کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-15 ساعت 12:18)sahar63 نوشته:  سلام به همگی
اول از همه ممنون از پاسخگویی همه دوستان
من دوتا سوال راجبه این فرم دارم:
1) برای قسمت شغلی، من نزدیک دو سال هست که مشغول به کارم ولی بدون بیمه و سابقه! یعنی هیچ مدرکی ندارم، این رو باید وارد کنم یا نه؟ اگر نه، موقع مصاحبه نمیپرسن که این مدت چرا بیکار بودم یا به موجودی حساب گیر نمیدن؟؟؟؟
2) راجبه اون آدرسی که تو آمریکا میخاد، اگر هر آدرسی بدیم مشکلی پیش نمیاد؟منظورم بعداً برای گرفتن گرین کارد اگه تو ایالت دیگه ای باشه میشه پستش کرد یا ....؟
بازم ممنون از همراهیتون
سلام
1-بله وارد کنید نمیشه که بگید بیکارید.حداقل یه قرار داد دارید اونو ببرید وفیش های حقوقتونو اگه هست ببرید.کلا چیزی ببرید که اگه احیانا افیسر ازت پرسید واقعا این شغلو داشتی بتونی چیزی ارایه بدی که ثابت کنه کار کردی
2-بله.البته این ادرسو هم می تونی تو فرودگاه تغییر بدی ولی حدالامکان یه ادرس بده که احتمال تغییر کردنش کم باشه
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 15:22)shahrooz s نوشته:  سلم من شغلم ازاده ولي جواز كسب ندارم ميشه بگيد چيكار بايد كنم

خب توقسمت شغل other بزنید و در قسمت توضیحات بیشتر براشون توضیح بدین
تشکر کنندگان: t_arian_n
(2014-05-15 ساعت 15:40)..... نوشته:  
1) برای قسمت شغلی، من نزدیک دو سال هست که مشغول به کارم ولی بدون بیمه و سابقه! یعنی هیچ مدرکی ندارم، این رو باید وارد کنم یا نه؟ اگر نه، موقع مصاحبه نمیپرسن که این مدت چرا بیکار بودم یا به موجودی حساب گیر نمیدن؟؟؟؟
2) راجبه اون آدرسی که تو آمریکا میخاد، اگر هر آدرسی بدیم مشکلی پیش نمیاد؟منظورم بعداً برای گرفتن گرین کارد اگه تو ایالت دیگه ای باشه میشه پستش کرد یا ....؟
بازم ممنون از همراهیتون
سلام
1-بله وارد کنید نمیشه که بگید بیکارید.حداقل یه قرار داد دارید اونو ببرید وفیش های حقوقتونو اگه هست ببرید.کلا چیزی ببرید که اگه احیانا افیسر ازت پرسید واقعا این شغلو داشتی بتونی چیزی ارایه بدی که ثابت کنه کار کردی
2-بله.البته این ادرسو هم می تونی تو فرودگاه تغییر بدی ولی حدالامکان یه ادرس بده که احتمال تغییر کردنش کم باشه

ميشه هيچ ادرسي تو امريكا نداد؟ اكه ادرس نديم گرين كارتو چطور ميفرستن؟ با تشكر
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 15:35)shahrooz s نوشته:  اين فرم براي دو نفر چطور پر ميشه؟ بصورت جداگانه يا طي يك فرم؟

برای هر یک نفر یک فرم باید پر بشه- بله دو فرم برای دو نفر
تشکر کنندگان: shahrooz s
(2014-05-15 ساعت 15:50)shahrooz s نوشته:  
(2014-05-15 ساعت 15:40)..... نوشته:  
بازم ممنون از همراهیتون
سلام

ميشه هيچ ادرسي تو امريكا نداد؟ اكه ادرس نديم گرين كارتو چطور ميفرستن؟ با تشكر

فک کنم میشه ولی یه ادرس بدین بهتره .اگر کسی یا ادرسی ندارین اونجا از خدمات ایمیگرنجل استفاده کن
تشکر کنندگان: shahrooz s ، t_arian_n
(2014-05-15 ساعت 15:52)..... نوشته:  [quote='shahrooz s' pid='496385' dateline='1400151916']
اين فرم براي دو نفر چطور پر ميشه؟ بصورت جداگانه يا طي يك فرم؟

[/quoteهر دو فرم با كيس نامبر فرد برنده باز ميشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 15:55)shahrooz s نوشته:  
(2014-05-15 ساعت 15:52)..... نوشته:  [quote='shahrooz s' pid='496385' dateline='1400151916']
اين فرم براي دو نفر چطور پر ميشه؟ بصورت جداگانه يا طي يك فرم؟

[/quoteهر دو فرم با كيس نامبر فرد برنده باز ميشه؟

بله
توجه کنید فرد اصلی با کیس نامبرش وارد صفحه میشه و همراهانش رو به کیسش اضافه می کنه و هر کدام باید جداگانه فرمو پر کنند
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 11:15)r.bazargan نوشته:  دوستان من شماره کیسم بین 2000 و 3000 هست
و احتمالا تا چند ماه آینده ازدواج کنم
سوالم اینه
1- فرم رو مجردی پر کنم یا با توجه به کیس نامبرم تا مثلا مرداد شهریور میتونم پر نکنم؟؟

2- اگر مجردی پر کنم اینطور که خوندم در ضورت submit دیگه امکان آپدیت وجود نداره مگر با مکاتبه با kcc . میتونم فرم رو پر کنم اما submit رو نزنم و بعد از عقد به راحتی آپدیت کنم؟

3-آیا تا قبل کارنت شدن فرم های پر شده بررسی میشن؟

4- پیشنهاد شما دوستان باتجربه چی هست؟
دوست عزیز هم می تونی پر کنی هم نکنی تا ازدواج کنی.اگه امکان داره تا 5 ماه دیگه ازدواج کنی پس صبر کن بعد ازدواج پر کن. چون با توجه به کیس نامبرت چه الان بفرستی چه چند ماه دیگه تاثیری در زمان مصاحبت نداره چون احتمالا مصاحبت اسفند میشه پس تا مهر و ابان فرصت داری فرما رو بفرستی تا سر وقت مصاحبه بشی.البته می تونی سال دیگه هم بفرستی به مصاحبه هم میرسی ولی اینکه زود بفرستی معنیش این نیست زود مصاحبه میشی بلکه سر وقت معین مصاحبه میشی پس کلا به کیس نامبر بستگی داره الان کیس های زیر 1000 بهتره فرما رو بفرستند بقیه زیاد عجله نکنید کاراتونو جمع و جور کنید بعد فرما رو بفرستید
تشکر کنندگان: t_arian_n
سلام
کدوم قسمت از فرم مربوط به اطلاعات تحصیلیه؟ اگه میشه عکسش را قرار بدید.
من دانشجو کارشناسی هستم اون قسمت را چطوری باید پر کنم؟
مرسی
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
سلام
ممنون میشم جواب بدین
در زمینه برق ساختمان و سیستم های هوشمند فعالیت میکنم یعنی خودم کارفرما خودم هستم . شرکت هم ندارم . کار میگیرم انجام میدم . مهندسی برق هم خوندم باید چی بنویسم .

تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 20:31)bogey نوشته:  سلام
ممنون میشم جواب بدین
در زمینه برق ساختمان و سیستم های هوشمند فعالیت میکنم یعنی خودم کارفرما خودم هستم . شرکت هم ندارم . کار میگیرم انجام میدم . مهندسی برق هم خوندم باید چی بنویسم .

خب تو قسمت تحصیلات بگو برق خوندی و در قسمت کار هم می تونی selfemployment بزنی و بگی که رشتم برقه و کارای برقی می کنم
یا اینکه other بزنی و در قسمت توضیحاتش کارتو بگی
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 18:55)aghamilad نوشته:  سلام
مرسی

Work, Education, and Training Information
تو این قسمت.شما باید گزینه student رو بزنی و موقع مصاحبه هم گواهی اشتغال به تحصیل ببری
تشکر کنندگان: aghamilad ، t_arian_n
(2014-05-15 ساعت 21:20)..... نوشته:  
مرسی

تو این قسمت.شما باید گزینه some university degree رو بزنی و موقع مصاحبه هم گواهی اشتغال به تحصیل ببری
ممنون از پاسختون فقط به نظرتون نباید بزنم student?
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 13:57)ahr270 نوشته:  
(2014-05-15 ساعت 11:32)mendoosh نوشته:  با سلام و تشكر از توضيحات خوب همگي
من داروساز هستم و در حال گذروندن طرح اجباري نيروي انساني علوم پزشكي تو يه شهر محروم كه سه هفته در ماه اونجام و يك هفته تهران. برأي محل زندگي لازمه كه أين محل رو هم ذكر كنم؟ و محل زندگي فعلي م رو به نظرتون خونه ي خودمون بزنم يا اونجا؟ كلا به چه شكل أين رفت و آمد برأي كار رو توضيح بدم؟

با سلام

دوست عزیز شما به نظرم در ایتدا به فکر گرفتن مدرکت از دانشگاه باش
چون تا طرح و تعهداتت تموم نشه ٬ مدرک دانشگاهیت رو بهت نمیدن

ذکر اون موضوع هم که موقتی هست ٬ لزومی نداره
موفق باشید

ممنون از پاسختون، مداركم رو با كه با وثيقه براي ترجمه مي تونم آزاد كنم، اصل مدرك براي مصاحبه لازمه؟
خب آخه اين جوري كه شما مي گين نبايد كار فعلي م رو مطرح كنم؟ در دوران طرح بيمه ي تامين اجتماعي دانشگاه علوم پزشكي فارس هستم، بگم؟ نگم؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 21:42)aghamilad نوشته:  
(2014-05-15 ساعت 21:20)..... نوشته:  
مرسی

تو این قسمت.شما باید گزینه some university degree رو بزنی و موقع مصاحبه هم گواهی اشتغال به تحصیل ببری
ممنون از پاسختون فقط به نظرتون نباید بزنم student?

بله راست میگین ببخشید باید بزنین student
ببخشید حواسم نبوده

(2014-05-15 ساعت 21:46)mendoosh نوشته:  
(2014-05-15 ساعت 13:57)ahr270 نوشته:  
(2014-05-15 ساعت 11:32)mendoosh نوشته:  با سلام و تشكر از توضيحات خوب همگي
من داروساز هستم و در حال گذروندن طرح اجباري نيروي انساني علوم پزشكي تو يه شهر محروم كه سه هفته در ماه اونجام و يك هفته تهران. برأي محل زندگي لازمه كه أين محل رو هم ذكر كنم؟ و محل زندگي فعلي م رو به نظرتون خونه ي خودمون بزنم يا اونجا؟ كلا به چه شكل أين رفت و آمد برأي كار رو توضيح بدم؟

با سلام

دوست عزیز شما به نظرم در ایتدا به فکر گرفتن مدرکت از دانشگاه باش
چون تا طرح و تعهداتت تموم نشه ٬ مدرک دانشگاهیت رو بهت نمیدن

ذکر اون موضوع هم که موقتی هست ٬ لزومی نداره
موفق باشید

ممنون از پاسختون، مداركم رو با كه با وثيقه براي ترجمه مي تونم آزاد كنم، اصل مدرك براي مصاحبه لازمه؟
خب آخه اين جوري كه شما مي گين نبايد كار فعلي م رو مطرح كنم؟ در دوران طرح بيمه ي تامين اجتماعي دانشگاه علوم پزشكي فارس هستم، بگم؟ نگم؟
بله برای مصاحبه اصل مدارک لازمه
دوست عزیز واقغیتو بنویس خیال خودتم راحت کن.نگران نباش مشکلی پیش نمیاد
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان