کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-19 ساعت 22:37)sunn789 نوشته:  سخت نگرید بر من تمام فرم ها رو خوندم اما این قدر این سوال اون سوال بود و برگشتن به پاسخ تو این تالار سخته که دوباره میپرسم یعنی ببخشید
اول این دو تا سوال برای چی هستن(یادمه یه جایی تو فرمها نوشته بودند دوستان که دو تا سوال اخر رو پر نکنید ام نمیدونم کجا بود با عرض پوزش بابت کند ذهنی من )
[عکس: 52265538947038627029.png]
و مطلب دوم من فقط
can you speak and/ or read language other than your native language?
و
Do you have documentation to stabiish that you have recived vaccination in accordance with U.S low ?
رو جواب yes زدم و بقیه همه No زدم ایا چیزی بد زدم ، لطفاً جواب بدیم من این یه فرم رو تایید کنم هنوز 3 تا دیگه مونده.
با تشکر از همه Cool

راستییییی این چی میگه الان من باید yes بزنم یا No
Do you want the Social Security Administration to issue a Social Security number and a card?

دوست عزیز این عکس در مورد سوشال سکیوریتی یا همون شماره تامین اجتماعی هست که تو امریکا یکی از ضروریاته مثل کارت ملی خودمون تقریبا
سوال اول میگه تا حالا تقاضای سوشال سکیوریتی کردی؟طبیعیه که وقتی اونجا نبودی پس تقاضا هم نکردی پس جوابش نه هست.و دو تا سوال دیگه هم جوابشون بله است.چون میگه میخای داشته باشی و اینا.
در کل جواب سوالای قسمت سوشال سکیوریتی به این صورت هست:نه-بله-بله

مطلب دوم:
میگه ایا می تونی به زبانی غیر از زبان مادریت حرف بزنی؟
اگه می تونی بله بزن و بگو مثلا اگه کسی فرانسه بلده بنویسه
Do you have documentation to stabiish that you have recived vaccination in accordance with U.S low ?
آیا اسناد و مدارکی که ثابت کند که شما واکسن های مطابق با قانون ایالات متحده دریافت کرده اید دارید؟
چون شما قبل از مصاحبه مدیکال میدین قطعا جواب این سوال بله هست
تشکر کنندگان: satanicboy1 ، sunn789 ، A_A
(2014-05-19 ساعت 22:53)..... نوشته:  توجه:دوستان توجه کنن در در فرستادن فرما عجله نکنید.هر کی زودتر فرمو بفرسته زودتر به مصاحبه نمیره این فکرو از سرتون در کنید.پس اروم و با حوصله فرمو پر کنید و عجله ای هم نکنید اگه مدرکی لازمه و شما ندارین اول مدارکتون رو کامل کنید بعد فرمو پر کنید.
مثال:اگه شخصی کیس نامبرش 3000 باشه اگه امروز فرمو بفرسته یا 3 ماه دیگه تغییری در زمان مصاحبه ش ایجاد نمی کنه چون بر اساس کیس نامبر هست که اول کارنت میشن بعد به مصاحبه دعوت می شن

تشكر از لطف شما
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، sun2015 ، نیلان
(2014-05-19 ساعت 23:02)sunn789 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 22:54)satanicboy1 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 22:37)sunn789 نوشته:  سخت نگرید بر من تمام فرم ها رو خوندم اما این قدر این سوال اون سوال بود و برگشتن به پاسخ تو این تالار سخته که دوباره میپرسم یعنی ببخشید
اول این دو تا سوال برای چی هستن(یادمه یه جایی تو فرمها نوشته بودند دوستان که دو تا سوال اخر رو پر نکنید ام نمیدونم کجا بود با عرض پوزش بابت کند ذهنی من )
و مطلب دوم من فقط
و
رو جواب yes زدم و بقیه همه No زدم ایا چیزی بد زدم
، لطفاً جواب بدیم من این یه فرم رو تایید کنم هنوز 3 تا دیگه مونده.
با تشکر از همه Cool

Do you want the Social Security Administration to issue a Social Security number and a card?
اگه قبلا SSN داشتی بزن اره اگه نداشتی بزن نه
بعد میپرسه میخوای ssn داشته باشی باید بگی آره
اون دو تا جوابی رو که yes زدم درسته ؟

در مورد واکسن که باید yes رو بزنید اون مورد هم اگه سوال اینه که زبان دیگه ای به غیر از زبان مادری بلد هستید صحبت کنید که بر میگرده به خودتون
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: sunn789
(2014-05-19 ساعت 23:06)..... نوشته:  
و مطلب دوم من فقط
و
رو جواب yes زدم و بقیه همه No زدم ایا چیزی بد زدم ، لطفاً جواب بدیم من این یه فرم رو تایید کنم هنوز 3 تا دیگه مونده.
با تشکر از همه Cool

دوست عزیز این عکس در مورد سوشال سکیوریتی یا همون شماره تامین اجتماعی هست که تو آمریکا یکی از ضروریاته مثل کارت ملی هودمون تقریبا
سوال اول میگه تا حالا تقاضای سوشال سکیوریتی کردی؟طبیعیع که وقتی اونجا نبودی پس تقاضا هم نکردی پس جوابش نه هست.و دو تا سوال دیگه هم جوابشون بله است.چون میگه میخای داشته باشی و اینا.

مطلب دوم:
o you have documentation to stabiish that you have recived vaccination in accordance with U.S low ?
آیا اسناد و مدارکی که ثابت کند که شما واکسن های مطابق با قانون ایالات متحده دریافت کرده اید دارید؟

جواب کامل تر رو استاد بنده دادند Big Grin
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: samansaba ، sunn789
(2014-05-19 ساعت 23:00)vahid1432 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 22:48)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 22:39)vahid1432 نوشته:  دوستان کسی هست بتونه کمکم کنه؟؟؟!!!!!
کیس نامبر من 3xx هست.
میشه بدون پاسپورت هم ثبت نام کرد و بعدا شماره پاسپورت رو وارد کرد؟ مثلا ۸-۹ ماه دیگه؟؟؟
میشه بعد از کارنت شدن زمان مصاحبه رو تغییر داد؟؟!!!

سلام دوست عزیز
میشه بدون پاسپورت هم فرمو پر کرد ولی شما احتمالا حول و حوش اسفند مصاحبت بیوفته و تا اون موقع باید پاسپورت رو داشته باشی.اگه می تونی حداکثر تا 5 ماه دیگه پاسپورت بگیری پر کن ولی اگه نمی تونی پر نکن فرمو.زیاد هم واسه فرم عجله نکن چه الان بفرستی چه 4 ماه دیگه تغییری در زمان مصاحبت نداره مگه اینکه کسی فرمو نفرسته که این محاله
خیلی خیلی ممنون از بابت پاسختون.
کسی نامبر من ۳۰۰ هست، نه ۳۰۰۰ و فکر کنم جز اولین نفرها هستم. واسه همین می پرسم. من میتونم اواخر دی یا اوایل بهمن پاسپورت بگیرم. به نظرتون کی پر کنم بهتره؟؟
نه دوست عزیز پر نکن.اول پاستو بگیر.نگران نباش بعد از ارسال فرم زود میری مصاحبه
تشکر کنندگان: vahid1432
سلام
اگر بخوان سفارات رو ارمنستان بزمن چي رو بأيد انتخاب كنم
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 23:10)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 23:00)vahid1432 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 22:48)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 22:39)vahid1432 نوشته:  دوستان کسی هست بتونه کمکم کنه؟؟؟!!!!!
کیس نامبر من 3xx هست.
میشه بدون پاسپورت هم ثبت نام کرد و بعدا شماره پاسپورت رو وارد کرد؟ مثلا ۸-۹ ماه دیگه؟؟؟
میشه بعد از کارنت شدن زمان مصاحبه رو تغییر داد؟؟!!!

سلام دوست عزیز
میشه بدون پاسپورت هم فرمو پر کرد ولی شما احتمالا حول و حوش اسفند مصاحبت بیوفته و تا اون موقع باید پاسپورت رو داشته باشی.اگه می تونی حداکثر تا 5 ماه دیگه پاسپورت بگیری پر کن ولی اگه نمی تونی پر نکن فرمو.زیاد هم واسه فرم عجله نکن چه الان بفرستی چه 4 ماه دیگه تغییری در زمان مصاحبت نداره مگه اینکه کسی فرمو نفرسته که این محاله
خیلی خیلی ممنون از بابت پاسختون.
کسی نامبر من ۳۰۰ هست، نه ۳۰۰۰ و فکر کنم جز اولین نفرها هستم. واسه همین می پرسم. من میتونم اواخر دی یا اوایل بهمن پاسپورت بگیرم. به نظرتون کی پر کنم بهتره؟؟
نه دوست عزیز پر نکن.اول پاستو بگیر.نگران نباش بعد از ارسال فرم زود میری مصاحبه
ممنووووونم بابت راهنمایی تون.
3>
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 23:11)mitra1361 نوشته:  سلام
اگر بخوان سفارات رو ارمنستان بزمن چي رو بأيد انتخاب كنم

خب بله تو قسمت اول انتخاب سفارت تیک گزینه دوم رو بزن و بعد سفارت ایروان رو انتخاب کن
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 23:09)satanicboy1 نوشته:  رو جواب yes زدم و بقیه همه No زدم ایا چیزی بد زدم ، لطفاً جواب بدیم من این یه فرم رو تایید کنم هنوز 3 تا دیگه مونده.
با تشکر از همه Cool

نقل قول:دوست عزیز این عکس در مورد سوشال سکیوریتی یا همون شماره تامین اجتماعی هست که تو آمریکا یکی از ضروریاته مثل کارت ملی هودمون تقریبا
سوال اول میگه تا حالا تقاضای سوشال سکیوریتی کردی؟طبیعیع که وقتی اونجا نبودی پس تقاضا هم نکردی پس جوابش نه هست.و دو تا سوال دیگه هم جوابشون بله است.چون میگه میخای داشته باشی و اینا.

مطلب دوم:
o you have documentation to stabiish that you have recived vaccination in accordance with U.S low ?
نقل قول:جواب کامل تر رو استاد بنده دادند Big Grin
از پاسخهای شما بسیار سپاسگذارم
تایید شما رو میخوام فقط برای زبان غیر مادری و وکسناسیون و این بیمه که عکسش رو فرستاده بودم که شما فرمودین برای من باید اولی رو no بزنم و دو تا اخری رو yes چیز دیگه ای به ذهنتون میرسه که yes بزنم ؟
ببخشید میخوام مطمئن شم تا تاییدشون کنم و فرمهای دیگر اعضاء خانواده رو پر کنم
تشکر کنندگان:
(2014-05-04 ساعت 09:08)k1_m_1358 نوشته:  سلام دوست عزیز لطف کردین ولی دانلود نمیشه من که نتونستم هیچ کدوم رو دانلود کنم
(2014-05-03 ساعت 23:22)..... نوشته:  سلام دوستان
اینم فرم ds-260 همرا با ترجمه کلمه به کلمه
امیدوارم که همیشه موفق باشین

فرم DS-260
ترجمه فرم DS-260

سلام دوست عزیز من هر چی تلاش می کنم نمی تونم این فایل و دانلود کنم چی کار باید بکنم؟

(2014-05-03 ساعت 23:55)..... نوشته:  
(2014-05-03 ساعت 23:45)bbahar نوشته:  سلام عزیزان،یک سوال: من برنده 2014 هستم ولی الان دارم اقدام میکنم- آیا منم باید فرم ds-260 رو پر کنم یا همون ds-230 و ds-122 رو تکمیل کنم و ارسال کنم؟

نه همون 122 و 230

سلام من فرم ۲۶۰ و تمی تونم دانلود کنم چه کار کنم؟
به امید موفقیت همه بچه های ۲۰۱۵
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 23:20)sunn789 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 23:09)satanicboy1 نوشته:  رو جواب yes زدم و بقیه همه No زدم ایا چیزی بد زدم ، لطفاً جواب بدیم من این یه فرم رو تایید کنم هنوز 3 تا دیگه مونده.
با تشکر از همه Cool

نقل قول:دوست عزیز این عکس در مورد سوشال سکیوریتی یا همون شماره تامین اجتماعی هست که تو آمریکا یکی از ضروریاته مثل کارت ملی هودمون تقریبا

مطلب دوم:
تایید شما رو میخوام فقط برای زبان غیر مادری و وکسناسیون و این بیمه که عکسش رو فرستاده بودم که شما فرمودین برای من باید اولی رو no بزنم و دو تا اخری رو yes چیز دیگه ای به ذهنتون میرسه که yes بزنم ؟

ولا اونایی که ترجمه کردن نه.فقط دو سوال مربوط به پزشک ها هست که فکر کنم باید بله بزنند.شما پزشکین؟
البته خودتونم چک کنین
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 23:25)nazgol hemati نوشته:  
(2014-05-04 ساعت 09:08)k1_m_1358 نوشته:  سلام دوست عزیز لطف کردین ولی دانلود نمیشه من که نتونستم هیچ کدوم رو دانلود کنم
(2014-05-03 ساعت 23:22)..... نوشته:  سلام دوستان
اینم فرم ds-260 همرا با ترجمه کلمه به کلمه
امیدوارم که همیشه موفق باشین

فرم DS-260
ترجمه فرم DS-260

سلام دوست عزیز من هر چی تلاش می کنم نمی تونم این فایل و دانلود کنم چی کار باید بکنم؟

(2014-05-03 ساعت 23:55)..... نوشته:  
(2014-05-03 ساعت 23:45)bbahar نوشته:  سلام عزیزان،یک سوال: من برنده 2014 هستم ولی الان دارم اقدام میکنم- آیا منم باید فرم ds-260 رو پر کنم یا همون ds-230 و ds-122 رو تکمیل کنم و ارسال کنم؟

نه همون 122 و 230

سلام من فرم ۲۶۰ و تمی تونم دانلود کنم چه کار کنم؟

ایمیل تونو خصوصی بفرستید ایمیل می کنم
تشکر کنندگان:
سلام
جواب سوال زیر را چی بدم تو فسمت شغل:
Does this job require at least 2 years of training or experience?
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 23:34)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 23:20)sunn789 نوشته:  
با تشکر از همه Cool

مطلب دوم:

ولا اونایی که ترجمه کردن نه.فقط دو سوال مربوط به پزشک ها هست که فکر کنم باید بله بزنند.شما پزشکین؟
البته خودتونم چک کنین

نه پزشک نیستم ، پس تایید میکنید تا اینجا ، از راهنمایی متشکر
البته یه پرینت گرفتم دوباره یه نگاه میندازم بعد تایید میکنم
تشکر کنندگان: samansaba
(2014-05-19 ساعت 23:38)aria802 نوشته:  سلام
جواب سوال زیر را چی بدم تو فسمت شغل:
Does this job require at least 2 years of training or experience?

میگه ایا شغلتون حداقل به دو سال آموزش یا تجربه نیاز داره؟

دیگه جوابش به شغلتون بستگی داره.اگه نیاز داره بله بزنید اگه نه،نه بزنید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان