کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-02-04 ساعت 08:49)behdadK نوشته:  البته توجه دارید که بلیط تا بندرعباس رفت و برگشتش میشه حدود500 تومن و با آژانس تا اسکله و هزینه از اسکله تا قشم و بعدش فکر کنم بلیط در نهایت پای شما کمتر از 1200 نمی افته. حالا چمدون از این ور به اون ور کشیدن هم روش حساب کنید. البته هستند افرادی که کلا این تریپ مسافرت رو دوست دارند صرفنظر از هزینه اش. فقط یادتون باشه الان هم ما راحت بلیط بندر عباس رو گیر نمیاریم چه برسه به ایام عید. پس اگر این برنامه رو دارید از همین الان برای بلیط اقدام کنید.
خداییش گفتم اگر کسی میخواد بگرده میتونه این کار روبکنه
من اگر میخواستم برم با ماشین خودم میرفتم قبل از بندر هم تو بندر پل ماشینم رو میذاشتم تو لندی گراف میبردم قشم کلی هم میگشتم ، نهایتا 200 ، 300 تومان هم پول بنزین 3 نفرمان میشد
البته قطار فوق العاده لوکسی هم تهران - بندر داره که رفت و برگشتش 175 تومان میشه ، قطار معمولی ارزانتری هم هست
کلا من اگر وقتش رو داشتم سختی راه به گردش و زیبایی های مسیر و قشم می ارزید و حتما این کار رو میکردم به خصوص که نوروزه و دیدنی بسیار
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: behdadK ، rbrb-2015 ، A_A ، r.bazargan
(2015-02-04 ساعت 09:37)p00ya2001 نوشته:  
(2015-02-03 ساعت 21:59)Aghaman نوشته:  خوب بالاخره ما هم بلیط دوبی گرفتیم
17 مارس رفت ، 22 مارس برگشت ماهان نفری 730 هزار تومان رفت و برگشت ، پسرم هم 714 هزار تومان
تو تمام پروازها و شرایط قیمتش از همه بهتر بود
حالا بریم سراغ هتل
اگر کسی تاریخش نزذیک پرواز ما هست ، بفرمایند تا برخی کارها را با هم هماهنگ کنیم
سلام
من واسه 9 مارچ مصاحبه دارم شما دبي چه هتلي رزرو كردين؟
فعلا اقدامی نکردم
به نظرم بلیط مهمتر بود ، حالا تو این یکی دو روزه هتل رو هم رزرو میکنم
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2015-02-04 ساعت 14:31)lotttery2015 نوشته:  سلام دوستان کمک فوری
من پروازم رو اوکی کردم مونده هتل که بین دو گزینه مردد هستم یه هتل 4 ستاره خوب تو شیخ زاید بدون ناهار یا سه ستاره با ناهار تو رقه با دیره . البته قیمت هر دو یکی برام در میاد حالا کسی میتونه راهنمایی کنه کدوم به صرفه تر هست ؟(با در نظر گرفتن کرایه مترو و تاکسی) البته اولویت من نزدیکی به مراکز تفریحی هست . مثلا مراکز تفریحی و دیدنی و چیزای دیگه نزدیک دیره هست یا اوایل شیخ زاید ؟؟
سلام من 4 ستاره شیخ زائد رو توصیه می کنم چون نهار هتلهای درجه 3 خیلی خوردن نداره بعد شما ممکنه ساعت ناهار بیرون باشید. البته اسم هتل هم مهم است
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، laleht ، A_A ، r.bazargan
دوستان سایت Agoda.com رو هم جهت رزو هتل چک کنید آفرهای بسیار خوبی داره ( بهتر از Booking و سایت های دیگر )
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: Aghaman ، laleht
(2015-02-05 ساعت 01:49)lotttery2015 نوشته:  دوستان سایت Agoda.com رو هم جهت رزو هتل چک کنید آفرهای بسیار خوبی داره ( بهتر از Booking و سایت های دیگر )
این سایتی که ایشون داده رو دیدم ، دوستان واقعا قیمت هاش خیلی مناسب بود، فقط نمیدونم سایتش معتبر هست یا نه
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
آقا این سایت agoda رفتم قسمت booking بعد یه جا داره کشورت رو بزنی برای پاسپورت اصلا ایران نداره !!! فکر کنم نشه اصلا از این استفاده کرد
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
از دوستان کسی واسه عید بلیط هواپیما گرفته میخواستم حدود قیمت و بدونم
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
(2015-02-05 ساعت 17:39)rima4499 نوشته:  از دوستان کسی واسه عید بلیط هواپیما گرفته میخواستم حدود قیمت و بدونم

دوست عزيز واسه بليط زودتر أقدام كنين هفته آخر مارچ به سيزده به در ميخوره و پروازها يا جا نميده يا روى قيمت بالا جا ميده . حدود قيمتها رو تو سايت الى گشت و بريم سفر رو ميتونين بدست بيارين
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، A_A ، Iaccept ، rima4499
سلام دوستان پنجشنبه ۱۹ مارچ صبح کسی بلیط واسه دبی گرفته،؟ ما میریم ابوظبی میخوایم پول تاکسی رو تقسیم کنیم. ما دو نفریم کسی بود پیغام بده ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-02-05 ساعت 17:39)rima4499 نوشته:  از دوستان کسی واسه عید بلیط هواپیما گرفته میخواستم حدود قیمت و بدونم

ماهان قيمت خوبي داره اگه به تاریختون بخوره
تشکر کنندگان: rima4499 ، r.bazargan
دوستان این پلن برای اینترنت سیم کارت تو دبی چه طوری باید بخریم؟
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
تشکر کنندگان:
یا نرم افزارش رو از پلی استور بگیرید یا از کدش استفاده کنید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ajab1 ، A_A
(2015-02-06 ساعت 12:09)behdadK نوشته:  یا نرم افزارش رو از پلی استور بگیرید یا از کدش استفاده کنید.
کدش چی هست؟ میشه راهنمایی بفرمایید
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
تشکر کنندگان:
http://www.etisalat.ae/en/personal/mobil...scribe.jsp

هر کدوم رو که خواستید انتخاب کنید. فقط یادتون باشه بعدش که کارتون تموم شد و راهی ایران شدید غیر فعالش کنید.

ضمنا الان دیدم یه پلن نامحدود 5 درهم در روز دره که عالیه واسه ماهایی که زیر 1 هفته میریم. میشه 35 درهم مثلا برای 1 هفته نامحدود.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ajab1 ، A_A ، laleht

من واسه عید بلیط گرفتم. برگشتمم دقیقا آخر عید هست. واسه دو نفر شد 3 تومن. پرواز ماهان.
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، m.ghoreishi ، A_A ، laleht ، r.bazargan ، rima4499