کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-03 ساعت 13:24)IN.USA@2013 نوشته:  با تبريك به قبول شدگان جدید
من هم قبلا در این مسیر اومدم و تجربیاتی دارم و البته خیلی ازین تجربیاتو مدیون دوستان قدیمیتر می دونم پس وظیفم میدونم دینمو ادا کنم و به جدیدیها کمک کنم . موردی خاصی بود پیغام بدید در خدمتتون هستم

(2014-05-03 ساعت 13:24)IN.USA@2013 نوشته:  با تبريك به قبول شدگان جدید
من هم قبلا در این مسیر اومدم و تجربیاتی دارم و البته خیلی ازین تجربیاتو مدیون دوستان قدیمیتر می دونم پس وظیفم میدونم دینمو ادا کنم و به جدیدیها کمک کنم . موردی خاصی بود پیغام بدید در خدمتتون هستم

با درود
بنده امكان گرفتن اسپانسر در امريكارو دارم و شرايط اسپانسر هم خوب هست و امكان ارائه حساب بانكي هم دارم حدود ١٥٠٠٠٠$ امكان دارد بفر ماييد كدام بهتر است
و اگر اسپانسر معرفي كنم كجاي فرم ٢٦٠ بايد ذكر كنم
تشكر فراوان
شماره کیس:2016AS6### سربازي س - شغل  دولتي
همسر : شغل دولتي  
تاریخ رویت قبولی:  may / 5 ( ٩٤/٠٢/١٥ )
کنسولگری:  آنکارا
تشکر کنندگان:
(2015-05-21 ساعت 17:57)عسولpid='614574 نوشته:  با درود
بنده امكان گرفتن اسپانسر در امريكارو دارم و شرايط اسپانسر هم خوب هست و امكان ارائه حساب بانكي هم دارم حدود ١٥٠٠٠٠$ امكان دارد بفر ماييد كدام بهتر است
تشكر فراوان

دوست عزيز با توجه به اينكه امضاء نداريد و اطلاع خاصى از شرايط كيس شما در دسرس نيست ولى به صورت كلى عرض ميكنم كه معرفى اسپانسر بعلت داشتن شرايط پيچيده و احتمال بررسى شرايط اسپانسر در دوران كليرنس بجز دردسر و طولانى تر شدن اين پروسه هيچ مزيتى ندارد و نظر دوستان باتجربه و پيشكسوتها بر ارائه نامه تمكن از حساب شخصى خودتونه،البته تصميم نهايى با شماست
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2015-05-21 ساعت 18:35)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 17:57)عسولpid='614574 نوشته:  با درود
تشكر فراوان

دوست عزيز با توجه به اينكه امضاء نداريد و اطلاع خاصى از شرايط كيس شما در دسرس نيست ولى به صورت كلى عرض ميكنم كه معرفى اسپانسر بعلت داشتن شرايط پيچيده و احتمال بررسى شرايط اسپانسر در دوران كليرنس بجز دردسر و طولانى تر شدن اين پروسه هيچ مزيتى ندارد و نظر دوستان باتجربه و پيشكسوتها بر ارائه نامه تمكن از حساب شخصى خودتونه،البته تصميم نهايى با شماست

كيس نامبر بنده ٦٥٠٠ هست
شماره کیس:2016AS6### سربازي س - شغل  دولتي
همسر : شغل دولتي  
تاریخ رویت قبولی:  may / 5 ( ٩٤/٠٢/١٥ )
کنسولگری:  آنکارا
تشکر کنندگان:
ا سلام خسته نباشید
1.ایا بعد اتمام فرم ds-260 و گرفتن confirmation num احتیاجی به ارسال عکس است؟و اگه هست چگونه؟
2.من به دلیل اتمام در در دانشگاه ایا سفارت مدارک گواهی موقت و ریز نمره قبول می کند؟
با تشکر
‎رویت قبولی:‎ 6 may‎
‎‎ارسال فرم ‎may 11: ‎
‎‎کنسولگری: انکارا ‎‎
‎‎کارنت ‎ 8 Feb ‎
‎‎نامه دوم ‎15 feb
‎‎تعداد نفرات‎: 1‎ نفر‎‎
‎‎مصاحبه:‎ ‎6april
‎‎مدیکال:‎31march
کیس نامبر‎
2016000005‎
دریافت ویزا:یکضرب
دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت اسمان دراز می شود
تشکر کنندگان:
(2015-05-22 ساعت 12:32)saeidfireboy67 نوشته:  ا سلام خسته نباشید
۱.ایا بعد اتمام فرم ds-260 و گرفتن confirmation num احتیاجی به ارسال عکس است؟و اگه هست چگونه؟
۲.من به دلیل اتمام در در دانشگاه ایا سفارت مدارک گواهی موقت و ریز نمره قبول می کند؟
با تشکر

سلام
١:خير
٢:اگر در فرم اعلام كردي فارغ التحصيلى بايد اصل و ترجمه مدرك اون مقطع رو ارائه كنى ولى اگر نوشتى دانشجو هستى نياز به اصل مدرك ندارى و با يك گواهى اشتغال به تحصيل از دانشگاه مشكل حل ميشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
دوستای عزیز 2015
من با توجه به پایین بودن کیس نامبرمون می خوام ظرف امروز و فردا فرم رو سابمیت کنم...توی این دوتا سوال گیر کردم...از مشاورین پاریز هم نتونستم راهنمایی درستی بگیرم...ممنون می شم با تجربه ای که دارید کمکم کنید...

۱- برای کسی که تو ده سال اخیر کارش رو عوض نکرده سوال were you previously employed باید جواب داده بشه؟همسر من کار دولتی داره و حدود 12 سال پیش از یه سازمان به سازمان دیگه منتقل شده.
اگه بله...قسمت employment date to رو چی بزنیم در صورتیکه هنوز مشغول به کار همونجا هستیم؟
اگه no بزنیم عنوان شغلی رو کجا باید مشخص کنیم؟

۲- برای منکه تو این ده سال یکجا کار میکردم ولی این یکجا توی ده سال اخیر اسمش یکبار تغییر کرده باید دوتا سابقه کار با دو اسم متفاوت و ادرس یکسان پر کنم؟

با سپاس
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-23 ساعت 08:15)farnaz100 نوشته:  دوستای عزیز ۲۰۱۵
من با توجه به پایین بودن کیس نامبرمون می خوام ظرف امروز و فردا فرم رو سابمیت کنم...توی این دوتا سوال گیر کردم...از مشاورین پاریز هم نتونستم راهنمایی درستی بگیرم...ممنون می شم با تجربه ای که دارید کمکم کنید...

۱- برای کسی که تو ده سال اخیر کارش رو عوض نکرده سوال were you previously employed باید جواب داده بشه؟همسر من کار دولتی داره و حدود 12 سال پیش از یه سازمان به سازمان دیگه منتقل شده.
اگه بله...قسمت employment date to رو چی بزنیم در صورتیکه هنوز مشغول به کار همونجا هستیم؟

۲- برای منکه تو این ده سال یکجا کار میکردم ولی این یکجا توی ده سال اخیر اسمش یکبار تغییر کرده باید دوتا سابقه کار با دو اسم متفاوت و ادرس یکسان پر کنم؟

با سپاس

سلام دوست عزيز
اگه تو فرم خواسته شده مشاغل از 10 سال گذشته ذكر بشه خير
ولي اگه همه مشاغلتان را خواسته بهتره همه رو بنويسين
اگه اسم سازمانتان تغيير كرده اسم جديدش رو بنويسين كافيه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: farnaz100
[quote='humsun' pid='613336' dateline='1431971280']
دوستان اون قسمتی که در مورد واکسیناسیون پرسیده باید بگیم بله و یه توضیحی بدیم؟ (اینو تو راهنما خوندم) شما دقیقا چی نوشتین؟
یه سوال در مورد شغل: من سابقه کار پاره وقت دارم (۵ سال) که هیچ بیمه ای رد نشده و نمیدونم اگه بپرسن فاصله بین لیسانس و فوق چیکار کردی چون ۲ سال بوده باید چی بگم
١. بايد بنويسيد بله
٢. بهتره راستشو بنوسيد معلوم نيست اطلاعاتشون رو از كجا به دست ميارن. من جاي شما باشم ريسك نميكنم
CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان: humsun
(2015-05-21 ساعت 00:12)sosol نوشته:  سلام
دوستان در قسمت مربوطه به اطلاعات تحصیلی Previous work/ Education/...
سوال پرسیده شده موردنظر ( ?were you previously employed ) را چی بزنم yes یا No

اگر قبل از شغل حاضرتون جاي ديگه اي مشغول بكار بودين yes رو بزنيد.

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان: sosol
(2015-05-23 ساعت 08:34)p00ya2001 نوشته:  

با سپاس

سلام دوست عزيز
اگه تو فرم خواسته شده مشاغل از ۱۰ سال گذشته ذكر بشه خير

جناب اقای پویا
ممنون از کمکتون Smile
سازمانی که من توش کار می کنم علاوه بر تغییر اسم تغییر وزارت خونه هم داشته...حالا با توجه به اینکه بیشتر سابقه کاری من زیر نظر وزارت خونه قبلی بوده (کشاورزی) به نظرتون میتونم سابقه کاریم رو دوبخش کنم؟
تشکر کنندگان: p00ya2001
فرم ds230 کی باید پر کنیم و چطوری باید فرستاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-23 ساعت 09:48)farnaz100 نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 08:34)p00ya2001 نوشته:  

با سپاس

سلام دوست عزيز

جناب اقای پویا
ممنون از کمکتون Smile
سازمانی که من توش کار می کنم علاوه بر تغییر اسم تغییر وزارت خونه هم داشته...حالا با توجه به اینکه بیشتر سابقه کاری من زیر نظر وزارت خونه قبلی بوده (کشاورزی) به نظرتون میتونم سابقه کاریم رو دوبخش کنم؟

اگه محلش عوض شده ميتونين اينكارو بكنين ولي اگه هنوز تو همون سازمان كار ميكنين نه نيازي نيست كار فعليتونو بنويسين كافيه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: farnaz100
(2015-05-24 ساعت 06:40)far62 نوشته:  فرم ds230 کی باید پر کنیم و چطوری باید فرستاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هرچه زودتر Rolleyes

اگر برنده 2015 هیتید که دیرم شده اما فرصت هست سریع پر کنید
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: far62
(2015-05-24 ساعت 07:47)p00ya2001 نوشته:  سلام دوست عزيز

جناب اقای پویا
ممنون از کمکتون Smile
[/quote]

اگه محلش عوض شده ميتونين اينكارو بكنين ولي اگه هنوز تو همون سازمان كار ميكنين نه نيازي نيست كار فعليتونو بنويسين كافيه
[/quote]

با سپاس
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان به نظر شما اگر تاریخ کارشناسی ناپیوسته و سابقه کار باهم تداخل داشته باشد .داخل سفارت به مشکل بر میخورم ؟ مثلا شروع کار 1389/04/01 تا العان و تاریخ شروع درس 1389/07/02 تا 1391/06/31 لطفا کمک کنید . تشکر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان