کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-05-25 ساعت 23:29)areb1356 نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 17:29)Memolk نوشته:  چشم ممنون از راهنماییتون.

دوست عزیز
ضمن آرزوی ویزای یکضرب براتون، شما برای مدیکال ابوظبی تصمیم دارین تشریف ببرین یا دوبی؟
برای این موضوع تست سل که جدیدن برای خودش داستان شده می خواستم اگه ابوظبی تشریف می برین اطلاعات دقیق بزارین.
ممنون
دوست عزیز من به ابوظبی چند بار زنگ زدم گفتش ۴ روز برای بچه کافیه و گفت هم قیمت دبی هستیم شاید کمی کمتر
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: areb1356
سلام بر دوستان
ما هم به این تاپیک منتقل شدیم ، البته فعلا تلفنی اطلاعات گرفتیم و نامه دوم جایگزین نشده . یک پسره دوازده سال هم داریم که باید آزمایش سل بده . خوشحالم که در جمع شما هستم و از تجربیاتتون استفاده میکنم . هفته اول جولای هم مصاحبه داریم
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: Memolk ، r.bazargan
خوب منم بالاخره رسما اومدم اين تاپيك البنه بيشتر از دو ماه فرصت دارم كه از تجزبيات همه استفاده كنم

کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: Memolk
سلام
ببخشید در مدیکال ابوظبی هم بایستی بصورت کامل برهنه شد یا این موضوع فقط برای دبی هست؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-26 ساعت 16:40)aria802 نوشته:  

دوست عزیز
ضمن آرزوی ویزای یکضرب براتون، شما برای مدیکال ابوظبی تصمیم دارین تشریف ببرین یا دوبی؟
برای این موضوع تست سل که جدیدن برای خودش داستان شده می خواستم اگه ابوظبی تشریف می برین اطلاعات دقیق بزارین.
ممنون
دوست عزیز من به ابوظبی چند بار زنگ زدم گفتش ۴ روز برای بچه کافیه و گفت هم قیمت دبی هستیم شاید کمی کمتر
من در ماه اپریل مدیکال داشتم از سه مرکز تلفنی پرسیدم در ابو ظبی 800 درهم در نیومدیکال سنتر دوبی 525 و اون یکی مرکز دبی که دکتر ایرانی داره 1000 درهم گفتن هزینه داره. البته ما ازمایش سل را نداشتیم و در نیو مدیکال ازمایشات رو دادیم که 48 ساعته جواب میده ولی اون مرکزی که 1000 میگیره 24 ساعته جواب میده

(2015-05-25 ساعت 16:18)varchandi نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 16:09)mehdi1989 نوشته:  سلام دوستان من یک سوال دارم از زمان صدور ویزای امارات چقدر فرصت داریم تا به دوبی بریم منظورم اعتبارش هست. یه چیز دیگه من پاسپورتم را آژانس بهم نداد و گفت باید پیش خودمون بمونه تا زمان صدور ویزا. از لحاظ قانونی درسته کارشون؟

دوست من
ویزای دوبی دو ماهه است
در نهایت اینکه نگه داشتن پاسپورت قانونیه یا نه نمی دونم اما الی گشت با اسکن پاسپورت برای ما ویزا گرفت و اصلاَ هم نیازی به اصل پاسپورت نبود

ما هم کپی پاسپورت را به شرکت هواپیمایی دادیم و 2 ماه هم اعتبار داره
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile
تشکر کنندگان: mehdi1989 ، areb1356
(2015-05-26 ساعت 21:45)zhila1393 نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 16:40)aria802 نوشته:  

دوست عزیز
ممنون
من در ماه اپریل مدیکال داشتم از سه مرکز تلفنی پرسیدم در ابو ظبی 800 درهم در نیومدیکال سنتر دوبی 525 و اون یکی مرکز دبی که دکتر ایرانی داره 1000 درهم گفتن هزینه داره. البته ما ازمایش سل را نداشتیم و در نیو مدیکال ازمایشات رو دادیم که 48 ساعته جواب میده ولی اون مرکزی که 1000 میگیره 24 ساعته جواب میده

(2015-05-25 ساعت 16:18)varchandi نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 16:09)mehdi1989 نوشته:  سلام دوستان من یک سوال دارم از زمان صدور ویزای امارات چقدر فرصت داریم تا به دوبی بریم منظورم اعتبارش هست. یه چیز دیگه من پاسپورتم را آژانس بهم نداد و گفت باید پیش خودمون بمونه تا زمان صدور ویزا. از لحاظ قانونی درسته کارشون؟

دوست من
ویزای دوبی دو ماهه است
در نهایت اینکه نگه داشتن پاسپورت قانونیه یا نه نمی دونم اما الی گشت با اسکن پاسپورت برای ما ویزا گرفت و اصلاَ هم نیازی به اصل پاسپورت نبود

ما هم کپی پاسپورت را به شرکت هواپیمایی دادیم و ۲ ماه هم اعتبار داره
ژیلا خانم
کاربر بازرگان عزیز در همین تاپیک اعلام کردن در ماه اپریل ۱۹ ام در nmc ابوظبی 535 درهم برای مدیکال دادن بدون واکسن اضافی
احتمالا شما جای دیگه زنگ زدید
خود من هم زنگ زدم تازه گفت قیمت ما از دبی کمتره
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: r.bazargan ، areb1356
(2015-05-24 ساعت 18:40)Iaccept نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 07:37)behdadK نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 22:45)aria802 نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 18:49)zhila1393 نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 13:15)aria802 نوشته:  کسی جدیدا خود ابوظبی نرفته مدیکال ببینم برای بچه اگه سه شنبه عصر برم تا شنبه جوابش امادست که یکشنبه مصاحبه داریم شبش هم بلیط برگشت گرفتم

من مدیکالم دوبی بود ولی قبلش تلفنی با مرکز ابوظبی صحبت کردم نرخشان تقریبا دوبرابر است ولی به نظرم همان روز یا فردا ش جواب میدن مرکز نیو مدیکال دوبی 48 ساعته جواب میده
خانم. ژیلا
یعنی شما تلفنی قیمت گرفتید
آخه همه کساییکه رفتن ابوظبی میگن نرخش با دبی یکی هست
جسارتا به چه شمارهدای زنگ زدین و دقیقا چی ازشون پرسیدین
ممنونم
NMC دبی و ابوظبی دقیقا نرخ یکسان دارند و نرخشون به تازگی یکی شده البته قبلا هم نرخشون 50 درهم با هم تفاوت داشت.
ایشون تشریف بردن پلی کلینیک دزد که در نهایت نرخش دو برابر NMC ابوظبی و دبی هست . اگر همون روز جواب رو میخواهید باز پرداخت 700 درهم و جواب فوری در NMC به صرفه تر از پلی کلینیک هست. البته دوستان میگفتند که برای کودکان تست سل در NMC گرون شده و روزهای خاصی هست و زمانبر که در این مورد و هزینه پلی کلینیک باید چک کنید که ببینید آیا با این شرایط بازهم باید چک کنید که آیا حاضرید پول در حلقوم پلی کلینیک دزد بریزید یا نه.
مدیر جون اومدی ب سلامتی Smile
یه تحلیل برا کلیرنس بزن Smile

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

سلام من اوایل اپریل زنگ زدم nmc گفت 525 ابوظبی گفت 800 پلی کلینیک گفت 1000! ولی تست سل نداشتیم ما nmc رفتیم دو روزه جواب داد
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile
تشکر کنندگان:
خوب به سلامتی دوستای خوبم...از مراحل کاراتون بگید که بدونیم چه کار کنیم...جناب غلامرضایی شما تاریخ مصاحبتون کی هستش؟
لادن جان ما دو روز زودتر از شما وقت مصاحبه داریم Wink
من بلیط را گرفتم .امروز هم با توجه به گفته ی دوستان اومدم هتل را هم بگیرم که اون دوتا هتلی که انتخاب کردم و با توجه به سلیقه ی من و همسرم بود و آف خوبی هم داشت قیمتشون یک مقدار کشید بالا متاسفانه...حالا دوباره سرچ می کنم ببینم که کدوم هتل را انتخاب می کنم و برای هفته ی اول یا دوم جون هم ویزا را اقدام می کنیم.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
و یه چیز دیگه الی گشت قیمتهاش خیلی خوبه من چندتا هتل را با بریم سفر مقایسه کردم کلی فرق بود حتی در حد 600 تومن
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

تشکر کنندگان: mojgan m ، r.bazargan
سلام .من هم نقل مکان کردم اینجا. تاریخ مصاحبه ام 15 جولای هست. هنوز هیچی در مورد بلیط و ویزا نمیدونم. ی سری به سایت الی گشت زدم. بعد از دریافت نامه دوم و تععین وقت مدیکال اقدام به تهیه بلیط و هتل میکنم. راستی تو ماه رمضان اونجا ارزش داره که خواهرم رو همراه خودم بیارم؟
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
(2015-05-26 ساعت 22:23)zhila1393 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 18:40)Iaccept نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 07:37)behdadK نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 22:45)aria802 نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 18:49)zhila1393 نوشته:  من مدیکالم دوبی بود ولی قبلش تلفنی با مرکز ابوظبی صحبت کردم نرخشان تقریبا دوبرابر است ولی به نظرم همان روز یا فردا ش جواب میدن مرکز نیو مدیکال دوبی 48 ساعته جواب میده
خانم. ژیلا
یعنی شما تلفنی قیمت گرفتید
آخه همه کساییکه رفتن ابوظبی میگن نرخش با دبی یکی هست
جسارتا به چه شمارهدای زنگ زدین و دقیقا چی ازشون پرسیدین
ممنونم
NMC دبی و ابوظبی دقیقا نرخ یکسان دارند و نرخشون به تازگی یکی شده البته قبلا هم نرخشون 50 درهم با هم تفاوت داشت.
ایشون تشریف بردن پلی کلینیک دزد که در نهایت نرخش دو برابر NMC ابوظبی و دبی هست . اگر همون روز جواب رو میخواهید باز پرداخت 700 درهم و جواب فوری در NMC به صرفه تر از پلی کلینیک هست. البته دوستان میگفتند که برای کودکان تست سل در NMC گرون شده و روزهای خاصی هست و زمانبر که در این مورد و هزینه پلی کلینیک باید چک کنید که ببینید آیا با این شرایط بازهم باید چک کنید که آیا حاضرید پول در حلقوم پلی کلینیک دزد بریزید یا نه.
مدیر جون اومدی ب سلامتی Smile
یه تحلیل برا کلیرنس بزن Smile

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

سلام من اوایل اپریل زنگ زدم nmc گفت 525 ابوظبی گفت 800 پلی کلینیک گفت 1000! ولی تست سل نداشتیم ما nmc رفتیم دو روزه جواب داد
ژیلا جان
ما 24 مارچ مدیکال دادیم در nmc ابوظبی بزرگسال 525 درهم کودکان 400 درهم
مطمئن شو که کجا زنگ زدی آخه ابوظبی یه محوطه بزرگ چند تا ساختمان بلند رو همشون هم نوشته nmc
این قیمتی که شما میگی خیلی متفاوته
بعد هم nmc بیمارستان دولتی شون هست و نمیتونه قیمتش با دبی فرق کنه قبلا ابوظبی 50 درهم از دبی ارزونتر بود که وقتی ما رفتیم هم قیمت دبی شده بود
هیچکدوم از ما که nmc ابوظبی رفتیم با این چیزی که شما میگین برخورد نکردیم فقط در صورتیکه جواب مدیکال رو بصورت فوری بخواین باید مبلغ اضافه تر بدین که در مورد بچه ها اینکار رو نمیکنن چون باید زمان تست طی بشه تا بتونن نتیجه رو بگن
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: behdadK ، mojgan m ، areb1356 ، r.bazargan ، Memolk
(2015-05-27 ساعت 08:40)mojgan m نوشته:  سلام .من هم نقل مکان کردم اینجا. تاریخ مصاحبه ام 15 جولای هست. هنوز هیچی در مورد بلیط و ویزا نمیدونم. ی سری به سایت الی گشت زدم. بعد از دریافت نامه دوم و تععین وقت مدیکال اقدام به تهیه بلیط و هتل میکنم. راستی تو ماه رمضان اونجا ارزش داره که خواهرم رو همراه خودم بیارم؟

خوب به سلامتی...بلیط را که سرچ می کنید توی تاریخ مورد نظرتون با توجه به کارهای مدیکال و تایمی را که احتمال برگشت می دید با توجه به دریافت ویزا.لیست بلیط های اون روزها را براتون میاره و شما انتخاب می کنید و مشخصاتتون را وارد می کنید و همون روز وچر بلیط براتون ایمیل می شه...همونجا هم گزینه ی ویزا هست و شما فقط پولتون را واریز می کنید.و اسکن پاسپورتتون را براشون ایمیل می کنید و اونها هم برای ویزا خودشون براتون اقدام می کنن.
من سرچ کردم ماه رمضون وایلد وادی هم بازه...خوبه که یه همسفر داشته باشید.
و درضمن هتل ها آف های خوبی دارن.Cool

تشکر کنندگان: laleht ، mojgan m
(2015-05-26 ساعت 21:05)ali1980 نوشته:  سلام
ببخشید در مدیکال ابوظبی هم بایستی بصورت کامل برهنه شد یا این موضوع فقط برای دبی هست؟

دوست من
این معاینات همه جا یکیه و باید انجام بشه وبعضاَ دکتر ها این کار رو نمی کنن ولی نمیشه گفت کجا انجام میدن کجا انجام نمی دن Smile
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: hvac8008 ، Memolk ، ali1980
(2015-05-26 ساعت 23:16)Memolk نوشته:  خوب به سلامتی دوستای خوبم...از مراحل کاراتون بگید که بدونیم چه کار کنیم...جناب غلامرضایی شما تاریخ مصاحبتون کی هستش؟
من بلیط را گرفتم .امروز هم با توجه به گفته ی دوستان اومدم هتل را هم بگیرم که اون دوتا هتلی که انتخاب کردم و با توجه به سلیقه ی من و همسرم بود و آف خوبی هم داشت قیمتشون یک مقدار کشید بالا متاسفانه...حالا دوباره سرچ می کنم ببینم که کدوم هتل را انتخاب می کنم و برای هفته ی اول یا دوم جون هم ویزا را اقدام می کنیم.
سلام ، ما هفته اول جون هستیم . البته بخاطر آزمایش سل پسرم باید زودتر بریم . هنوز نه ویزا و نه بلیط و هتل اقدامی نکردم . اگه میتونید کمک کنید البته من کرج هستم
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان:
(2015-05-27 ساعت 13:33)gholamrezaei نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 23:16)Memolk نوشته:  خوب به سلامتی دوستای خوبم...از مراحل کاراتون بگید که بدونیم چه کار کنیم...جناب غلامرضایی شما تاریخ مصاحبتون کی هستش؟
سلام ، ما هفته اول جون هستیم . البته بخاطر آزمایش سل پسرم باید زودتر بریم . هنوز نه ویزا و نه بلیط و هتل اقدامی نکردم . اگه میتونید کمک کنید البته من کرج هستم

دوست عزیز جون یا جولای ؟؟؟؟؟؟
هفته اول جون و هنوز هیچ اقدامی نکردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ترو خدا منو سکته ندین بگین که منظورتون جولای هست ..................
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان