کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-04-28 ساعت 20:10)azad229 نوشته:  اگه تو رزومه مقاله ننویسیم میشه؟
اگه مقالتون تو گروه بین المللی تایید شده بنویسید چون قطعا اونا امارشو دارن!
تشکر کنندگان: storagemeter
سلام .ما كه دانشجو هستيم و معافيت تحصيلي داريم به جاي كارت پايان خدمت نياز داره از نظام وظيفه گواهي معافيت تحصيلي (البته اگر بدهند)بگيريم واسه مدارك مصاحبه يا همون گواهي اشتغال به تحصيل كافيه ؟؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:
گواهي اشتغال به تحصيل كافيه و تا جایی که میدونم نظام وظیفه بهتون چیزی نمیده. آفیسر ابوظبی به این مسائل کاملا آشناست.

(2015-04-30 ساعت 06:57)قصه گو نوشته:  دوستاني كه تشريف ميبريد دوبي، تا ميتونيد KFC و مك دونالد و پيتزا هات و هر چي فست فود معروفه بريد كه ديگه اينجا به اون گيفيت و مزه گيرتون نمياد.

سابوی سابوی سابویBig Grin
پیزا هات دبی خیلی افتضاح بود البته . از این ادویه ها که عرب ها دوست دارند توش میریزن به مذاق ما که اصلا خوش نیومد. ترکیه عالی بود.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، M.d ، storagemeter ، قصه گو ، Memolk
سلام. ما كه دانشجو هستيم و معافيت تحصيلي داريم به جاي كارت پايان خدمت نياز داره از نظام وظيفه گواهي معافيت بگيريم واسه مدارك مصاحبه(البته اگر بدهند)يا نه همون گواهي اشتغال به تحصيل كافيه ببرم ؟؟؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:
(2015-04-30 ساعت 09:37)behdadK نوشته:  گواهي اشتغال به تحصيل كافيه و تا جایی که میدونم نظام وظیفه بهتون چیزی نمیده. آفیسر ابوظبی به این مسائل کاملا آشناست.

(2015-04-30 ساعت 06:57)قصه گو نوشته:  دوستاني كه تشريف ميبريد دوبي، تا ميتونيد KFC و مك دونالد و پيتزا هات و هر چي فست فود معروفه بريد كه ديگه اينجا به اون گيفيت و مزه گيرتون نمياد.

سابوی سابوی سابویBig Grin
پیزا هات دبی خیلی افتضاح بود البته . از این ادویه ها که عرب ها دوست دارند توش میریزن به مذاق ما که اصلا خوش نیومد. ترکیه عالی بود.

ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-04-30 ساعت 09:45)M.d نوشته:  سلام. ما كه دانشجو هستيم و معافيت تحصيلي داريم به جاي كارت پايان خدمت نياز داره از نظام وظيفه گواهي معافيت بگيريم واسه مدارك مصاحبه(البته اگر بدهند)يا نه همون گواهي اشتغال به تحصيل كافيه ببرم ؟؟؟

شما گواهی اشتغال به تحصیل + کارت دانشجویی + اون ۱۵ میلیون وثیقه ای که میگذارید رو موقع پر کردن فیش ، خوش خط پر کنید و یه نسخه اصلی فیش که مخصوص واریز کنندس (مبلغ و نام نظام وظیفه که برای اونجا واریز کردین رو داشته باشه ) همه رو ترجمه کنید همراه اصلشون ببرید ، این ۳ تا برای شما معادل پایان خدمت هست ، اینم منبع که خیالتون راحت باشه
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: behdadK ، asher ، M.d
سلام من امروز مصاحبه داشتم

متاسفانه چک خوردم
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان: asher ، behdadK ، khalilkhah ، p00ya2001 ، قصه گو ، Memolk

اگر قبل از رفتن به ابوظبی یا دبی voucher تهیه کنید خیلی ارزونتر میشه که اونو از سایت های ebay وخرید دلاری میتونید انجام بدید واگر هم بخوایید ریالی بخرید از سایت http://entertainer.ir/default.aspx
میتونید بخرید که البته هم محدوده وهم کمی گرونتر در میاد ,ولی اختلاف زیادی تو هزینه های تفریح و غذا ایجاد میکنه
Smileشماره کیس :2015AS 000047xx تاریخ رویت قبولی :1 می
: آنکارا تعداد افراد :4 ارسال فرمهای سری اول :20 June
درخواست 16sep -: unlock، تاریخ reopen : بیست و دوم sep
کارنت شدن : 11,march
انتقال توسط kcc از آنکارا به ابوظبی
اول می--نصفه-نیمه -َAP--آپدیت ها 5 می همگی-ارسال ایمیل 31می--
آپدیت 1و2 جون همگی -3 جون نفرAP خورده ها-- 6 jun نفر اصلی
10 AUg همگی-----15 AUg نفر منتظر.16و18همگی(روز تحویل پاسپورت به سفارت)اما ابوظبی همچنان ماه جون گیر کرده واپ نمی شه

تشکر کنندگان: mehdi1989 ، feidom30 ، قصه گو
(2015-04-29 ساعت 13:45)behdadK نوشته:  قسمت دوم سفرنامه که دریافت ویزا بود رو گذاشتم . اگر کم و کسری داره بگید کاملش کنم. البته سفر ما یکروزه بود و بعدش ویزا رو پیکاپ کردیم. تصمیمی که الزاما برای همه درست نیست.بسته به شرایط نفرات، زمان باقیمانده از مدیکال و ریسک پذیری و حساسیت در برابر هزینه داره.

راستی یک سیم کارت اتصالات (میکروسیم) بدون شارژ (45 درهم) و دو تا کارت نول که هر کدوم حدود 2 درهم داخلشون شارژ هست (7 درهم هر کدوم قیمت دارنBig Grin) به صورت بسیار اکازیون فروخته میشه. هم حیفه که باطل بشن هم یه قرون دوزار هم دست ما باشه میدیمش واسه شیرینی Big Grin واسه یه خانم دکتری بوده میرفته باهاش ویزا میگرفته و بر میگشته.Wink

خوبیش اینه که بیخودی بعد از فرودگاه تو صف اتصالات نمیمونین و سیم کارت رو میندازین گوشی و تمام. البته اعتبار نداره که یه بقالی یا از همون باجه های فرودگاه بدون صف میتونین اعتبار بخرین Big Grin

اگر تهران بودم ندید ازت می خریدم, راستی توی سفرنامه نوشتی تا از فرودگاه بیرون آمدی داخل تاکسی مبایلت روشن شد, مگه نمی گن 3 ساعت زمان می بره تا فعال شه
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
(2015-04-30 ساعت 15:32)powermohsen نوشته:  

اگر قبل از رفتن به ابوظبی یا دبی voucher تهیه کنید خیلی ارزونتر میشه که اونو از سایت های ebay وخرید دلاری میتونید انجام بدید واگر هم بخوایید ریالی بخرید از سایت http://entertainer.ir/default.aspx
میتونید بخرید که البته هم محدوده وهم کمی گرونتر در میاد ,ولی اختلاف زیادی تو هزینه های تفریح و غذا ایجاد میکنه

ما تو فرودگاه ابوظبى موقع ورود كه پول چنج كرديم يه دفترچه ووچر البته مال ابوظبى بهمون اشانتيون دادن Big Grin
تخفيف پارك آبى ، برگركينگ، فرايديز، چيليز، ...... همه اينا توش بود
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، قصه گو ، Memolk
بچه هايى كه دبى اقامت ميكنين
تو سفارت تعدادى ايرانى با تاكسي خطى اومده بودن
تو bur Dubai ايستگاه خطى دبى-ابوظبى هست نفرى ٥٠ درهم
تو ايستگاه ابن بطوطه ايستگاه خطى دبى-ابوظبى هست نفرى ٤٠ درهم
يه آقا با اولى اومده بود يه خانم هم با دومى
برگشت هم گفتن همونجا كه پياده شديم ميريم سوار ميشيم (فكر كنم همون ايستگاه كه اتوبوسهاى ابوظبى ميرن دبى روبروى alwahda mall كه خيلى هم اين مركز خريد مورد علاقه پسر من بود Big Grin )
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: feidom30 ، p00ya2001 ، قصه گو ، Memolk
دوستان کسی هتل خوب می شناسه توی دبی معرفی کنه با خانمم می خوام برم
نوع کیس :cr1
اقدام اولیه : اپریل 2014
اپرو : دسامبر 2014
دریافت کیس نامبر : feb 2015 ابوظبی
ارسال مدارک به March 2015: Nvc
تکمیل مدارک و نامه مصاحبه هر دو باهم = اپریل 2015
مصاحبه : نیمه دوم may 2015
كلير : 2015 sep 28
تشکر کنندگان:
(2015-04-30 ساعت 15:49)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 13:45)behdadK نوشته:  قسمت دوم سفرنامه که دریافت ویزا بود رو گذاشتم . اگر کم و کسری داره بگید کاملش کنم. البته سفر ما یکروزه بود و بعدش ویزا رو پیکاپ کردیم. تصمیمی که الزاما برای همه درست نیست.بسته به شرایط نفرات، زمان باقیمانده از مدیکال و ریسک پذیری و حساسیت در برابر هزینه داره.

راستی یک سیم کارت اتصالات (میکروسیم) بدون شارژ (45 درهم) و دو تا کارت نول که هر کدوم حدود 2 درهم داخلشون شارژ هست (7 درهم هر کدوم قیمت دارنBig Grin) به صورت بسیار اکازیون فروخته میشه. هم حیفه که باطل بشن هم یه قرون دوزار هم دست ما باشه میدیمش واسه شیرینی Big Grin واسه یه خانم دکتری بوده میرفته باهاش ویزا میگرفته و بر میگشته.Wink

خوبیش اینه که بیخودی بعد از فرودگاه تو صف اتصالات نمیمونین و سیم کارت رو میندازین گوشی و تمام. البته اعتبار نداره که یه بقالی یا از همون باجه های فرودگاه بدون صف میتونین اعتبار بخرین Big Grin

اگر تهران بودم ندید ازت می خریدم, راستی توی سفرنامه نوشتی تا از فرودگاه بیرون آمدی داخل تاکسی مبایلت روشن شد, مگه نمی گن 3 ساعت زمان می بره تا فعال شه

خریدم آدرس بده بیام بگیرم که عازم هستم
Smileشماره کیس :2015AS 000047xx تاریخ رویت قبولی :1 می
: آنکارا تعداد افراد :4 ارسال فرمهای سری اول :20 June
درخواست 16sep -: unlock، تاریخ reopen : بیست و دوم sep
کارنت شدن : 11,march
انتقال توسط kcc از آنکارا به ابوظبی
اول می--نصفه-نیمه -َAP--آپدیت ها 5 می همگی-ارسال ایمیل 31می--
آپدیت 1و2 جون همگی -3 جون نفرAP خورده ها-- 6 jun نفر اصلی
10 AUg همگی-----15 AUg نفر منتظر.16و18همگی(روز تحویل پاسپورت به سفارت)اما ابوظبی همچنان ماه جون گیر کرده واپ نمی شه

تشکر کنندگان:
(2015-04-30 ساعت 15:49)khalilkhah نوشته:  

من سیم کارت رو 3 ماه قبلش خریده بودم و دفعه قبل فعال شده بود.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
(2015-04-05 ساعت 21:42)azad229 نوشته:  
(2015-04-03 ساعت 22:59)matrix84 نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 23:01)lotttery2015 نوشته:  سلام برا سفر به دوبی چند تا نکته :
1- بهتره سیم کارت در دوبی بگیرین من نگرفتم پشیمون شدم فقط یه چند تا تماس کوچولو با رومینگ گرفتم 80 تومن قبض برام اومده تازه هزینه های اینترنت جدا که به هتل دادم سیم کارت بگیرین برا اینترنت میتونید از پلن های نامحدود روزانه بقیمت 5 درهم استفاده کنید .
2- بهتره هتل رو در محدوده دیره بگیرین چون دسترسی به اکثر جاها دارین و دور و برتون همه چی هست . حتما هتل رو در سایت های مختلف از قبیل ریت هتل و نظرات افرادی که استفاده کردن چک کنید مثل Tripadvisor . booking . hotels و ...
3- کارت نول نقره ای جهت استفاده مترو و اتوبوس . 25 درهمه که 6 درهمش هزینه کارت بقیه شارژ خود کارته
4- اگه لازم شد پول چنج کنید در فرودگاه انجام ندین نرخش پایینه 3.61 هست من تو ایستگاه مترو انجام دادم 3.64 البته نرخ واقعیش 3.65 هست ( دلار به درهم )
5- برا خرید سوغاتی بنظرم فری شاپ تو فرودگاه بد نباشه من ادکلن خریدم قیمتش خوب بود البته بهتره وقتی خواستین برگردین خرید کنین
6- برای رفتن به ابوظبی اگه واقعا هزینه ها براتون مهمه میتونید از اتوبوس استفاده کنید چون با این ترنسفرهایی که هستن صبح زود میان دنبالتون و ساعت حدود 6:30 میرسونتتون که باید حدود یک ساعت منتظر باشید تا در سفارت رو باز کنن که عملا با کسایی که 8 میان فرق زیادی ندارین .
7- تاکسی های اونجا همه دربستی هستن یعنی اگه کسی سوار باشهایوایدیگه ای رو تو مسیر سوار نمیکنن مثل ایران هم نیست هرجا دست بلند کردین بایستن

سلام
دوست عزیز
در مورد مورد شماره 4 میشه بیشتر توضیح بدی ؟
یعنی چی نرخش 3.64 هست ؟
هر 100 دلار چقدر درهم میدن؟
آیا میشه ریال ایران بدیم دلار یا درهم بگیریم ؟ و چقدر میدن ؟
درکل کدوم بصرفه تره ؟ دلار ببریم چینج کنن ؟ یا ریال ببریم ؟ یا درهم ؟

(2015-04-05 ساعت 19:37)Iaccept نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 19:09)varchandi نوشته:  با بهداد موافقم
ببین چی دوست داری اما به شرطی که بلایی که سر لاله آوردن رو سر ما نیارن چون اینجوری هی بین دبی و ابوظبی در رفت و آمد خواهیم بود Big GrinBig GrinBig Grin

آره Big Grin
اون خانمه باحال بوده ، بنده خدآ فکر کرده VIP هستBig Grin، بهش حال دادن از ۶۶۰$ گذشتنBig Grin
روشو برگندونده و گفته اع وآآآآآBig GrinBig GrinBig Grin

۲آ کن ورچاندی جون عاقبت ب خیر بشیم چ با ویزا یه ضرب چه با ویزا دوضرب Rolleyes
با سلام به همه دوستان عزیزم، اصلا از اتوبوس برای رفتن به سفارت استفاده نکنید لطفا چون احتمال داره دیر برسید در ضمن نفر اول با شمایی که ساعت 8میرسید بسیار تفاوت اداره به یه مورد اشاره میکنم اونی که زود میرسه استرس نداره چون سر وقت رسیده و چندین دلیل محکم و عام پسند دیگه یی دارن
تشکر کنندگان: قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان