کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
ده هزار تومان برای بیمه؟ قطعا برای پوشش درمانی نیست (مگه پول چند تا بربریه ) شاید بیمه گم شدن بار طی سفر باشه.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: asher
کسی جدیدا خود ابوظبی نرفته مدیکال ببینم برای بچه اگه سه شنبه عصر برم تا شنبه جوابش امادست که یکشنبه مصاحبه داریم شبش هم بلیط برگشت گرفتم
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
بعد از اومدن نامه ی دوم و مشخص شدن تاریخ مصاحبه چه قدر قبلش اقدام کنیم برای ویزا؟؟؟ که اکسپایر نشه؟ چون ما 10 روز باید باشیم
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
(2015-05-20 ساعت 13:54)Memolk نوشته:  بعد از اومدن نامه ی دوم و مشخص شدن تاریخ مصاحبه چه قدر قبلش اقدام کنیم برای ویزا؟؟؟ که اکسپایر نشه؟ چون ما ۱۰ روز باید باشیم

20 روز قبل از مصاحبه اقدام کنید خوبه چون ویزا دو ماه اعتبار داره.و اگه احتمال AP میدید بلیط رو چارتری بگیرید و اگر احتمال یک ضرب میدین اصلا اونجا بخرین.....من اونجا خریدم
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: Memolk ، mehdi1989 ، shahin2737
ایا با فرزند 13 ساله روز شنبه مدیکال برویم روز دوشنبه شب جواب اماده است تا سه شنبه صبح سفارت باشیم؟ نگران تاریخ جدیدی هستم که از 5 می اعمال می شود.
تشکر کنندگان:
(2015-05-20 ساعت 22:04)nora-nora نوشته:  ایا با فرزند 13 ساله روز شنبه مدیکال برویم روز دوشنبه شب جواب اماده است تا سه شنبه صبح سفارت باشیم؟ نگران تاریخ جدیدی هستم که از ۵ می اعمال می شود.

با اطلاعی که من گرفتم با خوندن مطالبی که دوستان گذاشتن ابوظبی 4 روزه و دبی 5 روزه جواب تست سل بچه ها را می ده...
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

تشکر کنندگان: nora-nora
خوب نامه ی دوم ما هم اومد و دیگه واقعا به این تایپیک نقل مکان کردیم...البته من همه ی صفحات را خوندم...من هم با توجه به تجربه ی دوستان هتل و ویزا و بلیط را از الی گشت تهیه می کنم فعلا که خیلی وقت دارم...حدود دو ماه دیگه مصاحبه داریم...و یه فسقلی 2 سال و 8 ماهه داریم که باید 5 روز هم برای جواب آزمایشش در نظر بگیریم.
فقط اینکه من می تونم بلیط برگشت را یجوری بگیرم که تاریخش باز باشه و بشه تغییرش داد؟ اگر یه ضرب نگیریم همون روز بشه برگشت؟

تشکر کنندگان: shahin2737 ، khalilkhah
(2015-05-21 ساعت 00:02)Memolk نوشته:  خوب نامه ی دوم ما هم اومد و دیگه واقعا به این تایپیک نقل مکان کردیم...البته من همه ی صفحات را خوندم...من هم با توجه به تجربه ی دوستان هتل و ویزا و بلیط را از الی گشت تهیه می کنم فعلا که خیلی وقت دارم...حدود دو ماه دیگه مصاحبه داریم...و یه فسقلی ۲ سال و ۸ ماهه داریم که باید ۵ روز هم برای جواب آزمایشش در نظر بگیریم.
فقط اینکه من می تونم بلیط برگشت را یجوری بگیرم که تاریخش باز باشه و بشه تغییرش داد؟ اگر یه ضرب نگیریم همون روز بشه برگشت؟

دوست من
سلام و تبریک بابت نامه دوم
بلیط ماهان رو میتونید تغییر بدین فکر کنم هزینه ای نزدیک 50 تا 60 درهم برای تغییر تاریخ میگیرن
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Memolk
تست سل را فقط سه شنبه و شنبه می گیرن؟
مصاحبه ی ما سه شنبه هستش...با توجه به اینکه پسرم هم باید تست سل بده و جوابش 5 روز بعد آماده می شه من چند شنبه بلیط بگیرم بهتره؟
بلیط 648000 تومان ماهان قیمتش خوبه؟ یا پایین تر هم ممکنه گیرم بیاد؟
بعد چرا رفت خالی تقریبا همین قیمت در میاد یعنی اگر بخوایم رفت را الان بگیریم و برگشت را بعدا دو برابر این قیمتی می شه که الان می شه هر دوش را با هم اوکی کرد؟
من اگر احتمال یه ضرب بدم چون روز مصاحبه 3 شنبه هستش برای پنجشنبه شب بلیط برگشت بگیرم خوبه؟ چون سفارت جمعه و شنبه تعطیله دو روز برای دریافت ویزا حوبه؟؟؟

تشکر کنندگان:
(2015-05-21 ساعت 12:41)Memolk نوشته:  تست سل را فقط سه شنبه و شنبه می گیرن؟
مصاحبه ی ما سه شنبه هستش...با توجه به اینکه پسرم هم باید تست سل بده و جوابش ۵ روز بعد آماده می شه من چند شنبه بلیط بگیرم بهتره؟
و یه سوال دیگه بلیط 648000 تومان ماهان قیمتش خوبه؟ یا پایین تر هم ممکنه گیرم بیاد؟
بعد چرا رفت خالی تقریبا همین قیمت در میاد یعنی اگر بخوایم رفت را الان بگیریم و برگشت را بعدا دو برابر این قیمتی می شه که الان می شه هر دوش را با هم اوکی کرد؟

سوال کنید رفت و برگشت چنده؟من برگشت نخریدم و همونجا تو دوبی برگشت خریدم. ماهان نفری 490 تومان تقریبا....پروازشم تقریبا صندلی ها نصف خالی بود......ما سه شنبه بعدازظهر nmc بودیم و مصاحبه ما یکشنبه صبح بود و جواب ما شنبه اومد ولی مال بچه رو نامه داد دکتر ببرم سفارت که یکشنبه غروب حاضر میشد موردی نبود...میتونین زنگ بزنیین nmc سوال کنید در مورد تست سل البته اگه لهجه شون رو متوجه بشین چی میگن
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
(2015-05-21 ساعت 14:02)endeavour نوشته:  
مصاحبه ی ما سه شنبه هستش...با توجه به اینکه پسرم هم باید تست سل بده و جوابش ۵ روز بعد آماده می شه من چند شنبه بلیط بگیرم بهتره؟
و یه سوال دیگه بلیط 648000 تومان ماهان قیمتش خوبه؟ یا پایین تر هم ممکنه گیرم بیاد؟

سوال کنید رفت و برگشت چنده؟من برگشت نخریدم و همونجا تو دوبی برگشت خریدم. ماهان نفری 490 تومان تقریبا....پروازشم تقریبا صندلی ها نصف خالی بود......ما سه شنبه بعدازظهر nmc بودیم و مصاحبه ما یکشنبه صبح بود و جواب ما شنبه اومد ولی مال بچه رو نامه داد دکتر ببرم سفارت که یکشنبه غروب حاضر میشد موردی نبود...میتونین زنگ بزنیین nmc سوال کنید در مورد تست سل البته اگه لهجه شون رو متوجه بشین چی میگن

ممنون پس من یه روز زودتر میرم چو خونده بودم که برای شما جواب آماده نشده بود به هر حال دوباره باید ببریم سفارت با این حال فرقی نمی کنه ...پس من دوشنبه می رم و اگر هم لازم شد که بمونم بیشتر همونجا بلیطم را عوض می کنم.

تشکر کنندگان: endeavour
(2015-05-21 ساعت 14:24)Memolk نوشته:  

ممنون پس من یه روز زودتر میرم چو خونده بودم که برای شما جواب آماده نشده بود به هر حال دوباره باید ببریم سفارت با این حال فرقی نمی کنه ...پس من دوشنبه می رم و اگر هم لازم شد که بمونم بیشتر همونجا بلیطم را عوض می کنم.
سلام.
با توجه به اینکه توی دوبی تست سل فقط تو دو روز هفته انجام میشه, یک روز زودتر رفتن اگه به یکی از این دو روز نخوره که فرقی نداره. چرا اینجوریش کردن اخه؟
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
(2015-05-21 ساعت 18:09)areb1356 نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 14:24)Memolk نوشته:  

سلام.
با توجه به اینکه توی دوبی تست سل فقط تو دو روز هفته انجام میشه, یک روز زودتر رفتن اگه به یکی از این دو روز نخوره که فرقی نداره. چرا اینجوریش کردن اخه؟

بله یخورده پیچیده شد ولی من چون پسرم کوچیکه و بدقلق ترجیح می دم دوشنبه با خیال راحت جاگیر بشیم و استراحت کنیم بعد سه شنبه صبح NMC باشیم...اینجوری استرس ندارم

تشکر کنندگان: laleht ، nora-nora
دوستانی که دبی اقامت داشتن و برای مصاحبه رفتن ابوظبی ، برای خرجای روز مره خرید و اینا که دیگه به دلار احتیاجی نداریم ، یعنی من فقط 330 تا دلار بگیرم برای مصاحبه کافیه دیگه ، بقیه رو درهم بگیرم .
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان:
نیاز دیگه ای به دلار ندارید.اما ما 1000 دلار هم به عنوان نیاز ضروری مثل واکسنو و... بردیم که نیازی به چنجش نشد و درهم به اندازه بود یا بهتر بگم هرچی درهم باشه تهشو در میارین.انشالا اگر هم یکضرب شدین که دلاره بازهم به کارتون میاد.سفر خوبی داشته باشید
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: mojgan m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان