کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-05-22 ساعت 18:49)zhila1393 نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 13:15)aria802 نوشته:  کسی جدیدا خود ابوظبی نرفته مدیکال ببینم برای بچه اگه سه شنبه عصر برم تا شنبه جوابش امادست که یکشنبه مصاحبه داریم شبش هم بلیط برگشت گرفتم

من مدیکالم دوبی بود ولی قبلش تلفنی با مرکز ابوظبی صحبت کردم نرخشان تقریبا دوبرابر است ولی به نظرم همان روز یا فردا ش جواب میدن مرکز نیو مدیکال دوبی 48 ساعته جواب میده
خانم. ژیلا
یعنی شما تلفنی قیمت گرفتید
آخه همه کساییکه رفتن ابوظبی میگن نرخش با دبی یکی هست
جسارتا به چه شمارهدای زنگ زدین و دقیقا چی ازشون پرسیدین
ممنونم
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2015-05-20 ساعت 00:50)shahin2737 نوشته:  
(2015-05-19 ساعت 21:50)sarasara1 نوشته:  دوستان برای سفر امارات بیمه باید بشیم ؟ واجبه؟ من بلیط و ویزا گرفتم ولی برای بیمه دیگه اقدام نکردم.
حادثه خبر نمیکنه و هزینه درمان بالاست.مثلا اگر خدای نکرده دور از جان همه اپاندیس عود کنه ادم به تهران نمیرسه وباید در جا عمل بشه.ولی باز امارات خوبیش اینه بیمارستان ایرانیان اونجاست.آدرس :خیابان الوصل تقاطع الهدیبیه
راستی چون میخواستم اطمینان کنم یک کمی طول کشید.بیمه درمانی سامان رو میتونید از باجه بانک سامان تو فرودگاه بخرید که تو دفترچه ای که به دوستم داده بودند برای سفرهای زیر یکماه شما رو پوشش درمانی و چند مورد دیگه میکنه.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: sarasara1
(2015-05-22 ساعت 23:11)shahin2737 نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 00:50)shahin2737 نوشته:  
(2015-05-19 ساعت 21:50)sarasara1 نوشته:  دوستان برای سفر امارات بیمه باید بشیم ؟ واجبه؟ من بلیط و ویزا گرفتم ولی برای بیمه دیگه اقدام نکردم.
حادثه خبر نمیکنه و هزینه درمان بالاست.مثلا اگر خدای نکرده دور از جان همه اپاندیس عود کنه ادم به تهران نمیرسه وباید در جا عمل بشه.ولی باز امارات خوبیش اینه بیمارستان ایرانیان اونجاست.آدرس :خیابان الوصل تقاطع الهدیبیه
راستی چون میخواستم اطمینان کنم یک کمی طول کشید.بیمه درمانی سامان رو میتونید از باجه بانک سامان تو فرودگاه بخرید که تو دفترچه ای که به دوستم داده بودند برای سفرهای زیر یکماه شما رو پوشش درمانی و چند مورد دیگه میکنه.
بیمه سامان رو آژانس به همراه بلیط و وچر هتل بهم داد
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Memolk
دوستان توجه داشته باشن که در صرافی ها دلار به درهم چنچ کنن در سوپرمارکت ، بیمارستان و... چنچ نکنن چون نرخی که میدن نسبت به صرافی ها کمتره !
تشکر کنندگان: sarasara1
(2015-05-22 ساعت 22:45)aria802 نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 13:15)aria802 نوشته:  کسی جدیدا خود ابوظبی نرفته مدیکال ببینم برای بچه اگه سه شنبه عصر برم تا شنبه جوابش امادست که یکشنبه مصاحبه داریم شبش هم بلیط برگشت گرفتم

من مدیکالم دوبی بود ولی قبلش تلفنی با مرکز ابوظبی صحبت کردم نرخشان تقریبا دوبرابر است ولی به نظرم همان روز یا فردا ش جواب میدن مرکز نیو مدیکال دوبی 48 ساعته جواب میده
خانم. ژیلا
ممنونم
NMC دبی و ابوظبی دقیقا نرخ یکسان دارند و نرخشون به تازگی یکی شده البته قبلا هم نرخشون 50 درهم با هم تفاوت داشت.
ایشون تشریف بردن پلی کلینیک دزد که در نهایت نرخش دو برابر NMC ابوظبی و دبی هست . اگر همون روز جواب رو میخواهید باز پرداخت 700 درهم و جواب فوری در NMC به صرفه تر از پلی کلینیک هست. البته دوستان میگفتند که برای کودکان تست سل در NMC گرون شده و روزهای خاصی هست و زمانبر که در این مورد و هزینه پلی کلینیک باید چک کنید که ببینید آیا با این شرایط بازهم باید چک کنید که آیا حاضرید پول در حلقوم پلی کلینیک دزد بریزید یا نه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، laleht ، Memolk
(2015-05-22 ساعت 22:45)aria802 نوشته:  

خانم. ژیلا
ممنونم

من یکماه پیش ابوظبی رفتم مدیکال قیمتش با دبی یکی هست 525 درهم بدون واکسن
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: laleht ، Memolk
یکی هزینه مدیکال را به تفکیک بگذاره لطفا
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2015-05-23 ساعت 10:09)aria802 نوشته:  یکی هزینه مدیکال را به تفکیک بگذاره لطفا

آزمایش خون 50 درهم
عکس قفسه سینه نفری 125 درهم
ویزیت دکتر نفری 350 درهم

جمعا 525 درهم البته تا یکماه پیش که من رفتم همین بود

واکسن : متغیر بستگی به واکسن داره که چون ما واکسنی شاملمون نشد هزینه واکسن ها رو نمیدونم
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: laleht ، Memolk ، خانوم دکتر 3
دوستان برای پیگیری کیسمون از سفارت ابوظبی باید به چه آدرسی ایمیل بزنیم؟

آدرس ایمیل سفارت ابوظبی چیه؟Cool
تشکر کنندگان:
(2015-05-23 ساعت 10:14)r.bazargan نوشته:  دوستان برای پیگیری کیسمون از سفارت ابوظبی باید به چه آدرسی ایمیل بزنیم؟

میشه در قسمتی که مشخص شده در آدرسhttp://abudhabi.usembassy.gov/ مسیج گذاشت تا پاسخ بدهند
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2015-05-23 ساعت 10:14)r.bazargan نوشته:  دوستان برای پیگیری کیسمون از سفارت ابوظبی باید به چه آدرسی ایمیل بزنیم؟

abudhabiivo.net
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: r.bazargan
با عرض سلام و تشکر
میتونم بپرسم چه پیگیریهایی را از سایتی که گذاشتین میشه انجام داد
ممنون از لطف شما
(2015-05-23 ساعت 10:41)laleht نوشته:  

abudhabiivo.net
تشکر کنندگان:
(2015-05-24 ساعت 00:39)sa2015 نوشته:  با عرض سلام و تشکر
میتونم بپرسم چه پیگیریهایی را از سایتی که گذاشتین میشه انجام داد
ممنون از لطف شما
(2015-05-23 ساعت 10:41)laleht نوشته:  

abudhabiivo.net
هر گونه پيگيري درباره كيستون بايد فقط از اين سايت باشه وقتى AP ميخورين اين سايت رو آفيسر ميده كه كليرنس شما هم همينجا اعلام ميشه
فقط آپديتها رو از طريق ceac ميتونين مانيتور كنين
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، r.bazargan
سلام دوستان
1.میخواستم بدونم ما که داریم تابستان میریم برا مصاحبه باید واکسن خاصی بزنیم؟
2.عکس 5 در 5 باید با حجاب باشه یا بی حجاب؟
شماره کیس 2015AS66XX - تعداد نفرات کیس 2 -سفارت:آنکارا تغییر یافته به ابوظبی -زمان مصاحبه 6 JULY -صدور ویزا: خودم یک ضرب همسرم کلیرنس
آپدیت ها: 12 جولای - 20 جولای -کلیر: 14آگوست -مقصد: ویرجینیا
تشکر کنندگان:
(2015-05-24 ساعت 08:30)hvac8008 نوشته:  سلام دوستان
۱.میخواستم بدونم ما که داریم تابستان میریم برا مصاحبه باید واکسن خاصی بزنیم؟
۲.عکس ۵ در ۵ باید با حجاب باشه یا بی حجاب؟

نه همون واکسن های معمول به جز آنفولانزا .

هپاتیت B
MMR
TD
آبله مرغان که اونجا براتون میزنن یا اگه گرفتین تست آنتی بادی بدید و نتیجه ارو با خودتون ببرید

برای عکس هم میگن هیچ فرقی نمیکه و تاثیری نداره با حجاب یا بی حجاب
تشکر کنندگان: hvac8008

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان