کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
ممنون از لطف همه ی شما عزیزان...ما سه شنبه مدیکال را انجام دادیم و جواب همینجوری که پیش بینیش را داشتیم بهخطر پسرم 1 شنبه آماده می شه 5 روز بعد .سه شنبه هم مصاحبه هستش با ملیکا هماهنگ کردیم.هزینه ی مدیکال شد 2400 درهم پسرم 3 تا واکسن زد.تا اینجا همه چیز خوبه.دوباره خبر می دم
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: laleht ، parastoo23 ، areb1356 ، babisondes ، ladank ، mbsamani
سلام خوبین؟
در مورد عکس ۵*۵میخواستم سوال کنم از ایران ببرم قبول دارند؟یا نه حتما باید از ابوظبی باشه؟چون برا مدیکال هم عکس میخوان من همون روز که برسم میخواستم برم برا دکتر وقت بگیرم به نظر شما چکار کنم دوستان؟
تشکر کنندگان:
(2015-07-23 ساعت 11:41)Ali.karimi نوشته:  سلام خوبین؟
در مورد عکس ۵*۵میخواستم سوال کنم از ایران ببرم قبول دارند؟یا نه حتما باید از ابوظبی باشه؟چون برا مدیکال هم عکس میخوان من همون روز که برسم میخواستم برم برا دکتر وقت بگیرم به نظر شما چکار کنم دوستان؟
خدا وکیلی شما ازمنم دیگه وسواس ترین. عکس ۵*۵ از ایران با ابوظبی یا امریکا یا هرجا دیگه اخه چه فرقی داره ؟!!
همه ماها ازایران بردیم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Aghaman ، Ali.karimi ، p00ya2001
(2015-07-23 ساعت 12:40)laleht نوشته:  
خدا وکیلی شما ازمنم دیگه وسواس ترین. عکس ۵*۵ از ایران با ابوظبی یا آمریکا یا هرجا دیگه اخه چه فرقی داره ؟!!
همه ماها ازایران بردیم

یک دنیا تشکر دوست عزیز،وقت دکتر چطور همون روز برم وقت میدن؟چون تو سایت اپوینتمنت شملره موبایل ابوظبی میخواد،من هتل ویلح میخوام بگیرم نظرتون جیه؟خودتون کدام هتل بودین؟بازم ممنون از راهنمایتون خیلی استرس دارم شرمنده ;-)
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، nara
(2015-07-22 ساعت 23:43)Ali.karimi نوشته:  
(2015-07-22 ساعت 20:41)Mehrdadvictor نوشته:  سلام دوستان امیدوارم شاد باشین آدرس پستی سفارت تو ابوظبی چیه و همچنین فرمهای غیر از DS-230 باید پر بشه ؟؟؟؟
ممنون

سلام دوست عزیز
من برای ویزا خانوادگی مدارکی که باید ببرم آیا فرمی هم باید بگیرم ؟
یک سوال دیگه چطور وقت دکتر در ابوظبی بگیرم؟از طریق سایت؟

مرسی, باید از همه صفحات باشه یا فقط یکی دو برگه مشخصات (هم پاسپورت هم شناسنامه رو میگم)؟
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
(2015-07-23 ساعت 13:27)omid_bl نوشته:  
(2015-07-22 ساعت 23:43)Ali.karimi نوشته:  
(2015-07-22 ساعت 20:41)Mehrdadvictor نوشته:  سلام دوستان امیدوارم شاد باشین آدرس پستی سفارت تو ابوظبی چیه و همچنین فرمهای غیر از DS-230 باید پر بشه ؟؟؟؟
ممنون

سلام دوست عزیز
من برای ویزا خانوادگی مدارکی که باید ببرم آیا فرمی هم باید بگیرم ؟
یک سوال دیگه چطور وقت دکتر در ابوظبی بگیرم؟از طریق سایت؟

مرسی, باید از همه صفحات باشه یا فقط یکی دو برگه مشخصات (هم پاسپورت هم شناسنامه رو میگم)؟
از من پرسيدن كه كپي داري ، من كه نداشتم گفت مهم نيست

ولي شما براي اطمينان ببريد
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان:
سلام به همگی‌ دوستان. می‌خواستم بدونم آقایان مجردی که رفتین پانسیون علی‌ هندی یا هاستل که یکی‌ از دوستان خوب شمارشونو گذاشتن، آیا لازمه از قبل این ۲ جا رو رزرو کنیم؟ و اگه آره چجوری؟ چون همسر من ساعت تقریبا ۱۲ شب جمع میرسه دوبی‌. سوال دومم اینه که آیا یون وقت شب تو فرودگاه می‌شه دلار به درهم چنگ کرد؟
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-07-23 ساعت 23:33)parsush نوشته:  سلام به همگی‌ دوستان. می‌خواستم بدونم آقایان مجردی که رفتین پانسیون علی‌ هندی یا هاستل که یکی‌ از دوستان خوب شمارشونو گذاشتن، آیا لازمه از قبل این ۲ جا رو رزرو کنیم؟ و اگه آره چجوری؟ چون همسر من ساعت تقریبا ۱۲ شب جمع میرسه دوبی‌. سوال دومم اینه که آیا یون وقت شب تو فرودگاه می‌شه دلار به درهم چنگ کرد؟

من رفتم دیدم، محیطش خوب و تمیزه، اما به درد مجردین میخوره. بیشتر تجار میان اونجا که هزینه اقامتشون پایین باشه. علی هندی رو هم انسان مهربان و شریفی دیدم.
تقریبا شبیه خوابگاه دانشجوئیه.
کیس نامبر: --2015AS74 تاریخ مصاحبه: Aug 5,2015 سفارت انتخابی: آنکارا---> بعدا انتقال دادن به ابوظبی! آپدیت های سیس: 13، 18، 20 آگوست Smile تا شقایق هست زندگی باید کرد و امیدوار ماند!
تشکر کنندگان: parsush
دوستان عزیز,
بنده 5 آگوست (14 مرداد 1394) در ابوظبی قرار ملاقات دارم.
3 آگوست برای مدیکال میرم. برای هم سفر شدن برای عزیمت به ابوظبی اگر سه نفر دیگه هم باشن برای همان تاریخ میتونیم هزینه ها رو کاهش بدیم. لطفا پیام بدین هماهنگ بشیم.
در ضمن احتمالا به کمک و مشورت با آقای دستان هم نیاز خواهیم داشت، کسی شماره ایشون رو داره؟

اتفاقا هفته پیش دوبی بودم و در کمال تعجب در فروشگاه Day to Day نزدیک میدان بنی یاس سیم کارت واصل اتصالات رو به قیمت 5 درهم خریدم!

چون مجردی میرم پیش علی هندی میمونم و قصد دارم با اتوبوس E-100 به ابوظبی برم.
کیس نامبر: --2015AS74 تاریخ مصاحبه: Aug 5,2015 سفارت انتخابی: آنکارا---> بعدا انتقال دادن به ابوظبی! آپدیت های سیس: 13، 18، 20 آگوست Smile تا شقایق هست زندگی باید کرد و امیدوار ماند!
تشکر کنندگان:
(2015-07-20 ساعت 22:36)eeift نوشته:  با سلام دوستان ایا برای سفارت ابوظبی نیازی به گرفتن گواهی عدم سوپیشینه از ایران هست؟ بعضی از دوستان گفته بودند که از انها خواسته اند

خیر
دوست عزیز، اگر راهنمای خود سایت مهاجرت را کمی مطالعه کنین به صراحت نوشته. اونو حوصله نمیکنین حداقل چند صفحه از پاسخ دوستان را مطالعه کنید.
کمی وقت بذارین اینجا کلی اطلاعات با ارزش بدست میارین که حتی زبردست ترین وکیلها هم به اونها دسترسی ندارن.
تشکر کنندگان:
(2015-07-23 ساعت 13:04)Ali.karimi نوشته:  
(2015-07-23 ساعت 12:40)laleht نوشته:  
خدا وکیلی شما ازمنم دیگه وسواس ترین. عکس ۵*۵ از ایران با ابوظبی یا آمریکا یا هرجا دیگه اخه چه فرقی داره ؟!!
همه ماها ازایران بردیم

یک دنیا تشکر دوست عزیز،وقت دکتر چطور همون روز برم وقت میدن؟چون تو سایت اپوینتمنت شملره موبایل ابوظبی میخواد،من هتل ویلح میخوام بگیرم نظرتون جیه؟خودتون کدام هتل بودین؟بازم ممنون از راهنمایتون خیلی استرس دارم شرمنده ;-)
ما ابوظبى اقامت كرديم نه دبى
بار اول بن ماجد هتل آپارتمان بوديم و بار دوم مركور هتل
من تلفنى وقت از nmc ابوظبى گرفتم واسه دكتر جرج جوزف اما وقتى رفتم دكتر شتى بود كه بسيار خانم خوبى بود و كلا فكر كنم وقت هم نگيرين مهم نيست
اطلاعات من درباره ابوظبى هست كه توى سفرنامه نوشتم درباره دبى بايد از ديگر دوستان جويا شين
موفق باشين
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
دوستانی که آی دیوایس دارن
نرم افزاری هست بنام Wojhati trip planner که لینکش رو برای دانلود از اپ استوراینجا میذارم:
https://itunes.apple.com/us/app/wojhati-...60930?mt=8

شما به راحتی هر کجای امارت متحده عربی باشین از همونجا میگه برای رسیدن به مقصد مورد نظرتون فلان مترو یا اتوبوس رو سوار بشین. خیلی به درد من خورد گفتم دوستان هم بی بهره نمونن.
کلا در مورد حمل و نقل RTA رو در اپ استور جستجو کنین. چند تا نرم افزار خوب دیگه گیرتون میاد.
تشکر کنندگان: mbsamani ، parastoo23 ، laleht
(2015-07-24 ساعت 01:09)arveen100 نوشته:  
(2015-07-23 ساعت 23:33)parsush نوشته:  سلام به همگی‌ دوستان. می‌خواستم بدونم آقایان مجردی که رفتین پانسیون علی‌ هندی یا هاستل که یکی‌ از دوستان خوب شمارشونو گذاشتن، آیا لازمه از قبل این ۲ جا رو رزرو کنیم؟ و اگه آره چجوری؟ چون همسر من ساعت تقریبا ۱۲ شب جمع میرسه دوبی‌. سوال دومم اینه که آیا یون وقت شب تو فرودگاه می‌شه دلار به درهم چنگ کرد؟

من رفتم دیدم، محیطش خوب و تمیزه، اما به درد مجردین میخوره. بیشتر تجار میان اونجا که هزینه اقامتشون پایین باشه. علی هندی رو هم انسان مهربان و شریفی دیدم.
تقریبا شبیه خوابگاه دانشجوئیه.
اروین عزیز لطفا شماره تماس وادرس هاستل این علی هندی را بدین ؟ هزینه چقدر بود؟
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
مرسی‌ اروین عزیز، همسر من هم تنها میاد و ۸ آگوست دوبی‌ هست. من می‌خوام بدونم باید پانسیون علی‌ هندی رو از قبل رزرو کنیم یا واک این هم می‌شه رفت? ( با توجه به اینکه شوهر من شب سا عته ۱۱ میرسه دوبی‌)
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
سلام.یک سوال داشتم در مورده چینش مدارک موقع تحویل در سفارت.دوستان نظرات مختلفی نوشتن واسه همین سوال پیش اومد:
اصل مدرک - کپی - ترجمه - کپی ؟
Or
ترجمه - کپی ( اصل مدرک لازم نیست ولی همراه ببریم) ؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان