کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
دوستان مدرك ليسانس به همراه دانشجوي سال اخر كارشناسي ارشد را چي بنويسيم؟[/font]
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 11:14)Vandadi نوشته:  با عرض سلام
میشه بگید این فرم در پایان عکس می خواد یا نه؟ چون یکی از دوستان میگه اره

نه نمیخاد
تشکر کنندگان: tapartoor600 ، نیلان
با سلام
از بندرعباس كسي هست كه لاتاري 2015 برنده شده باشه؟
تشکر کنندگان:
سلام
من امروز خواستم وارد بشم. نشد و این پیام رو داد:
The case information you entered does not match our records. Please try again or contact the Kentucky Consular Center (KCC) by email (kccdv@state.gov)
or by phone (Public Inquiry Phone Number 606-526-7500 7:30 a.m. to 4:00 p.m. EDT Monday – Friday) for further assistance.

کسی با این مواجه شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 11:19)shantia59 نوشته:  دوستان مدرك ليسانس به همراه دانشجوي سال اخر كارشناسي ارشد را چي بنويسيم؟[/font]

لیسانس:bachelor
و برای اونم student رو بنویس تو قسمت Primary Occupation
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 11:10)nkazemi نوشته:  دوستان من یه سوال داشتم، اونایی که فرم رو پر کردن احتمالا جوابشو بدونن.
می شه اون صفحه اول که از ما می خواد سفارت رو مشخص کنیم را پر کنیم و به صفحه بعد بریم ولی بعداً دوباره بخواهیم تغییر بدیم؟ یعنی مثلا بخواهیم سفارت را عوض کنیم یا همان سفارتی که هست را بگذاریم بماند؟؟؟

نه طبق گفته دوستان وقتی سفارتو انتخاب کنی دیگه قابل ویرایش نیست یا نمی تونی عوض کنی
تشکر کنندگان: nkazemi ، t_arian_n
(2014-05-19 ساعت 11:22)haskari301 نوشته:  سلام
من امروز خواستم وارد بشم. نشد و این پیام رو داد:
The case information you entered does not match our records. Please try again or contact the Kentucky Consular Center (KCC) by email (kccdv@state.gov)
or by phone (Public Inquiry Phone Number 606-526-7500 7:30 a.m. to 4:00 p.m. EDT Monday – Friday) for further assistance.

کسی با این مواجه شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز، صفرهای بعد از AS رو نزاری وارد میشه
2015AS1234
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان:
سلام.یک سوال عجیب:دوستان چندبارمیتونم فرم 260رو باز کنم و کامل نشده ببندم؟
تشکر کنندگان: tapartoor600
کسی اسکرین شات فرم رو نداره بذاره اینجا ؟؟؟؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 11:32)hamed shayan نوشته:  سلام.یک سوال عجیب:دوستان چندبارمیتونم فرم 260رو باز کنم و کامل نشده ببندم؟

فکر نکنم تا اینکه تایید کامل نکنی محدودیت داشته باشه
تشکر کنندگان: aghaghia ، نیلان
دانشجوي كارشناسي ارشد را چي بنويسيم.
اگر گذر نامه نداريم صبر كنيم تا بگيريم يا پر كنيم بعدا هنگام ايميل مصاحبه مداركو تكميل كنيم؟
تشکر کنندگان:
میشه وارد فرم شد اما چیزی پر نکرد فقط از تک تک صفحاتش عکس گرفت؟ مشکلی نداره؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: tapartoor600
(2014-05-19 ساعت 11:41)shantia59 نوشته:  دانشجوي كارشناسي ارشد را چي بنويسيم.
اگر گذر نامه نداريم صبر كنيم تا بگيريم يا پر كنيم بعدا هنگام ايميل مصاحبه مداركو تكميل كنيم؟

بستگی به کیس نامبرتون داره.اگه بالای 2000 هست اول پاستو بگیر.البته هم می تونی پر کنی الان هم بعدا.اما اگه اول پاستو بگیری بهتره
خب master student میشه دیگه

(2014-05-19 ساعت 11:43)mordad نوشته:  میشه وارد فرم شد اما چیزی پر نکرد فقط از تک تک صفحاتش عکس گرفت؟ مشکلی نداره؟

نه تا وقتی که تایید نهایی نکنی .فکر نکنم مشکلی باشه
تشکر کنندگان: Poziero
(2014-05-19 ساعت 10:29)ramin5589 نوشته:  سلام خدمت همه دوستان میخواستم بدونم مدارک تحصیلی نفری که در کیس نفر دیگه هست همونقدر مهمه مثلا من ارشد دارم ولی همه مدارک دست دانشگاه هست باید برم بگیرم یا نه البته مدرک ارشدم چون ذانشگاه آزاد بوده دست خودمه ولی بقیه مثل لیسانس و پیش نه چه کار کنم بهتره

دوستان میتونید کمک کنید
تاریخ مشاهده:1می / شماره کیس : ***2 as /اعضای کیس :2نفر برنده اصلی همسرم / تاریخ مصاحبه: اول نوامبر / وضعیت:کلیرنس خوردیم /آپدیت ها: 19dec-30jun-1feb /سفارت :ابوظبی Big Grin /کلیر: 3 feb ورود به آمریکا:21 جولایBig Grin
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 11:51)ramin5589 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 10:29)ramin5589 نوشته:  سلام خدمت همه دوستان میخواستم بدونم مدارک تحصیلی نفری که در کیس نفر دیگه هست همونقدر مهمه مثلا من ارشد دارم ولی همه مدارک دست دانشگاه هست باید برم بگیرم یا نه البته مدرک ارشدم چون ذانشگاه آزاد بوده دست خودمه ولی بقیه مثل لیسانس و پیش نه چه کار کنم بهتره

دوستان میتونید کمک کنید

نه دوست عزیز ملاک فقط مدرک تحصیلی فرد برنده ست.شمام هم که مدرک ارشد دستته همون رو ببر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان