کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-05-27 ساعت 16:19)gholamrezaei نوشته:  دوستان ویزای دوبی ظاهرا جدیدا با کمی تاخیر صادر میشه حتما زودتر اقدام کنید ( حد اقل دو هفته وقت لازمه ) . هواپیمایی ماهان ویزا هم میگیریه 330 تومن بهمراه بلیط ،گفت که یه چک پونزده میلیونی هم می خواد !
بلیطهای ماهان برای جولای قیمتهای مناسیبیه برای ما سه نفر با یه بچه دوازده سال حدود سه تومن میشه . اطلاعات هتل رو هم بی زحمت شیر کنید .

از خود ماهان می گیرید بلیط را؟ من از الی گشت گرفتم کلا شد 1750000 البته بدون ویزا که ویزا برای ما 3 نفر می شه 800 تومن.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: nora-nora ، ladank ، salar5452
(2015-05-27 ساعت 16:23)laleht نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 16:14)مير منصور نوشته:  [quote='behdadK' pid='615169' dateline='143235044
سلام .
بابك عريز سفر نامه يك روزه شما كجاست ؟پيدا نمي كنم . شماره ارسالش و بگو ؛ اخه ما هم شرايط شما را داريم . مي خواهم به آن استناد كنم و اهل و عيال را راضي كنم توي اين گرماي دبي نرويم ۸ روز اسير شويم . با تشكر .

منظورتون بهداد هست؟
چون بهداد یک روزه رفت واسه تمدید مدیکال و پیکاپ ویزا
سلام .
اره عزيز لطف كردي كمك كردي بگردم شايد پيدا كردم . با تشكر .
كيس 2000-2001 خانوادگي f4 . تكميل مدارك 2009 - 2011 . مصاحبه ابوظبي دسامبر 2014 .دريافت برگه آبي . از زمان مصاحبه تا بحال 4 بار اپديت شده ايم و بعد از 5/5 ماه كلير و يك ماه بعد از كلير ويزا دريافت كردم .متاسفانه ايميل ام باز نمي شود و اگر كاري بود پيام خصوصي بدهيد .
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
من نفری ۲۷۵۰۰۰ تومن دادم بریم سفر برای ویزا بهم گفت سه روز مونده به پروازت ویزا را برات ایمیل میکنیم. هرچی چونه زدم زودتر میگه نمیشه. خیلی دلهره دارم که چرا بقیه آژانسها اینقدر زودتر ویزاشون را صادر میکنن. به من گفت تا ۱۴ روز بعد از صدور ویزا میتونی بری دبی ، و اونجا میتونی ۱۴ روز بمونی
من حدود ۳ هفته دیگه پرواز دارم. یعنی بهش اعتماد کنم. ؟؟؟؟؟؟
خیلی بداخلاقه هر چی بهش اصرار کردم بیشتر عصبانی میشد
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: storagemeter ، nora-nora
(2015-05-27 ساعت 16:23)laleht نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 16:14)مير منصور نوشته:  [quote='behdadK' pid='615169' dateline='143235044
سلام .
بابك عريز سفر نامه يك روزه شما كجاست ؟پيدا نمي كنم . شماره ارسالش و بگو ؛ اخه ما هم شرايط شما را داريم . مي خواهم به آن استناد كنم و اهل و عيال را راضي كنم توي اين گرماي دبي نرويم ۸ روز اسير شويم . با تشكر .

منظورتون بهداد هست؟
چون بهداد یک روزه رفت واسه تمدید مدیکال و پیکاپ ویزا
سلام .
لاله خانم گرامي با تشكر پيدا كردم . با ارزوي موفقيت براي مهاجر سرايي ها . و شما دوست گرامي .
كيس 2000-2001 خانوادگي f4 . تكميل مدارك 2009 - 2011 . مصاحبه ابوظبي دسامبر 2014 .دريافت برگه آبي . از زمان مصاحبه تا بحال 4 بار اپديت شده ايم و بعد از 5/5 ماه كلير و يك ماه بعد از كلير ويزا دريافت كردم .متاسفانه ايميل ام باز نمي شود و اگر كاري بود پيام خصوصي بدهيد .
تشکر کنندگان: laleht
من با توجه به تجربه دوستان از الی گشت خرید کردم. 5روزه ویزا آماده بود و بلیط ها باتوجه به فلای دبی بودن 5 روز قبل پرواز آماده شد.به نظرم از بقیه کارش گسترده تر و درنتیجه قیمتش هم بهتر و مطمئن تره .
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: Memolk ، r.bazargan
سلام خدمت دوستان
ما هم افتادیم ابوظبی
تشکر کنندگان: Memolk ، ladank ، nora-nora
دوستان برای مدیکال ابوظبی بهتره یا دبی؟
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-05-27 ساعت 16:52)aria802 نوشته:  دوستان عزیز
من نفری ۲۷۵۰۰۰ تومن دادم بریم سفر برای ویزا بهم گفت سه روز مونده به پروازت ویزا را برات ایمیل میکنیم. هرچی چونه زدم زودتر میگه نمیشه. خیلی دلهره دارم که چرا بقیه آژانسها اینقدر زودتر ویزاشون را صادر میکنن. به من گفت تا ۱۴ روز بعد از صدور ویزا میتونی بری دبی ، و اونجا میتونی ۱۴ روز بمونی

عصبانی میشه؟بیجا میکنه شما مگه دارین پول نمیدین؟وظیفه‌اش رو باید به درستی انجام بده.....در ضمن ویزای دوبی از زمان صدور دو ماه اعتبار داره و پس از ورود به دوبی دو هفته اجازه اقامت دارین......حالا اگه سه روز قبل از پرواز ویزا حاضر شه خوبه ولی بهشون بگید که موضوع مهمه.......
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
(2015-05-27 ساعت 23:41)endeavour نوشته:  

عصبانی میشه؟بیجا میکنه شما مگه دارین پول نمیدین؟وظیفه‌اش رو باید به درستی انجام بده.....در ضمن ویزای دوبی از زمان صدور دو ماه اعتبار داره و پس از ورود به دوبی دو هفته اجازه اقامت دارین......حالا اگه سه روز قبل از پرواز ویزا حاضر شه خوبه ولی بهشون بگید که موضوع مهمه.......

من هم موافقم شما دارید پول می دید جوری بهش حالی کنید که اگر به این روند برخورد ادامه بده تمام پولتون را می گیرید و از جای دیگه اقدام می کنید مطمئن باشید توی رفتارش تجدید نظر می کنه
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: endeavour
(2015-05-28 ساعت 11:49)Memolk نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 23:41)endeavour نوشته:  

من هم موافقم شما دارید پول می دید جوری بهش حالی کنید که اگر به این روند برخورد ادامه بده تمام پولتون را می گیرید و از جای دیگه اقدام می کنید مطمئن باشید توی رفتارش تجدید نظر می کنه

دوست عزیز من جای شما بودم میرفتم الی گشت واقعا کارشون خوبه ویزای منو 2 روزه تحویل داد (شنبه صبح رفتم دفترشون و دوشنبه 8 صبح زنگ زدن ک هویزاتون آماده اس تاریخ سفرم هم چهارشنبه هفته بعدش بود)دقیقا 9 روز قبل سفرم.هنل هم از سایتشون آنلاین گرفتم اونم عالی بود هم قیمتش و خود هتل.

حتی بعد مصاحبه تقریبا 12 ظهر بود دوباره از طریق همین سایت الی گشت برای همون روز دبی هتل گرفتم وقتی عصر رسیدم دبی هیچ مشکلی نداشتم برای چک این.
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: Memolk ، nora-nora
(2015-05-27 ساعت 21:33)ali1980 نوشته:  دوستان برای مدیکال ابوظبی بهتره یا دبی؟

من ابوظبی بودم خلوت بود اون روزی که ما رفتیم NMc .فقط ما بودیم هیچ ایرانی دیگه ندیدم که اومده باشه برای آزمایشات سفارت

خیلی هم خوش برخورد و منظم بودن کلا من ابوظبی هتل گرفتم و راحت بودم
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: ladank ، Memolk ، nora-nora ، ali1980
من از مشهد با چندتا آژانس چک کردم واسه اون تاریخ البته دبی چون از مشهد پروار به ابوظبی مستقیم نداشت و باید با گلف یا امارات بگیری که خوب هزینه اش زیاده
خلاصه پنج روزه دبی هتل چهارستاره با ویزا برای یک نفر شد حدود 1/5 . به نظرم خوبه جالا با هزینه ایاب و ذهاب حساب کنی نهایتا 2 تومن میشه
کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
دوستان, یکی دو هفته قبل آقا یا خانمی گفته بود که آژانسی است که به تعداد زیاد ویزا ابوظبی داره که هر وقت مراجعه کنیم به روز ویزا می ده, ممکن است کسی دوباره اسمش را بنویسه, من آدرسش را گم کردم, با تشکر
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
(2015-05-28 ساعت 14:03)khalilkhah نوشته:  دوستان, یکی دو هفته قبل آقا یا خانمی گفته بود که آژانسی است که به تعداد زیاد ویزا ابوظبی داره که هر وقت مراجعه کنیم به روز ویزا می ده, ممکن است کسی دوباره اسمش را بنویسه, من آدرسش را گم کردم, با تشکر

اين حرف شما اصلا منطقى نيست مگه ويزاى امارات بليط سينما ست كه به تعداد زياد داشته باشن خواهش ميكنم دقت كنين و از هر طريقى اقدام به ويزا نكنين ماجرايى اون آقايى كه يك يا دو سال پيش ويزاى تقلبى بهشون داده بودن و فرودگاه دبى ديپورت شدن و با پرواز بعدى برگردانده شدن رو نخوندين تو همين سايت مگه
خواهش ميكنم گول اين تبليغات رو نخورين و از آژانسهاى معتبر اقدام به أخذ ويزا كنين
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: khalilkhah ، Aghaman
(2015-05-27 ساعت 21:33)ali1980 نوشته:  دوستان برای مدیکال ابوظبی بهتره یا دبی؟

ما كلا از اول ورود به ابوظبى داشتيم و nmc هم ابوظبى بوديم خيلى خلوت بسيار منظم و اون روز هم ما تنها ايرانى و تنها كيس لاتارى بوديم و بسيار از اين تصميم هم من هم همسرم راضى هستيم خصوصا با بچه از خيلى جهات راحت تر بوديم
اما از نظر دكتر و روال كار و هزينه مثل هم هستند و هيچ فرقى ندارن در ضمن دكترهاى ابوظبى مثل دكتر شوكلا دبى چندان واسه واكسن دندون تيز نكردن (اينطور كه دوستان ميگن ) مگر اينكه واقعا موردى باشه
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Aghaman

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان