کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
ترتیب مدارک و همه چیزا ترتیبشون از آخر به اول هستش
تشکر کنندگان: m007
سلام
من بالاخره نفهمیدم برای قسمت تحصیلی من باید عدد چند را بزنم من هنرستان خوندم بعد کاردانی گرفتم الان هم مشغول کارشناسی هستم باید بزنم 2 و اطلاعات کاردانی و کارشناسیم را وارد کنم؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: SH_USA
(2014-05-19 ساعت 17:56)s.zare نوشته:  ممنونم ..... عزیز.
برای مدرک کارشناسی هم باید به ترتیب :
bachelor
bachelor'degree
بنویسم.؟؟
جایی لازم نیست رشته دانشگاهیمون رو بنویسیم؟؟

بله دوست عزیز.ولا ندیدم جایی اسم رشته تونو بخواد
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 19:10)m007 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 18:55)iman2 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 17:37)نیلان نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 17:34)iman2 نوشته:  سلام رفقا
من اسپل اسمم داخل فرم اولیه ثبت نام اشتباه نوشته بودم توی فرم DS-260 هم باید به همون صورت اشتباه بنویسم یا باید صحیحش را وارد کنم ؟ خواهشاً راهنمایی بفرمایید .
متشکرم

فکر میکنم باید طبق پاسپورت اسمتون رو توی فرم ۲۶۰ وارد کنید ولی راجع به این موضوع من اگه جای شما بودم به کی سی سی ایمیل میزدم و اطلاع میدادم چون روز مصاحبه ممکنه به شما بگن که شما این فردی که ثبت نام کرده نیشتید یا ممکنه اصلا دعوت به مصاحبه نشید ولی اگه الان به کی سی سی ایمیل بزنید و اطلاع بدید، احتمال تمام این ها پایین میاد. امیدوارم مشکلی براتون پیش نیاد.

اولا تشکر میکنم از اینکه به سوال من پاسخ دادید ، من یه کی سی سی ایمیل زدم پاسخ اونا یه من در ذیل آمده اون گفته مثل اسم ثبت نامی پر کنم، نمیدونم چیکار کنم Sad

On Wednesday, May 14, 2014 5:02 PM, KCC DV <KCCDV@state.gov> wrote:
Thank you for your inquiry.

KCC does not have the ability to retrieve or make changes to the data that was provided on the original entry to the lottery.

As stated in the instructions for DV-2015 applicants, the DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application will be available for DV-2015 cases beginning on May 19. Prior to that date, you will not be able to access the form with your case number. Please try again after that date. All DV-2015 applicants must fill out the online DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application, which can be accessed in the Consular Electronic Application Center (CEAC). Paper forms are no longer accepted.

Instructions for diversity visa applicants are located at http://www.DVSelectee.state.gov. Please be sure to follow these instructions carefully. Failure to follow the instructions can cause significant delay in processing your case.

If you continue to have difficulty accessing the DS-260 after May 19, or if you need to contact KCC directly for any other reason, please refer to your name and case number exactly as they appear in the Entrant Status Check (ESC). Include your case number in the subject line of your e-mail. The KCC telephone number is 606-526-7500 (7:30 a.m. until 4:00 p.m. EST). The e-mail address is KCCDV@state.gov .
سلام دوست عزیز
وقتی ایمیل زدی تو قسمت subject چی نوشتی؟ بعد مشخصات کیس و اسم و فامیلی و تاریخ تولدت رو هم گوشه سمت راست نوشتی؟
آخه من هم در خصوص اشتباه پر کردن در قسمت middle name بهش ایمیل زدم ولی جواب نامربوط بهم داد!!!!

دوست عزیز تو پیام خصوصی جوابتونو دادم
تشکر کنندگان: m007 ، iman2
با سلام من پزشک شاغل ذز ایران هستم و برنامه دارم تا فاصله کارنت شدن ومصاحبه برای usmle اماذه بشم وبا پاس کردن اجاره کار و اذامه تحصیل پیدا کنم

جواب سوال زیر رو باید yes یاno؟

Are you a graduate of a foreign medical school seeking to perform
medical
services in the United States but have not yet passed the National Board of Medical Examiners examination or its equivalent? Y
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان:
تو قسمت تحصیلات
Can you speak and/or read languages other than your native language?
رو چی بزنیم انگلیسی الان کم میدونم تا زمان مصاحبه بیشتر خواهم دانست.
تشکر کنندگان: A_A
(2014-05-19 ساعت 17:29)نیلان نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 16:37)rohemast نوشته:  از همه دوستان ممنون
تو فرم الان محل interview آنکارا زده که ok هستش
یه آرامش خاصی دارم ، امیدوارم همه ی دوستان به درستی فرم رو کامل پر کنند Rolleyes
f
(2014-05-19 ساعت 16:00)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 15:57)mohammad877 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 15:34)rohemast نوشته:  سلام به همه دوستان ، من فرم رو به صورت کامل پر کردم
قط 2 تا نکته
اینکه به با توجه به اینکه من دیپلم ریاضی داشتم و پیش داشگاهی خوندم و جایی واسه مدرک پیش نبود اون رو یک جا زدم و مدرسه پیش داشنگاهی رو وارد نکردم ( 3 سال دبیرستان + 1 سال پیش ( که پیش رو 2 ساله خونده بودم ) مجموع 5 سال ) ؛ اشکالی پیش میاد ؟
و اینکه دیروز که وارد فرم شدم ، امکان انتخاب سفارت بود ( ازهمه جای دنیا ) اما امروز نبود ، البته من مایل به تغییر نبودم ؛ چون سفارتم آنکارا بود
با سپاس
نه اقا چیچیو فقط یک بار میتونی . شما وقتی وارد میشی از قسمت دوم اطلاعات رو برات میاره . خودت یک فیلد قبل رو باز کن دوباره میتونی سفارتو تغییر بدی. منم همین سوال برام پیش اومده بود. بدجوری بازار اطلاعات غلط گرم شده هاااا خوشم میاد بعضی ها واسه همه یه جواب الکی تو استینشون دارن.
من اصلا فرمو باز نکردم اینو یکی از دوستان که فرمو باز کرده بود نوشته بود.به هر حال ببخشید
دوستان نگران نباشید امکان تغییر سفارت وجود داره. فرم رو که کامل پر میکنید دوباره میاید review میکنید و بالای هر قسمت برای تغییر گزینه ی edit هست و صفحه ی آخر محل سفارت هست و اون هم همین امکان تغییر رو داره

نه دوست عزیز من انتخابم هم آنکارا هست
مشکلی نیست ؛ البته من اطلاعتم رو تأیید کردم و دیگه قابل ویرایش نیست
کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / ارسال فرمهای سری اول: 19 May / کارنت شدن کیس: March / مصاحبه: 6 May - ویزا یک ضرب / ورود ۷ جولای ۲۰۱۵
تشکر کنندگان:
با سلام منظور از این سوال چیست؟
Are you likely to become a public charge after you are admitted to the United States? Yes No
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 17:39)ta ta نوشته:  سلام،
این فرم 260 که نوشته 20 دقیقه وقت داره یعنی کل فرم رو فقط 20 دقیقه وقت داریم پر کنیم؟ چون فرمش خیلی زیاده و 20 دقیقه خیلی کمه...

نه دوست عزیز اینطوری نیست
شما در هر مرحله 20 دقیقه زمان دارید
من خودم بعد اتمام هر صفحه اون رو ذخیره می کردم و وقتی 20 دقیقه اولم تموم شد اطلاعاتی از دست ندادم و در 20 دقیقه دوم تونستم کامل کنم
جای زمان بر بیشتر مربوط به اطلاعات تحصیلی و کار هست
البته چون مجرد بودم در مورد همسر هم اتلاف وقتی نداشتم Cool
کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / ارسال فرمهای سری اول: 19 May / کارنت شدن کیس: March / مصاحبه: 6 May - ویزا یک ضرب / ورود ۷ جولای ۲۰۱۵
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 21:57)fatan57 نوشته:  با سلام من پزشک شاغل ذز ایران هستم و برنامه دارم تا فاصله کارنت شدن ومصاحبه برای usmle اماذه بشم وبا پاس کردن اجاره کار و اذامه تحصیل پیدا کنم

جواب سوال زیر رو باید yes یاno؟

Are you a graduate of a foreign medical school seeking to perform
medical
services in the United States but have not yet passed the National Board of Medical Examiners examination or its equivalent? Y

آیا شما فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی خارجی که به دنبال انجام خدمات پزشکی در ایالات متحده هستید اما هنوز به تصویب هیئت ملی آزمایش کنندگاه پزشکی و معاینه و یا معادل آن نشدید؟
فکر کنم چون شما پزشکین باید اینو بله بزنید
دوستان هم تایید یا نظر بدن
تشکر کنندگان:
لینک دانلود خود سایت دولت آمریکا

http://www.reginfo.gov/public/do/Downloa...&version=1
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 18:22)tapartoor600 نوشته:  دوستان من کیس نامبر رو وارد میکنم و میره صفحه بعد که تاریخ رو هم وارد کنیم.
فکر نمی کنم موقع ثبت نام اشتباه تارخ تولدم رو وارد کرده باشم اما حالا نمیره و میگه The case information you entered does not match our records.
حالا به نظر شما راه حل اینه که به ایمیلی که داده kccdv@state.gov تماس بگیرم و تاریخ تولد وارد کردم رو بپرسم؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

دوست عزیز شما تو برگه قبولی ( نتیجه اول ) تاریخ تولدتون رو دارید
طبق اون بزنید
مطمئنا باید باز کنه
تشکر کنندگان: tapartoor600
من فکر کنم در Course of Study باید رشته تحصیلی را بنویسیم.
من هنرستان خوندم اونم بنویسم؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 18:30)afrand نوشته:  سلام به تمام دوستان و تبریک فراوان
کمکی میخواستم در مورد آدرسی که در فرم برای آمریکا خواسته بهترین کار چیست ؟ من میخوام برای هیوستون اقدام کنم ولی آشنایان من در شهرهای دیگر آمریکا اقامت دارند ؟ چه کار باید بکنم ؟
این که موردی نیست
من هیچ کس رو نداشتم تو USA
کسی رو به زور پیدا کردم
این آدرس صرفا جهت ارسال گرین کارت شماست
و شمات مجبور به مهاجرت به این مکان نیستید
در ضمن این آدر در مراحل بعدی میشه تغییر داد ؛ زمان مصاحبه و فرودگاه ( البته این قسمت آخر رو اطلاعات قطعی نیست )
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 22:09)rohemast نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 18:22)tapartoor600 نوشته:  دوستان من کیس نامبر رو وارد میکنم و میره صفحه بعد که تاریخ رو هم وارد کنیم.
فکر نمی کنم موقع ثبت نام اشتباه تارخ تولدم رو وارد کرده باشم اما حالا نمیره و میگه The case information you entered does not match our records.
حالا به نظر شما راه حل اینه که به ایمیلی که داده kccdv@state.gov تماس بگیرم و تاریخ تولد وارد کردم رو بپرسم؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

دوست عزیز شما تو برگه قبولی ( نتیجه اول ) تاریخ تولدتون رو دارید
طبق اون بزنید
مطمئنا باید باز کنه

اونجا فقط سال تولد هست. روز و ماه دقیقش لازمه.Sad
DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED