کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
سلام دوستان ،روزتون بخیر، کیس نامبر من نزدیک 7000 ، برای پرکردن فرم تا کی وقت دارم ؟ از طرفی پاسپورتم تا ماه jul 2016 اعتبار داره ، قبل از پر کردن فرم پاسپورت رو عوض کنم یا با همین پاسپورت اقدام کنم ؟
تشکر کنندگان:
دوستان سلام من تو سایت ceac هر چی invoice number , casenumber را می زنم خطا میده در ضمن فرمت کیس نامبر ما اول سه تا حرف هست بعد 2015 بعد 6 تا رقم البته نوع تقاضامون eb1 بوده نه لاتاری باید چکار کنم
تشکر کنندگان:
(2015-05-21 ساعت 09:53)varchandi نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 21:20)Mey30 نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 15:03)ریحانا نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 16:46)Mey30 نوشته:  سلام دوستان
دارم فرم 260 رو پر میکنم ولی هنوز مدارکم رو به صورت کامل ندارم و بدست آوردن همش و ترجمش زمان میبره.
حالا این سوالا رو دارم:
۱- در قسمت Number of Educational Institutions Attended من که لیسانس و فوق دیپلم و دیپلم فنی حرفه ای دارم ۲ رو انتخاب کنم یا ۳؟
۲- چون مدارک رو الان ندارم و بدست آوردنش هم زمان میبره به صورت حدودی میخوام تاریخ رو بزنم. مشکلی نداره؟

۱- ۳ را انتخاب کنید تا سه بخش داشته باشید اولی برای جزئیات لیسانس دومی برای کاردانی و سومی برای دیپلم اگر پیش داشتید که ۴ بزنید که سومی میشه پیس و چهارمی دیپلم.
۲- من خودم زمان شروع مقطع دبیرستان و پیش رامعادل اول مهرزدم و لیسانس هم که از اول مهر تا تاریخ مندرج در مدارک تحصیلی . فقط دقت کنید تاریخ ها با هم تلاقی نکند.

تاریخ های مدارک من تداخل داره!!! چون همش پشت سر هم بوده
همشون تو مدارک زده پایان بهمن و شروعشون هم ترم ۲ بوده که میشه اول بهمن!!! چکار کنم؟
کیس نامبر من 5000 هست اگه تا ۲-۳ هفته دیگه فرم رو نفرستم و بزارم ترجمه مدارکم بیاد مشکل پیش نمیاد؟

با توجه به کیس نامبرتون نه مشکلی نیست
در ضمن ترجمه رو 72 ساعته میدن چون تایید قوه قضاییه و وزارت امور خارجه رو نمی خواد

دوستان جمع کردن مدارکم زمان بره
من که واقعا از لحاظ زمانی تداخل دارم چرا نباید بزنم؟
میخوام برای KCC نامه بزنم و اینو بگم؛ زود جواب میدن؟

یه سوال هم درباره انستیتو پاستور پرسیده بودم
بهم گفتن فقط واکسن MMR رو بزن و یه ماه قبل سفر بیا اینجا برای بقیش
حرفشون درسته؟
-شماره کیس: 54xx
-کنسولگری: ایروان
-ارسال فرم: June 05
تعداد افراد: یک نفر
کارنت شدن کیس: February
مصاحبه: April 12
وضعیت: Ap
دریافت ویزا:...
تشکر کنندگان:
ادرس امريكارا تو فرم اشتباه نوشتم وبعد از ساب ميت كردن متوجه شدم حالا چيكار ميتونم ميكنم ؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-27 ساعت 23:45)Farimahh نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 23:37)Aghaman نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 23:22)Farimahh نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 18:33)Aghaman نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 18:16)Farimahh نوشته:  سلام دوستان اگر کسی سربازی قسمت آموزشی رو رفته باشه و بعد به خاطر خدمت معاف شده باشه باید قسمت سربازی رو چطوری پر کنه؟یعنی بزنه سربازی نرفتم؟

به خاطر خدمت معاف شده باشه یعنی چی ؟

ببخشید یعنی بعد از آموزشی به خاطر خرید خدمت معاف شده
مدت زمان آموزشی را وارد کنید
در روز مصاحبه توضیح دهید که خدمت خریداری شده

یعنی قسمت سربازی رو بله بزنیم؟بعد طول مدت آموزشی رو وارد کنیم؟

بله
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان:
(2015-05-28 ساعت 10:27)shimad نوشته:  سلام دوستان ،روزتون بخیر، کیس نامبر من نزدیک 7000 ، برای پرکردن فرم تا کی وقت دارم ؟ از طرفی پاسپورتم تا ماه jul ۲۰۱۶ اعتبار داره ، قبل از پر کردن فرم پاسپورت رو عوض کنم یا با همین پاسپورت اقدام کنم ؟

چون بیش از یکسال وقت داره باید برید اداره گذرنامه یه درخواست بدبد بعد از تایید پاسپورتتان را عوض کنید
بهتره الان عوض کنید چون وقت دارید برای پر کردن فرم
سعی کنید سریعتر بعد از تعویض پاسپورت فرم را پر کنید ولی وقت دارید نگران نباشید
به راحتی تا آخر تابستان وقت دارید حتی بیشتر ولی نهایتا تا آخر تابستان فرم را پر کنید
تشکر کنندگان: shimad
(2015-05-29 ساعت 05:05)nahid.t نوشته:  ادرس امريكارا تو فرم اشتباه نوشتم وبعد از ساب ميت كردن متوجه شدم حالا چيكار ميتونم ميكنم ؟

کاش امضا داشتید
شما کیس 2015 هستید یا 2016 ؟
اگر 2015 هستید که دست به فرمتان نزنید ، روز مصاحبه آدرس جدید بدهید
اگر هم 2016 هستید نیز میتوانید همین کار را بکنید ولی اگر کیس نامبرتان بالاست و استرس دارید درخواست آنلاک کردن فرم را بدهید

(2015-05-28 ساعت 00:48)vizviztnt نوشته:  با سلام و تشکر از سایت خوبتون...
برای پر کردن فرم 260 باید هزینه ای پرداخت کنیم در سایت؟ یا هزینه ها زمان مصاحبه در سفارت میگیرن>؟

نه هزینه ای لازم نیست
مبلغ 330 دلار به ازای هر نفر روز مصاحبه نقدا دریافت میشود
تشکر کنندگان:
(2015-05-27 ساعت 19:06)sinar نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 18:41)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 17:13)sinar نوشته:  سلام دوستان من یه اشتباهی که کردم اول که بردم اسکرین شات نامه اولمو گذاشتم رو فیسبوک و اینستام میشه کسی برام دردسر درست کنه؟ چه از داخل؟یا کلا در پروسه گرفتن ویزا؟

در حالت عادی که خیر ولی کلآ اگر کسی بخواد براتون مشکلی درست کنه با توجه به اینکه مشخصات فردی و کیس نامبر و جزئیات در نامه قبولی موجوده میتونه. متعجبم از این کار شما

واقعا من نمیدونستم اول که بردم.ینی دیدی نداشتم که میشه کاری کرد.الان چکار کنم ؟؟ ینی چکار میتونن بکنن؟

اگر میتوانید (که میتوانید ) حذفش کنید
دیگر هم حساسیت به خرج ندهید کاریست که شده
هرچه بیشتر حساس شوید اعصابتان بیشتر به هم میریزد و ممکن است اشتباهات دیگری انجام دهید
تشکر کنندگان: varchandi
-Aghaman- هيچكدوم ،كيس خانوادگي است راستش فكر كنم يه اشتباهه ديگه هم كردم من در صفحه اول petitioners را انتخاب كردم ولي هيچ اطلاعاتي راجبه petitioner ازم نخواست
تشکر کنندگان:
(2015-05-29 ساعت 07:12)nahid.t نوشته:  -Aghaman- هيچكدوم ،كيس خانوادگي است راستش فكر كنم يه اشتباهه ديگه هم كردم من در صفحه اول petitioners را انتخاب كردم ولي هيچ اطلاعاتي راجبه petitioner ازم نخواست

به نظرم سوالتون رو تو تاپیک های مهاجرت خانوادگی مطرح کنید
اونجا دوستان خوبی مطلب مینویسند که قطعا به این نوع مهاجرت آشنا تر از دوستان لاتاری هستند
تشکر کنندگان: nahid.t
در قسمت کار سوابق فقط 10 سال اخیر باید بنویسیم یا کل سابقه کار
تشکر کنندگان:
(2015-05-29 ساعت 06:25)Aghaman نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 10:27)shimad نوشته:  سلام دوستان ،روزتون بخیر، کیس نامبر من نزدیک 7000 ، برای پرکردن فرم تا کی وقت دارم ؟ از طرفی پاسپورتم تا ماه jul ۲۰۱۶ اعتبار داره ، قبل از پر کردن فرم پاسپورت رو عوض کنم یا با همین پاسپورت اقدام کنم ؟

چون بیش از یکسال وقت داره باید برید اداره گذرنامه یه درخواست بدبد بعد از تایید پاسپورتتان را عوض کنید
به راحتی تا آخر تابستان وقت دارید حتی بیشتر ولی نهایتا تا آخر تابستان فرم را پر کنید

از راهنماییتون خیلی ممنونم،با توجه به پروسه ای که تعویض پاسپورت داره، اگه عوض نکنم مشکلی پیش میاد؟
در ضمن من از زمانی که متوجه شدم که برنده شدم 2 بار فرم 260را باز کردم و توی صفحات اول بدون SAVE کردن خارج شدم،سوالم اینه که این فرم مثل فرم سفارت های دیگه بعد از اولین بار باز شدن ،محدودیت زمان نداره ؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-29 ساعت 20:46)shimad نوشته:  
(2015-05-29 ساعت 06:25)Aghaman نوشته:  

از راهنماییتون خیلی ممنونم،با توجه به پروسه ای که تعویض پاسپورت داره، اگه عوض نکنم مشکلی پیش میاد؟
در ضمن من از زمانی که متوجه شدم که برنده شدم ۲ بار فرم 260را باز کردم و توی صفحات اول بدون SAVE کردن خارج شدم،سوالم اینه که این فرم مثل فرم سفارت های دیگه بعد از اولین بار باز شدن ،محدودیت زمان نداره ؟

پاسپورت را که یک هفته ای میدهند پس مشکلی نیست ،اگر عوض نکنید در آینده به مشکل میخورید البته مشکل قابل حل
نه فرم محدودیت نداره
تشکر کنندگان: hamed.fa
سلام دوستان من فرم رو پر کردم و سابمیت کردم اون قسمت سوال مربوط به واکسن رو yes زدم ولی توضیح ندادم که مدیکال میدم...آیا لازمه درخواست آنلاک فرم بدم و اون توضیح رو اضافه کنم؟یعنی مشکلی پیش میاد که این توضیح رو ننوشتم؟
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-31 ساعت 01:29)Farimahh نوشته:  سلام دوستان من فرم رو پر کردم و سابمیت کردم اون قسمت سوال مربوط به واکسن رو yes زدم ولی توضیح ندادم که مدیکال میدم...آیا لازمه درخواست آنلاک فرم بدم و اون توضیح رو اضافه کنم؟یعنی مشکلی پیش میاد که این توضیح رو ننوشتم؟

تا جايي كه من يادمه توضيح نميخواست فقط بايد yes ميزدين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Farimahh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان