول به کاری باید بله بگی
تو قسمت Primary Occupation شغلی رو که الان داری بنویس و در قسمت Other Occupations شغلای قبلیتو بنویس.
اونا کاری به استخدام ندارن اونا می خوان بدونن شما کارتون چیه و چیکار می کنین

دوست عزیز بسیار ممنونم که اینقدر با حوصله و سریع پاسخ دادی.
پاینده باشی
تشکر کنندگان: samansaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان