کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-02-06 ساعت 13:37)behdadK نوشته:  http://www.etisalat.ae/en/personal/mobil...scribe.jsp

هر کدوم رو که خواستید انتخاب کنید. فقط یادتون باشه بعدش که کارتون تموم شد و راهی ایران شدید غیر فعالش کنید.

ضمنا الان دیدم یه پلن نامحدود 5 درهم در روز دره که عالیه واسه ماهایی که زیر 1 هفته میریم. میشه 35 درهم مثلا برای 1 هفته نامحدود.
یه مورد من شنیدم از یه مدیر آژانس حالا صحت اش رو مطمئن نیستم که میگفت یکی از مسافراش که دوبی بوده وقتی برگشته سیم کارت اتصالات رو در ایران روشن کرده و بخاطر همین رفته تو بلک لیست امارات که سری بعد که میخواسته بره بهش ویزا نمیدادن و پس از تعهد و دادن هزینه مشکلش حل شده
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان:
(2015-02-05 ساعت 11:58)ajab1 نوشته:  
(2015-02-05 ساعت 01:49)lotttery2015 نوشته:  دوستان سایت Agoda.com رو هم جهت رزو هتل چک کنید آفرهای بسیار خوبی داره ( بهتر از Booking و سایت های دیگر )
این سایتی که ایشون داده رو دیدم ، دوستان واقعا قیمت هاش خیلی مناسب بود، فقط نمیدونم سایتش معتبر هست یا نه
والا سایتش که معتبره ولی اونجور که من پرسیدم بعلت اینکه عدم دسترسی شبکه سوئیفت در ایران نمیشه ازش استفاده کرد
تشکر کنندگان: ajab1
(2015-02-06 ساعت 19:41)lotttery2015 نوشته:  
(2015-02-06 ساعت 13:37)behdadK نوشته:  http://www.etisalat.ae/en/personal/mobil...scribe.jsp

هر کدوم رو که خواستید انتخاب کنید. فقط یادتون باشه بعدش که کارتون تموم شد و راهی ایران شدید غیر فعالش کنید.

ضمنا الان دیدم یه پلن نامحدود 5 درهم در روز دره که عالیه واسه ماهایی که زیر 1 هفته میریم. میشه 35 درهم مثلا برای 1 هفته نامحدود.
یه مورد من شنیدم از یه مدیر آژانس حالا صحت اش رو مطمئن نیستم که میگفت یکی از مسافراش که دوبی بوده وقتی برگشته سیم کارت اتصالات رو در ایران روشن کرده و بخاطر همین رفته تو بلک لیست امارات که سری بعد که میخواسته بره بهش ویزا نمیدادن و پس از تعهد و دادن هزینه مشکلش حل شده
اين سيم كارت ها كه اعتبارى هست و بنام شخص نيست چطورى مشكل پيش اومده ؟!!
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: A_A ، ajab1 ، lotttery2015
(2015-02-06 ساعت 20:19)laleht نوشته:  

دقیقا خانم لاله درست میگن و این ها اعتباری هستن دوست عزیز ، به دوستتون بگید یکم فکر کنه ببینه مشکل از کجا بوده و به این مربوط شاید نمیشده
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، laleht ، r.bazargan
(2015-02-06 ساعت 22:27)ajab1 نوشته:  

دقیقا خانم لاله درست میگن و این ها اعتباری هستن دوست عزیز ، به دوستتون بگید یکم فکر کنه ببینه مشکل از کجا بوده و به این مربوط شاید نمیشده
بله فرمایش شما متین البته عرض کردم اولش که از صحت حرفاش مطمئن نیستم بخاطر همین گفتم ببینم واقعیت داره یا نه
تشکر کنندگان: ajab1 ، Memolk
(2015-02-06 ساعت 23:47)lotttery2015 نوشته:  
(2015-02-06 ساعت 22:27)ajab1 نوشته:  

بله فرمایش شما متین البته عرض کردم اولش که از صحت حرفاش مطمئن نیستم بخاطر همین گفتم ببینم واقعیت داره یا نه
تو دوبی زمانی که هر شخصی برای دریافت سیم کارت مراجعه میکنه حتما حتما ازش کپی پاسپورت میگیرن و مشخصه هر سیم کارت بنام کی هستش.
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
تشکر کنندگان: ajab1 ، laleht ، lotttery2015 ، vahidbaq ، moqadam ، سیمین راد
دوستان من رسیدم ایران سیم کارت رو میندازم تو لیوان آب بسوزه!Big Grin Big GrinBig Grin
برای مدارک که میبریم سفارت بالای همش شماره کیس نامبرمون رو با مداد بنویسیم یا فقط این کار برای مدارک ارسالی آنکارا بود ؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: laleht ، r.bazargan
سلام
ببخشید تو رو خدا یکی بهم کمک کنه ، من وقتی ثبت نام میکردم در لاتاری شهر قم رو با GHOM اینطور نوشتم و الان که پاسپورتم اومده QOM نوشته، الان چه کار باید بکنم؟ همه مدارکی که ترجمه کردم GHOM اینطور نوشتم، سفارت مصاحبه ام هم ابوظبی هست، ممنونم
تشکر کنندگان:
مشکلی نیست. خواستید قبل از قسم خوردن توضیح بدید. اما توضیحم ندادید چیزی نمیشه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A-B ، ajab1 ، laleht ، vahidbaq
(2015-02-07 ساعت 15:23)behdadK نوشته:  مشکلی نیست. خواستید قبل از قسم خوردن توضیح بدید. اما توضیحم ندادید چیزی نمیشه
من پس هیچی نمیگم، اگر خودشون گفتن که چرا اینطوریه میگم که دو نوع مینویسن و به دو صورت رسمی هست، پس ریجکتم نمیکنن؟
تشکر کنندگان: ajab1
بگین نگین فرقی نداره. خواستین خیال خودتون رو راحت کنین بگین.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ajab1 ، A_A
با تشکر از آقا بهداد عزیز که پاسخ سوال من رو بخوبی در تاپیک واکسیناسیون دادن از دوستان ابوظبی سوال دارم اونایی که مصاحبشون تو عیده واکسن آنفولانزا رو زدن یا نه ؟ اگه زدن کی و کجا زدن ؟
تشکر کنندگان:
(2015-02-07 ساعت 19:34)lotttery2015 نوشته:  با تشکر از آقا بهداد عزیز که پاسخ سوال من رو بخوبی در تاپیک واکسیناسیون دادن از دوستان ابوظبی سوال دارم اونایی که مصاحبشون تو عیده واکسن آنفولانزا رو زدن یا نه ؟ اگه زدن کی و کجا زدن ؟

ما شهريور زديم الان نميدونم تو عيد مصاحبه هست چى ميشه گذاشتم واسه دوز سوم هپاتيت كه ميريم پاستور بپرسم ببينم دكتر چى ميگه چيكار كنم آخه أصولا ديگه اين موقع از سال واكسن آنفولانزا زدن مسخره هست ...... ولى خوب لاتاريه ديگه بايد به همه سازش رقصيد Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: A_A ، r.bazargan
(2015-02-07 ساعت 20:06)laleht نوشته:  
(2015-02-07 ساعت 19:34)lotttery2015 نوشته:  با تشکر از آقا بهداد عزیز که پاسخ سوال من رو بخوبی در تاپیک واکسیناسیون دادن از دوستان ابوظبی سوال دارم اونایی که مصاحبشون تو عیده واکسن آنفولانزا رو زدن یا نه ؟ اگه زدن کی و کجا زدن ؟

ما شهريور زديم الان نميدونم تو عيد مصاحبه هست چى ميشه گذاشتم واسه دوز سوم هپاتيت كه ميريم پاستور بپرسم ببينم دكتر چى ميگه چيكار كنم آخه أصولا ديگه اين موقع از سال واكسن آنفولانزا زدن مسخره هست ...... ولى خوب لاتاريه ديگه بايد به همه سازش رقصيد Big Grin
آره مسخره هست آخه از اونجایی که دوستان گفته بودن واکسن آنفولانزا رو باید نزدیک مصاحبه زد من گذاشته بوم تا نامه دومم بیاد که اینم افتاد تو عید که ظاهرا دوستان قبلا از دکتر شوکلا پرسیده بودن واکسن لازمه یا نه که پاسخ داده بود از اول آوریل به بعد لازم نیست حالا که من میخوام برم بزنم اصن نیست این واکسن چون وقتش گذشته دیگه . ظاهرا اگه بریم دکتر جان نقره داغمون میکنه با گرفتن پول واکسن آنفولانزا
تشکر کنندگان: laleht
قربان اگر اشتباه نکنم شما یک نفرید.
اگر حتی نتونستید گیر بیارید یا پاستور رو قانع کنید نهایتش میرید ابوظبی میزنید. الان با این قیمت درهم 100 درهم هزینه میشه 93 تومن که در ایرانش هم شما باید 33 تومن هزینه میکردید. دیگه 60 تومن هزینه تو کل هزینه ها گمه! فکر کنم پول متروی ما تو سه روز ابوظبی از 60 تومن بیشتر شد! دو وعده غذای فسقلی مک دونالد و برگر کینگ هم از این عدد کمتره. حتی هزینه رفت به فرودگاه با آژانس همین حدود یا بیشتر میوفته!
کلا زیاد سخت نگیرید این مسئله رو. شاید هم کلا شوکلا دید آخر مارچه و دلش به رحم اومد و نزد!
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، laleht ، vahidbaq ، A_A ، r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان