کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-18 ساعت 15:39)mahboubeyeshab نوشته:  سلام
من دانشحوی لیسانسم. باید student بزنم؟
برای secondry educationمدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو بزنم؟
ریز نمرات رو هم باید ترجمه کنم؟
کیسم بین 2700 تا 3000 است. کسی میدونه کی میرم مصاحبه؟
کسی هست که همین حوالی باشه شمارش؟

سلام
بله-نه لیسانس و دیپلم-نه-احتمالا اسفند-بله
تشکر کنندگان:
من هم وارد شدم ...اسم و مشخصات همراه هام هم هست تمام و کمال...من هم می ذارم می بشه اون وقت پر می کنم...
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 16:16)Memolk نوشته:  من هم وارد شدم ...اسم و مشخصات همراه هام هم هست تمام و کمال...من هم می ذارم می بشه اون وقت پر می کنم...
سلام میشه حدود کیس نامبرتون را بفرمایید، میخوام ببینم اونهایی که میتونن وارد شوند کیسشون تو چه رنجی هست؟
تشکر کنندگان:
یه سوال، حالا که می شه سفارتو انتخاب کنی، بهتره که سفارت رو عوض کنیم یا بذاریم همون باشه؟ عوض کردن سفارت باعث طولانی شدن کارهای اداری و کل پروسه نمی شه؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی فرم های جدید رو که تو سایت گذاشتن داره فایلش رو بزاره
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 14:37)nkazemi نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 19:19)mohammad877 نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 19:10)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از دوستان
شانس آسمانی نسیب من نیز شد و من نیز قبول شدم!!!! می خواستم بپرسم که توی اون برگه که قبول شدم مکان مصاحبه رو نوشته آنکارا، حالا تو اون فرم 260 میشه این مکان رو عوضش کرد؟؟؟

تبریک میگم بهتون. بله محل مصاحبه رو میشه تغییر داد.

چرا وقتی از یه چیزی مطمئن نیستید اطلاعات اشتباه به بقیه می دید؟!
خیر از امسال نمی شه محل مصاحبه رو تعیین کرد خودشون تو ایمیلی که بعدا می زنن به هر کس تعیین می کنن. خود آقای سپهر گفتن این مطلبو دوست عزیز...

همین الان وارد سایت بشین و فرم 260 رو باز کنید اولین سوالی که میپرسه ازتون اینه که میخواین همون محل برای مصاحبه باشه یا جای دیگه انتخاب کنید.
خدا بهتون عقل و چشم داده. آقای سپهر گفت که نشد منطق
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، t_arian_n
(2014-05-18 ساعت 16:21)aria802 نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 16:16)Memolk نوشته:  من هم وارد شدم ...اسم و مشخصات همراه هام هم هست تمام و کمال...من هم می ذارم می بشه اون وقت پر می کنم...
سلام میشه حدود کیس نامبرتون را بفرمایید، میخوام ببینم اونهایی که میتونن وارد شوند کیسشون تو چه رنجی هست؟

من حدود 6000 هستمShy
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW
(2014-05-18 ساعت 16:30)mohammad_sepah نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 14:37)nkazemi نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 19:19)mohammad877 نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 19:10)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از دوستان
شانس آسمانی نسیب من نیز شد و من نیز قبول شدم!!!! می خواستم بپرسم که توی اون برگه که قبول شدم مکان مصاحبه رو نوشته آنکارا، حالا تو اون فرم 260 میشه این مکان رو عوضش کرد؟؟؟

تبریک میگم بهتون. بله محل مصاحبه رو میشه تغییر داد.

چرا وقتی از یه چیزی مطمئن نیستید اطلاعات اشتباه به بقیه می دید؟!
خیر از امسال نمی شه محل مصاحبه رو تعیین کرد خودشون تو ایمیلی که بعدا می زنن به هر کس تعیین می کنن. خود آقای سپهر گفتن این مطلبو دوست عزیز...

همین الان وارد سایت بشین و فرم 260 رو باز کنید اولین سوالی که میپرسه ازتون اینه که میخواین همون محل برای مصاحبه باشه یا جای دیگه انتخاب کنید.
خدا بهتون عقل و چشم داده. آقای سپهر گفت که نشد منطق

اوکی دوستان به اعصاب خودتون مسلط باشین، من قبل از اینکه فرم 260 رو امروز باز کنم اون پست و گذاشتم. و اینکه گفتم آقای سپهر گفتن مربوط به دقیقا دیروز می شد که فکر می کردم هنوز تغییری نکرده... از همه دوستان عذرخواهی می کنم
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Aamed ، A_A
(2014-05-18 ساعت 16:28)lotttery2015 نوشته:  سلام دوستان کسی فرم های جدید رو که تو سایت گذاشتن داره فایلش رو بزاره

توی امضای من هست
فرم اسکرین شات در قالب پی دی اف
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، aghaghia ، iman2
(2014-05-18 ساعت 16:21)aria802 نوشته:  
کیس من 6000 هست وارد شده الان
تشکر کنندگان:
من دو تا مدرک دارم از دبیرستان -یکی برای سوم یکی پیش
کدومش مورده تاییده؟پیش؟
الان که من دانشجو لیسانسم باید اینو Number of Educational Institutions Attended :
2بزنم؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 17:08)aliklz نوشته:  من دو تا مدرک دارم از دبیرستان -یکی برای سوم یکی پیش
کدومش مورده تاییده؟پیش؟
الان که من دانشجو لیسانسم باید اینو Number of Educational Institutions Attended :
2بزنم؟

با توجه به گفته دوستان باید مدرک پیش رو بزنید برای اینکه مدرکتون باید 12 ساله باشه
تشکر کنندگان: aliklz
سلام
دوستان برای سوابق تحصیلی باید مقطع مقطع بنوسیم؟
یعنی دبیرستان و بنویسیم از چه سالی تا چه سالی و به همین ترتیب....
تشکر کنندگان:
دوستان وقتي زده ١٩ مي ، چرا بايد زودتر باز بشه، به خدا سرورشون داره ايراني ها رو فحش ميدهBig Grin
(2014-05-18 ساعت 15:42)aria802 نوشته:  The case information you entered does not match our records. Please try again or contact the Kentucky Consular Center (KCC) by email (kccdv@state.gov) or by phone (Public Inquiry Phone Number 606-526-7500 7:30 a.m. to 4:00 p.m. EDT Monday – Friday) for further assistance.

برای منم این خطا را میده !!! حالا تا فردا ببینم درست میشه !!!....

بچه ها من الان تست کردم مال من درست شد.

(2014-05-18 ساعت 15:42)aria802 نوشته:  The case information you entered does not match our records. Please try again or contact the Kentucky Consular Center (KCC) by email (kccdv@state.gov) or by phone (Public Inquiry Phone Number 606-526-7500 7:30 a.m. to 4:00 p.m. EDT Monday – Friday) for further assistance.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان