کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-04-30 ساعت 10:54)sarasara1 نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 09:45)M.d نوشته:  سلام. ما كه دانشجو هستيم و معافيت تحصيلي داريم به جاي كارت پايان خدمت نياز داره از نظام وظيفه گواهي معافيت بگيريم واسه مدارك مصاحبه(البته اگر بدهند)يا نه همون گواهي اشتغال به تحصيل كافيه ببرم ؟؟؟

شما گواهی اشتغال به تحصیل + کارت دانشجویی + اون ۱۵ میلیون وثیقه ای که میگذارید رو موقع پر کردن فیش ، خوش خط پر کنید و یه نسخه اصلی فیش که مخصوص واریز کنندس (مبلغ و نام نظام وظیفه که برای اونجا واریز کردین رو داشته باشه ) همه رو ترجمه کنید همراه اصلشون ببرید ، این ۳ تا برای شما معادل پایان خدمت هست ، اینم منبع که خیالتون راحت باشه
من فقط کپی فیش را دارم کارت دانشجویی هم که ندارم پس همون ترچمه گواهی تحصیلی و تدجمه فیش را ببرم کافیه؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: asher ، p00ya2001
(2015-05-01 ساعت 01:34)M.d نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 09:45)M.d نوشته:  سلام. ما كه دانشجو هستيم و معافيت تحصيلي داريم به جاي كارت پايان خدمت نياز داره از نظام وظيفه گواهي معافيت بگيريم واسه مدارك مصاحبه(البته اگر بدهند)يا نه همون گواهي اشتغال به تحصيل كافيه ببرم ؟؟؟

شما گواهی اشتغال به تحصیل + کارت دانشجویی + اون ۱۵ میلیون وثیقه ای که میگذارید رو موقع پر کردن فیش ، خوش خط پر کنید و یه نسخه اصلی فیش که مخصوص واریز کنندس (مبلغ و نام نظام وظیفه که برای اونجا واریز کردین رو داشته باشه ) همه رو ترجمه کنید همراه اصلشون ببرید ، این ۳ تا برای شما معادل پایان خدمت هست ، اینم منبع که خیالتون راحت باشه
من فقط کپی فیش را دارم کارت دانشجویی هم که ندارم پس همون ترچمه گواهی تحصیلی و تدجمه فیش را ببرم کافیه؟
بله ، یه چیز رسمی باید باشه که نشون بده شما دانشجو هستید ،و فیش هم که نشون میده خروجتون قانونی بوده، راستی چرا کارت دانشجویی ندارید ؟ مگه میشه ؟
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: M.d
(2015-05-01 ساعت 13:24)sarasara1 نوشته:  

بله ، یه چیز رسمی باید باشه که نشون بده شما دانشجو هستید ،و فیش هم که نشون میده خروجتون قانونی بوده، راستی چرا کارت دانشجویی ندارید ؟ مگه میشه ؟

ممنون،دنبالش نرفتم، دانشگاه هم هيچوقت اعلام نكرد واسه كارت دانشجويي
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:
دوستان کسی از این واچرها استفاده کرده.تو سایت زده پارک وایلد وادی +سافاری +اکواریوم +مونوریل + behind the scene + کروز کاپیتان جک و پنج رستوران و کافه
شهر: دبی

قیمت واچر: 158000 تومان
.جالبه ولی غیر واقعی به نظر میاد.
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، lottory2015 ، Memolk
(2015-05-01 ساعت 18:09)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  دوستان کسی از این واچرها استفاده کرده.تو سایت زده پارک وایلد وادی +سافاری +اکواریوم +مونوریل + behind the scene + کروز کاپیتان جک و پنج رستوران و کافه

این واچر رو کی ارایه کرده تو اژانس ؟
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-05-01 ساعت 15:20)M.d نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 13:24)sarasara1 نوشته:  

ممنون،دنبالش نرفتم، دانشگاه هم هيچوقت اعلام نكرد واسه كارت دانشجويي
اوکی ، خیلی مهم نیست ، دقت کنید که تو همون گواهی اشتغال اطلاعات خودتون کامل باشه و بگید کد ملی رو بزنن توش چون کد تو پاستون هم هست، و اینکه تا میتونید نامه رو جدید بگیرید، ایشالا به احتمال خیلی زیاد یه ضرب میگیرید ، معمولا به دانشجو ها یه ضرب میدن ، پس خیلی راحت بدون استرس برید چند تا سوال رو جواب بدید و ویزا رو بگیرید، موفق باشید .
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: M.d
(2015-04-30 ساعت 06:33)Aghaman نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 01:15)endeavour نوشته:  دوستان عزیزی که ابوظبی تشریف بردن...یه سوال.....همسرم دو سال پیش از کار در اومد آیا احتیاجه سابقه بیمه بگیرم و ترجمش رو ببرم برا مصاحبه؟

سلام
نه سابقه ی بیمه اصلا لازم نیست
اگر دوست دارید سابقه ی کار و رزومه همراهتان باشد ضرری ندارد که آنهم 99/9 درصد نیازی ندارد ( البته سابقه ی کار را عرض میکنم نیازی ندارند - رزومه پیشنهاد میشود همراهتان باشد)
ولی قطعا سابقه ی بیمه را لازم ندارند
موفق باشید

ببخشید رزومه من که برنده اصلی نیستم هم مهمه ؟
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-04-30 ساعت 15:32)powermohsen نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 06:57)قصه گو نوشته:  دوستاني كه تشريف ميبريد دوبي، تا ميتونيد KFC و مك دونالد و پيتزا هات و هر چي فست فود معروفه بريد كه ديگه اينجا به اون گيفيت و مزه گيرتون نمياد.

اگر قبل از رفتن به ابوظبی یا دبی voucher تهیه کنید خیلی ارزونتر میشه که اونو از سایت های ebay وخرید دلاری میتونید انجام بدید واگر هم بخوایید ریالی بخرید از سایت http://entertainer.ir/default.aspx
میتونید بخرید که البته هم محدوده وهم کمی گرونتر در میاد ,ولی اختلاف زیادی تو هزینه های تفریح و غذا ایجاد میکنه

دوستان لینکشو گذاشتن.اگر تجربه ای از استفاده واچر دارید بگید قبل رفتن ماهم استفاده کنیم
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان:
دوستان ببخشید پرواز ما 10 و نیم صبحه به نظر شما 4 و نیم عصر میتونیم nmc باشیم؟
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-05-01 ساعت 21:36)endeavour نوشته:  دوستان ببخشید پرواز ما 10 و نیم صبحه به نظر شما 4 و نیم عصر میتونیم nmc باشیم؟
من ۱۱:۴۰بود پروازم و تا هتلم با مترو رفتم
۱۶:۳۰ nmc بودم
یه قانونی هست ب نام پارکینسون :
میگه کار همونقد زمان میبره ک وخت دارید [emoji23]
یعنی اگه شما بخاید چهارونیم nmc باشید هستید[emoji16]
موفق باشید

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: endeavour ، M.d ، khalilkhah ، Memolk
(2015-05-01 ساعت 18:09)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  دوستان کسی از این واچرها استفاده کرده.تو سایت زده پارک وایلد وادی +سافاری +اکواریوم +مونوریل + behind the scene + کروز کاپیتان جک و پنج رستوران و کافه

شما باید یک واچر بخرید ویک بلیط در دبی و در نتیجه قیمت برای دو نفر = قیمت واجر+قیمت یک بلیط ---اما توصیه میکنم راهنمای استفاده از ووچر که در سایت هست کامل مطالعه کنید و اگر کسی تجربه شخصی در این مورد داره لطفا بنویسه اما من خودم دوازده روز اینده میتونم اطلاعات مبتنی بر تجربه رو خدمتتون بگمBig Grin
Smileشماره کیس :2015AS 000047xx تاریخ رویت قبولی :1 می
: آنکارا تعداد افراد :4 ارسال فرمهای سری اول :20 June
درخواست 16sep -: unlock، تاریخ reopen : بیست و دوم sep
کارنت شدن : 11,march
انتقال توسط kcc از آنکارا به ابوظبی
اول می--نصفه-نیمه -َAP--آپدیت ها 5 می همگی-ارسال ایمیل 31می--
آپدیت 1و2 جون همگی -3 جون نفرAP خورده ها-- 6 jun نفر اصلی
10 AUg همگی-----15 AUg نفر منتظر.16و18همگی(روز تحویل پاسپورت به سفارت)اما ابوظبی همچنان ماه جون گیر کرده واپ نمی شه

تشکر کنندگان:
(2015-05-01 ساعت 20:57)endeavour نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 06:33)Aghaman نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 01:15)endeavour نوشته:  دوستان عزیزی که ابوظبی تشریف بردن...یه سوال.....همسرم دو سال پیش از کار در اومد آیا احتیاجه سابقه بیمه بگیرم و ترجمش رو ببرم برا مصاحبه؟

سلام
نه سابقه ی بیمه اصلا لازم نیست
اگر دوست دارید سابقه ی کار و رزومه همراهتان باشد ضرری ندارد که آنهم 99/9 درصد نیازی ندارد ( البته سابقه ی کار را عرض میکنم نیازی ندارند - رزومه پیشنهاد میشود همراهتان باشد)
ولی قطعا سابقه ی بیمه را لازم ندارند
موفق باشید

ببخشید رزومه من که برنده اصلی نیستم هم مهمه ؟
قاعدتا نباید مهم باشه ولی اگر شغل مهم و خاصی دارید ببرید ضرر ندارد
اگر تحصیلات خیلی بالایی هم دارید بردنش بهتر از نبردنشه ولی در غیر این صورت نیازی نیست
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: endeavour ، Memolk
سلام فردا میخواستم بلیط دبی بخرم اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم:

یک بچه ۷ ساله دارم
با توجه به اینکه روز یکشنبه مصاحبه داریم اگه چهارشنبه هفته قبلش ساعت ۴ بعدازظهر nmc ابوظبی باشیم خوبه؟ وقت کم نمیاریم؟

به nmc ابوظبی زنگ زدم گفت ۱۵ می به بعد برای جون وقت میدیم از طرفی میخواستم زودتر برای بلیط و هتل اقدام کنم ممنونم
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-05-02 ساعت 14:06)azad229 نوشته:  سلام فردا میخواستم بلیط دبی بخرم اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم:

یک بچه ۷ ساله دارم
با توجه به اینکه روز یکشنبه مصاحبه داریم اگه چهارشنبه هفته قبلش ساعت ۴ بعدازظهر nmc ابوظبی باشیم خوبه؟ وقت کم نمیاریم؟

به nmc ابوظبی زنگ زدم گفت ۱۵ می به بعد برای جون وقت میدیم از طرفی میخواستم زودتر برای بلیط و هتل اقدام کنم ممنونم
سلام
خوب است، فقط بپرسید از nmc ابوظبی که ساعت 4 پزشک برای معاینات سفارت هست یا نه
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-05-02 ساعت 16:22)ajab1 نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 14:06)azad229 نوشته:  سلام فردا میخواستم بلیط دبی بخرم اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم:

یک بچه ۷ ساله دارم

سلام
خوب است، فقط بپرسید از nmc ابوظبی که ساعت 4 پزشک برای معاینات سفارت هست یا نه
ممنون ، پس با وجود بچه چهارشنبه برم مدیکال تا شنبه هفته بعد جوابها را میگیریم و یکشنبه صبح هم میریم مصاحبه. خیالم راحت شد
باید زنگ بزنم ببینم عصر ها هم nmc ابوظبی معاینه سفارت انجام میده یا نه؟ کسی تجربه نداره
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان