کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
این وسط سوالی که پیش میاد کسانی که کاردانی یا لیسانس دارن هم باید دیپلم همراه با پیش دانشگاهی ارایه بدن ؟
من هنرستان بودم و پیش نخوندم ولی مدرک کاردانیم اومده لیسانس هم تموم شده پارسال اما اصل مدرک حاضر نیست
یه راهنمایی میفرمایید در فرم چی بزنم ؟
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: m007
سلام میخواستم بدونم اگه کسی کارمند یک شرکت خصوصی باشه بهش کلیرنس میخوره یا فقط به کارهای دولتی کلیرنس میخوره ممنون؟
تشکر کنندگان:
با سلام من دانشجویم و هنوز امکان داشتن پاسپورت و رو نداشتم میخاستم ببینم اون قسمتی که از من document ID میخاد چی باید بنویسم
تشکر کنندگان:
بنده هم تونستم وارد سایت بشم.

یه سوال از دوستان با تجربه : بین این سه تا سفارت آیا تفاوتی در پروسه کاری وجود داره ؟ آیا سفارتی رو پیشنهاد می کنید که گیر و گور کمتری داشته باشه یا هزینه سفر به اون سفارت کمتر باشه یا کلا هر امتیاز دیگه ای داشته باشه؟ یا بزنیم همون آنکارا ؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 18:02)حسین69 نوشته:  سلام میخواستم بدونم اگه کسی کارمند یک شرکت خصوصی باشه بهش کلیرنس میخوره یا فقط به کارهای دولتی کلیرنس میخوره ممنون؟

تا اونجا که کسایی که سالهای قبل رفتن برای مصاحبه گفتن دولتی ها امکانش زیاد که کلیرنس بخورن .. ایشالا مشکلی پیش نمیاد ..
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 17:27)abdimirdamad نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 15:42)aria802 نوشته:  The case information you entered does not match our records. Please try again or contact the Kentucky Consular Center (KCC) by email (kccdv@state.gov) or by phone (Public Inquiry Phone Number 606-526-7500 7:30 a.m. to 4:00 p.m. EDT Monday – Friday) for further assistance.

برای منم این خطا را میده !!! حالا تا فردا ببینم درست میشه !!!....

بچه ها من الان تست کردم مال من درست شد.

(2014-05-18 ساعت 15:42)aria802 نوشته:  The case information you entered does not match our records. Please try again or contact the Kentucky Consular Center (KCC) by email (kccdv@state.gov) or by phone (Public Inquiry Phone Number 606-526-7500 7:30 a.m. to 4:00 p.m. EDT Monday – Friday) for further assistance.

abdimirdamad جان کیس نامبرت را با صفر زدی یا بی صفر ؟ قبلا خطا میگرفتی ؟ خطات با من یکی بود؟Big GrinCool
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 18:08)ARSAMNEW نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 18:02)حسین69 نوشته:  سلام میخواستم بدونم اگه کسی کارمند یک شرکت خصوصی باشه بهش کلیرنس میخوره یا فقط به کارهای دولتی کلیرنس میخوره ممنون؟

تا اونجا که کسایی که سالهای قبل رفتن برای مصاحبه گفتن دولتی ها مکانش زیاد که کلیرنس بخورن .. ایشالا مشکلی پیش نمیاد ..
ممنونم ولی برای کارمند شرکت خصوصی چطور ؟ برای آن هم مشکل پیش میاد؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 18:07)sadegh25 نوشته:  بنده هم تونستم وارد سایت بشم.

یه سوال از دوستان با تجربه : بین این سه تا سفارت آیا تفاوتی در پروسه کاری وجود داره ؟ آیا سفارتی رو پیشنهاد می کنید که گیر و گور کمتری داشته باشه یا هزینه سفر به اون سفارت کمتر باشه یا کلا هر امتیاز دیگه ای داشته باشه؟ یا بزنیم همون آنکارا ؟

کلا فرقی با هم ندارن فقط ظاهرا تو آنکارا احتمال این وجود داره که مدارک مدیکال رو گیر بدن و مجبور بشی اونجا واکسن ها رو با قیمت بالا بزنی ..
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: sadegh25
روند کلیرنس پیچیدس و ما تقریبا ازش بی خبریم. اما کسی سربازی رفته باشه یا کار دولتی داشته باشه 99.99% چک میخوره. شاید یکی دو مورد بوده که سربازی رفته ولی چک نخورده ولی از اون ورش زیاد بوده که سربازی نرفته، کار خصوصی داشته یا اصلا کار نداشته و یا حتی دختر مجرد بیکار بوده چک خورده. منظورم از زیاد 90% نیست اما روی 30% حساب کن. ضمناً دو تا تئوری هست یکی اینکه از قبل تصمیم گیری شده و عملا اون کسی که پست باجه میشینه هیچ کارست (که این احتمالش قویتره) و اگر اینطور باشه هیچ فرقی بین سفارت ها نباید باشه و دومی اینکه اون کسی که پشت باجه نشسته حرف آخر رو میزنه که اگر احساس کنه مشکلی در مدارکت نیست میتونه قضیه رو از این رو به اون رو کنه (که 2-3 نفر که یکضرب گرفتن پارسال این نظر رو داشتن). اگر اینطور باشه سفارت مهمه. سال 2013 نظر دوستان این بود که اول ابوظبی بعد ایروان بعد آنکارا. اما 2014 (و کیس های دانشجویی رو میدیدم) دیدم برعکسه و اول آنکارا، بعد ایروان و بعد ابوظبی بهتر هستن!!! حتی دوستانی که به ابوظبی در کیس های دانشجویی رفته بودن به غلط کردن افتادن یا ایروان اونقدر سوال پیچشون کردن سوتی دادن!! به نظرم نباید زیاد حساس بشی تو این مورد. واقع بین باش . ما ایرانی ها 90% چک میخوریم مگر اینکه مورد خیلی خاص باشیم که احتمالا در هر سه سفارت یکضربی میشیم. چک خوردن هم اگر مشکل 2013 پیش نیاد که فکر کنم نیاد (چون تعداد برندگان امسال ایران رو کمتر از پارسال کردن و احتمالا سهمیه امسال ایران پر نشه تا آخر) تنها مشکلی که هست اینه که 6 ماه دیرتر میری آمریکا و یه بار دیگه باید بری سفارت.
کارهات رو بکن، زبانت رو تقویت کن پولت رو جمع کن و تو جو منفی نرو. برای هزینه هم به شرطی که زمینی میری ایروان اولویت داره و در کل ابوظبی گرونترین روش هست.

محض اطلاعت بگم : شغل حساس (حتی خصوصی)، اسم و فامیل حساس ، تناقض در اطلاعات و شک و شبهه آفیسر جزو مواردی هست که خود بخود چک میاره
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، m007 ، aria802 ، babak12 ، amireghbal ، tapartoor600 ، rohemast ، A_A ، t_arian_n ، feidom30
دوستان سلام. ببخشید در پر کردن اطلاعات سربازی همسرم باید رسته و درجه را بنویسم. درجه ستوان یکم را چه باید ترجمه کنم؟
تخصص ن‍ظامی چی باید بنویسم؟
تشکر کنندگان:
دوستان آدرس این فرم آنلاین را میشه بگذارید یک بار دیگه.

شاید من یک جای دیگه وارد میشم که خطا میده " اطلاعات کیسی که وارد کردید مچ نیست!!"
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 18:10)aria802 نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 17:27)abdimirdamad نوشته:  

abdimirdamad جان کیس نامبرت را با صفر زدی یا بی صفر ؟ قبلا خطا میگرفتی ؟ خطات با من یکی بود؟Big GrinCool

من با صفر زدم.مشخصات همراهان را هم آورد.
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 18:25)aria802 نوشته:  دوستان آدرس این فرم آنلاین را میشه بگذارید یک بار دیگه.

شاید من یک جای دیگه وارد میشم که خطا میده " اطلاعات کیسی که وارد کردید مچ نیست!!"

https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx
تشکر کنندگان: نیلان
Mailing and Permanent Address Information

این در مورد کدوم آدرسه آخه آدرس ایران را صفحه قبل خواسته؟؟
آدرس آمریکا را حتما باید وارد کنیم؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
همه دارن تند تند فرم را پر می کنن :\
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان