کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
سلام من تاریخ مصاحبم 4فوریه آنکاراست . کسی هست که تاریخ مصاحبش همین حدودا باشه کارارو باهم پیگیری کنیم؟!!!
نمیدونستم این سوال و کجا باید بپرسم 0_o
تشکر کنندگان: mfte.teacher
بهداد جان به نظرتون نامه من ماه دیگه میاد یا منم باید ۵ ماه بشمارم?
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: varchandi ، r.bazargan
بچه ها همین حالا با KCCتماس گرفتم و گفتن که پروسس پرونده من تموم شده. اما مصاحبم تو فوریه نخواهد بود و محتمل ترین زمان همونطور که دوستان هم گفته بودن تو مارچ خواهد بود. هورررررررررررررا به افتخار به همه منتظران مثل خودم
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: miyu ، parsa yavari ، r.bazargan ، soruosh
دوست عزیز من امضاتو نمی بینم میشه کیس نامبر و تاریخ ارسال فرمتو بگی?
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان:
با توجه به اینکه من دو ماه زودتر کارنت شدم اما یک ماه دیرتر فرممو فرستادم نسبت به شما که الان به کی سی سی تماس گرفتی مممکنه مارس مصاحبم باشه?
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان:
(2014-12-15 ساعت 17:56)neda733 نوشته:  با توجه به اینکه من دو ماه زودتر کارنت شدم اما یک ماه دیرتر فرممو فرستادم نسبت به شما که الان به کی سی سی تماس گرفتی مممکنه مارس مصاحبم باشه?
نمی دونم دلیل دیر اومدن نامه دومم تون چیه. اما من 4 آگست فرستادم و دوباره 1 نوامبر هم آپدیتش کردم نه آنلاک. حالا که زنگ زدم در مورد وضعیت پروندم و تاریخ احتمالی مصاحبم پرسیدم و خانمه گفت که رسیدگی به پرونده شما به تازگی تموم شده اما مصاحبه تون به احتمال زیاد میوفته تو مارچ بعدشم ادامه داد که شما میتونین ماه آینده دوباره سایت رو برای نامه دوم چک کنین.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: r.bazargan
مگه KCC بازه؟ امروز تعطيله امريكا. من زنگ زدم كسي جواب نداد.

◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، mfte.teacher ، r.bazargan
(2014-12-15 ساعت 18:30)2015reza نوشته:  مگه KCC بازه؟ امروز تعطيله امريكا. من زنگ زدم كسي جواب نداد.

احتمالا دیر زنگ زدین. من 4.30 زنگ زدم

تشکر کنندگان:
(2014-12-15 ساعت 16:39)mayakml نوشته:  سلام من تاریخ مصاحبم 4فوریه آنکاراست . کسی هست که تاریخ مصاحبش همین حدودا باشه کارارو باهم پیگیری کنیم؟!!!
من فرمم و شهریور پر کردم و فرستادم الان سه روزه نامه دومم اومده. شماره کیسم **32 هست
Mayakml, ميشه تاريخ ارسال فرمتونو به ميلادي بگين. حداقل نيمه ماه ميلادي لطفا.

◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان:
دوستاني كه تاريخ مصاحبه بين ٨ تا ١٣ فوريه دارن پيام خصىوصي بدن
کیس نامبر: 2015AS00003XXX - تاریخ رویت قبولی: 1 May - کنسولگری: آنکارا - ارسال فرمهای سری اول: 01 JUN - کارنت شدن کیس: DEC 2014 - مصاحبه: February, 2015 - دریافت ویزا: یکضرب - ورود به آمریکا: May 26 2015 - دریافت گرین کارت: ---- .
خوب دوستان ما هم دل به دریا زدیم و بعد از نیومدن نامه دوم زنگ زدیم کی سی سی ! Smile
یه پیرزن محجوب جواب ما رو داد! گفت چرا دیر ارسال کردی باید می میفرستادی فرمتو گفتم من یه ماه دیر یادم افتاد چک کنم !
به من گفت هر انلاکی باعث میشه که پروسس مجدد بشه ! و میتونه تعویق بندازه زمان مصاحبه رو ..... .
ولی الان پروسست تموم شده و احتمالا نامه ات میاد ! وسط های ژانویه چک کن نام ات رو .

دوستان 2016 ای که قبول میشین و سریع میاین اینجا اطلاعات کسب کنید برادر و خواهر قبول شده من! روز اول فرمتون رو بفرسید که مثل ما سال اولی ها به پته مته نیوفتید واسه نامه دوم!
تشکر کنندگان: mehdiii82 ، m.ghoreishi ، parsa yavari ، miyu ، r.bazargan
خدا رو شکر رضا جان!
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان: HERMES7
شما انلاک هم داشتی?
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان: ajab1
(2014-12-15 ساعت 19:13)mayakml نوشته:  
(2014-12-15 ساعت 16:39)mayakml نوشته:  سلام من تاریخ مصاحبم 4فوریه آنکاراست . کسی هست که تاریخ مصاحبش همین حدودا باشه کارارو باهم پیگیری کنیم؟!!!
من فرمم و شهریور پر کردم و فرستادم الان سه روزه نامه دومم اومده. شماره کیسم **32 هست

چقدر عجييب!!!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان