کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-20 ساعت 17:21)mendoosh نوشته:  سلام
به سوال
Have you belonged to, contributed to, or worked for any professional, social, or charitable organization?
اگر کارمند دولت باشی باید جواب بله داد؟
برای من که فقط 2 سالی بالاجبار باید برای دولت کار کنم هم؟

در مورد سوال دوستان در رابطه با Are you a graduate of a foreign medical school seeking to perform medical services in the United States but have not yet passed the National Board of Medical Examiners examination or its equivalent?
من قانون آمریکا رو نگاه کردم. گفته این قضیه فرد رو ineligible‌ می کنه برای ویزا مگر به دو شرط که 2مرحله ی اول و دوم USMLE رو گذرونده باشه و دوم اینکه زبان انگلیسی ش برای گذروندن اون دو مرحله مناسب باشه.
اینم لینکش http://www.law.cornell.edu/uscode/text/8/1182

من خودمم دقیق نمی دونم چی باید بزنیم. از یکی دو نفر که خودشون هم با لاتاری رفتن و پزشکن سوال کردم منتظر جوابم. به نظرم فعلا دست نگه دارید تا مطمئن شیم.
این سوال اولتون کجاست؟
من هر چی گشتم تو فرم پیداش نکردم
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 17:33)..... نوشته:  
به سوال
Have you belonged to, contributed to, or worked for any professional, social, or charitable organization?

در مورد سوال دوستان در رابطه با Are you a graduate of a foreign medical school seeking to perform medical services in the United States but have not yet passed the National Board of Medical Examiners examination or its equivalent?
من قانون آمریکا رو نگاه کردم. گفته این قضیه فرد رو ineligible‌ می کنه برای ویزا مگر به دو شرط که 2مرحله ی اول و دوم USMLE رو گذرونده باشه و دوم اینکه زبان انگلیسی ش برای گذروندن اون دو مرحله مناسب باشه.

من خودمم دقیق نمی دونم چی باید بزنیم. از یکی دو نفر که خودشون هم با لاتاری رفتن و پزشکن سوال کردم منتظر جوابم. به نظرم فعلا دست نگه دارید تا مطمئن شیم.
این سوال اولتون کجاست؟
تو بخش additional زیر قسمت work/education/training. همونجایی که می پرسه زبان چی بلدی
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 17:39)mendoosh نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 17:33)..... نوشته:  
به سوال

این سوال اولتون کجاست؟
تو بخش additional زیر قسمت work/education/training. همونجایی که می پرسه زبان چی بلدی
خب میگه ایا شما متعلق و یا کمک کننده ویا مشغول به کار در هر سازمان حرفه ای و یا اجتماعی و یاخیریه هستید؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 11:35)..... نوشته:  [quote='hamidreza60' pid='498952' dateline='1400537857']
دوستان کمک من در یه قضیه گیر کردم ... یک / تو قسمت Is your Mailing Address the same as your Present Address? نمیدونم کدوم گزینه رو بزنم. yes یا no.... با زدن yes آدرس خودم رو که صفحه قبل دادم درواقع تایید کردم یا اینکه بایدno رو بزنم و ادرس اون کسی رو که تو آمریکا منو ساپورت میکنه رو بزنم اصلا منظور از این قسمت چیه؟؟؟؟؟

دوست عزیز این قسمت اصلا ربطی به ادرس آمریکا نداره
این ماله ایرانه میگه ایا این ادرسی که دادی همون ادرس پستیته
خب بله بزن دوباره همون ادرس ایرانو بنویس
[/quote
دوست عزیز وقتی که yes رو میزنیم یه آدرس تو آمریکا رو میخواد نه ایران!
وقتی no رو یزنیم یه ادرس دیگه میخواد و در ادامش دوباره ادرس امریکا رو میخواد
تشکر کنندگان: soruosh
سلام بر دوستان عزیز
برای خدمت سربازی جلوی قسمت military specialty چی باید نوشت؟
سپاس از راهنمائی
تشکر کنندگان:
تا کی وقت داریم فرمها رو پر کنیم؟
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 16:51)ahr270 نوشته:  با سلام خدمت دوستان

کسی تا الان فرمش رو ثبت نهایی کرده ؟
چون یکی از دوستان چنین پیامی به من داده :
دوستان من فرمو پرکردم، در پایان 2 تا فرم دیگه هست که واستون لینکشو میزارم نوشته باید پر کنیم و به همراه عکس بفرستیم، اینو چه زمانی باید پست گنیم؟
http://www.state.gov/documents/organization/81807.pdf
http://www.state.gov/documents/organization/80148.pdf

کسی میدونه داستان چیه ؟

موفق باشید

نوشته تاریخ انقضای این دو فرم یکیش 30 جون 2015 و دیگری 31 مارچ 2016 !!! شاید این ها رو بعدا باید با ایمیل یا پست براشون بفرستیم!!!!!؟؟؟؟؟ کسی میدونه؟
تشکر کنندگان: A_A
(2014-05-20 ساعت 12:08)..... نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 09:43)khabbazian نوشته:  سلام سوالی داشتم در مورد اینکه کسی در یک جای مهم دولتی کار کنه البته قراردادی و بیمه هم تامین اجتماعی باشه و عنوان کارفرما هم همون جا قید شده باشه چی کار باید بکه آیا احتمال رد کردن داره اگه نگه چی؟

ولا این مورد شما کلیرنس میخوره ولی اینکه کامل رد بشه نیست
در مورد اینکه بگی یا نه به خودتون بستگی داره.ولی به نظر من بگین بهتره چون کسی نمی دونه اونا چطور ایرانیا رو چک می کنن اگه واقعیتو بگی فوقش کلیرنس می خوری ولی اگه نگی یهو دیدی اون فهمیده باشه فورا ریجکت میشی
پس صداقت از همه بهتره.کلا نگران نباشید اگه یادم باشه تو 2013 بود فکر کنم که یکی خودش هم نظامی(باز نشسته یا بیرون اومده ) بود که ویزا گرفت

من نظامی نیستم من تو دولت کار میکنم تو ریاست جمهوری اینو چی میگی؟11 ساله البته
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 18:01)samirakn نوشته:  سلام بر دوستان عزیز
برای خدمت سربازی جلوی قسمت military specialty چی باید نوشت؟
سپاس از راهنمائی

تخصص نظامیه .مثل درست کردن وحنثی کردن بمب و اینا
نه بزنید بهتره

(2014-05-20 ساعت 18:07)mehdiyk نوشته:  تا کی وقت داریم فرمها رو پر کنیم؟

تا سپتامبر 2015 البته باید چند ماه زودتر بفرستی چون تو اون تاریخ پرونده لاتاری2015 بسته میشه
تشکر کنندگان:
سلام
من ديشب فرم ٢٦٠رو پر كردم و ارسال كردم اما متاسفانه دو تا اشتباه داشتم ميخاستم اكه كسي اطلاعاتي داره كمك كنه.
در قسمت شغل فعلي علاوه بر شغل فعلي اشتباها شغل قبلي را هم وارد كرده ام. و اشتباه ديكه اينكه فقط اخرين مدرك تحصيليم رو وارد كردم ديبلم و ليسانس را ذكر نكردم حالا بايد چه كار كنم. ايا مشكلي برام پيش مياد،
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 18:22)sinapco نوشته:  سلام
من ديشب فرم ٢٦٠رو پر كردم و ارسال كردم اما متاسفانه دو تا اشتباه داشتم ميخاستم اكه كسي اطلاعاتي داره كمك كنه.
در قسمت شغل فعلي علاوه بر شغل فعلي اشتباها شغل قبلي را هم وارد كرده ام. و اشتباه ديكه اينكه فقط اخرين مدرك تحصيليم رو وارد كردم ديبلم و ليسانس را ذكر نكردم حالا بايد چه كار كنم. ايا مشكلي برام پيش مياد،

سلام
اگه ثبت نهایی کردی و قابل ویرایش نیست باKCC مکاتبه کن
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
برای مدرک دیپلم فقط سال سوم دبیرستان را از آغاز تا پایان تاریخش را بنوسیم یا از اول دبیرستان بنویسیم
؟
تشکر کنندگان:
سلام و سپاس از 2ستان
جریان این petitioner information چیه؟چی باید نوشت؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 18:25)omidkhazdooz نوشته:  سلام دوستان
برای مدرک دیپلم فقط سال سوم دبیرستان را از آغاز تا پایان تاریخش را بنوسیم یا از اول دبیرستان بنویسیم
؟

دوستان چون این قسمت مربوط به دبیرستانه بهتره از سال اول دبیرستان تاریخ شروع شو بنویسید
تشکر کنندگان:
بعضی سوالات مربوط به بخش های دیگه
(تو بخش additional زیر قسمت work/education/training )

Have you belonged to, contributed to, or worked for any professional, social, or charitable organization? Yes No
ایا شما متعلق و یا کمک کننده ویا مشغول به کار در یک سازمان حرفه ای و یا اجتماعی و یاخیریه هستید؟بله خیر
Do you have any specialized skills or training,such as firearms,explosives,nuclear,biological,or chemical experience? Yes No
آیا شما هر گونه مهارت های تخصصی و آموزشی، مانند سلاح گرم، مواد منفجره، هسته ای، بیولوژیکی، و یا تجربه مواد شیمیایی دارید؟ بله خیر
Have u ever served in,been a member of,or been involved with a paramilitary unit,vigilante unit,rebel group,guerrilla group,or insurgent organization? Yes No
آیا تا به حال در خدمت و یا عضو و یا درگیر یک واحد شبه نظامی، واحد فشار(پارتیزان)، گروه شورشی، گروه چریکی و یا سازمان های شورشی بوده اید؟ بله خیر
Can u speak and/or read languages other than your native language? Yes No
آیا می تونی به زبانی غیر از زبان مادری خود صحبت کنید یا بخونید؟ بله خیر
تشکر کنندگان: samirakn ، t_arian_n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان