کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
دوست عزیر توی خود سایت نوشته بود که باید از تاییدیه یه پرینت بگیرید (نه از تمام صفحات فقط از تاییدیه اخر) همراه خودتن بیاورید و ممکنه که مصاحبه کننده بخواد و یا نخواد چون اطلاعات شما به صورت انلاین میبینه
تشکر کنندگان:
سلام
بعد از زدن تیک اکسپت در صفحه اول .... انتخاب سفارت برای من غیر فعال شد و همون آنکارا باقی مونده .... دوستان چک کنید ببیند برای شما هم همینطور هست یا نه ..... دیگه نمیشه سفارت رو عوض کرد
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان:
وای الن چی کار کنم

برا هیچ کی میل نیومد؟؟؟
همه مثل من هستن؟؟

بعد ثبت نهایی ایمیل دریافت کردید ؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 09:21)ARSAMNEW نوشته:  سلام
بعد از زدن تیک اکسپت در صفحه اول .... انتخاب سفارت برای من غیر فعال شد و همون آنکارا باقی مونده .... دوستان چک کنید ببیند برای شما هم همینطور هست یا نه ..... دیگه نمیشه سفارت رو عوض کرد

صفحه اول رو فقط بار اول می تونید ویرایش کنید بعد رفتن به صفحه بعد دیگه امکان تصحیح نداره
اما صفحه های بعدی قابل ویرایش هستن قبل از ثبت نهایی
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 09:24)arman70 نوشته:  لطفا کمک کنید دارم سکته میزنم عزیزایی که ثبت نهایی کردید؟

دوست عزیز به هیچ عنوان بهتون ایمیل نمی فرستن تو خود سایت هم نوشتن

مگر اینکه به KCC ایمیل بفرستید و اونا جوابتونو بدن

در غیر این صورت به کسی ایمیل نمیدن !!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان: نیلان
سلام
کسی میدونه برای خدمت سربازی تو وزارت دفاع با درجه استوار دوم چی باید بنویسیم ؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 09:34)arman70 نوشته:  ممنون از جواب شما و راهنمایی تون
ئلی ممنون میشم از دوستا اگه کسی تایید نهایی زده منون کمک کنه

آیا بعد از ثبت نهایی براش ایمیل امد یا نه ؟؟
برای من نیموده نگرانم؟
از دوستا اگه کسی ثبت نهایی کرد لطفا چگ
ک کنه جواب بده

confirmation number رو میدونی الان ؟
جایی ننوشتی ؟
تشکر کنندگان:
[عکس: 87265765729873853331.png]
تو این قسمت باید studant انتخاب کرد بعد اسم دانشگاهو بنویسیم و ...
پس مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی کجا باید نوشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: A_A
(2014-05-19 ساعت 08:31)i.rainy نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 08:28)sm2015 نوشته:  منظورش ازFull Name in Native Alphabet چیه ؟

اسمتون به زبان مادری که می تونی ننویسی
چیز مهمی نیس
دوست عزیز چرا اشتباه راهنمایی میکنید.
منظور از این قسمت اینکه اسم و فامیلتون به زبان مادری بنویسید برای ما ایرانی ها با حروف فارسی. مثلا " علیرضا احمدی "
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
دوستان توی اطلاعات سفارت کاملا حواستون باشه هم برای خودتون هم برای همراهاتون...اگر 1 بار بزنید و برید صفحه ی بعد دیگه قابل ویرایش نیست...پس اول تصمیم بگیرید بعد انتخاب کنید.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: javidk ، t_arian_n
(2014-05-19 ساعت 09:50)k1_m_1358 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 08:28)sm2015 نوشته:  منظورش ازFull Name in Native Alphabet چیه ؟

چیز مهمی نیس
منظور از این قسمت اینکه اسم و فامیلتون به زبان مادری بنویسید برای ما ایرانی ها با حروف فارسی. مثلا " علیرضا احمدی "

خوب منم همینو گفتم دیگه !
تشکر کنندگان: sm2015
(2014-05-19 ساعت 10:02)i.rainy نوشته:  

چیز مهمی نیس

خوب منم همینو گفتم دیگه !
پس نیازی نیست که بنویسیم ؟؟
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 00:11)..... نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 23:30)mbsamani نوشته:  دوستان پایه تحصیلی(course of study) و مدارک این پایه تحصیلی هارو چی باید بنویسیم؟
دبیرستان .... مدرک : دیپلم(ِDiploma)
پیش دانشگاهی : ...... مدرک: پیش دانشگاهی(Pre-university)
لیسانس: ............... مدرک: لیسانس(Bachelor)
فوق لیسانس: .......... مدرک: فوق لیسانس(Master)
اونایی که نوشتم درسته/ مقاطع رو چی بنویسیم؟

بله درسته.برای دیپلم diploma
برای پیش:pre university degree
برای لیسانس :bachelor degree
برای ارشد:master degree

پس کاردانی چی میشه
تاریخ مشاهده:1می / شماره کیس : ***2 as /اعضای کیس :2نفر برنده اصلی همسرم / تاریخ مصاحبه: اول نوامبر / وضعیت:کلیرنس خوردیم /آپدیت ها: 19dec-30jun-1feb /سفارت :ابوظبی Big Grin /کلیر: 3 feb ورود به آمریکا:21 جولایBig Grin
تشکر کنندگان: m007 ، A_A

چیز مهمی نیس
درود بر دوستان عزیز
1- همه فیلد ها باید پر بشه و همشون هم به شدت مهم هستند.خیلی هم مهم.
2- منظور از اسم و فامیل به زبان مادری مثال شما درسته " علیرضا احمدی" و البته دقیقاً همانطور که در پاسپورتتون درج شده است.
ضمناً دوستانی که اطلاعات و تسلط کافی ندارند خواهشاً فقط خواننده باشند و به هیچ وجه راهکار غلط ارائه نفرمایند. این مرحله از کار بسیار حساسه و دقیق بایستی انجام بشه .
موفق باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: babak12 ، m007 ، r.bazargan ، aghaghia ، نیلان ، t_arian_n
دوستان در مورد سربازی توی وزارت دفاع با درجه ستوان دوم چی باید بنویسیم
با تشکر
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان