کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
اگر تاریخ چهار ماه داره باید بگین چهار ماه خدمت داشتین
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Sepehr72
(2015-07-20 ساعت 19:58)areb1356 نوشته:  
(2015-07-20 ساعت 18:24)Ali.karimi نوشته:  سلام به دوستان گلم و با تشکر فراوان از مدیر محترم و عزیز این تالار ،
دوستان عزیزم بعد از ۷ سال انتظار بلاخره نامه مصاحبه منم اومد،انشاله که هرچه زودتر هممون به خانواده هامون برسیم. چند سوال داشتم :
۱.من ۳ آگست مصاحبم هست،که روز دوشنبه میشه دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنماییم کنین؟چند روز قبل اونجا باشم بهتره؟محل مصاحبم ابوظبی هست.و کتگوری f2b
۲.از دوستان کسی هم تاریخ هستیم؟
۳.کلا تجربیاتتون رو در باره سفر به دوبی بگین؟
۴.چه آژانس مسافرتی یا تور پیشنهاد میکنید؟
یک دنیا تشکر از همه دوستان و دست بوس همتونم
قربان شما علی
سلام دوست عزیز.
شما نگفتین که خودتون تنها هستین، با خانواده هستین، بچه دارین و ...؟
اگه خودتون تنها باشید (یا با همسرتون) شنبه اول وقت NMC (دوبی یا ابوظبی) تشریف ببرین، عصر یکشنبه جواب هاتون آمادست. اگه صبح یکشنبه هم تشریف ببرین مدیکال عصر می تونین جوابهاتون رو بگیرید (البته با شارژ هزینه اضافه)
اگه بچه همراهتونه (زیر 14 سال) باید ۵ روز قبل از مصاحبه تشریف ببرین مدیکال.
در ضمن مدیکال فقط روزهای جمعه انجام نمیشه (هر چند جمعه ها هم جواب ها رو میدن)
موفق باشی.

ممنونم من تنها هستم،به نظر شما شنبه دیر نیست؟من میخواستم سشنبه چهارشنبه برم مدیکال و عکس سه روز جلوتر نباید اونجا بود؟با پرواز الاتحاد میخوام برم ابوظبی هتل نزدیک سفارت؟چقدر فاصلست؟انشاله که یکضرب ویزا میگیرید
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Sepehr72
(2015-07-21 ساعت 01:19)Ali.karimi نوشته:  
(2015-07-20 ساعت 18:24)Ali.karimi نوشته:  سلام به دوستان گلم و با تشکر فراوان از مدیر محترم و عزیز این تالار ،
دوستان عزیزم بعد از ۷ سال انتظار بلاخره نامه مصاحبه منم اومد،انشاله که هرچه زودتر هممون به خانواده هامون برسیم. چند سوال داشتم :
۱.من ۳ آگست مصاحبم هست،که روز دوشنبه میشه دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنماییم کنین؟چند روز قبل اونجا باشم بهتره؟محل مصاحبم ابوظبی هست.و کتگوری f2b
قربان شما علی
سلام دوست عزیز.
اگه خودتون تنها باشید (یا با همسرتون) شنبه اول وقت NMC (دوبی یا ابوظبی) تشریف ببرین، عصر یکشنبه جواب هاتون آمادست. اگه صبح یکشنبه هم تشریف ببرین مدیکال عصر می تونین جوابهاتون رو بگیرید (البته با شارژ هزینه اضافه)
موفق باشی.

ممنونم من تنها هستم،به نظر شما شنبه دیر نیست؟من میخواستم سشنبه چهارشنبه برم مدیکال و عکس سه روز جلوتر نباید اونجا بود؟با پرواز الاتحاد میخوام برم ابوظبی هتل نزدیک سفارت؟چقدر فاصلست؟انشاله که یکضرب ویزا میگیرید
سلام. نه برای یک نفر ۲ روز کافیه. شما اگه می خواهید زودتر برین عصر پنجشبه هم برین خوبه. جوابتون عصر شنبه امادست.
هتل توی ابوظبی نزدیک سفارت زیاده. توی الی گشت سرچ کنین, هتل های اف خورده خوبی مثل روتانا المنهال, وای بای وان ویلج هست تا سفارت ۵ دقیقه با تاکسی راه هست. به nmc هم نزدیکه.
موفق باشین.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: behdadK ، Ali.karimi ، Sepehr72
(2015-07-20 ساعت 23:00)mohsen64 نوشته:  
(2015-07-20 ساعت 21:56)رضا۲۰۱۵ نوشته:  
(2015-07-19 ساعت 23:10)mohsen64 نوشته:  دوستان من ۴ ماه خدمت سربازی تو ارتش نیرو هوایی داشتم و به علت سابقه جبهه پدر معاف شدم, نیاز هست بگم ؟ به نظر شماچک میخورم ؟

اگه تو کارتت زده معاف بگو معاف اگه تاریخ و درجه خوردی باید بگی

معاف نزده دوسته عزیز .تاریخ رو فقط اعلام کرده و تو کارتهای جدید چیزی از درجه و رسته نگفته . به نظرتون بگم کفالت گرفتم چون تک پسر بودم یا دلیل واقعی رو ؟

اونها تقریبا با تمام دلایل معافی آشنا هستند. به نظر من حقیقتش رو بگین. من هم شرایط شما رو داشتم. سوالش از من این بود که سربازیت در نیروی انتظامی چه کاری انجام میدادی؟ که به نظرم عامدانه سوال انحرافی پرسید چون همه مدارک قبلا ارسال شده بود و یک نسخه هم جلوش بود.
من جواب دادم من اصلا سربازی نرفتم و معاف شدم
بعد دلیلش رو پرسید.
گفتم پدرم ارتشی بود و رفت سر سوال بعدی..
تشکر کنندگان: behdadK ، M.d ، mohammad_sepah
(2015-07-20 ساعت 07:01)Memolk نوشته:  فرودگاه امام خمینی تا ۱ ساعت دیگه پرواز می کنیم دوستای خوبم برامون دعا کنید تا همه چیز با آرامش و سلامتی.طی بشهShy

انشالله كه با ويزا بر ميگردي،موفق باشي
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: Sepehr72
(2015-07-19 ساعت 23:08)mohsen64 نوشته:  سلام دوستان. nmc در دبی جواب آزمایشها رو یکروزه میده ؟ با تشکر از همکاریتون

من خودم عصر سه شنبه رفتم و بهشون گفتم پنج شنبه مصاحبه دارم و جواب را زود ميخوام، گفت بايد هزينه بيشتري بدي منم گفتم مشكل نداره گفت فردا شب بيا جواب بگير(البته بعدش هزينه بيشتري نگرفت)
اگر بخوان بيشتر بگيرن فكر كنم يكصد و پنجاه درهم باشه
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:
(2015-07-22 ساعت 00:53)asal irani نوشته:  دوستان عزیز برنده لاتاری در جریان باشید اسامی پذیرفته شدگان اینترویو تا شماره 7650 اعلام شد.یعنی دوست عزیزی که کیس نامبرش 7651 هست برای مصاحبه دعوت نخواهد شد

خوب البته خيلى وقته بچه هاى ٢٠١٥ درجريان اين موضوع ناخوشايند هستن
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Sepehr72 ، areb1356 ، Memolk
(2015-07-21 ساعت 01:19)Ali.karimi نوشته:  
قربان شما علی
سلام دوست عزیز.
موفق باشی.

اگه قصد اقامت در ابوظبى دارين هتل نزديك سفارت خوب نيست چون نزديك سفارت نه آب هست نه آبادى و شما فقط نصف روز اونجا كار دارين
هتلهاى كنار منطقه كورنيش بهترن هم نزديك مركز شهر يا nmc هستين و هم دسترسى مركز خريد و وسط شهر بهتره
البته اين نظر من هست
موفق باشين
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Sepehr72 ، Aghaman ، nara
سلام دوستان امیدوارم شاد باشین آدرس پستی سفارت تو ابوظبی چیه و همچنین فرمهای غیر از DS-230 باید پر بشه ؟؟؟؟
ممنون
تشکر کنندگان: Ali.karimi
(2015-07-22 ساعت 20:41)Mehrdadvictor نوشته:  سلام دوستان امیدوارم شاد باشین آدرس پستی سفارت تو ابوظبی چیه و همچنین فرمهای غیر از DS-230 باید پر بشه ؟؟؟؟
ممنون

دوست گلم از سال 2015 به بعد هیچ فرمی به صورت پستی ارسال نمیشه و تمامی فرمها آنلاینه!

فقط هم یک فرم DS-260 لازمه که پر کنین! که اونم الان برای بچه های 2016 بازه و نه برای 2015!Cool
تشکر کنندگان:
فراموش کردم بگم منظورم ارسال مدارک 15 روز قبل از مصاحبه ، باید مدارک رو ارسال کنیم پستی درسته ؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-07-21 ساعت 08:39)renausa نوشته:  
(2015-07-20 ساعت 23:00)mohsen64 نوشته:  
(2015-07-20 ساعت 21:56)رضا۲۰۱۵ نوشته:  [quote='mohsen64' pid='638345' dateline='1437331222']
دوستان من ۴ ماه خدمت سربازی تو ارتش نیرو هوایی داشتم و به علت سابقه جبهه پدر معاف شدم, نیاز هست بگم ؟ به نظر شماچک میخورم ؟

اگه تو کارتت زده معاف بگو معاف اگه تاریخ و درجه خوردی باید بگی

معاف نزده دوسته عزیز .تاریخ رو فقط اعلام کرده و تو کارتهای جدید چیزی از درجه و رسته نگفته . به نظرتون بگم کفالت گرفتم چون تک پسر بودم یا دلیل واقعی رو ؟

اونها تقریبا با تمام دلایل معافی آشنا هستند. به نظر من حقیقتش رو بگین. من هم شرایط شما رو داشتم. سوالش از من این بود که سربازیت در نیروی انتظامی چه کاری انجام میدادی؟ که به نظرم عامدانه سوال انحرافی پرسید چون همه مدارک قبلا ارسال شده بود و یک نسخه هم جلوش بود.
من جواب دادم من اصلا سربازی نرفتم و معاف شدم
بعد دلیلش رو پرسید.
گفتم پدرم ارتشی بود و رفت سر سوال بعدی..
شما کلا معاف شدید ؟ وضعیت پروندتون چی شد؟
تشکر کنندگان:
(2015-07-22 ساعت 20:41)Mehrdadvictor نوشته:  سلام دوستان امیدوارم شاد باشین آدرس پستی سفارت تو ابوظبی چیه و همچنین فرمهای غیر از DS-230 باید پر بشه ؟؟؟؟
ممنون

سلام دوست عزیز
من برای ویزا خانوادگی مدارکی که باید ببرم آیا فرمی هم باید بگیرم ؟
یک سوال دیگه چطور وقت دکتر در ابوظبی بگیرم؟از طریق سایت؟
تشکر کنندگان:
دوستان کپی صفحات پاسپورت و شناسنامه لازم هستش برای روز مصاحبه؟ یا فقط اصل رو میخوان به همراه ترجمه رسمی؟
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
(2015-07-23 ساعت 02:04)omid_bl نوشته:  دوستان کپی صفحات پاسپورت و شناسنامه لازم هستش برای روز مصاحبه؟ یا فقط اصل رو میخوان به همراه ترجمه رسمی؟
حتما کپی همراهتون باشه. از ما فقط کپی ها رو گرفتن و اصل سندها و ترجمه ها رو برگردوندن . موفق باشید.
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: storagemeter ، omid_bl

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان