کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
بچه ها در این فرم 260 باید در باره سفرهایی که تا حالا رفتم چیزی بگم؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 22:03)aghamilad نوشته:  بچه ها در این فرم 260 باید در باره سفرهایی که تا حالا رفتم چیزی بگم؟

Previous U.S. Travel Information
نه فقط مسافرت های به امریکا رو ذکر کنید
تشکر کنندگان: aghamilad ، t_arian_n
سلام دوستان کسی جواب منو میدونه؟ چرا ابوظبی یا ایروان رو انتخاب میکنید برتریش نسبت به انکارا چیه چون واسه منم انکار رو انتخاب کرده اگه جای دیگه بهتره که عوضش کنم
تشکر کنندگان: samansaba
(2014-05-15 ساعت 23:04)goliii نوشته:  سلام دوستان کسی جواب منو میدونه؟ چرا ابوظبی یا ایروان رو انتخاب میکنید برتریش نسبت به انکارا چیه چون واسه منم انکار رو انتخاب کرده اگه جای دیگه بهتره که عوضش کنم

خب اونا هم هزینش کمتره هم واکسنا همشو اغلب قبول دارن و مصاحبه ها رو زیاد گیر نمیدن
البته اینا نظر منه
تشکر کنندگان: t_arian_n
دوستان الان دوستمون گفت دانشجوی کارشناسی هست منم مثل ایشون هستم و الان میخوام بدونم که بالاخره اونجا گزینه ای هست برای شغل فعلی که باید بزنیم student ؟ یا اینکه باید خودمون تایپ کنیم؟ چی شد بالاخره؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
(2014-05-16 ساعت 00:04)ajab1 نوشته:  دوستان الان دوستمون گفت دانشجوی کارشناسی هست منم مثل ایشون هستم و الان میخوام بدونم که بالاخره اونجا گزینه ای هست برای شغل فعلی که باید بزنیم student ؟ یا اینکه باید خودمون تایپ کنیم؟ چی شد بالاخره؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید

خب student بزنید و موقع مصاحبه هم گوای اشتغال به تحصیل ببرید
تشکر کنندگان: ajab1
(2014-05-15 ساعت 23:07)..... نوشته:  
(2014-05-15 ساعت 23:04)goliii نوشته:  سلام دوستان کسی جواب منو میدونه؟ چرا ابوظبی یا ایروان رو انتخاب میکنید برتریش نسبت به انکارا چیه چون واسه منم انکار رو انتخاب کرده اگه جای دیگه بهتره که عوضش کنم

خب اونا هم هزینش کمتره هم واکسنا همشو اغلب قبول دارن و مصاحبه ها رو زیاد گیر نمیدن
البته اینا نظر منه

امکان تغییر کنسولگری هست ؟
**2015AS22    
Issued 16-Sep-2015
Seattle
ﺗﻨﻬﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺩﻧﯿﺎ: ﻫﺮﭼﯽ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 21:46)mendoosh نوشته:  
(2014-05-15 ساعت 13:57)ahr270 نوشته:  
(2014-05-15 ساعت 11:32)mendoosh نوشته:  با سلام و تشكر از توضيحات خوب همگي
من داروساز هستم و در حال گذروندن طرح اجباري نيروي انساني علوم پزشكي تو يه شهر محروم كه سه هفته در ماه اونجام و يك هفته تهران. برأي محل زندگي لازمه كه أين محل رو هم ذكر كنم؟ و محل زندگي فعلي م رو به نظرتون خونه ي خودمون بزنم يا اونجا؟ كلا به چه شكل أين رفت و آمد برأي كار رو توضيح بدم؟

با سلام

دوست عزیز شما به نظرم در ایتدا به فکر گرفتن مدرکت از دانشگاه باش
چون تا طرح و تعهداتت تموم نشه ٬ مدرک دانشگاهیت رو بهت نمیدن

ذکر اون موضوع هم که موقتی هست ٬ لزومی نداره
موفق باشید

ممنون از پاسختون، مداركم رو با كه با وثيقه براي ترجمه مي تونم آزاد كنم، اصل مدرك براي مصاحبه لازمه؟
خب آخه اين جوري كه شما مي گين نبايد كار فعلي م رو مطرح كنم؟ در دوران طرح بيمه ي تامين اجتماعي دانشگاه علوم پزشكي فارس هستم، بگم؟ نگم؟

با سلام
دوست عزیز ٬ اصل مدارک لازمه
ضمنا وثیقه داروسازان فکر میکنم ۵۰ میلیون تومانه که بعد از پس دادن مدارک هم تا پایان تعهداتتون ٬ پول رو بهتون برنمیگردونند

کارتون رو مطرح کنید ٬ نیاز به توضیح اضافی نیست
محل زندگیتون رو یه جا بزنید و خلاص

موفق باشید
شماره کیس : 22XX
تاریخ رویت قبولی : 2014/May/2 ساعت 6 صبح
کنسولگری : ANKARA
جمع تعداد افراد در کیس : 2
پر نمودن فرمهای سری اول (DS-260) : -
کارنت شدن کیس : -
مصاحبه : -
دریافت ویزا : -
ورود به آمریکا : -
دریافت گرین کارت :
جمع تقریبی هزینه‌ها تاکنون : ۶۰۰ هزار تومن
تشکر کنندگان: samansaba
برادر من امسال با کیس نامبر **25 برنده لاتاری شد . سوالم اینه که ایشون دیپلم کاردانش داره و الانم دانشجوی ترم 4 فوق دیپلم هست و 2 سال سابقه کار هم داره. آیا ممکنه که به مشکل بر بخوره؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-16 ساعت 02:47)general_pooya نوشته:  برادر من امسال با کیس نامبر **25 برنده لاتاری شد . سوالم اینه که ایشون دیپلم کاردانش داره و الانم دانشجوی ترم 4 فوق دیپلم هست و 2 سال سابقه کار هم داره. آیا ممکنه که به مشکل بر بخوره؟

نه نمی خوره.توی قسمت مدارک تحصیلی گزینه some university degree رو بزنه بعد موقه مصاحبه هم گواهش اشتغال به تحصیل رو ببره با خودش.و هم چنین می تونه مدارک 2 سال سابقه.کار هم با خودش ببره
تشکر کنندگان:
کدوم قسمت فرم DS-260 مربوط به مدرک تحصیلیه؟ برای کسایی که فوق لیسانس یا دکتری دارند به ویژه اونهایی که دانشجوی مقاطع بالا هستند باید به چه صورت پر شه؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-16 ساعت 07:54)hesam427 نوشته:  کدوم قسمت فرم DS-260 مربوط به مدرک تحصیلیه؟ برای کسایی که فوق لیسانس یا دکتری دارند به ویژه اونهایی که دانشجوی مقاطع بالا هستند باید به چه صورت پر شه؟

با سلام

پست های همین موضوع رو با آرامش مطالعه کنید ٬ تقریبا همه سوالاتتون پاسخ داده میشه

موفق باشید
شماره کیس : 22XX
تاریخ رویت قبولی : 2014/May/2 ساعت 6 صبح
کنسولگری : ANKARA
جمع تعداد افراد در کیس : 2
پر نمودن فرمهای سری اول (DS-260) : -
کارنت شدن کیس : -
مصاحبه : -
دریافت ویزا : -
ورود به آمریکا : -
دریافت گرین کارت :
جمع تقریبی هزینه‌ها تاکنون : ۶۰۰ هزار تومن
تشکر کنندگان: hesam427
سلام به همه دوستان

تازه دیشب فهمیدم قبول شدم. یک دنیا سوال دارم؟

اول در مورد فرم DS-260 چند سوال برام پیش اومد؟

1- ترتیب آدرس که قرار هست بنویسم باید چجور باشه؟آدرس خونه قبلیم با خونه فعلیم فقط یک کوچه فاصله داره ، مشکلی نیست؟؟؟
2-من خدمت سربازی رفتم. آیا آدرس اونم باید بنویسم یا که نمی خواد؟
3-دوره دانشگاه 2 بار آدرس عوض کردم اونم بنویسم؟

با تشکر
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز

ببخشید یه سوال فوری داشتم. یکی از آشنایان من ویزای F1 دانشجویی توی پاسش هست و هفته دیگه داره میره آمریکا، حالا چک کرده و دیده که لاتاری برنده شده.
حالا نمیدونه که باید چکار کنه. هرچی هم که مکاتبه کرده بهش جواب درست ندادن. چیزی که فهمیده اینه که باید visa adjustment انجام بده ولی هیچ اطلاعاتی در موردش نیست.

آیا باید DS-260 رو پر کنه ؟ پروسه تبدیل ویزای دانشجویی به مهاجرتی، با توجه به اینکه لاتاری برده چجوری میشه ؟

خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

سپاس از شما
تشکر کنندگان: javidk
سلام دوستان
کیس نامبر من حدود ۳۰۰ هست ولی به خاطر سربازیم که تا آخر آذر هست نمیتونم فرم رو پر کنم. اگه من اوایل بهمن فرم رو پر کنم چقدر طول میکشه که به مصاحبه دعوت شم؟!
آیا با این کیس نامبر هر وقت که فرم رو پر کنم توی اولین فرصت میرم مصاحبه یا به خاطر دیر پر کردن فرم میشم جز آخرین نفرا؟
ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان